Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Çin Seddi bile dayanmaz’
Doğu Türkistan’da Müslümanlarda yönelik olarak yapılan zulümleri protesto etmek amacıyla Afyonkarahisar STK Platformu adına bir açıklama yapan Mesut H..

2

Image

MHP’de 18 aday daha belirlendi
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde aday olacak 1’i ilçe 17’si belde belediye başkan adayı olmak ü..

3

Image

‘Afyon’da destansı hizmetler yaptık’
Ülkücü Şehit Necmi Bilgi’nin isminin verildiği parkın açılışında konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 10 yıllık belediye başkanlığı sürecinde d..

4

Image

Yeni başkan Metin Balaban
AK Parti İscehisar İlçe Başkanlığı’na Metin Balaban getirildi...

5

Image

Yerli üretime dikkat çektiler
AK Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları tarafından Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası dolayısıyla kadın girişimcilerin ürettiği yerli malların tanıt..

6

Image

MHP’liler Çetinkaya’yı karşılayacak
Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı, kısa bir süre önce adaylığı açıklanan Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya’yı Ankara dönüşünd..

7

Image

‘Tarım ve hayvancılıkla gelişeceğiz’
MHP Bolvadin Belediye Başkan Adayı Selahattin Kelekçi, seçimi kazanması durumunda tarım ve hayvancılığa büyük önem vereceklerine dikkat çekti...

8

Image

‘MHP’nin adayı Afyon’u salladı’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP’nin Belediye..

9

Image

‘65 bin yükümlü iş sahibi oldu’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Ceza ve İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu 2019 bütçesi üzerine TBMM’de konu..

10

Image

‘Geçici öğreticilere kadro verilmeli’
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde görev yapan geçici Kur’an Kursu öğreticilerine kadro verilmesini i..

11

Image

‘Gönüllere girecek projelerimiz var’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’i makamında ziyaret etti. Zeybek, “Afyonkarahisar halkının g..

12

Image

‘Projelerin seçimi olacak’
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. ..

13

Image

Sendikacılardan teşekkür ziyareti
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Afyonkarahisar İl Temsilciliği’ne bağlı sendika başkanlarını makamınd..

14

Image

‘Bütçede vatandaş yok yandaş var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Genel Kurulu'n..

15

Image

‘Afyon’u vatandaşlarla beraber yöneteceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Önce insan” anlayışıyla hayal ettiği Afyonkarahisar’ı yine Afyo..

16

Image

‘Şehir içi trafik kanayan yara’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, Afyonkarahisar’da trafiğin kanayan bir yara olduğunu söyledi...

17

Image

Taytak’tan Özel’e ayar
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay, Kamu Denetçiliği Kurumu bütçelerinin görüşmeleri sırasın..

‘Adaylar şehrin sorunlarını bilmeli’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Adaylar şehrin sorunlarını bilmeli’


Gün FM’de İsmail Akar’ın hazırlayıp sunduğu Basın Odası programına konuk olan gazeteciler Ahmet Tunca ve Ertuğrul Sevim, belediye başkan adaylarının kentin sorunlarını iyi bilen ve çözüm üretecek kişiler olması gerektiğini belirttiler.

  SİYASET    03.12.2018 10:53:17

Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programında yerel seçimlerle ilgili son gelişmeler ve şehrimizin sorunları konuşuldu. Gazeteci İsmail Akar’ın hazırlayıp sunduğu Basın Odası programına Gazeteciler Ahmet Tunca ve Ertuğrul Sevim yorumlarıyla katıldılar.
Yerel seçimler yaklaşırken belli olan adayların ve aday olacak isimlerin şehrin sorunlarına vakıf olmalarının çok önemli olduğunu belirten Gazeteci İsmail Akar, “AK Parti’nin Merkez Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek oldu. Hangi partiden aday olacağı konuşulan Mahmut Koçak ise İyi Parti’den Merkez Belediye Başkan aday adayı oldu. Şehrimizin iki dönemdir Belediye Başkanı olarak görev yapan Burhanettin Çoban’a emekleri dolayısıyla teşekkür ederiz. MHP’nin şu an merkez için Fatih Çetinkaya ve Kemalettin Yılmaz olmak üzere iki aday adayı var. MHP’nin adayı da merakla bekleniyor. Adaylar belli olurken bu isimlerin şehrin sorunlarını bilmeleri ve çözüm önerileri sunmaları oldukça önemli diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

“MHP KENDİ ADAYLARINI ÇIKARACAK”

MHP İl Başkanı’nın ittifakla ilgili açıklamasının geçtiğimiz hafta yanlış anlaşıldığını belirten Gazeteci Ertuğrul Sevim, “Zaten ertesi gün açıklamasının yanlış anlaşıldığı İl Başkanı tarafından belirtildi. İl merkezinde de ilçelerde de bence ittifak olmayacak. MHP hem il merkezinde hem de ilçelerde kendi adaylarını çıkaracak diye düşünüyorum. Ama ittifak edilen partinin tabanının çok zayıf olduğu yerlerde vatandaş güçlü olan ittifak partisinin adayına kayabilir. Mesela Dinar ve Sultandağı’nda Ak Parti adayına destek verebilir diyorlar ama MHP buralarda da kendi adaylarını çıkaracaktır. MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak da açıklamasında benzer şeyler söyledi ve adaylarının çalışmalarını istedi. Bu seçim genel anlamda söylersek ittifaklar arasındaki bir seçim olacak” diye konuştu.

“KÖYLERE CİDDİ HİZMETLER GİDİYOR”

Belediye Başkan adayları kadar Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi adaylarının da önemli olduğunu belirten Gazeteci Ahmet Tunca, “Geçmişte İl Genel Meclisi bu kadar önemli değildi. Günümüzde yapılan yasal düzenlemeler ile önemli bir noktaya geldi. İGM’nin yeni bütçesi de oldukça ciddi bir rakam. Sanırım geçtiğimiz hafta yeni bütçe onaylandı. Şu an İl Genel Meclisi güzel yatırımlara imza atıyor. Köylere ciddi hizmetler gidiyor. Ben geçmişte öğretmenlik yaptığım yıllarda köylerde sıkıntılar oldukça büyüktü. Bugün yapılan hizmetler köylerimizi iyi bir noktaya taşıdı. Bunun için İGM’nin çalışmaları önemli. Eskiden koalisyon denilen partilerin birlikteliği bugün ittifak diye adlandırılıyor. Geçen seçimde de ittifak yapılmıştı. Yerel seçimlerde de aynı yol izlenecek” diye konuştu.>>>Gazete3
  SİYASET    03.12.2018 10:53:17

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.12.2018
15.12.2018
15.12.2018
OZEL HABERLER