Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

KOSGEB’ten üst düzey ziyaret
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Binali Aydın, KOSGEB İl Müd..

2

Image

‘Terör seviciliğine müsaade etmeyeceğiz’
TBMM Anayasa ve Adalet Komisyonları Üyelerinden Kurulu Karma Komisyonda HDP’li Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel hakkında Dokunulmazlığının kaldırıl..

3

Image

Çocukların kışlık kıyafetleri belediyeden
Afyonkarahisar Belediyesi Yardım Hizmetleri Birimi, kış aylarının gelmesiyle birlikte yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi bin 500 çocuğun mont ve bot ihtiy..

4

Image

Albikere.com farkındalık oluşturuyor
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile albikere.com işbirliğinde, Zafer Kalkınma Ajansı’nın desteklediği ve kadın kooperatifleri ile başlayan e-ti..

5

Image

‘Çocuklarımızın her zaman arkasındayız’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Bizler Emirdağ Belediyesi olarak çocuklarımızın kendilerini geliştirebilmeleri için tüm imkânlarımızı seferbe..

6

Image

Ayazini’de kış manzaraları
Afyonkarahisar'daki tarihi Frig Vadisi'nde bulunan Ayazini köyünde etkili olan kar yağışının ardından usta bir fotoğrafçı tarafından çekilen kar altın..

7

Image

Başkan Şahin Özhaseki ile görüştü
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’yle görüştü..

8

Image

Özer Merdivenci ve Serteser’i ziyaret etti
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı, TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Süleyman Özer, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanay..

9

Image

‘Turizm konusunda topyekün bir seferberlik var’
İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Toplantısında konuşan Vali Yardımcısı Mehmet Keklik, turizm konusunda kentin tüm bileşenlerinin topyekün bir seferberl..

10

Image

Başkan Çöl müjdeleri açıkladı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Ankara’da bazı temaslarda bulundu. Başkan Çöl, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ilçeye kazandırılaca..

11

Image

‘Afyon Eğitim Vakfı 652 öğrenciye burs veriyor’
Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın sorularını yanıtlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyon Eğitim Vakfı’nın çalışmalarının sürdüğünü sö..

12

Image

Dükkan sahiplerine anahtarlar teslim edildi
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu; "Belediyemiz tarafından gerçekleştirilen Kapalı Pazar Yeri ve Yöresel Ürünler Pazarı'nda yer alan dükkanların..

13

Image

Sportif yetenek taramaları başladı
Afyonkarahisar’da Türkiye sportif yetenek taraması ve spora yönlendirme" programı için çalışmalar başladı. Çalışmalar kapsamında yetenekli öğrenciler ..

14

Image

Soğuk havada termal havuz keyfi
Sandıklı ilçesinde yoğun kar yağışı ve sıfırın altında 2 dereceyi bulan soğuk havaya aldırmayan tatilciler, açık havadaki termal havuzda vakit geçirdi..

15

Image

Afyonkarahisar’a yatırım yağmuru
AK Parti Afyonkarahisar heyeti, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum Başkanlığında Ankara’da Afyonkarahisar ve ilçelerinin sorunla..

16

Image

Afyon’da Covid-19 vaka sayıları yükseldi
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 100 bin nüfusa karşılık gelen haftalık koronavirüs (Covid-19) vaka haritasını açıkladı. Açıklamaya göre, 1-7 Ocak tarihl..

17

Image

‘Sorunlara kalıcı çözüm bulacağız’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, mobilya sektörünün sorunlarına kalıcı çözümler bulacaklarını ifade etti ..

