Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Ülkemizin geleceği gençlerin elinde’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kut..

2

Image

Kardeşlik İftarı
Afyonkarahisar Belediyesi, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ), Afyonkarahisar Müftülüğü, Sivil Toplum Kuruluşu Platformu ve Afyonkarahisar Gençlik Merk..

3

Image

Asker olmanın sevincini yaşadılar

Afyonkarahisar ve çevre illerde yaşayan 22 engelli vatandaş, Engelliler Haftası dolayısıyla düzenlenen ‘Temsili Askerlik’ töreniyle bir günlüğüne..

4

Image

FRİGKÜM toplantısı yapıldı

Frigya Kültürel Mirasını Koruma ve Kalkınma Birliği (FRİGKÜM) Mayıs Ayı Birlik Meclisi Olağan toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığında Afyo..

5

Image

AFYON ŞAHLANACAK

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, yaptığı konuşmada, Afyonk..

6

Image

‘Yatırımların destekçisi olacağım’

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veyse..

7

Image

Çocuk Evi’nde iftar

Vali Mustafa Tutulmaz, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Fatih Çocuk Evi’nde kalan gençleri ziyaret ederek onlarla birlikte ..

8

Image

Türkeli Gazetesi’nden Zeybek’e ziyaret

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Türkeli Gazetesi Sahibi Hacı Hakkı Özsoy ve beraberindeki köşe yazarlarını, muhabirleri makamında kabul etti...

9

Image

Ataköy'de iftar coşkusu

Afyonkarahisar Belediyesi'nin geleneksel mahalle iftarları ,Ataköy mahallesi ile devam etti. İftara büyük ilgi gösteren vatandaşlar, Belediye..

10

Image

Gönül belediyeciliği artık cepte

Afyonkarahisar Belediyesi, vatandaşların öneri, şikâyet ve taleplerini daha hızlı iletebilmeleri için WhatsApp iletişim hattı kurdu. WhatsApp il..

11

Image

Beşer yeniden başkan yardımcısı

TOSYÖV Mütevelli Heyet Olan Genel Kurulu Ankara Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi. Genel Kurul’da Türkiye Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği..

12

Image

‘Genç girişimciliği arttıracağız’

Genç MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi Yönetim Kurulu, TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu’nu ziyaret etti. Ziyarette konuşan TOBB Afyonkarah..

13

Image

‘Kalkınma için ortak hareket’

Ömer-Gecek ve Gazlıgöl Turizm Merkezleri Birlik Meclisi toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığında yapıldı. ..

14

Image

Mesleki Yeterlilik Sınavı yapıldı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Motorlu Kara Taşıtı Alım Satım Yeterlilik Belgesi Sınavı gerçekleştirildi...

15

Image

‘İscehisar daha fazla gelişecek’

İscehisar Mermerciler Derneği yönetimini makamında ağırlayan Kaymakam Ahmet Nuri Demir, birlik ve beraberlik içinde İscehisar’ı daha fazla gelişt..

16

Image

‘AFRAY’a destek olacağız’

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden Demiryolları Makinistleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı Reşat Petek, AFRAY P..

17

Image

Turkcell Afyon’da iftar yemeği verdi

Türkiye’nin Turkcell’i sevgi, paylaşma ve bereket ayı Ramazan’da iftar organizasyonlarına bu yıl da devam ediyor. Afyonkarahisarlı vatandaşlarla ..

‘AK Parti devlet imkanlarıyla usulsüz reklam yapıyor’ | Gazete3.com.tr
Image

‘AK Parti devlet imkanlarıyla usulsüz reklam yapıyor’


Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adaylarından Safa Şenel ve Halit Kuş beraberindeki ziyaret heyetiyle ilçelere ziyarete devam ediyor. Şenel, AK Parti hükümetinin devletin imkanlarını kullanarak usulsüz bir şekilde seçim reklamları yaptığını söyledi.
  SİYASET    13.06.2018 10:44:22

Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adaylarından Safa Şenel ve Halit Kuş beraberindeki ziyaret heyetiyle ilçelere ziyarete devam ediyor. Ziyarette vatandaşlarla sohbet etmek fırsatı bulan Milletvekili adayı Safa Şenel ve Halit Kuş, Hükümet partisinin kendilerine sağlanan imkânlar ile hareket ettiklerini ve söz konusu girişimin reklam olduğunu ileri sürdüler.

“BU YAPILAN AK PARTİ’NİN ADALETSİZ OLDUĞUNU GÖSTERİR”

Ak Parti’nin reklamının yapıldığını ileri süren Halit Kuş: “Afyon Anıtpark önünde DSİ tanıtım aracında AK Parti’nin reklamı yapılıyordu. Şimdi buradan iktidara sesleniyorum Saadet Partisi’ne bir kuruş verilmezken AK Parti’ye verilen 410 milyon TL yetmedi de devlet imkânlarını kullanıyorsunuz. Bu yapılanları kınıyorum. Bu yapılanlar AK Parti’nin adaletsiz olduğunu gösterir. 16 Yıllık AK Parti’nin millete kestiği faturayı reklam ve algı oyunlarıyla unutturabileceğinizi mi zannediyorsunuz” ifadelerine yer verdi.

“BU SEÇİM KİMLE KİM ARASINDA”

24 Haziranda gerçekleştirilecek olan genel seçimlere değinen Safa Şenel ise: “Bu seçim kırk yıllık esnaf dükkânını kapamak zorunda kalan Ali amca ile paradan para kazanan rantiyeciler arasında olacaktır. Bu seçim, alın teri olan mahsulüne istediği fiyatı alamayan çiftçi Ahmet ağabey ile GDO’lu ürün ticaretinden para kazanan baronlar arasında olacaktır. Bu seçim çocuğu üşümesin diye saç kurutma makinesini açıp çocuğuna veren, sonrada yan odada intihar eden Emine Akçay kardeşim ile, yandaşlara kömür dağıtanlar arasında olacaktır. Bu seçim bir türlü atanamadığı için intihar eden Merve Çavdar kardeşim ile devletin imkânlarını sömürenler arasında olacaktır” ifadelerine yer verdi.

“BU SEÇİM, SUSKUNLAR İLE SESİ ÇIKANLAR ARASINDA OLACAK”

Şenel sözlerine şu şekilde devam etti: “Bu seçim köy yolu kapalı olduğu için oğlunu hastaneye yetiştiremeyen ve cansız bedenini 16 km taşıyan Muharrem Taş kardeşim ile, aya dört geliş dört gidiş yol yapma soytarılığını dile getiren taş yürekliler arasında olacaktır. Bu seçim üç yüzü aşkın emekçi maden işçisi arkadaşına mezar olan Soma madeninden çıkarıldığında sedyeye binerken, “çizmelerimi çıkarayım mı” diye soran Murat Yalçın kardeşim ile "Böyle ölümler bu işin tabiatında var" diyen kibir kulelerinde oturan beyefendiler arasında olacaktır. Bu seçim ahı olanlarla ah alanların, bu seçim suskun ile sesi çok çıkanların, seçimi olacaktır.”>>>Gazete3

  SİYASET    13.06.2018 10:44:22

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.05.2019
18.05.2019
18.05.2019
OZEL HABERLER