Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Yurdunuseven, cezaevini inceledi
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Sincan Ceza İnfaz Kurumunu ziyaret etti...

2

Image

Efelerimiz, Tokat’ta galibiyet arayacak
Efeler Voleybol Ligi’nin ikinci yarısına geçtiğimiz hafta İnegöl Belediyespor karşısında kazandığı 3-0’lık galibiyetle başlayan İkbal Afyon Belediye Y..

3

Image

‘Seçimlere kendi adımızla katılacağız’
Demokrat Parti İl Başkanı Gürcan Şensoy, belediye başkan adaylarının belirleme çalışmalarına devam ettiklerini ifade ederek, seçimlere kendi isimleriy..

4

Image

Talepler iletildi
Başkan Çoban, Afyonkarahisar Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetimini makamında kabul etti. Ziyarette konuşan Ayakkabıcılar Odası Başkanı Ş..

5

Image

‘Her zaman desteğinizi gördük’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Doğa Koruma Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü ve beraberinki heyeti makamında kabul etti. Doğa Koruma..

6

Image

‘Sıkıntılara çare olacağız’
Sivil toplum örgütlerini tek tek ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’da tüm kesimlerle ortak projeler yaparak, h..

7

Image

Minik Muhammet yoğun bakımda
Anne karnında enfeksiyon kapan ve ilaç tedavisi yapılan 8 aylık Muhammet Akçeşme, ilaçlarının 22 gündür kullanamadığı için havale geçirerek yoğun bakı..

8

Image

‘Kenevir işinin takipçisi olacağız’
Milliyetçi Hareket Partisi’nin haftalık basın toplantısında konuşan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, kenevir üretimi noktasın..

9

Image

‘Helvayı da karacağız yatırımı da yapacağız’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyarete devam ediyor...

10

Image

‘STK’lar ihalelerde muhatap olacak’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, seçim çalışması programı kapsamında sivil toplum örgütlerini ziyaret etti. Ziyaretlerinde..

11

Image

Başkan Çoban’a teşekkür ziyaretleri
31 Mart'ta görev süresi dolacak olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ziyaretleri devam ediyor. ..

12

Image

‘Derdimiz Afyonkarahisar’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Kanlıca mahallesindeki TOKİ konut sakinleriyle bir araya geldi...

13

Image

‘YATIRIM YAPIN’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programında yurt dışında yaşayan Afyonkarahisarlılara çağrıda bulunan Vali M..

14

Image

‘Kontrol noktası kurulmalı’
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Meclis Genel Kurulu’nda hayvancılık sektörüne katkı sağlaması sebeb..

15

Image

‘Desteklerimiz sürecek’
AK Parti tarafından tekrar Sandıklı Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Mustafa Çöl’e, Sandıklı ilçesinden esnaflar, vatandaşlar ziyaret ederek, d..

16

Image

‘Şeffaf yönetim sözü veriyorum’
İYİ Parti tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisa..

17

Image

‘Gençleri geleceğe hazırlıyoruz’
Limit Okulları Tarih Öğretmeni ve Halkla İlişkiler Müdürü Gizem Can, Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziya..

 “Özelleştirme yapılarak mı köyden kente göç önlenecek?” | Gazete3.com.tr
Image

 “Özelleştirme yapılarak mı köyden kente göç önlenecek?”


İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Erdal Gümüş, Afyon Şeker Fabrikası'nın özelleştirilmesiyle ilgili olarak, "AKP hükümeti bir taraftan köyden kente göçü engellemeye çalıştığını iddia ederken bir taraftan köylünün elindeki imkanları alarak kente göç etmeye zorluyor, vatandaşla resmen dalga geçiyorlar" dedi
  SİYASET    23.02.2018 09:44:40


İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Erdal Gümüş, Afyon Şeker Fabrikası'nın özelleştirilmesiyle ilgili olarak, "AKP hükümeti bir taraftan köyden kente göçü engellemeye çalıştığını iddia ederken bir taraftan köylünün elindeki imkanları alarak kente göç etmeye zorluyor, vatandaşla resmen dalga geçiyorlar" dedi. Türkiye'de 14 Şeker Fabrikasının satılmasıyla kime hizmet edildiğini merak ettiğini belirten Başkan Gümüş, ekonomide sıkışan AK Parti hükümetinin yanlış üstüne yanlış yaptığını ifade etti. Şeker fabrikalarının çiftçi ve köylü için iyi bir gelir kapısı olduğunu belirten Başkan Gümüş, "Biz İYİ Parti olarak bu tür özelleştirmelere kesinlikle karşı çıkıyoruz. Bir söz vardır Müflis tüccar evdeki hasırı satarmış diye demek ki sıra hasıra geldi.  Daha önce SEKA Kağıt fabrikasının birilerine peşkeş çekilerek binlerce insanın geçim kaynağı kapısının kapatılması gibi şimdi de şeker fabrikası peşkeş çekilerek kapatılmak isteniyor. Bir taraftan pancar üreticisi, fabrikadaki çalışanlar ve hayvancılık yok edilmek isteniyor. Bir taraftan elindeki imkanları iyi değerlendirmeyeceksin bir taraftan her şeyini ithal edeceksin, bu yanlışların da yanlışı olacaktır. " dedi. “124 ADET KAMU KURULUŞU ÖZELLEŞTİ” AK Parti Hükümeti döneminde üretime yönelik hiç bir şeyin yapılmadığını belirten İYİ Parti İl Başkanı Erdal Gümüş, özelleştirme altında satılmadık fabrikanın kalmadığını söyledi. Başkan Gümüş, bugüne kadar irili ufaklı 124 kamu kuruluşunun bir şekilde özelleştirildiğini belirterek şöyle dedi: "Hatırlarsanız Eski Maliye Bakanı Kemal Unakıtan 2006 yılında TBMM'de yaptığı bir konuşmasında 'Kamu kuruluşları sat sat bitmiyor. Babalar gibi satarız' demişti. Özelleştirme kapılarının açıldığı 1985 yılından bu yana yapılan özelleştirmenin yüzde 80'i AKP Hükümeti döneminde yapıldı. 12 bin kişi işsiz kaldı. Peki Allah aşkına söyler misiniz, üretenleri sattılar, üretim için istihdam için ne yaptılar?">>>Gazete3  
  SİYASET    23.02.2018 09:44:40

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.01.2019
19.01.2019
19.01.2019
OZEL HABERLER