“Başkanımız çok gayretli birisi” | Gazete3.com.tr
Image

“Başkanımız çok gayretli birisi”  SİYASET    26.11.2021 12:39:25

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Dobra Dobra programında Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi Gazeteci Mehmet Emin Güzbey’in sorularını cevaplandırdı. Afyonkarahisar’da güzel bir uyum ve müthiş bir çalışma olduğunu belirten Özhaseki, “Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, gayretli, abi pozisyonunda birisi… Hem elimden geleni yapıyor, hem de uyumu sağlama adına da, çok güzel bir birliktelik sağlıyor” dedi
Ekranların en vazgeçilmezi programı Dobra Dobra, bu hafta Adalet ve Kalkınma Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Mehmet Özhaseki’yi ağırladı. Moderatörlüğünü Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi Gazeteci Mehmet Emin Güzbey’in yaptığı Dobra Dobra, Kanal 3 ile birlikte OLAYTÜRK, Kanal V, ERTV, AKSU TV ve DEHA olmak üzere 6 kanaldan ortak yayınla izleyicilerle buluştu.
“SEÇİMLER GELDİĞİNDE BEŞ ANKET MUTLAKA ÖNÜNE ÇIKAR”
Bakanlık dönemindeki ziyaretleri ve terörle mücadele konusunda bilgiler veren Özhaseki, Türkiye’deki belediyeleri ziyaret ettiklerini, İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’in gayretli ve çalışkan olduğunu ifade etti. AK Parti Yerel Yönetimler Birimi’nin çok kurumsal çalıştığını belirten Özhaseki, “En azından senede 1-2 tane anket yapılıyor. Bir belediye başkanı, başkanlığı dönemi içerisinde 5 tane anket yapılmış oluyor. Seçimler geldiğinde beş anket mutlaka önüne çıkar. Bu arada müfettiş arkadaşlarımız şehirlere geliyorlar, denetleyip rapor hazırlıyorlar. 3 arkadaşımız burada idi. Onlarda akşama kadar belediyedelerdi. Hesaplara, girdi-çıktılara, borçlanmaya, personel durumuna baktılar, kurumsal yapıyı incelediler, vatandaşı dinlediler. Elimize raporlar geliyor ve biz bütün şehirlerimizde denetlemelerimizi yapıyoruz” diye konuştu.
“AFYON’DA GÜZEL BİR UYUM, MÜTHİŞ BİR ÇALIŞMA VAR”
Afyonkarahisar Belediyesi’nin çalışmalarını dinlerken bazı arkadaşlarının yorulduğunu dile getiren Mehmet Özhaseki, “Benim burada gördüğüm arkadaşlarımız arasında güzel bir uyum var. Müthiş bir çalışma var. Zaten Belediye Başkanımız da gayretli, abi pozisyonunda birisi… Hem elimden geleni yapıyor, hem de uyumu sağlama adına da, çok güzel bir birliktelik sağlıyor. İl Başkanımız da çok iyi niyetli bir arkadaş, milletvekillerimizi zaten tanıyoruz. Vali bey için de ‘Gerçekten her ile Allah böyle bir Vali versin’ diye de dua ettiğimiz bir arkadaş bizimde… Bu Afyon için bir sinerji doğmasına sebebiyet vermiş. Bundan da mutluluk duyuyoruz” dedi.
DOBRA DOBRA KLASİĞİ
Dobra Dobra programının bir klasiği haline gelen özet bölümünde ise Gazeteci Mehmet Emin Güzbey, Mehmet Özhaseki’nin konuşmalarından çıkardığı başlıkları şu şekilde paylaştı: “Bakanımız ‘Doğuda 30 bin evi bir yılda yaptık, bu PKK’nın canını çok yaktı, çok rahatsız oldular ve tehditler de aldım. PKK milletimizin her ferdine en az 350’şer bin lira zarar verdi. 2015’te halkımızın ilk gündem maddesi terördü. Şimdi böyle bir gündem maddesi kalmadı. Türkiye’nin 3 tarafı denizlerle çevrili ama dört tarafı düşmanlarla çevrili… Terör örgütlerine Amerika’ya göbekten bağlı… Gönül coğrafyasındaki ülkelerin tek umudu, mazlumlarım tek umudu Türkiye… Bazı liderler çok yapmacık ama Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gerçek bir insan, dobra bir insan… Cumhurbaşkanımız en büyük vaktini milletimiz için harcıyor. İdealist bir insan, hedefleri var’ dedi.”
MEGABİRLİK YÖNETİM KURULU ÜYELERİ KARŞILADI
Program öncesinde Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Mehmet Özhaseki’yi Kanal 3 hizmet binasında Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyeleri Muammer Türker, Murat Bilgici ve Mehmet Emin Güzbey karşıladı. Özhaseki’nin ziyaretine Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin de katıldı. Yönetim Kurulu Üyeleri ile sohbet eden Özhaseki, Megabirlik Medya bünyesindeki Kanal 3 ve Gazete3’ün çalışanlarına başarılar diledi. >>>Ferhat Yüksel

  SİYASET    26.11.2021 12:39:25

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER