Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘İhtiyaç sahiplerini bizlere bildirin’
Muhtarlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, muhtarlardan mahallelerdeki ihtiyaç sahiplerini bildirmeleri çağrısında bulunarak, “Beledi..

2

Image

‘Şehitlere minnet borcumuz var’
Tüm Şehit Çocukları Derneği tarafından hazırlanan “Şehit Kütüphaneleri” projesi kapsamında Şehit Abdülkadir Kocatürk adına oluşturulan kütüphanenin a..

3

Image

‘İhtiyaç sahiplerine ulaşacağız’
İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, İYİ Parti’nin Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine destek olmaya devam edeceklerini söyleyerek, “Tüm bu yardı..

4

Image

‘Eskiyen depoları değiştirdik’
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, jeotermal tesisle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Halkımızın sağlığını korumak adına jeotermal kaplıca tesi..

5

Image

Türkiye’nin dört bir yanına hurma ticareti yapıyor
Köylüoğlu işletmesi sahibi girişimci Bahattin Uslu, iftar sofralarının vazgeçilmezi hurmaları Arabistan ve İran’dan ithal edip Afyonkarahisar’a getire..

6

Image

Avukatlar yapılanmasına operasyon
Afyonkarahisar ve Denizli'de Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "avukatlar yapılanması"na yönelik düzenlenen operasyonda 9 zanlı gözaltına alındı...

7

Image

‘Gönül sofraları kurmaya başladık’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’da Ramazan ayı boyunca günlük bin kişiye iftarlık kumanya dağıtacaklarını söyledi ..

8

Image

Mukabele programları devam ediyor
Afyonkarahisar Belediyesi, 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayında vatandaşlarımızın evlerine konuk oluyor. Paşa Camii’nde 30 gün boyunca okunacak olan mukabel..

9

Image

İlk başvuru yapıldı
Sinanpaşa İlçesine bağlı Güney beldesinde 6 Haziran 2021’de yapılacak olan belediye seçimleri için AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığına ilk belediy..

10

Image

‘Annelik doğal babalık öğrenilebilen bir şeydir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Girişimcilik ve Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (GİKAM) tarafından “El Üstünde Tutulmak İçin İllaki..

11

Image

‘Sizler için gayret göstereceğiz’
Gece Karası olarak bilinen hastalığa dikkat çekmek için düzenlenen etkinlikte konuşan Vali Gökmen Çiçek, “Gerçekten zor bir hastalık. Bugünden sonra b..

12

Image

‘Tarım ekonomiye büyük katkı sağladı’
Tarım ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürü Mehmet Hasdemir, "2020 yılında Türkiye ekonomisi yüzde 1,8 büyürken tarım yüzde 4,8 büyüyerek ek..

13

Image

Belediye Ramazan ayı tedbirlerini aldı
İçişleri Bakanlığı, Ramazan Tedbirleri genelgesini yayınladı. Genelgeye göre Afyonkarahisar Belediyesi tarafından da gerekli önlemler alındı. Bu tedbi..

14

Image

İftar yemekleri hazırlanıyor
Sandıklı Belediyesi’nin Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine vereceği iftar yemekleri özenle hazırlanıyor. Belediye Başkanı Mustafa Çöl, hazırlanan yeme..

15

Image

TMO Şuhut’tan patates alacak
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla Toprak Mahsulleri Ofisi Türkiye genelinde yemeklik ve patates alımına başladı. Türkiye genelinde ..

16

Image

Taylan Başkan Böcek’le görüştü
Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile görüştü ..

17

Image

‘Tedbirlere uyalım’
MHP İl Binası’nın dezenfekte işlemlerinin düzenli olarak yapıldığını kaydeden MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de cov..

‘TEKNOFEST için destek istedim’ | Gazete3.com.tr
Image

‘TEKNOFEST için destek istedim’


Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Selçuk Bayraktar ve Özdemir Bayraktar’la TEKNOFEST 2022’nin Afyonkarahisar’da düzenlenmesi noktasında görüşme yaparak destek istediğini söyledi
  SİYASET    02.04.2021 18:51:29

2021 yılının ilimizde Aile Yılı ilan edilmesi nedeniyle ailenin önemine değinen Eroğlu, “Aile bir toplumun temelini ve hücresini oluşturan en önemli yapı taşıdır. Beşeriyet tarihine baktığımızda aileye ehemmiyet veren, aile müessesesini güçlü tutan milletler, hem daha güçlü, hem de daha mutlu olmuştur. 2021 Afyonkarahisar Aile Yılının da çok başarılı ve faydalı geçeceğine olan inancım tamdır” diye konuştu.
Aile yapısının sağlamlığı hakkında da değerlendirmelerde bulunan Eroğlu, “Tarihe baktığımızda toplumların ve devletlerin ayakta kalması, varlıklarını devam ettirmesi ancak aile yapısının sağlamlığı ile mümkün olmuştur. Aile kurumunun bekası ise, aile fertlerinin aralarındaki sevgi, saygı, sadakat, adalet, güven, mahremiyet gibi pek çok ahlaki ve nesilden nesile aktarılan örf ve adetlerimizin hayata geçirilmesine bağlıdır. Bu sebepten dolayı, son derece büyük ehemmiyet taşıyan bu güzel projeye ben de destek vereceğim” dedi.

“BÜYÜK YATIRIMLAR İLE
TURİZME İMZA ATIYORUZ”
Ayazini’ni Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ile birlikte gezdiklerini söyleyen Eroğlu, “Ayazini’nde yapılan çalışmalar çok güzel. Burası Frig Vadisi’nin merkezi. Daha önce orada yaptığımız Emre Gölü var. Valimiz Ayazini’ni ele aldı. Muazzam tesisler yapılıyor. Tesislerin birçoğu bitmiş. Burada yer alan işadamlarımıza çok teşekkür ederim. Sonra Ayazini’ne geçtik. Vatandaşlarımız bizi coşkuyla karşıladılar. Dünyanın merkezi neresi diye sorduğumda buradaki tüm vatandaşlar Ayazini diye karşılık verdiler. Ayazini tarih ve tabiatın buluştuğu bir mekan. Büyük yatırım yapıldı. Sn. Valimize ve Vali yardımcılarımıza, milletvekillerimize emekleri için teşekkür ederim. İnşallah Haziran’da çalışmalar bitiyor. Tüm vatandaşlarımızı Ayazini’ni görmeye davet ediyorum” diye konuştu.

“YATIRIM TALEP EDECEĞİZ”
Teknofest çalışmalarını değerlendiren Veysel Eroğlu “Afyon’da yapılan toplantı sonrasında eniştemiz Selçuk Bayraktar ve yakın dostum Özdemir Bayraktar ile görüştüm. Büyük Taarruz’un 2022 de 100. yıl olması sebebiyle talebimizi ilettik. Motokros organizasyonunun sorunsuz halleden ilimizin bu konulardaki karnesi ortada. Spor Kulüplerinin kamp merkeziyiz. Tatil dışında doğal tarihi güzelliklere bezenmiş bir iliz. Bu arada kış turizminde çalışmalarımız sürüyor. Bu konuda Şuhut Sandıklı arasındaki Kumalar Dağını kış turizmine açmaya çalışacağız. Kar kalınlığı ve karın kalma süresi yeterli olan bir alan. Yatırım yapmak isteyen işadamlarımız ve Valimiz ile birlikte toplantı yapacağız. Bu konuda yatırım talep edeceğiz” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    02.04.2021 18:51:29

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER