Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Dinler arası savaşa fırsat verilmemeli’
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, "Bu olay, sadece Yeni Zelanda'daki bir camiye girerek insanları, ibadet eden Müslümanları şehit etme şekli..

2

Image

‘Bolvadin bizim için önemli’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Bolvadin ilçesini ziyaret etti. Yurdunuseven, Bolvadin’e çok önem verdiklerini ve ..

3

Image

‘Şeffaf ve dürüst olacağız’

Milliyetçi Hareket Partisi’nin üretken belediyecilik anlayışı ile ürettikleri projelerle Afyonkarahisar’ı yöneteceklerini söyleyen MHP Afyonkarah..

4

Image

“Afyonkarahisar’ın yüzünü güldüreceğiz”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Yeşilyol esnafını ziyaret etti. “Afyonkarahisar’ın yüzünü güldüreceğiz” diyen Ko..

5

Image

‘Desteklerinizi bekliyoruz’

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin Uğurlu Beraberindeki Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı Hamza Gümüşk..

6

Image

‘Afyon’a muazzam yatırımlar yaptık’

Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’a yaptıkları baraj ve göletlerle arazilerdeki verimi arttırdıklarını ifade..

7

Image

‘Ayrım yapmayacağım’

31 Mart seçimleri için saha çalışmaları çerçevesinde Sahipata Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan..

8

Image

‘İpi göğüsleyeceğiz’

Emirdağ’daki Nevruz kutlamaları ve partisinin programına katılmak için ilçeye gelen AK Parti Milletvekili Av. Ali Özkaya, “Başkan Adayımız Serkan..

9

Image

Müdürlerden ziyaret

SGK İl Müdürü Samet Fidan, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ahmet Karakaya, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zekai İnan, Megabirlik Medya’yı zi..

10

Image

‘Afyon’a vefa borcumuzu ödeyeceğiz’

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Prof. Dr. Veysel Eroğlu Parkı’nın açılışında konuşan eski Orman ve Su İşleri Bakanı, AK Pa..

11

Image

‘Hatay’da 6 tane baraj var’

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Hatay'da baraj olm..

12

Image

‘TIR değil paket bile gelmedi’

AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık basın toplantısında Afyon’a yedi TIR yardım geldiği yönündeki iddialara cevap veren Orman v..

13

Image

‘Afyon’a Derman Belediyeciliği gelecek’


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, vatandaşl..

14

Image

Gülmeye doyacaksınız

Afyonkarahisar Belediyesi Şehir Tiyatrosu, sezonun ikinci oyunu için perdelerini açıyor...

15

Image

‘Halkla beraber destan yazacağız’

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak Kanlıca Mahallesi’nde yaptığı toplantıda, “Bana verdiğiniz emanetinizi asla çalma..

16

Image

‘Başkan Çoban büyük hizmetler yaptı’

ATSO tarafından Belediye Başkanı Burhanettin Çoban onuruna düzenlenen yemekte konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar’..

17

Image

‘Afyonkarahisar ehline emanet olacak’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Sandıklı ve Kızılören ilçelerinde seçim çalışmasında bul..

‘Kapımız sizlere her zaman açık’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Kapımız sizlere her zaman açık’


Afyonkarahisar Sanayici ve İşadamları Derneği’ni ziyaret eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar’ın ekonomik anlamda kalkınmasına katkı sağlayan AFSİAD’ın üyelerinin hepsine kapısının her zaman açık olduğunu söyledi.
  SİYASET    01.08.2018 10:57:09

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ve beraberindeki heyet Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği’ni (AFSİAD) ziyaret eti. AFSİAD Başkanı Hüseyin Şehitoğlu tarafından karşılanan Taytak’ın ziyaretinde AFSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Akif İşbilir, Metin İplikçioğlu ve Kamil Ayvalı’da hazır bulundular.

“BİRLİKTE YAPACAĞIMIZ İŞ VE İŞBİRLİKLERİNE HAZIRIM”

24 Haziran Genel Seçimleri sonrası Afyonkarahisar Milletvekili olarak parlamentoda ilimizi temsilen Milletvekili olarak seçilen Mehmet Taytak ziyarette yaptığı açıklamada, “Afyonkarahisar Ekonomisine yön veren değerli üyelerin barındığı derneğinizin 1991’den bu yana 27 yıldır faaliyette bulunduğunu, İlimize sosyal, kültürel ve ekonomik faydalar sağladığını gururla gözlemliyorum. Afyonkarahisar için ne denli önemi olan bu derneğin duruşu çizgisi ve yaptığı faaliyetlerini de kutluyorum. Uzun süredir Ankara’da bulunmam sebebi ile merkezi, bürokrasiyi yakinen tanıma fırsatımız olmuştur. Bunun için siz değerli AFSİAD üyelerine Ankara’da her zaman kapımız da gönlümüz de açıktır. Birlikte yapacağımız işler ve işbirliklerine hazırım” diye konuştu.

“İLİMİZİ DAHA FAZLA KALKINDIRMAK İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Şehitoğlu’da, “Derneğimizi ziyaretinizden dolayı şahsım ve yönetim kurulu ve üyelerimiz adına çok memnun olduğumu ifade etmek isterim. AFSİAD olarak Ankara’da sizlere hayırlı olsun ziyareti gerçekleştireceğiz. Ancak Meclis tatilinden sonra gerçekleştirmeyi planladığımız ziyaretten önce siz nezaket buyurdunuz bizleri ziyaret ettiniz. Bunu anlamı bizler için önemlidir. Yeni Türkiye’de, yeni devlet yönetimi, bürokrasinin sadeleşmesi ve ekonomik kalkınmanın toplumun her safhasında öneminin üzerinde durulması gerekiyor. Siz parlamenterler sosyal hayatı düzenleyen, ekonomiyi düzenleyen kanun ve mevzuatları hazırlamakla bizlere bir anlamda yol açıyorsunuz. Onun için biz de ülkemizin, ilimizin kalkınmasında bu yolda yürümeye devam edeceğiz” dedi. Yapılan ziyaret karşılıklı görüş alış verişi ve samimi bir ortamda gerçekleşti.>>>Alkan KURT
  SİYASET    01.08.2018 10:57:09

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
23.03.2019
23.03.2019
23.03.2019
OZEL HABERLER