Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Afyonkarahisar’ı birlikte uçuracağız’
Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’a yapılacak olan çalışmalar hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Vali Çiçek, bir..

2

Image

Rektör Karakaş Yönetim Kurulu Başkanı seçildi
Zafer Teknopark Genel Kurulu yapıldı. AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, genel kurulda Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi. Teknopark G..

3

Image

‘Afyon imrenilen bir şehir olacak’
Taşpınar Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’ın her yerine hizmet edeceklerini ve Afyon’u imrenilen ..

4

Image

İş birliği protokolü imzalandı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Girişimci Öğretmen Eğitimi: E-STEM” eğitiminde iş birliği pro..

5

Image

‘İlimizi en iyi şekilde tanıtıyorlar’
Afyonkarahisar’daki işletmeleri ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’ın adını tanıtan firmalara teşekkür ederek, işlerinde bere..

6

Image

Sollama kavgası kanlı bitti
Afyonkarahisar’da peş peşe seyir halindeki iki tır ve bir otomobil sürücüsü arasında çıkan hatalı sollama tartışması kanlı bitti. Otomobil sürücüsünün..

7

Image

‘Kadınlar geleceğe güvenle bakacak’
CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, kadınların ekonomik özgürlüğüne sahip olduğu, kendi geleceğine güven içinde bakabildiği yarınları kuca..

8

Image

Mahalle bakkallarından alışveriş yapıp dağıttılar
AK Parti İl Başkanlığı yeni bir proje başlattı. Proje ile mahalle bakkallarının canlandırılması için alışveriş yapılıyor, alınan gıda malzemeleri de m..

9

Image

Başkan Demirel rekor kırdı
İhsaniye İlçesine bağlı Döğer Kasabasında kilit parke taşı döşemesi ve çevre düzenlemesinde rekor kırıldı. Döğer Belediye Başkanı Mehmet Demirel, 1,5..

10

Image

Devremülk dolandırıcılarına operasyon
Devremülk satışı üzerinden vatandaşları dolandırdıkları iddia edilen organize suç örgütüne yönelik jandarma tarafından Afyonkarahisar merkezli İzmir’d..

11

Image

‘Mağdur olmamak için tarım sigortası yaptırın’
Afyonkarahisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet Çankaya, çiftçileri ve üreticileri Tarım Sigortalarını yaptırmaları konusunda uyardı ..

12

Image

Vefat eden şehit annesi ebediyete uğurlandı
Şuhut ilçesinde 1999 yılında şehit olan Emin Özdemir’in annesi Ayşe Özdemir vefat etti. Şehit annesi kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna..

13

Image

Donmak üzere olan köpek kurtarıldı
Sandıklı ilçesindeki Akdağ’da soğuk ve kar nedeniyle donmak üzere olan yavru köpeği vatandaşlar kurtardı..

14

Image

‘Kalbimiz her zaman sizlerle’
Afyonkarahisar 2021 Yılı Şehitler Takvimi tanıtım programında konuşan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Şehit ailelerimiz bizim için çok özel ve çok de..

15

Image

‘Afyon için çalışmaya devam edeceğiz’
Belediye Başkanlarını ziyaret eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar için çalışmalar devam edeceklerini söyledi ..

16

Image

Sınır dışı edilecekler
Dinar ilçesinde farklı suçlara karıştığı belirlenen 6 yabancı uyruklunun sınır dışı edileceği bildirildi
..

17

Image

Köy sakinleri alan kılavuzu olacak
Frig Vadisi bölgesinin daha iyi tanıtılması için ‘Frigya Afyonkarahisar Bölgesi Yöre Halkı Turizm Bilinçlendirme Eğitim Programı’ başlarken, toplantıy..

‘2021 Afyonkarahisar’ın yılı olacak’ | Gazete3.com.tr
Image

‘2021 Afyonkarahisar’ın yılı olacak’


10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla düzenlenen programda konuşan Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’da idarecisinden, siyasisine, basına kadar güzel bir birliktelik olduğunu söyleyerek, “Biz sizlerin desteği ile Afyonkarahisar’ı uçururuz. Afyonkarahisar’ı öyle bir noktaya taşırız ki hayallerimizde bile göremeyeceğimiz yere ulaşır. Ben inanıyorum 2021 yılı Afyonkarahisar’ın yılı olacak” dedi
  SİYASET    11.01.2021 18:39:56

Vali Gökmen Çiçek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Valilik ve Belediye Başkanlığının ortaklaşa düzenlediği programda basın mensuplarıyla bir araya geldi. İkbal Termal Otel’de düzenlenen programa Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Vali Yardımcıları Mehmet Keklik, Nurullah Kaya, Basın Dernekleri, TV, Gazete, Radyo ve İnternet medyasında görev yapan çok sayıda basın mensubu katıldı.
“GÜZEL BİR BİRLİKTELİK VAR”
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik etti. Afyonkarahisar'da kamu kurumlarıyla basın arasında çok güzel bir birliktelik olduğunu söyleyen Başkanımız, bu birlikteliğin artarak devam etmesini temenni etti. Kamuoyunu objektif, tarafsız ve doğru bilgilendirmenin basının temel görevi olduğuna dikkat çeken Başkanımız, “Halkımıza doğru ve tarafsız haberler ulaştırmak için gece gündüz demeden çalışan değerli basınımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyorum” diyerek Afyonkarahisar Belediyesi olarak her zaman yanlarında olduklarını söyledi.
“GAZETECİLİK KALEMİNİ KALEMŞÖRLERE SATMAYANLARDIR”
Afyonkarahisar basınının kamuoyunu bilgilendirmede önemli bir görev üstlendiğini aktaran Milletvekili Yurdunuseven ise tüm gazete çalışanlarının 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü tebrik etti. Yurdunuseven; “Gazetecilik, kalemini kalemşörlere satmayandır. Bunu da Afyonkarahisar’daki gazetecilerde elhamdülillah görüyoruz. Ben bir gazeteci olsaydım, bir siyasi konuşuyor olsaydı ne sorardım diye kendi kendime düşündüm ve 2020 yılının en önemli olayı sizce nedir diye sorardım” dedi.
“EMEKLİLİĞİ OLMAYAN BİR MESLEK”
“Konuşmasında gazetecilik bir tutkudur, emekliliği olmayan bir meslektir” diyen Vali Gökmen Çiçek: “Bence gazetecilik bir tutkudur. Bünyeyi sardı mı bir daha kurtulunamayan bir aşktır. Emekliliği olmayan birkaç meslekten biridir. Öyle tahmin ediyorum ki genç yaşlardan itibaren bir hastalık gibi bünyeyi kaplar ve siz bir şeyleri yazma, değiştirme isteğini, gördüğünüz bazı olayları tarihe not düşme adına yazma isteğini perçinler. Yazmak istemeseniz de sizi bir gece uykunuzdan kaldırır ve onu yazdırır. Bu yüzden bir tutkudur, bir hastalıktır gazetecilik. Ama iyi bir hastalıktır” dedi.
“GAZETECİLİK BİR KAMU HİZMETİ”
Gazeteciliğin bir kamu hizmeti olduğuna değinen Vali Gökmen Çiçek: “Birçoğunuz bu mesleğe belki de bir şeyleri değiştireyim, gördüğüm eksiklikleri yazarım, en azından böyle ifade edeyim düşüncesiyle adım attı. İlerleyen süreçte daha faydalı olmak, yöneticilere bir şeyler anlatmak için bu mesleğe devam etti. Ama şunu biliyorum; gerçekten gazetecilerin de yaptığı bizim de yaptığımız bir kamu hizmetidir. Bizler topluma nasıl hizmet edebiliriz düşüncesiyle kamu hizmeti yaparken, sizler de bizleri uyararak kamu yararına hizmet ediyorsunuz. Afyonkarahisar’a geldiğim ilk gün basını güçlü olan bir ildeyim demiştim. Ulusal basında her gün haberlerin yayınlandığı bir ildeyim. 7 aylık süre geride kaldı. Şimdi beni memnun eden daha güzel olaylarla da karşılaştım. “Sayın Valim şurada bir ihtiyaç sahibi var. Biz yazamayalım istedik. Sizin bilginiz olsun”, “Şu okulda şu eksik var. Gördük üzüldük” diyerek beni arayan basın mensupları oldu. Dolayısıyla önce iş yapılsın, önce sorunlar çözülsün diyen bir vilayette çalıştığımın farkındayım” diye konuştu.
“ÖNEMLİ OLAN BİR VE BERABER OLMAK”
Birlik ve beraberliğin önemine dikkat çeken ve kalp kırmayalım vurgusu yapan Vali Gökmen Çiçek şunları söyledi: “Hayat hızlı bir şekilde geçiyor. Ben geleli 7 ay oldu. Geçen 10 Ocak’tan bu yıla nasıl geldik anlamadık bile. İyisiyle, kötüsüyle hızla geçiyor. Makam ve mevkilerin önemsiz olduğu, zenginliğin, fakirliğin önemsiz olduğu bir dönemdeyiz. Yarının ne getireceği belli değil. Ama önemli olan kalp kırgınlıkları ile gitmemek olduğudur. Ben bu yılın birlik ve beraberliğin olduğu, kalplerin kırılmadığı, birbirimize daha bağlı olduğumuz bir yıl olmasını diliyorum. Bunu başaracak olan ilk yerin sizler olduğunu biliyorum. Sizler arasındaki birlikteliğin arttığı, duayen gazeteciliğin, abilik, usta çırak ilişkisinin geliştiği, birbirimize küsmediğimiz bir yıl olsun.”
“2021 YILI AFYONKARAHİSAR’IN YILI OLACAK”
Afyonkarahisar’da bir uyum olduğunu söyleyen ve bunun Afyonkarahisar’a iyi yönde getirisi olacağını belirten Vali Gökmen Çiçek: “Belediye Başkanımızla birlikte iyi bir ekip olduk, çalışıyoruz. İl Genel Meclisi Başkanımız her konuda destek oluyor. Tüm siyasilerle uyumlu çalışıyoruz. Afyonkarahisar ruhu ile güzel bir birliktelik yakaladık. Belediyenin çok ciddi çalışmaları var. Her yere dokunacağız. Siz yeter ki uyumun bozulmasına izin vermeyin. Bizleri bu yönde teşvik edin. Biz sizlerin desteği ile Afyonkarahisar’ı uçururuz. Afyonkarahisar’ı öyle bir noktaya taşırız ki hayallerimizde bile göremeyeceğimiz yere ulaşır. Ben inanıyorum 2021 yılı Afyonkarahisar’ın yılı olacak. Sürekli gündemde biz olacağız. Bildiğim bazı yatırımlar var, yapılacak işler ve gelecek yatırımlar var. Biz beraber olalım. 2021 yılında uçarız” dedi.>>>Alkan Kurt

  SİYASET    11.01.2021 18:39:56

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.01.2021
14.01.2021
14.01.2021
OZEL HABERLER