Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Belediyeden Gençlik Konseri
Afyonkarahisar Belediyesi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek öncülüğünde, Kültür-Sanat etkinlikleri kapsamında konser programlarına devam ediyor. Bu kapsa..

2

Image

İyilik Yürüyüşü
İYİ Parti İl Başkanlığı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Atatürk Anıtı’na Çelenk koydu. Daha sonra ise Anıtpark’a kadar sür..

3

Image

CHP’lilerden 19 Mayıs kutlaması
CHP İl Başkanlığı tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama programı düzenlendi

..

4

Image

‘Karaca başarısıyla bizleri gururlandırdı’
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, 12-15 Mayıs 2022 tarihlerinde İstanbul Büyükçekmece’de 7. Uluslararası Turkish Open World Cup yarışmasında düzenl..

5

Image

Markalaşma eğitimi düzenlendi
ATSO KOBİ Akademisi tarafından, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB ETÜ Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi işbirliğinde, ATSO Me..

6

Image

Yıllık 5 milyon litre tıbbi etil alkol üretimi yapılacak
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan U..

7

Image

İhsaniyeli kadınlar Kılıçdaroğlu ile buluştu
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, İhsaniyeli kadınlarla birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret e..

8

Image

Kısa Film Festivali için geri sayım
Türkiye’nin ve Anadolu’nun sanata olan ihtiyacına yönelik yeni çalışmalar hedefleyerek Büyük Taarruz Uluslararası Kısa Film Festivali bu yıl kapıların..

9

Image

TED Koleji’nden 23 Nisan sergisi
TED Okulları öğrencileri arasında düzenlenen “102 yıl sonra 23 Nisan” konulu resim yarışmasına TED okullarından gönderilen eserlerden ve TED Afyon Kol..

10

Image

‘Afyon’un yıldızı parlayacak’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, “Afyonkarahisar, Büyükşehir olmaya yakın illerden biri. B..

11

Image

‘Yürekten tebrik ediyorum’
TBMM’de yapılan futbol turnuvasında başarı sağlayan Afyon takımını ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Sporun baş..

12

Image

‘Doğalgazı olmayan ilçe ve belde kalmayacak’
Afyonkarahisar’da mahalle iftarına katılan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Afyonkarahisar’da 3 yıl içerisinde doğalgazı olmayan ilçe ve..

13

Image

‘Büyük bir enerjiyle 2023’e hazırlanıyoruz’
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Karadeniz’deki doğal gaz çalışmaları ile ilgili önemli bir mesafe kat edildiğini belirterek, “Geçtiğimi..

14

Image

Bakan Dönmez’den Vali Çiçek’e ziyaret
Afyonkarahisar’a gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Vali Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret etti...

15

Image

‘MHP gücünü milletten almıştır’
MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Önce ülkem ve milletim diyen partimiz, milli devlet, güçlü iktidar hedefinden taviz vermez, vermeyecektir. Milliyetçi ..

16

Image

AKܒden 14 takım ön elemeyi geçti
TEKNOFEST 2021’de 5 takım ile temsil edilen AKܒde öğrenci kulüp ve topluluklarının azimli çalışmaları sonuç verdi. AKܒnün çeşitli kategorilerdeki 14..

17

Image

Eber Sarısı tanıtıldı
Dünya’da sadece Eber ve Akşehir göllerinde yetişen Eber Sarısı bitkisi Afyonkarahisar Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü tarafından İl Milli Eğiti..

‘Mahalle başkanlarımız AK davayı 2023’te yeniden iktidara taşıyacaktır’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Mahalle başkanlarımız AK davayı 2023’te yeniden iktidara taşıyacaktır’


AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı 2023 seçimlerinin çalışmalarına hız verdi. AK Parti Trabzon Milletvekili ve Genel Merkez Afyonkarahisar İl Koordinatörü Bahar Ayvazoğlu teşkilatı ziyaret ederek mahalle başkanları ile bir araya geldi. Ayvazoğlu “Mahalle başkanlarımız AK davayı 2023’te yeniden iktidara taşıyacaktır” dedi
  SİYASET    18.01.2022 18:49:39

