Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

2

Image

‘Türkiye’nin nefes almaya ihtiyacı var’

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, memleketin derinden bir nefes almaya ihtiyacı olduğunu söyledi...

3

Image

‘Kent Meydanı yılbaşında tamam’
Afyonkarahisar’da ilkleri yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programı..

4

Image

Halka en iyi hizmet etmenin derdindeyiz’
AK Parti belde başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “AK Parti olarak halka daha iyi nasıl hizmet ederiz onun derdin..

5

Image

‘İscehisar’a yakışan bir hastane olacak’
Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen İscehisa..

6

Image

Başkan Çoban Komutan Çömez’i ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Hamza
Çömez’i makamında kabul etti. ..

7

Image

‘Çözümü millette arıyoruz’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya’yı ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye’nin içi..

8

Image

‘Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız’
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri ile Dinar ilçesine yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ı makamında ziyaret e..

9

Image

Eser aday adayı olmayı düşünüyor
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığına sıcak baktığını dile getirdi...

10

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığının kapıları dün olduğu gibi bugün de halka her daim ve sonuna kadar açık tutuluyor. STK temsilcileri ve vatandaş..

11

Image

‘İslam Medeniyeti ilim medeniyetidir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesinde Dini İlimlerin Ehemmiyeti ve Günümüzdeki Temel Meseleleri konferansında konuşan 29 Mayıs..

12

Image

‘Sürpriz adaylar olabilir’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu yerel..

13

Image

Yeni yönetimden ilk toplantı
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından belirlenen CHP İl Yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıyla ilgili olarak İl Yöne..

14

Image

‘Çayırbağ’a yatırım yağdı’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser yönetim Kurulu Üyeleri Osman Keskin ve Mecit Tarkan ile beraber Çayırbağ Bel..

15

Image

‘Seçimlerden zaferle çıkacağız’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, yaklaşan yerel seçi..

16

Image

‘CHP’liler hangi yüzle bağımsızlıktan bahsediyor?
AK Parti Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim haftalık olağan basın toplantısında CHP’yi eleştirerek, “1931'de Merkez Bankası'nın yüzde 85 hisses..

17

Image

‘Bir olalım birlikte olalım’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser Mahalle Başkanları ile bir araya geldi. Toplantıda açılış konuşması yapan Bü..

‘Kapımız sizlere her zaman açık’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Kapımız sizlere her zaman açık’


Afyonkarahisar Sanayici ve İşadamları Derneği’ni ziyaret eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar’ın ekonomik anlamda kalkınmasına katkı sağlayan AFSİAD’ın üyelerinin hepsine kapısının her zaman açık olduğunu söyledi.
  SİYASET    01.08.2018 10:57:09

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ve beraberindeki heyet Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği’ni (AFSİAD) ziyaret eti. AFSİAD Başkanı Hüseyin Şehitoğlu tarafından karşılanan Taytak’ın ziyaretinde AFSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Akif İşbilir, Metin İplikçioğlu ve Kamil Ayvalı’da hazır bulundular.

“BİRLİKTE YAPACAĞIMIZ İŞ VE İŞBİRLİKLERİNE HAZIRIM”

24 Haziran Genel Seçimleri sonrası Afyonkarahisar Milletvekili olarak parlamentoda ilimizi temsilen Milletvekili olarak seçilen Mehmet Taytak ziyarette yaptığı açıklamada, “Afyonkarahisar Ekonomisine yön veren değerli üyelerin barındığı derneğinizin 1991’den bu yana 27 yıldır faaliyette bulunduğunu, İlimize sosyal, kültürel ve ekonomik faydalar sağladığını gururla gözlemliyorum. Afyonkarahisar için ne denli önemi olan bu derneğin duruşu çizgisi ve yaptığı faaliyetlerini de kutluyorum. Uzun süredir Ankara’da bulunmam sebebi ile merkezi, bürokrasiyi yakinen tanıma fırsatımız olmuştur. Bunun için siz değerli AFSİAD üyelerine Ankara’da her zaman kapımız da gönlümüz de açıktır. Birlikte yapacağımız işler ve işbirliklerine hazırım” diye konuştu.

“İLİMİZİ DAHA FAZLA KALKINDIRMAK İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Şehitoğlu’da, “Derneğimizi ziyaretinizden dolayı şahsım ve yönetim kurulu ve üyelerimiz adına çok memnun olduğumu ifade etmek isterim. AFSİAD olarak Ankara’da sizlere hayırlı olsun ziyareti gerçekleştireceğiz. Ancak Meclis tatilinden sonra gerçekleştirmeyi planladığımız ziyaretten önce siz nezaket buyurdunuz bizleri ziyaret ettiniz. Bunu anlamı bizler için önemlidir. Yeni Türkiye’de, yeni devlet yönetimi, bürokrasinin sadeleşmesi ve ekonomik kalkınmanın toplumun her safhasında öneminin üzerinde durulması gerekiyor. Siz parlamenterler sosyal hayatı düzenleyen, ekonomiyi düzenleyen kanun ve mevzuatları hazırlamakla bizlere bir anlamda yol açıyorsunuz. Onun için biz de ülkemizin, ilimizin kalkınmasında bu yolda yürümeye devam edeceğiz” dedi. Yapılan ziyaret karşılıklı görüş alış verişi ve samimi bir ortamda gerçekleşti.>>>Alkan KURT
  SİYASET    01.08.2018 10:57:09

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.10.2018
15.10.2018
15.10.2018
OZEL HABERLER