Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

2. Haftanın Programı
17 Ağustos Cuma:..

2

Image

Spor Toto 1.Lig 1.Hafta toplu sonuçlar
..

3

Image

‘KAZANACAĞIZ’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, son günlerde Amerikan Doları’nda yaşanan ani yükselme hakkında açıklama ..

4

Image

‘Dolarla ilgili tedbirler alındı’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. Ziyarette konuşan AK Parti Afyonkarahisa..

5

Image

‘Yerel seçimlerden zaferle ayrılacağız’
AK Parti İl Başkanlığı’na atanan Hüseyin Sezen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekil..

6

Image

Eroğlu küs çifti barıştırdı
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Merkez Kurtuluş Caddesi’nde esnafları ziy..

7

Image

‘2071 vizyonunu sizlere emanet ediyoruz’
AK Parti İl Gençlik Kolları üyelerine teşekkür ziyaretinde bulunan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veys..

8

Image

Eroğlu’ndan Vali Tutulmaz’a ziyaret
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti. ..

9

Image

‘Yastık altında fatura ve borçlar var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Başmakçı ilçesinde ..

10

Image

Başkanlar İnce’yi karşıladı
Ahmet Yaşar’ın cenaze törenine katılmak üzere Sandıklı’ya giden CHP Cumhurbaşkanı Adayı ve Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce’yi, CHP İl Başkanı S..

11

Image

Genel başkanların ayaküstü sohbeti
Sandıklılı sanayici, hayırsever işadamı Ahmet Yaşar’ın cenaze törenine katılan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Demokrat P..

12

Image

‘2019’da yeni bir dönem başlayacak’
STK Temsilcilerini ağırlayan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, “Yeni dönem hepimize hayırlı ve uğurlu olsun. İnşallah hep birlikte şehrimize güzel hi..

13

Image

‘Emperyalist düzen yıkılmalı’
Kudüs’ün emperyalist güçler tarafından gasp edildiğini söyleyen Anadolu Gençlik Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Muharrem Coşkun, dünya üzerindeki ..

14

Image

‘Tüm belediyeler AK Belediyecilikle tanışacak’
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi, yürütme kurulu üyelerini açıkladı. Toplantıda yerel seçimler..

15

Image

‘İşimiz hizmet olacak’
Kanal 3 ekranlarında İsmail Sagun’un hazırlayıp sunduğu İş’te Başkan programında Evciler ilçesi konusunda açıklamalarda bulunan Evciler Belediye Başka..

16

Image

Temmuz ayı siyasetine Sandıklı’daki çalıştay yön verdi
Medya Takip Merkezi (MTM) tarafından hazırlanan raporda, Temmuz ayının siyaset öne çıkan siyaset başlıkları açıkladı...

17

Image

HAMM’DA AFYONRING
2007 yılında başlayan Hamm ve Afyonkarahisar şehirleri arasındaki kardeşlik projesinin onuncu yılı kutlamaları kapsamında Hamm şehrinde ‘‘Afyon Bulvar..

‘AK Parti devlet imkanlarıyla usulsüz reklam yapıyor’ | Gazete3.com.tr
Image

‘AK Parti devlet imkanlarıyla usulsüz reklam yapıyor’


Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adaylarından Safa Şenel ve Halit Kuş beraberindeki ziyaret heyetiyle ilçelere ziyarete devam ediyor. Şenel, AK Parti hükümetinin devletin imkanlarını kullanarak usulsüz bir şekilde seçim reklamları yaptığını söyledi.
  SİYASET    13.06.2018 10:44:22

Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adaylarından Safa Şenel ve Halit Kuş beraberindeki ziyaret heyetiyle ilçelere ziyarete devam ediyor. Ziyarette vatandaşlarla sohbet etmek fırsatı bulan Milletvekili adayı Safa Şenel ve Halit Kuş, Hükümet partisinin kendilerine sağlanan imkânlar ile hareket ettiklerini ve söz konusu girişimin reklam olduğunu ileri sürdüler.

“BU YAPILAN AK PARTİ’NİN ADALETSİZ OLDUĞUNU GÖSTERİR”

Ak Parti’nin reklamının yapıldığını ileri süren Halit Kuş: “Afyon Anıtpark önünde DSİ tanıtım aracında AK Parti’nin reklamı yapılıyordu. Şimdi buradan iktidara sesleniyorum Saadet Partisi’ne bir kuruş verilmezken AK Parti’ye verilen 410 milyon TL yetmedi de devlet imkânlarını kullanıyorsunuz. Bu yapılanları kınıyorum. Bu yapılanlar AK Parti’nin adaletsiz olduğunu gösterir. 16 Yıllık AK Parti’nin millete kestiği faturayı reklam ve algı oyunlarıyla unutturabileceğinizi mi zannediyorsunuz” ifadelerine yer verdi.

“BU SEÇİM KİMLE KİM ARASINDA”

24 Haziranda gerçekleştirilecek olan genel seçimlere değinen Safa Şenel ise: “Bu seçim kırk yıllık esnaf dükkânını kapamak zorunda kalan Ali amca ile paradan para kazanan rantiyeciler arasında olacaktır. Bu seçim, alın teri olan mahsulüne istediği fiyatı alamayan çiftçi Ahmet ağabey ile GDO’lu ürün ticaretinden para kazanan baronlar arasında olacaktır. Bu seçim çocuğu üşümesin diye saç kurutma makinesini açıp çocuğuna veren, sonrada yan odada intihar eden Emine Akçay kardeşim ile, yandaşlara kömür dağıtanlar arasında olacaktır. Bu seçim bir türlü atanamadığı için intihar eden Merve Çavdar kardeşim ile devletin imkânlarını sömürenler arasında olacaktır” ifadelerine yer verdi.

“BU SEÇİM, SUSKUNLAR İLE SESİ ÇIKANLAR ARASINDA OLACAK”

Şenel sözlerine şu şekilde devam etti: “Bu seçim köy yolu kapalı olduğu için oğlunu hastaneye yetiştiremeyen ve cansız bedenini 16 km taşıyan Muharrem Taş kardeşim ile, aya dört geliş dört gidiş yol yapma soytarılığını dile getiren taş yürekliler arasında olacaktır. Bu seçim üç yüzü aşkın emekçi maden işçisi arkadaşına mezar olan Soma madeninden çıkarıldığında sedyeye binerken, “çizmelerimi çıkarayım mı” diye soran Murat Yalçın kardeşim ile "Böyle ölümler bu işin tabiatında var" diyen kibir kulelerinde oturan beyefendiler arasında olacaktır. Bu seçim ahı olanlarla ah alanların, bu seçim suskun ile sesi çok çıkanların, seçimi olacaktır.”>>>Gazete3

  SİYASET    13.06.2018 10:44:22

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.08.2018
15.08.2018
15.08.2018
OZEL HABERLER