AK Parti Trabzon Milletvekili ve Genel Merkez Afyonkarahisar İl Koordinatörü Bahar Ayvazoğlu Afyonkarahisar’da merkez ve merkeze bağlı mahalle, belde ve köy temsilcilerinin katıldığı toplantıda bir konuşma yaptı. Toplantıya, İl Teşkilat Başkanı İbrahim Eroğlu ve Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz de katıldı. Ayvazoğlu konuşmasında 2023'ün hazırlıkları içerisinde olduklarını kaydederek, “Sizleri mahallelerinizde yapmış olduğunuz çalışmalar dolayısıyla ayrı ayrı tebrik ediyorum. Rabbim feyzinizi arttırsın, istişarelerinizi bereketli kılsın inşallah. Biz bütün işlerimizde istişarenin bize bir emri ilahi olduğu bilinciyle çalışıyoruz. Biz de bu emri ilahinin gereğini yerine getirmek suretiyle inşallah 2023'e çok daha güçlü, çok daha verimli bir şekilde hazırlanmış olacağız. Burada sizlerden beklentimiz; her bir mahallede oy kullanacak her bir vatandaşımıza kapı kapı ulaşmanız ve hizmetlerimizi anlatmanızdır. Afyonkarahisar merkez ve merkeze bağlı, belde ve köylerde toplamda 109 mahallemiz var. Her bir mahalle başkanımız yürüttüğü çalışmalarla AK davayı yeniden iktidara taşıyacaktır” dedi.

“PKK TERÖR ÖRGÜTÜNE UMUT BAĞLAYANLAR
İLİMİZDE UCUZ MİLLİYETÇİLİK YAPIYOR”
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay da AK Parti'nin Cumhuriyetin 100'üncü yılına ve 2023 ötesine taşıyacak kadroların hazır olduğunu vurguladı. Uluçay, “Biz sırtımızı milletin ta kendisine yaslıyoruz. Bizim milletimizle gönül bağımız vardır. Allah’a şükürler olsun ki sırtını terör örgütlerine dayayanlara sırtımızı dayayanlardan olmadık. 98 yıllık bir parti olduğu iddiasında bulunup sırtını PKK terör örgütünün siyasi uzantısına umut bağlayanların şehrimizde ucuz milliyetçilik yaptığına şahit oluyoruz. Afyonkarahisar’da milliyetçi olduğunu iddia edenler ‘PKK bir terör örgütüdür, HDP’de siyasi uzantısıdır’ diyemeyecek kadar korkak ve acizdir. Vizyonları; sahte alkol, ibrik, musluk, heykel, taciz ve tecavüz olanların, aziz milletimize hizmet vermesi gayesiyle müjde olarak duyurduğumuz baraj ve sulama projelerini beğenmesini bekleniyoruz” diyen Uluçay şöyle konuştu; Bu zihniyet maalesef sarhoş eşek heykelini alkışlayıp, Alman hayranlığı dolayısıyla Türkiye’nin ürettiği otomobile sırt çeviren ezik bir zihniyettir. Bu zihniyet; Sözde antiemperyalisttir ama Amerika başkanından emir alacak kadar da eziktir. Afyonkarahisar’da Aziz milletimize yaptığımız hiçbir hizmeti layık görmeyen bu zihniyet bu yüzden de iktidara layık görülmemiş, 2023’te de görülmeyecektir” dedi.

“YİNE KAYBEDECEKLER”
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ise “2023'te inanıyoruz ve biliyoruz ki sandıklardan yine biz çıkacağız. Hem de öyle bir çıkacağız ki hiç kimse kaybetmeyecek. Çıkıyor birileri her gün ‘erken seçim olacak’, ‘geliyor gelmekte olan’ diye slogan atıyorlar. Onlar da çok iyi biliyor seçimin erken olmayacağını ama kitlelerini bu şekilde oyalıyorlar, aldatıyorlar. Hatta koltuklarını korumak adına ‘seçim olacak’ kılıfıyla kurultaylarını bile erteliyorlar” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    18.01.2022 18:49:39

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER