Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Afyon çok şanslı, ülkücü bir milletvekiline sahip”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret eden Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, “Afyonkarahi..

2

Image

“Afyonkarahisar sağlık turizminde başkent olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat İbrahim Yurdunuseven, TBMM Genel kurulunda Afyonkarahisar ile ilgili olarak bir konuşma yaptı. ..

3

Image

“İddialı olmak ayrı, iddiacı olmak ayrı”
Partisinin haftalık değerlendirme toplantısında konuşan İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Doktor Mahmut Koçak, “İddialı olmak ayrı, iddia..

4

Image

'Af'ta hakkı yanana ikinci şans

SGK İl Müdürü Samet Fidan, “Yapılandırma yapıp da ödeme zorluğu çeken tüm işverenlerimizin yapılandırma için 28 Şubat’a kadar olan yeni zaman dil..

5

Image

Taytak; “Kamp Merkezi, Afyonumuzu tanıtacak”
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak TBMM Meclis Genel Kurulu’nda dile getirdiği Afyonkarahisar’da Kamp M..

6

Image

Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: ‘İhracat hedeflerimiz çok yüksek’
Ticaret Bakanlığı yetkilileri, Afyonkarahisar’da 15 firmayı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bak..

7

Image

Leblebi ile sigara mücadelesi
Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları üyeleri vatandaşların sigara paketlerini alarak leblebi dağıttı...

8

Image

“Gençler, siyasette söz sahibi olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile birlikte 31 Mart yerel seçim..

9

Image

Başkan Çoban’a vefa
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 31 Mart’ta görev süresi dolacak olan Afyon..

10

Image

“Koyuncu’ya bütün bakanlıkların kapısı açık”

Emirdağlı vatandaşlarla görüşen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Serkan Başkana bütün bakanlıkların kapısı ardına kada..

11

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Şubat Pazar günü Afyonkarahisar’a geliyor...

12

Image

‘Artık yeter diyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya’nın Fatih-Eşrefpaşa bölgesindeki seçim bürosu düzen..

13

Image

‘CUMHUR İTTİFAKI bekamızın teminatıdır’
Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin, Cumhurbaşka..

14

Image

‘Engellilerin ihtiyaçları karşılanacak’

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile Dumlupınar Üniversitesi Engelsiz Hayat Topluluğu arasında “engelsiz kent” için ça..

15

Image

‘Sandıklara sahip çıkacağız’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ ilçesi ve Davulga beldesini ziyaret etti...

16

Image

Başkan Çöl, gönüllere giriyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, seçim çalışmaları kapsamında kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediyor...

17

Image

‘Projelerimizle Afyon’u uçuracağız’
Afyonkarahisar’ın çehresini değiştirecek birçok projesinin olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AFRAY, Millet Bahçeleri, se..

‘AFSÜ Afyon için bir şanstır’ | Gazete3.com.tr
Image

‘AFSÜ Afyon için bir şanstır’


Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’ni ziyaret eden Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’ın ikinci üniversiteye sahip olmasının büyük bir şans olduğunu söyledi.
  SİYASET    21.09.2018 10:28:11


Orman ve Su İşleri eski Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Nurullah Okumuş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, görevine başladığını söyleyerek, “İnşallah Afyonkarahisar’ımıza Üniversitemize ve ülkemize hayırlı hizmetler yapmak bize nasip eylesin. Mevcut durumda aslında oldukça iyidir. Hem sağlık hizmeti, hem de sağlık eğitimi açısından iyi seviyede olan üniversiteye rektör oldum. Biz bu seviyenin altına düşürmeden çok daha yukarılara üniversitemizi iyi noktalara hem uluslar, hem de uluslar arası düzeyde taşımak istiyoruz. Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun destek ve yardımlarını bekliyoruz” dedi.

“2023 YILI İÇİN HEDEF KOYMUŞTUK”

Orman ve Su İşleri eski Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu ise, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Nurullah Okumuş’a görevinde başarılar diledi. Rektör Okumuş’un Afyonkarahisar’a çok büyük değer katacağını vurgulayan Milletvekili Eroğlu, “Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesinde iyi bir kadro var. İnşallah bununla beraber çıtayı daha da yukarıya çıkaracağına inanıyorum. Bizlerde Afyonkarahisar’ın hizmetkarı olarak her zaman üniversitenin emrindeyiz. AFSܒnün kurulmasını biz 2023 yılı için hedef koymuştuk” diye konuştu.

“CİHAZLARIMIZIN YEDEĞİ VAR”

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ)’nün güzel olduğuna dikkat çeken Milletvekili Eroğlu, “Zaten bir kampus şeklinde gelişmişti. Buda bir avantajdı. Başka yerlerde bir üniversiteyi ikiye bölmek zor bunu ben biliyorum. Ama Afyonkarahisar’da çok kolay oldu. Daha önce hazırlık yapılmıştı. Biz sadece tabelasını taktık. Güzelde oldu. Hastaneler açısından da mükemmel, en iyi cihazları buraya getirdik. En son açtığımız Onkoloji ve Hematoloji Hastanesi ile Görüntüleme Merkezi şuanda en iyi sistemleri getirdik. Hatta çoğu yerde yedek yoktur, burada yedeği vardır. Çünkü bir arıza olduğu zaman hastalarımız sıkıntı çekmeyecek” ifadelerini kullandı.

“ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERECEĞİZ”

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nde birkaç eksiğin olduğunu söyleyen Milletvekili Veysel Eroğlu, “Bu eksiğimizi hayırseverimiz tamamlayacak. Önümüzdeki aylarda temel atacağız. Yani gelen hastalarımız için kalacak bir yer, güzel bir misafirhaneyi hayırsever vatandaşımız yapacak. Ticaret Borsasının hemen arkasındaki alanı ayırdık. İşlemler tamamlandı, imzaları da atıldı. Buraya mükemmel bir bina yapılacak. Kadro ve diğer yatırımlar konusunda bir bina ihtiyacımız var. İnşallah onları yatırım programına koydurmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

TERMAL KÖY PROJESİ GERÇEKLEŞECEK

İkinci bir Üniversitenin Afyonkarahisar için bir şans olduğunu belirten Milletvekili Eroğlu, “Bu aynı zamanda bizim bir hedefimiz vardı. Birinci hedefimiz burada termal köy kurmak. Yani çok yüksek gelir guruptaki insanların kalacağı ve tedavi olacağı bir termal köy projemiz var. Bu konuda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı var kabul etti yeri de hazır. Buda bizim birinci temel prensibimiz olacak” diye konuştu.

  SİYASET    21.09.2018 10:28:11

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER