Goruntulu Haber One Cikanlari

17

1

Image

Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: ‘İhracat hedeflerimiz çok yüksek’
Ticaret Bakanlığı yetkilileri, Afyonkarahisar’da 15 firmayı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bak..

2

Image

‘Artık yeter diyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya’nın Fatih-Eşrefpaşa bölgesindeki seçim bürosu düzen..

3

Image

Kızılay’da görev değişimi
Türk Kızılay Afyonkarahisar Şubesi’nde 3 dönem şube başkanlığını yürüten İsmail Danıştekin, yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısı’yla bayrağı Fatih Ok..

4

Image

‘Yüzümü hep ak ettiniz’
Belediye'de görevli memur ve işçilerle veda yemeğinde bir araya gelen Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, "Yaptığımız her başarılı işin arkasında sizl..

5

Image

‘ATSO örnek bir oda’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Eski Orman ve Su İşleri Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, A..

6

Image

Trafikte öncelik yayaların
İçişleri Bakanlığı tarafından 2019 yılı ‘Yaya Öncelikli Trafik’ yılı ilan edilmiş ve ülke genelinde farkındalık faaliyetleri yapılması için yıl boyu d..

7

Image

Yüksek gerilim hattından atlamak istedi
Afyonkarahisar’ın en büyük alışveriş merkezilerinden birinin yanında bulunan üzerinden 154 bin voltluk enerji geçen yüksek gerilim direğine çıkan bir ..

8

Image

‘Güvenlik sorunu yok’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ve Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Güvenlik Toplantısı’nda konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonk..

9

Image

ZEYBEK SAHAYA İNDİ
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile AK Parti Gençlik Kolları futbol takımının basın mensupları ile oynadığı futbol maçı re..

10

Image

Afyonspor, Adana maçına hazır
İkinci yarının ilk iki maçında rakipleri ile berabere kalan Afjet Afyonspor, yarın kendi sahasında Adanaspor ile oynayacağı maçı kazanarak haftayı üç ..

11

Image

Düz yolda takla attı
Afyonkarahisar Çevre yolunda bir otomobilin takla attığı kazada bir kişi yaralandı...

12

Image

Kızılay, OSB’de kan topladı
Afyonkarahisar Kızılay Kan Merkezi, kan ihtiyacını karşılamak için Afyon Organize Sanayi Bölgesi’nde kan bağışı aldı...

13

Image

‘Daha çok çalışacağız’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak haftalık olağan basın toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda yeni projelerini basın m..

14

Image

Maçta evlilik teklifi
Afyon Belediyespor ile Bahçeşehir Koleji arasında oynanan Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin 16. hafta maçında sürpriz evlilik teklifi yapıldı...

15

Image

Koçak, spor camiası ile buluştu
Geçtiğimiz yıllarda Afyonkarahisarspor’un kulüp başkanlığını da yapan İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak’a ilimiz spor camiasının önde g..

16

Image

16 YIL 5 MİLYAR TL
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Çevre Şehircilik Bakanlığı’nın Afyonkarahisar’a 16 yıllık süreçte 5 milyar TL’lik yatırım yaptığını ifade ede..

17

Image

“HEDEFİMİZ ÜST SIRALAR”
Afjet Afyonspor’un şu anki durumu ve transfer çalışmaları ile ilgili bilgiler vermek üzere bir basın toplantısı düzenleyen Kulüp Başkanı Salih Sel, üs..

14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER