Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Afyon’da Tokatlılar gecesi

Afyon Doğa Koleji Halkla İlişkiler Müdürü Şenay Erol ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Araştırma Görevlisi Ömer Gökberk Narin’in gerçekleştirdiği or..

2

Image

‘Usulsüz atamalar yapıldı’
Türk Eğitim Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Nizamettin Şenol, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yönetici atamalarında usulsüz atamalar yapı..

3

Image

İmar planlarını İGM yapacak
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, ilçe ve beldelerde yapımı devam eden yatırımları inceledi...

4

Image

İFTAR BEREKETİ FATİH MAHALLEMİZDE YAŞANDI

Ramazan ayı Mahalle İftarlarımızı Sandıklımızın en güzel seyredebileceğiniz mekânlardan olan Fatih Mahallesinde, vatandaşlarımızın katılımıyla ge..

5

Image

“Ramazan’ın bereketini hep beraber hissediyoruz”
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ile ATSO 15. Meslek Komitesi, ATSO İftar Çadırı’nda vatandaşlara yemek ik..

6

Image

360 kişi istihdam edildi

İŞKUR Afyonkarahisar İl Müdürü Ahmet Karakaya, İş başı Eğitim Programı (İEP) çerçevesinde kentte 54 firmada 360 kişinin iş başı yaptığını belirtt..

7

Image

Jeotermal enerji konuşuldu
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Sandıklı ilçesinde Jeotermal Enerji Hüdai Kaplıcalar Birliği ve muhtarlar toplantılarına katıldı...

8

Image

10 öğrenciye tablet bilgisayar

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, 2018-2019 eğitim döneminde Merkez Atık Su Arıtma Tesisi’nde teknik gezi ve eğitime katılan öğrenci..

9

Image

56 kaçak telefon ele geçirildi

Afyonkarahisar polisi tarafından 3 telefon bayiisinde yapılan aramalarda toplam 56 adet gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirildi...

10

Image

‘İşsizlik Sigorta fonu nerede kullanılıyor?

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Başkanlığ..

11

Image

Kil terapisi

Afyonkarahisar Sanat ve Yaşam Derneği üyeleri, görme engelli öğrencilerle kil terapisi çalışması yaptı...

12

Image

Kanalizasyon hattı döşeniyor

Dinar Belediyesi Su ve Kanalizasyon Amirliği altyapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor...

13

Image

‘Devlet rehberlik etmeli’

İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, meyve ve sebzelerin..

14

Image

Yeni mezbahanede çevre düzenlemesi

Çay Belediyesi’ne ait yeni yapılan mezbahanede çevre düzenleme çalışmaları kapsamında perde duvarı yapılıyor...

15

Image

Genç MÜSİAD’tan Karakaş’a ziyaret

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı ..

16

Image

KARDEŞLİK İFTARI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakanlığı döneminde başlatılan Kardeşlik İftarı’nın altıncısı geniş katılımla gerçekleştirildi. ..

17

Image

Erkmen’de iftar geleneği

İlimizin güzide merkezlerinden biri olan Erkmen beldesinde bu yıl 15’ncisi düzenlenen geleneksel iftar yemeğine katılım oldukça yoğun oldu. Yakla..

‘Aday belirlemede hassas davranacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Aday belirlemede hassas davranacağız’


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, 2019 Mahalli İdareler Seçimleri konusunda aday adaylık başvurularının kabul edilmeye başladığını ifade ederek, “Her bir adayımız için gerekli ihtimam ve alaka gösterilecek hassas çalışma içinde olacağız” diye konuştu.
  SİYASET    05.10.2018 11:00:45

Milliyetçi Hareket Partisi, Türk siyasetine yön veren, Türkiye’nin önünü açan; Ülkemizin meselelerini Milli bir bakış açı ile yorumlayarak, kararlarını da bu doğrultuda alan 50. yılını kutlamaya hazırlanan ulu bir çınardır. MHP kuruluşundan bu güne dek Türkiye'nin ve dünya üzerinde yaşayan tüm Türk kökenli kardeşlerinin hizmetinde olmuş, bu uğurda nice bedeller ödemiş ama hak bildiğini söylemekten bir an bile geri durmamış ve bu uğurda ne bedel olursa olsun asla duruşundan ödün vermeden aynı istikamette yol almaya and içmiş mazisi ise bu günün ve yarınının nişanesi olacaktır” dedi.

“YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Yerel seçimler konusunda aday adaylık başvuru sürecinin başladığını kaydeden Kocacan, “2019'da yapılacak yerel yönetim seçimleri, yani belediye seçimlerine hiç durmadan Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Bey'in emrettiği üzere çalışıyoruz. İlimiz, ilçe ve belde belediyelerimiz için aday adaylarımız için başvuru süreci başlamış olup her bir adayımız için gerekli ihtimam ve alaka gösterilecek hassas çalışma içinde olacağız. Devletimizin her daim zor günlerinde istikbali ve istiklali, Milletimizin refahı ve esenlikte olması adına her türlü kararlı duruşu sergilemiş karşılığında ise hiç bir rant gözetmemiştir. Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşundan başlayan emperyalist devletlerin oyunları hiç durmamış ve günümüze kadar devam etmiştir. Öncelikle savaştan çıkmış, yeniden var olma mücadelesi veren bir devlettir. Kurumlarımızın bünyesinde çalışanların birikmiş sorunlarının çözülmeyişi eğitim camiamıza ait sorunların üstesinden gelinmeyip, duyarsız kalınması ya da kendi yandaşları gibi görünerek listelerde verilerek, her türlü istekte bulunarak iş gördürmeleri hiçte güzel değildir” diye konuştu.>>>İsmail Sagun


  SİYASET    05.10.2018 11:00:45

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.05.2019
22.05.2019
22.05.2019
OZEL HABERLER