Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘İhtiyaç sahiplerini bizlere bildirin’
Muhtarlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, muhtarlardan mahallelerdeki ihtiyaç sahiplerini bildirmeleri çağrısında bulunarak, “Beledi..

2

Image

‘Şehitlere minnet borcumuz var’
Tüm Şehit Çocukları Derneği tarafından hazırlanan “Şehit Kütüphaneleri” projesi kapsamında Şehit Abdülkadir Kocatürk adına oluşturulan kütüphanenin a..

3

Image

‘İhtiyaç sahiplerine ulaşacağız’
İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, İYİ Parti’nin Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine destek olmaya devam edeceklerini söyleyerek, “Tüm bu yardı..

4

Image

‘Eskiyen depoları değiştirdik’
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, jeotermal tesisle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Halkımızın sağlığını korumak adına jeotermal kaplıca tesi..

5

Image

Türkiye’nin dört bir yanına hurma ticareti yapıyor
Köylüoğlu işletmesi sahibi girişimci Bahattin Uslu, iftar sofralarının vazgeçilmezi hurmaları Arabistan ve İran’dan ithal edip Afyonkarahisar’a getire..

6

Image

Avukatlar yapılanmasına operasyon
Afyonkarahisar ve Denizli'de Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "avukatlar yapılanması"na yönelik düzenlenen operasyonda 9 zanlı gözaltına alındı...

7

Image

‘Gönül sofraları kurmaya başladık’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’da Ramazan ayı boyunca günlük bin kişiye iftarlık kumanya dağıtacaklarını söyledi ..

8

Image

Mukabele programları devam ediyor
Afyonkarahisar Belediyesi, 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayında vatandaşlarımızın evlerine konuk oluyor. Paşa Camii’nde 30 gün boyunca okunacak olan mukabel..

9

Image

İlk başvuru yapıldı
Sinanpaşa İlçesine bağlı Güney beldesinde 6 Haziran 2021’de yapılacak olan belediye seçimleri için AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığına ilk belediy..

10

Image

‘Annelik doğal babalık öğrenilebilen bir şeydir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Girişimcilik ve Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (GİKAM) tarafından “El Üstünde Tutulmak İçin İllaki..

11

Image

‘Sizler için gayret göstereceğiz’
Gece Karası olarak bilinen hastalığa dikkat çekmek için düzenlenen etkinlikte konuşan Vali Gökmen Çiçek, “Gerçekten zor bir hastalık. Bugünden sonra b..

12

Image

‘Tarım ekonomiye büyük katkı sağladı’
Tarım ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürü Mehmet Hasdemir, "2020 yılında Türkiye ekonomisi yüzde 1,8 büyürken tarım yüzde 4,8 büyüyerek ek..

13

Image

Belediye Ramazan ayı tedbirlerini aldı
İçişleri Bakanlığı, Ramazan Tedbirleri genelgesini yayınladı. Genelgeye göre Afyonkarahisar Belediyesi tarafından da gerekli önlemler alındı. Bu tedbi..

14

Image

İftar yemekleri hazırlanıyor
Sandıklı Belediyesi’nin Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine vereceği iftar yemekleri özenle hazırlanıyor. Belediye Başkanı Mustafa Çöl, hazırlanan yeme..

15

Image

TMO Şuhut’tan patates alacak
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla Toprak Mahsulleri Ofisi Türkiye genelinde yemeklik ve patates alımına başladı. Türkiye genelinde ..

16

Image

Taylan Başkan Böcek’le görüştü
Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile görüştü ..

17

Image

‘Tedbirlere uyalım’
MHP İl Binası’nın dezenfekte işlemlerinin düzenli olarak yapıldığını kaydeden MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de cov..

‘2019 yılına yakın bir turizm hedefi var’ | Gazete3.com.tr
Image

‘2019 yılına yakın bir turizm hedefi var’


Afyonkarahisar’ın tarihi ve turistik yerlerini gezen TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, “2021'de 2019 yılına yakın bir turizm hedefi var. Pandemiden dolayı çok ciddi yara almasına rağmen 2021 yılında yavaş yavaş toparlanmaya başlayacaktır diye düşünüyoruz” diye konuştu.
  SİYASET    04.04.2021 17:59:24

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Dumlupınar Bölge Temsil Kurulunun düzenlediği etkinlikle, 120 seyahat acentesi temsilcisi Afyonkarahisar'ın İhsaniye ilçesine bağlı Ayazini köyünü gezdi. Afyonkarahisar Valiliği ile TÜRSAB iş birliğindeki gezinin 2. ayağı Frigya'nın kalbi Ayazini köyünde gerçekleşti. Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in de katıldığı Frigya gezisine Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Emin Güzbey ve İş Adamı M. Enis Arabacı da eşlik etti. Grup, ilk olarak Meryem ana kilisesi, kaya mezarlıkları, kayaya oyulmuş evler ve köyde gezinti yaptı. Burada konuşan TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, Afyonkarahisar gezisinin son derece faydalı olduğunu söyledi.
“İYİ Kİ GELMİŞİZ”
Termal turizm ve gastronomisiyle bilinen kenti tarihi ve kültürüyle de tekrar acentelerin ilgisine sunduklarını belirten Bağlıkaya, "Burası çok değişik ve ilginç yer. İyi ki gelmişiz diyoruz. Türkiye'de kültür turizmi her geçen gün biraz daha artıyor. 2021'de 2019 yılına yakın bir turizm hedefi var. Pandemiden dolayı çok ciddi yara almasına rağmen 2021 yılında yavaş yavaş toparlanmaya başlayacaktır diye düşünüyoruz." diye konuştu.

“TEKNOFEST’İN AFYON’DA OLMASINI ÇOK İSTİYORUZ”
Vali Gökmen Çiçek de 2022 TEKNOFEST'in Afyonkarahisar'da olmasını çok istediklerini kaydetti. Bu bölgenin Kurtuluş Savaşı'nda en büyük çatışmaların yaşandığı yer olduğunu dile getiren Çiçek, "Her kazdığımız yerde bir şarapnel parçası bir su matarası çıkıyor. Frigler, Roma, Selçuklu, Osmanlı... Müthiş bir bölgede geziyoruz." dedi.

“TERMALİN, MERMERİN BAŞKENTİYİZ”
Afyonkarahisar'ın termalin, mermerin başkenti olduğunu vurgulayan Çiçek, "Hem inanç hem kültür turizmi açısından burayı da bir merkez haline getirmek istiyoruz. Şu avantajımız var; buradan 5 kilometre ötede Gazlıgöl var, oteller var. Bu şehrin 28 bin yatak kapasiteli otelleri var. 10'dan fazla 5 yıldızlı oteli var. Hem termal turizmi çeşitlendirmek hem de biz de varız demek istiyoruz." ifadelerini kullandı. Daha sonra Avdalaz Kalesi ve Emre Gölü'nü ziyaret eden grup, atlı gösteriyi izledi.>>>Gazete3

  SİYASET    04.04.2021 17:59:24

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER