Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

2. Haftanın Programı
17 Ağustos Cuma:..

2

Image

Spor Toto 1.Lig 1.Hafta toplu sonuçlar
..

3

Image

‘KAZANACAĞIZ’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, son günlerde Amerikan Doları’nda yaşanan ani yükselme hakkında açıklama ..

4

Image

‘Dolarla ilgili tedbirler alındı’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. Ziyarette konuşan AK Parti Afyonkarahisa..

5

Image

‘Yerel seçimlerden zaferle ayrılacağız’
AK Parti İl Başkanlığı’na atanan Hüseyin Sezen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekil..

6

Image

Eroğlu küs çifti barıştırdı
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Merkez Kurtuluş Caddesi’nde esnafları ziy..

7

Image

‘2071 vizyonunu sizlere emanet ediyoruz’
AK Parti İl Gençlik Kolları üyelerine teşekkür ziyaretinde bulunan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veys..

8

Image

Eroğlu’ndan Vali Tutulmaz’a ziyaret
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti. ..

9

Image

‘Yastık altında fatura ve borçlar var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Başmakçı ilçesinde ..

10

Image

Başkanlar İnce’yi karşıladı
Ahmet Yaşar’ın cenaze törenine katılmak üzere Sandıklı’ya giden CHP Cumhurbaşkanı Adayı ve Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce’yi, CHP İl Başkanı S..

11

Image

Genel başkanların ayaküstü sohbeti
Sandıklılı sanayici, hayırsever işadamı Ahmet Yaşar’ın cenaze törenine katılan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Demokrat P..

12

Image

‘2019’da yeni bir dönem başlayacak’
STK Temsilcilerini ağırlayan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, “Yeni dönem hepimize hayırlı ve uğurlu olsun. İnşallah hep birlikte şehrimize güzel hi..

13

Image

‘Emperyalist düzen yıkılmalı’
Kudüs’ün emperyalist güçler tarafından gasp edildiğini söyleyen Anadolu Gençlik Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Muharrem Coşkun, dünya üzerindeki ..

14

Image

‘Tüm belediyeler AK Belediyecilikle tanışacak’
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi, yürütme kurulu üyelerini açıkladı. Toplantıda yerel seçimler..

15

Image

‘İşimiz hizmet olacak’
Kanal 3 ekranlarında İsmail Sagun’un hazırlayıp sunduğu İş’te Başkan programında Evciler ilçesi konusunda açıklamalarda bulunan Evciler Belediye Başka..

16

Image

Temmuz ayı siyasetine Sandıklı’daki çalıştay yön verdi
Medya Takip Merkezi (MTM) tarafından hazırlanan raporda, Temmuz ayının siyaset öne çıkan siyaset başlıkları açıkladı...

17

Image

HAMM’DA AFYONRING
2007 yılında başlayan Hamm ve Afyonkarahisar şehirleri arasındaki kardeşlik projesinin onuncu yılı kutlamaları kapsamında Hamm şehrinde ‘‘Afyon Bulvar..

‘Kapımız sizlere her zaman açık’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Kapımız sizlere her zaman açık’


Afyonkarahisar Sanayici ve İşadamları Derneği’ni ziyaret eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar’ın ekonomik anlamda kalkınmasına katkı sağlayan AFSİAD’ın üyelerinin hepsine kapısının her zaman açık olduğunu söyledi.
  SİYASET    01.08.2018 10:57:09

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ve beraberindeki heyet Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği’ni (AFSİAD) ziyaret eti. AFSİAD Başkanı Hüseyin Şehitoğlu tarafından karşılanan Taytak’ın ziyaretinde AFSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Akif İşbilir, Metin İplikçioğlu ve Kamil Ayvalı’da hazır bulundular.

“BİRLİKTE YAPACAĞIMIZ İŞ VE İŞBİRLİKLERİNE HAZIRIM”

24 Haziran Genel Seçimleri sonrası Afyonkarahisar Milletvekili olarak parlamentoda ilimizi temsilen Milletvekili olarak seçilen Mehmet Taytak ziyarette yaptığı açıklamada, “Afyonkarahisar Ekonomisine yön veren değerli üyelerin barındığı derneğinizin 1991’den bu yana 27 yıldır faaliyette bulunduğunu, İlimize sosyal, kültürel ve ekonomik faydalar sağladığını gururla gözlemliyorum. Afyonkarahisar için ne denli önemi olan bu derneğin duruşu çizgisi ve yaptığı faaliyetlerini de kutluyorum. Uzun süredir Ankara’da bulunmam sebebi ile merkezi, bürokrasiyi yakinen tanıma fırsatımız olmuştur. Bunun için siz değerli AFSİAD üyelerine Ankara’da her zaman kapımız da gönlümüz de açıktır. Birlikte yapacağımız işler ve işbirliklerine hazırım” diye konuştu.

“İLİMİZİ DAHA FAZLA KALKINDIRMAK İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Şehitoğlu’da, “Derneğimizi ziyaretinizden dolayı şahsım ve yönetim kurulu ve üyelerimiz adına çok memnun olduğumu ifade etmek isterim. AFSİAD olarak Ankara’da sizlere hayırlı olsun ziyareti gerçekleştireceğiz. Ancak Meclis tatilinden sonra gerçekleştirmeyi planladığımız ziyaretten önce siz nezaket buyurdunuz bizleri ziyaret ettiniz. Bunu anlamı bizler için önemlidir. Yeni Türkiye’de, yeni devlet yönetimi, bürokrasinin sadeleşmesi ve ekonomik kalkınmanın toplumun her safhasında öneminin üzerinde durulması gerekiyor. Siz parlamenterler sosyal hayatı düzenleyen, ekonomiyi düzenleyen kanun ve mevzuatları hazırlamakla bizlere bir anlamda yol açıyorsunuz. Onun için biz de ülkemizin, ilimizin kalkınmasında bu yolda yürümeye devam edeceğiz” dedi. Yapılan ziyaret karşılıklı görüş alış verişi ve samimi bir ortamda gerçekleşti.>>>Alkan KURT
  SİYASET    01.08.2018 10:57:09

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.08.2018
15.08.2018
15.08.2018
OZEL HABERLER