Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Afyon çok şanslı, ülkücü bir milletvekiline sahip”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret eden Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, “Afyonkarahi..

2

Image

“İddialı olmak ayrı, iddiacı olmak ayrı”
Partisinin haftalık değerlendirme toplantısında konuşan İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Doktor Mahmut Koçak, “İddialı olmak ayrı, iddia..

3

Image

“Afyonkarahisar sağlık turizminde başkent olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat İbrahim Yurdunuseven, TBMM Genel kurulunda Afyonkarahisar ile ilgili olarak bir konuşma yaptı. ..

4

Image

'Af'ta hakkı yanana ikinci şans

SGK İl Müdürü Samet Fidan, “Yapılandırma yapıp da ödeme zorluğu çeken tüm işverenlerimizin yapılandırma için 28 Şubat’a kadar olan yeni zaman dil..

5

Image

Taytak; “Kamp Merkezi, Afyonumuzu tanıtacak”
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak TBMM Meclis Genel Kurulu’nda dile getirdiği Afyonkarahisar’da Kamp M..

6

Image

Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: ‘İhracat hedeflerimiz çok yüksek’
Ticaret Bakanlığı yetkilileri, Afyonkarahisar’da 15 firmayı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bak..

7

Image

Leblebi ile sigara mücadelesi
Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları üyeleri vatandaşların sigara paketlerini alarak leblebi dağıttı...

8

Image

“Gençler, siyasette söz sahibi olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile birlikte 31 Mart yerel seçim..

9

Image

“Koyuncu’ya bütün bakanlıkların kapısı açık”

Emirdağlı vatandaşlarla görüşen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Serkan Başkana bütün bakanlıkların kapısı ardına kada..

10

Image

Başkan Çoban’a vefa
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 31 Mart’ta görev süresi dolacak olan Afyon..

11

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Şubat Pazar günü Afyonkarahisar’a geliyor...

12

Image

‘Artık yeter diyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya’nın Fatih-Eşrefpaşa bölgesindeki seçim bürosu düzen..

13

Image

‘CUMHUR İTTİFAKI bekamızın teminatıdır’
Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin, Cumhurbaşka..

14

Image

‘Engellilerin ihtiyaçları karşılanacak’

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile Dumlupınar Üniversitesi Engelsiz Hayat Topluluğu arasında “engelsiz kent” için ça..

15

Image

‘Sandıklara sahip çıkacağız’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ ilçesi ve Davulga beldesini ziyaret etti...

16

Image

Başkan Çöl, gönüllere giriyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, seçim çalışmaları kapsamında kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediyor...

17

Image

‘Projelerimizle Afyon’u uçuracağız’
Afyonkarahisar’ın çehresini değiştirecek birçok projesinin olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AFRAY, Millet Bahçeleri, se..

‘Adaylar şehrin sorunlarını bilmeli’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Adaylar şehrin sorunlarını bilmeli’


Gün FM’de İsmail Akar’ın hazırlayıp sunduğu Basın Odası programına konuk olan gazeteciler Ahmet Tunca ve Ertuğrul Sevim, belediye başkan adaylarının kentin sorunlarını iyi bilen ve çözüm üretecek kişiler olması gerektiğini belirttiler.

  SİYASET    03.12.2018 10:53:17

Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programında yerel seçimlerle ilgili son gelişmeler ve şehrimizin sorunları konuşuldu. Gazeteci İsmail Akar’ın hazırlayıp sunduğu Basın Odası programına Gazeteciler Ahmet Tunca ve Ertuğrul Sevim yorumlarıyla katıldılar.
Yerel seçimler yaklaşırken belli olan adayların ve aday olacak isimlerin şehrin sorunlarına vakıf olmalarının çok önemli olduğunu belirten Gazeteci İsmail Akar, “AK Parti’nin Merkez Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek oldu. Hangi partiden aday olacağı konuşulan Mahmut Koçak ise İyi Parti’den Merkez Belediye Başkan aday adayı oldu. Şehrimizin iki dönemdir Belediye Başkanı olarak görev yapan Burhanettin Çoban’a emekleri dolayısıyla teşekkür ederiz. MHP’nin şu an merkez için Fatih Çetinkaya ve Kemalettin Yılmaz olmak üzere iki aday adayı var. MHP’nin adayı da merakla bekleniyor. Adaylar belli olurken bu isimlerin şehrin sorunlarını bilmeleri ve çözüm önerileri sunmaları oldukça önemli diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

“MHP KENDİ ADAYLARINI ÇIKARACAK”

MHP İl Başkanı’nın ittifakla ilgili açıklamasının geçtiğimiz hafta yanlış anlaşıldığını belirten Gazeteci Ertuğrul Sevim, “Zaten ertesi gün açıklamasının yanlış anlaşıldığı İl Başkanı tarafından belirtildi. İl merkezinde de ilçelerde de bence ittifak olmayacak. MHP hem il merkezinde hem de ilçelerde kendi adaylarını çıkaracak diye düşünüyorum. Ama ittifak edilen partinin tabanının çok zayıf olduğu yerlerde vatandaş güçlü olan ittifak partisinin adayına kayabilir. Mesela Dinar ve Sultandağı’nda Ak Parti adayına destek verebilir diyorlar ama MHP buralarda da kendi adaylarını çıkaracaktır. MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak da açıklamasında benzer şeyler söyledi ve adaylarının çalışmalarını istedi. Bu seçim genel anlamda söylersek ittifaklar arasındaki bir seçim olacak” diye konuştu.

“KÖYLERE CİDDİ HİZMETLER GİDİYOR”

Belediye Başkan adayları kadar Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi adaylarının da önemli olduğunu belirten Gazeteci Ahmet Tunca, “Geçmişte İl Genel Meclisi bu kadar önemli değildi. Günümüzde yapılan yasal düzenlemeler ile önemli bir noktaya geldi. İGM’nin yeni bütçesi de oldukça ciddi bir rakam. Sanırım geçtiğimiz hafta yeni bütçe onaylandı. Şu an İl Genel Meclisi güzel yatırımlara imza atıyor. Köylere ciddi hizmetler gidiyor. Ben geçmişte öğretmenlik yaptığım yıllarda köylerde sıkıntılar oldukça büyüktü. Bugün yapılan hizmetler köylerimizi iyi bir noktaya taşıdı. Bunun için İGM’nin çalışmaları önemli. Eskiden koalisyon denilen partilerin birlikteliği bugün ittifak diye adlandırılıyor. Geçen seçimde de ittifak yapılmıştı. Yerel seçimlerde de aynı yol izlenecek” diye konuştu.>>>Gazete3
  SİYASET    03.12.2018 10:53:17

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER