Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Büyükşehir olmak zorundayız’
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkanı Fatih Çetinkaya, Karaman Mahallesi’nde düzenlenen aday tanıtım toplantısında Afyonkarahisar’ın gelecek yıllarda bü..

2

Image

‘Her parti kendi gücüyle yarışmalı’
Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programında konuşan Gazeteci Ahmet Tunca, AK Parti ve MHP kurdukları ittifakın gerekçesini ülke bekası olarak gösterd..

3

Image

Başkan Çoban dekanları ağırladı

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde görev yapan dekanları makamında kabul etti...

4

Image

HSK Üyesi Ergen’den Başkan Çoban’a ziyaret
Hâkimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Üyesi Cafer Ergen, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a nezaket ziyaretinde bulundu...

5

Image

‘AK Parti dayanışmasını göstereceğiz’
Afyonkarahisar’ın ilçelerindeki AK Parti Belediye Başkan aday adaylarıyla buluşan Orman ve Su İşleri Eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili..

6

Image

‘Başkanımıza teşekkür ediyoruz’
31 Mart'ta görev süresi dolacak olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a teşekkür ziyaretleri devam ediyor...

7

Image

‘Sorunları hep beraber çözeceğiz’
İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Sahipata Durağı, Ataköy Durağı Oruçoğlu Durağı ve Özdilek Durağı'na ziyaretlerde bulundu. ..

8

Image

‘Çin Seddi bile dayanmaz’
Doğu Türkistan’da Müslümanlarda yönelik olarak yapılan zulümleri protesto etmek amacıyla Afyonkarahisar STK Platformu adına bir açıklama yapan Mesut H..

9

Image

MHP’de 18 aday daha belirlendi
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde aday olacak 1’i ilçe 17’si belde belediye başkan adayı olmak ü..

10

Image

‘Afyon’da destansı hizmetler yaptık’
Ülkücü Şehit Necmi Bilgi’nin isminin verildiği parkın açılışında konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 10 yıllık belediye başkanlığı sürecinde d..

11

Image

MHP’liler Çetinkaya’yı karşılayacak
Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı, kısa bir süre önce adaylığı açıklanan Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya’yı Ankara dönüşünd..

12

Image

Yeni başkan Metin Balaban
AK Parti İscehisar İlçe Başkanlığı’na Metin Balaban getirildi...

13

Image

Yerli üretime dikkat çektiler
AK Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları tarafından Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası dolayısıyla kadın girişimcilerin ürettiği yerli malların tanıt..

14

Image

‘Tarım ve hayvancılıkla gelişeceğiz’
MHP Bolvadin Belediye Başkan Adayı Selahattin Kelekçi, seçimi kazanması durumunda tarım ve hayvancılığa büyük önem vereceklerine dikkat çekti...

15

Image

‘MHP’nin adayı Afyon’u salladı’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP’nin Belediye..

16

Image

‘65 bin yükümlü iş sahibi oldu’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Ceza ve İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu 2019 bütçesi üzerine TBMM’de konu..

17

Image

‘Gönüllere girecek projelerimiz var’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’i makamında ziyaret etti. Zeybek, “Afyonkarahisar halkının g..

‘Kapımız sizlere her zaman açık’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Kapımız sizlere her zaman açık’


Afyonkarahisar Sanayici ve İşadamları Derneği’ni ziyaret eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar’ın ekonomik anlamda kalkınmasına katkı sağlayan AFSİAD’ın üyelerinin hepsine kapısının her zaman açık olduğunu söyledi.
  SİYASET    01.08.2018 10:57:09

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ve beraberindeki heyet Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği’ni (AFSİAD) ziyaret eti. AFSİAD Başkanı Hüseyin Şehitoğlu tarafından karşılanan Taytak’ın ziyaretinde AFSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Akif İşbilir, Metin İplikçioğlu ve Kamil Ayvalı’da hazır bulundular.

“BİRLİKTE YAPACAĞIMIZ İŞ VE İŞBİRLİKLERİNE HAZIRIM”

24 Haziran Genel Seçimleri sonrası Afyonkarahisar Milletvekili olarak parlamentoda ilimizi temsilen Milletvekili olarak seçilen Mehmet Taytak ziyarette yaptığı açıklamada, “Afyonkarahisar Ekonomisine yön veren değerli üyelerin barındığı derneğinizin 1991’den bu yana 27 yıldır faaliyette bulunduğunu, İlimize sosyal, kültürel ve ekonomik faydalar sağladığını gururla gözlemliyorum. Afyonkarahisar için ne denli önemi olan bu derneğin duruşu çizgisi ve yaptığı faaliyetlerini de kutluyorum. Uzun süredir Ankara’da bulunmam sebebi ile merkezi, bürokrasiyi yakinen tanıma fırsatımız olmuştur. Bunun için siz değerli AFSİAD üyelerine Ankara’da her zaman kapımız da gönlümüz de açıktır. Birlikte yapacağımız işler ve işbirliklerine hazırım” diye konuştu.

“İLİMİZİ DAHA FAZLA KALKINDIRMAK İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Şehitoğlu’da, “Derneğimizi ziyaretinizden dolayı şahsım ve yönetim kurulu ve üyelerimiz adına çok memnun olduğumu ifade etmek isterim. AFSİAD olarak Ankara’da sizlere hayırlı olsun ziyareti gerçekleştireceğiz. Ancak Meclis tatilinden sonra gerçekleştirmeyi planladığımız ziyaretten önce siz nezaket buyurdunuz bizleri ziyaret ettiniz. Bunu anlamı bizler için önemlidir. Yeni Türkiye’de, yeni devlet yönetimi, bürokrasinin sadeleşmesi ve ekonomik kalkınmanın toplumun her safhasında öneminin üzerinde durulması gerekiyor. Siz parlamenterler sosyal hayatı düzenleyen, ekonomiyi düzenleyen kanun ve mevzuatları hazırlamakla bizlere bir anlamda yol açıyorsunuz. Onun için biz de ülkemizin, ilimizin kalkınmasında bu yolda yürümeye devam edeceğiz” dedi. Yapılan ziyaret karşılıklı görüş alış verişi ve samimi bir ortamda gerçekleşti.>>>Alkan KURT
  SİYASET    01.08.2018 10:57:09

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.12.2018
17.12.2018
17.12.2018
OZEL HABERLER