Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Her zaman desteğinizi gördük’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Doğa Koruma Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü ve beraberinki heyeti makamında kabul etti. Doğa Koruma..

2

Image

‘Seçimlere kendi adımızla katılacağız’
Demokrat Parti İl Başkanı Gürcan Şensoy, belediye başkan adaylarının belirleme çalışmalarına devam ettiklerini ifade ederek, seçimlere kendi isimleriy..

3

Image

Yurdunuseven, cezaevini inceledi
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Sincan Ceza İnfaz Kurumunu ziyaret etti...

4

Image

Efelerimiz, Tokat’ta galibiyet arayacak
Efeler Voleybol Ligi’nin ikinci yarısına geçtiğimiz hafta İnegöl Belediyespor karşısında kazandığı 3-0’lık galibiyetle başlayan İkbal Afyon Belediye Y..

5

Image

Talepler iletildi
Başkan Çoban, Afyonkarahisar Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetimini makamında kabul etti. Ziyarette konuşan Ayakkabıcılar Odası Başkanı Ş..

6

Image

‘Sıkıntılara çare olacağız’
Sivil toplum örgütlerini tek tek ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’da tüm kesimlerle ortak projeler yaparak, h..

7

Image

Minik Muhammet yoğun bakımda
Anne karnında enfeksiyon kapan ve ilaç tedavisi yapılan 8 aylık Muhammet Akçeşme, ilaçlarının 22 gündür kullanamadığı için havale geçirerek yoğun bakı..

8

Image

‘Kenevir işinin takipçisi olacağız’
Milliyetçi Hareket Partisi’nin haftalık basın toplantısında konuşan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, kenevir üretimi noktasın..

9

Image

‘Helvayı da karacağız yatırımı da yapacağız’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyarete devam ediyor...

10

Image

‘STK’lar ihalelerde muhatap olacak’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, seçim çalışması programı kapsamında sivil toplum örgütlerini ziyaret etti. Ziyaretlerinde..

11

Image

Başkan Çoban’a teşekkür ziyaretleri
31 Mart'ta görev süresi dolacak olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ziyaretleri devam ediyor. ..

12

Image

‘Derdimiz Afyonkarahisar’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Kanlıca mahallesindeki TOKİ konut sakinleriyle bir araya geldi...

13

Image

‘Kontrol noktası kurulmalı’
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Meclis Genel Kurulu’nda hayvancılık sektörüne katkı sağlaması sebeb..

14

Image

‘YATIRIM YAPIN’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programında yurt dışında yaşayan Afyonkarahisarlılara çağrıda bulunan Vali M..

15

Image

‘Desteklerimiz sürecek’
AK Parti tarafından tekrar Sandıklı Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Mustafa Çöl’e, Sandıklı ilçesinden esnaflar, vatandaşlar ziyaret ederek, d..

16

Image

‘Şeffaf yönetim sözü veriyorum’
İYİ Parti tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisa..

17

Image

‘Gençleri geleceğe hazırlıyoruz’
Limit Okulları Tarih Öğretmeni ve Halkla İlişkiler Müdürü Gizem Can, Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziya..

‘Afyon 5 yıldızlı kent oldu’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Afyon 5 yıldızlı kent oldu’


Kanal 3 ekranlarında Özel Gündem programında Mehmet Emin Güzbey’in konuğu olan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’ın son yıllarda büyük gelişme yaşayan bir il haline geldiğini söyleyerek, “Afyonkarahisar 5 yıldızlı bir il oldu” dedi.
  SİYASET    10.09.2018 10:55:10

Kanal 3 ekranlarında Özel Gündem programında Mehmet Emin Güzbey’in konuğu olan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar ve çevresinde yapılan çalışmalar konusunda bazı açıklamalarda bulundu. Eroğlu, konuşmasında Kanal 3’ten övgüyle söz ederek, “Kanal 3 yapılacak olan çalışmaların ardından bir marka olacak. Buradaki ekibiniz büyük heyecan ve şevk içindeler. Güzel çalışmalarla Kanal 3’ü bütün dünya izleyecek ve bir marka haline gelecektir. Bizlerde gurur duymaya devam edeceğiz” dedi.

“GİRESUNLULAR AFYON İÇİN BÜYÜK MÜCADELE VERDİLER”

Giresunlular Şehitliği konusunda açıklamalarda bulunan Eroğlu, “Giresunlular İstiklal Harbi sırasında büyük kahramanlık gösteren kişiler. Gönüllü alaylar önce 1921 yılında Sakarya Meydan Muharebesinde savaşmış, orada da şehitler vermiş. Ben hem Çevre ve Orman Bakanlığı hem de Orman ve Su İşleri Bakanlığım dönemimde şehitliklere büyük önem verdim. Çanakkale’de yabancıların mezarlıkları çiçekler içinde, bizim şehitlerimizin mezarlarının durumu iyi değildi. Orada çok emeğim oldu. Şehitlerimizin mezarları çiçek gibi oldu. Çanakkale Geçilmez Tanıtım Merkezi’ni kurdum. Oraya gittiğinizde Çanakkale Harbini yaşıyor gibi oluyorsunuz. Polatlı’ya giderken bir asker heykeli ‘Dur’ diye ikaz ediyor. Oraya önceden bir kurum bir bina yapmak istemiş ama olmamış. Sakarya’daki o yeri ele aldım ve muhteşem bir tanıtım merkezi kurduk. 13 Eylül’de çalışmalar tamamlanacak” diye konuştu.

“GÖNÜL KÖPRÜLERİ KURDUK”

Giresunlu Şehitler için AK Parti dönemine kadar büyük bir çalışma yapılmadığını kaydeden Eroğlu, “Biz buraları ele aldık. Bu bölgeyi Milli Parklar alanına sokarak, koruma altına aldık. Mescit, tuvalet ve bir de büyük konak yaptık. Geçen yıl su ihtiyacının olduğunu gördük ve DSİ’ye verdiğim talimatla buraya bir su isale hattı getirdiler. Çeşmeler yapıldı. Çok güzel oldu. Muhteşem bir mekan haline geldi. Oraya bir aileye yerleştirmek istiyoruz. Hem oranın bakımını gerçekleştirsin hem de gelen gidenlerle ilgilensin. Bu çalışmaların ardından Giresunla Afyonkarahisar arasında bir gönül köprüsü kuruldu” ifadelerine yer verdi.

“AFYON’UN AĞA’LINI ALABİLİRİM”

Afyonkarahisar’ın son yıllarda yaşanılan gelişmeler üzerine tercih edilen bir kent haline geldiğini kaydeden Eroğlu, “Afyonkarahisar’a gelen bir kişi burada kalmak istiyor. Eğer kentten ayrılmışsa bir daha gelmek istiyor. İlimiz son derece iyi durumda. Afyonkarahisar’ın gelecek açısından bahtı açık bir il olduğunu söyleyebilirim. Çok güzel hizmetler yapıladı ve Afyonkarahisar 5 yıldızlı bir şehir haline geldi” diye konuştu. Sabah Gazetesi Yazarı Yavuz Donat’la Afyonkarahisar konusunda yaptığı bir sohbeti anlatan Eroğlu, “Yavuz bey Afyonkarahisar’ın çok iyi hale geldiğini söyledi bana. Yalnız bir şikayeti var. Rahmetli Yusuf Özer’den sonra ağa kalmadı dedi. Böyle giderse ben alacağım ağalığı” dedi.

“KAZANAN AFYON OLDU”

Yeni hükümette bakan olarak yer almamasının endişe edilecek bir durumu olmadığını kaydeden Eroğlu, “Makamlar gelip geçicidir. Şu anda nerede bir sıkıntı varsa ben yetkililere söyleyip yaptırıyorum. Hükümette bir ağırlığımız var. Önceden tüm Türkiye’den ve yurt dışından sorumluydum. Şimdi Afyonkarahisar’a daha fazla zaman ayırıyorum. Hemşehrilerim endişe etmesinler. Öncekinden daha fazla Afyonkarahisar’a hizmet edeceğim. Kazanan Afyon oldu” diye konuştu.

“YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARI BAŞLADI”

AK Parti’nin mahalli idareler seçim çalışmalarına başladığını söyleyen Eroğlu, “Türkiye’nin her yerinde çalışmalar başlamış durumda. Bende bu kapsamda Afyonkarahisar’da çalışmalarımı sürdürüyorum. Afyonkarahisar’daki yatırımları inceliyorum. Mesela bir kros alanı ihtiyacı vardı. Dünyada en iyi şekilde bulunan 41 kros alanından birisi Afyonkarahisar’da yapıldı. Burası spor turizmi açısından çok önemli. 5 yıldızlı otellere yakın muhteşem bir yer. Tenis sporunun gelişmesi için çalışmalar yapıyoruz. Afyonkarahisar’la ilgili olarak ne gerekiyorsa yapmaya çalışıyoruz. Bizim görevimiz vatandaşa hizmet etmek” ifadelerine yer verdi.>>>Alkan KURT


  SİYASET    10.09.2018 10:55:10

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.01.2019
19.01.2019
19.01.2019
OZEL HABERLER