Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

2

Image

‘Türkiye’nin nefes almaya ihtiyacı var’

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, memleketin derinden bir nefes almaya ihtiyacı olduğunu söyledi...

3

Image

‘Kent Meydanı yılbaşında tamam’
Afyonkarahisar’da ilkleri yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programı..

4

Image

Halka en iyi hizmet etmenin derdindeyiz’
AK Parti belde başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “AK Parti olarak halka daha iyi nasıl hizmet ederiz onun derdin..

5

Image

‘İscehisar’a yakışan bir hastane olacak’
Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen İscehisa..

6

Image

Başkan Çoban Komutan Çömez’i ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Hamza
Çömez’i makamında kabul etti. ..

7

Image

‘Çözümü millette arıyoruz’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya’yı ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye’nin içi..

8

Image

‘Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız’
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri ile Dinar ilçesine yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ı makamında ziyaret e..

9

Image

Eser aday adayı olmayı düşünüyor
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığına sıcak baktığını dile getirdi...

10

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığının kapıları dün olduğu gibi bugün de halka her daim ve sonuna kadar açık tutuluyor. STK temsilcileri ve vatandaş..

11

Image

‘İslam Medeniyeti ilim medeniyetidir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesinde Dini İlimlerin Ehemmiyeti ve Günümüzdeki Temel Meseleleri konferansında konuşan 29 Mayıs..

12

Image

‘Sürpriz adaylar olabilir’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu yerel..

13

Image

Yeni yönetimden ilk toplantı
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından belirlenen CHP İl Yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıyla ilgili olarak İl Yöne..

14

Image

‘Çayırbağ’a yatırım yağdı’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser yönetim Kurulu Üyeleri Osman Keskin ve Mecit Tarkan ile beraber Çayırbağ Bel..

15

Image

‘Seçimlerden zaferle çıkacağız’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, yaklaşan yerel seçi..

16

Image

‘CHP’liler hangi yüzle bağımsızlıktan bahsediyor?
AK Parti Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim haftalık olağan basın toplantısında CHP’yi eleştirerek, “1931'de Merkez Bankası'nın yüzde 85 hisses..

17

Image

‘Bir olalım birlikte olalım’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser Mahalle Başkanları ile bir araya geldi. Toplantıda açılış konuşması yapan Bü..

‘AFSÜ Afyon için bir şanstır’ | Gazete3.com.tr
Image

‘AFSÜ Afyon için bir şanstır’


Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’ni ziyaret eden Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’ın ikinci üniversiteye sahip olmasının büyük bir şans olduğunu söyledi.
  SİYASET    21.09.2018 10:28:11


Orman ve Su İşleri eski Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Nurullah Okumuş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, görevine başladığını söyleyerek, “İnşallah Afyonkarahisar’ımıza Üniversitemize ve ülkemize hayırlı hizmetler yapmak bize nasip eylesin. Mevcut durumda aslında oldukça iyidir. Hem sağlık hizmeti, hem de sağlık eğitimi açısından iyi seviyede olan üniversiteye rektör oldum. Biz bu seviyenin altına düşürmeden çok daha yukarılara üniversitemizi iyi noktalara hem uluslar, hem de uluslar arası düzeyde taşımak istiyoruz. Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun destek ve yardımlarını bekliyoruz” dedi.

“2023 YILI İÇİN HEDEF KOYMUŞTUK”

Orman ve Su İşleri eski Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu ise, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Nurullah Okumuş’a görevinde başarılar diledi. Rektör Okumuş’un Afyonkarahisar’a çok büyük değer katacağını vurgulayan Milletvekili Eroğlu, “Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesinde iyi bir kadro var. İnşallah bununla beraber çıtayı daha da yukarıya çıkaracağına inanıyorum. Bizlerde Afyonkarahisar’ın hizmetkarı olarak her zaman üniversitenin emrindeyiz. AFSܒnün kurulmasını biz 2023 yılı için hedef koymuştuk” diye konuştu.

“CİHAZLARIMIZIN YEDEĞİ VAR”

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ)’nün güzel olduğuna dikkat çeken Milletvekili Eroğlu, “Zaten bir kampus şeklinde gelişmişti. Buda bir avantajdı. Başka yerlerde bir üniversiteyi ikiye bölmek zor bunu ben biliyorum. Ama Afyonkarahisar’da çok kolay oldu. Daha önce hazırlık yapılmıştı. Biz sadece tabelasını taktık. Güzelde oldu. Hastaneler açısından da mükemmel, en iyi cihazları buraya getirdik. En son açtığımız Onkoloji ve Hematoloji Hastanesi ile Görüntüleme Merkezi şuanda en iyi sistemleri getirdik. Hatta çoğu yerde yedek yoktur, burada yedeği vardır. Çünkü bir arıza olduğu zaman hastalarımız sıkıntı çekmeyecek” ifadelerini kullandı.

“ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERECEĞİZ”

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nde birkaç eksiğin olduğunu söyleyen Milletvekili Veysel Eroğlu, “Bu eksiğimizi hayırseverimiz tamamlayacak. Önümüzdeki aylarda temel atacağız. Yani gelen hastalarımız için kalacak bir yer, güzel bir misafirhaneyi hayırsever vatandaşımız yapacak. Ticaret Borsasının hemen arkasındaki alanı ayırdık. İşlemler tamamlandı, imzaları da atıldı. Buraya mükemmel bir bina yapılacak. Kadro ve diğer yatırımlar konusunda bir bina ihtiyacımız var. İnşallah onları yatırım programına koydurmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

TERMAL KÖY PROJESİ GERÇEKLEŞECEK

İkinci bir Üniversitenin Afyonkarahisar için bir şans olduğunu belirten Milletvekili Eroğlu, “Bu aynı zamanda bizim bir hedefimiz vardı. Birinci hedefimiz burada termal köy kurmak. Yani çok yüksek gelir guruptaki insanların kalacağı ve tedavi olacağı bir termal köy projemiz var. Bu konuda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı var kabul etti yeri de hazır. Buda bizim birinci temel prensibimiz olacak” diye konuştu.

  SİYASET    21.09.2018 10:28:11

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.10.2018
15.10.2018
15.10.2018
OZEL HABERLER