Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Sürekli sahadayız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki Cuma namazını Tacı Ahmet Mahallesi’nde kıldı. Başkan Zeybek, yerinde oturan değil, çalışan bir belediyecili..

2

Image

Milletvekili Taytak’tan müjde: TSE Belgelendirme Müdürlüğü kuruluyor
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Türk Standartları Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin’i makamında..

3

Image

‘Çocuklara kendi özdenetimlerini sağlayıcı yol haritası çiziyoruz’
Psikolog Begüm Hocaoğlu, sınav döneminde çocuklar üzerinde kendi özdenetimlerini sağlayıcı şekilde yol haritası çizdiklerini belirtti ..

4

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

5

Image

‘Eğitimin sıkıntılarını çözmeye talibiz’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, pandemi nedeniyle eğitimde yaşanan sıkıntıları çözüme kavuşturmaya talip olduklarını ifade etti ..

6

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

7

Image

Park yapılıyor
Emirdağ Belediyesi ekipleri tarafından Çıldır Tarlası’na çocuk parkı yapılıyor ..

8

Image

Veteriner Başkaya’ya veda yemeği
Dinar Belediyesi’nden emekli olan Veteriner Hekim Oğuz Başkaya için mesai arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi..

9

Image

‘ÜYELERİMİZİN SESİ OLDUNUZ’
Hisarcıklıoğlu’dan Oda ve Borsa Başkanlarına övgü:..

10

Image

‘Sandıklı için önemli bir fırsat’
Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve eşi Reyhan Tortop belediyeye ait çiçek serasını ziyaret etti. Kaymakam Tortop, çiçek serasının Sandıklı için ..

11

Image

‘Teşkilata örnek oldu’
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Başkan Zeybek’in cuma günü mahalle ziyaretlerinin teşkilata büyük örnek olduğunu söyledi ..

12

Image

‘Kardeşliğimizi bozamayacaklar’
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Dinar ilçesinde yaşanan olayı Türk- Kürt çatışmasına döndürmek isteyenlerin amaçlarına ulaşamaya..

13

Image

Afyonspor’da Gümüşhane hazırlıkları
Pazar günü kendi evinde oynayacağı sezonun ilk maçına oldukça hırslı hazırlanan Afjet Afyonspor’un teknik patronu Serhat Gülpınar, antrenman açığını k..

14

Image

‘Afyon’un her yerinde İYİ Parti olacak’
İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Burhanettin Buğa, Afyonkarahisar’ın tüm beldelerinde teşkilat binalarını faaliyete geçireceklerini söyledi..

15

Image

Üniversite-Belediye iş birliği
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile Afyonkarahisar Belediyesi arasında “Sahipsiz Hayvanların Hastalıklarının Muayene, Teşhis ve Tedavi” başlıklı iş ..

16

Image

‘Afyon’da iktidar olacağız’
İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunan konuklar, çalışmalar hakkında bilgiler aldılar...

17

Image

Köy yolu yapımı başladı
İl Özel İdaresi tarafından yapılacak olan köy yollarının ilki Kozluca Köy Yolu’nun yapımıyla başladı ..

‘Adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır’


Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin 2023 yılının haziran ayında yapılacağını söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Liderimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in dediği gibi, ‘Cumhur İttifakı’nın 2023 yılında Cumhurbaşkanı adayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi.
  SİYASET    11.09.2020 11:33:42


Ağustos ayında 17 ilçe de Milliyetçi Hareket Partisi’nin ilçe kongrelerinin tamamlandığını söyleyen İl Başkanı Mehmet Kocacan, Merkez ilçe kongresinin ise önümüzdeki haftalar da yapılacağını söyledi. Kocacan, “Türk’ün zafer ayı olan ağustos ayında 17 ilçe de kongrelerimizi tamamladık. 26 Ağustos’ta Şuhut ilçesinde başlayan kongrelerimiz 29 Ağustos da sone erdi. Şimdiye kadar görev yapan ilçe başkanlarımıza ve yönetimlerine teşekkür ediyoruz. Yeni seçilen ilçe başkanlarımıza ve yönetimlerine başarılar diliyoruz. Yakın bir zamanda merkez ilçe kongremizi yaptıktan sonra il kongremizi gerçekleştireceğiz.”

“SEÇİMLER 2023’TE YAPILACAK”

“Liderimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in işaret ettiği gibi Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nin 2023 yılının haziran ayında, yapılacaktır” diyen Başkan Kocacan, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Türkiye’nin gelecek ümidi, sosyal, siyasal ve ekonomik güvencesi, stratejik gücüdür. Liderimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in dediği gibi ‘Hiç kimse boş hayale kapılmamalıdır’ 2023 yılında yapılacak olan seçimler zamanında yapılacaktır” diye konuştu.

“GECE GÜNDÜZ DEMEDEN TÜRKİYE’NİN
GELİŞMESİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Cumhur İttifakı’nın Türkiye’nin gelişmesi için gece gündüz demeden çalışmalarına devam ettiğini belirten Kocacan, “Cumhur İttifakı geceyi gündüze katarak devletine, milletine, geleceğin parlak nesillerine huzurlu, istikrarlı, iç ve dış sorunlarını en aza indirmiş, refaha ve gelişmişliğe ulaşmış bir ülke kazandırmanın heyecan ve hedefindedir. Bunu da istiklal için birlik, istikbal için dirlik anlayışıyla hayata geçirecektir. Cumhur İttifakı’nın 2023 yılında Cumhurbaşkanı adayı bellidir, o isim de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Milliyetçi Hareket Partisi ise bu amaç doğrultusunda sonuna kadar çalışacak, milletimizin tertemiz iradesinden ilhamını alarak gereğini şimdiden tam ve eksiksiz şekilde ifa edecektir” ifadelerine yer verdi.

“HEM MASADA HEM DE SAHADA
İSTEDİĞİNİ ALAN BİR ÜLKEYİZ”

Türkiye’nin içeride ve dışarıda önemli mücadeleler verdiğini de sözlerine ekleyen Başkan Kocacan, “Türkiye bugün pandemi ile savaşırken diğer tarafta Suriye’de, Kuzey Irak’ta, Mavi Vatan diye ifade ettiğimiz Akdeniz’de ve Karadeniz’de ciddi manada bir mücadele içindedir. Şuan Türkiye sözü dinlenen bir ülke konumundadır. Hem masada hem de sahada istediğini alan bir ülkeyiz” diye konuştu>>>Ferhat Yüksel

  SİYASET    11.09.2020 11:33:42

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.09.2020
19.09.2020
19.09.2020
OZEL HABERLER