Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Döğer’de karantina bitti
İhsaniye ilçesine bağlı yaklaşık 5 bin 500 nüfuslu Döğer beldesinde bir ayı aşkın süredir Koronavirüs nedeniyle devam eden sınırlandırma sona erdi..

2

Image

Afyonkarahisar’daki kazalar Mobesede
Afyonkarahisar’da geçtiğimiz ay meydana gelen trafik kazaları şehir polis kameraları tarafından kayıt altına alındı..

3

Image

Leylak Fotoğraf ajansı açıldı
Teknolojinin geldiği son nokta sistemlerle donatılan Leylak Fotoğraf Ajansı, Afyonkarahisar’da dualarla açıldı ..

4

Image

Girne Koleji’nde tanışma toplantısı
Afyonkarahisar’da 2020-2021 Eğitim Yılında hizmet verecek olan Girne Koleji, öğretmen kadrosu ile tanışma ve kaynaşma etkinliği düzenledi. Etkinlikte ..

5

Image

‘Ayasofya’ya parayla değil abdestle gireceğiz’
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Ayasofya’nın, Danıştay kararı sonrası yeniden cami statüsüne kavuşmasını, “Bu ülkenin her döneminde Fatihleri olmuş..

6

Image

Lavantalar büyülüyor
Afyonkarahisar’ın Dazkırı ilçesine bağlı İdris Köyü’nde her geçen gün artan lavanta bahçeleri gelenleri büyülüyor. Köy Muhtarı Sami Şahin, köydeki lav..

7

Image

Şüpheli bavuldan elbise çıktı
Afyonkarahisar’da otogar önünde unutulan bavul polisi alarma geçirdi. Karayolunun trafiğe kapandı, fünye ile patlatılan bavuldan elbise çıktı..

8

Image

‘MHP yerel yönetimlerde markadır’
Afyonkarahisarlı MHP Belediye Başkanlarının da katıldığı toplantı da konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP’nin yerel yönetimlerde marka olduğu..

9

Image

Kooperatif binası karantinaya alındı
Şuhut ilçesinde Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifinde çalışan 1 personelin koronavirüs testi pozitif çıktığı için bina karantinaya alındı..

10

Image

Uslanmaz dolandırıcı tutuklandı
Adana'da daha önce de iki kez kendisini karayolları otoyol bölge müdürü olarak tanıtıp asfalt döktürme bahanesiyle binlerce lira dolandıran zanlı, 12 ..

11

Image

Kaya, Vali Yardımcısı oldu
Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesi Kaymakamı Nurullah Kaya, Vali Yardımcılığı görevine getirildi..

12

Image

‘Kızılay Maden Suyu Afyon’a yakışıyor’
Kızılay Vakfı tarafından Türkiye'nin Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı ilk İnsani Yardım Ar-Ge Merkezi, Afyonkarahisar'da kuruldu. Açılışta konuşa..

13

Image

Başkan Zeybek teşekkür etti
Başkan Zeybek, Afyon İçin Vefa Vakti kampanyasına destek veren STK ve iş adamlarına teşekkür belgelerini takdim etti ..

14

Image

İscehisar’da dezenfekte çalışmaları
Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında İscehisar ilçesinde bulunan tüm camiler ile resmi kurumların araçları ilaçlanarak dezenfekte e..

15

Image

Trendyol ile KOBİ’ler işbirliği yapacak
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Trendyol “Trendyol ile İşini Büyüt” KOBİ destek programını başlattı. Program ile KOBİ’lerin milyonlarca m..

16

Image

‘ATSO büyük destek sağladı’
ATSO Yönetimi’ne, Afyon İçin Vefa Vakti Kampanyasına verdiği desteklerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulunan Zeybek, kampanyadaki hedefin aşılarak, ö..

17

Image

AFİKAD’ın eğitimi başladı
Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği’nin, Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen 32 saat sürecek olan STK’lar için Gerçekçi ve Sürdürülebilir Adı..

# POLİS KARŞILADI | Gazete3.com.tr
Image

# POLİS KARŞILADI


Seyahat yasağının kalkmasıyla birlikte fuhuş şebekelerinin sosyal medya paylaşımları da arttı. Bunun üzerine harekete geçen Afyon Emniyet Müdürlüğü Ekipleri operasyon yaptı
  SİYASET    02.06.2020 12:36:21

Dünden itibaren seyahat yasaklarının kalkmasıyla birlikte fuhuş sektörü de hareketlenmeye başladı. Sosyal medya üzerinden bizi karşıla afyon# hashtag’i ile Afyon’a fuhuş yapmaya geldiklerini duyuranlar İlimize gelir gelmez bir sürpriz ile karşılaştılar. Telefonda pazarlık ettikleri kişilerin polis olduklarını öğrendiler ve gözaltına alındılar.

SOSYAL MEDYADAN DUYURUYORLARDI
Seyahat yasağı nedeniyle bir süre İlimize fuhuş amaçlı gelemeyen bazı kişiler, yasağın kalkmasıyla birlikte harekete geçerek İlimize geleceklerini sosyal medyadan duyurmaya başladılar. Sosyal medyadaki bazı paylaşımlar ve alınan istihbarat üzerine harekete geçen Afyon Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri bu kişiler ile irtibata geçtiler.

TELEFONDA PAZARLIK YAPILDI
Bu kişiler ile telefonda pazarlık yapan ve anlaşan polis ekipleri, şahısların İlimize gelmesiyle birlikte harekete geçerek onlarla telefonda görüşerek yerlerini tespit edip, pazarlık ettiler. Afyon’da bazı villaların fuhuş amaçlı kullanıldığını da önceden tespit eden Emniyet Ekipleri, bu yerlere yönelik operasyonunu da eş zamanlı olarak gerçekleştirdi.

KISKIVRAK YAKALANDILAR
Afyon Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğünün ortaklaşa gerçekleştirdiği operasyon da fuhuş yapan, fuhuş yapanlar ile irtibata geçen ve fuhuş yapılmasına aracılık ve yer temin edenler ile ilgili geniş bilgilere, telefon kayıtlarına ve isimlere ulaşıldı. Emniyet Yetkilileri önceki gece yapılan operasyonun süreceğini ve önemli bilgilere ulaşıldığını söylediler.

  SİYASET    02.06.2020 12:36:21

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
10.07.2020
10.07.2020
10.07.2020
OZEL HABERLER