Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Seçimi kazanacak olan teşkilattır’
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Av. İbrahim Yurdunuseven ile birlikte Kadın Kolları yönetim kurulu topla..

2

Image

‘CHP’lilerin halka verdiği değeri gördük’
Gazetemizin dile getirdiği CHP Parti Meclisi Üyesi Gaye Usluer’in Afyonkarahisar’da STK’ları ziyaretinde aldığı notları masada bırakmasına AK Parti İl..

3

Image

‘AK Parti vizyonunu ortaya koyacağız’
Yerel seçimler öncesi belde ve mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “Merkez dahil olmak üzere 14 belde..

4

Image

İlk maçımız 5 Ekim’de
Temsilcimiz Afyon Belediyespor’un da mücadele edeceği Tahincioğlu Basketbol Süper Liginde ilk 4 haftalık programın müsabaka saatleri belli oldu.
..

5

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
Gaziler Günü dolayısıyla düzenlenen programlarda şehitlere ve gazilere minnetlerini dile getiren Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğl..

6

Image

AK Partililer yaralıları ziyaret etti
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Antalya yolunda devrilen ve 7 kişinin hayatını kaybettiği kazada yaralanan v..

7

Image

‘CHP’liler önce aldıkları notları unutmasın’
AK Parti haftalık değerlendirme toplantısında konuşan Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim, CHP milletvekili Burcu Köksal’ın Milli Eğitim Bakanlı..

8

Image

‘Gazilerimiz her zaman gönlümüzde yaşayacak’
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz ve Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla birer mesaj yayınladıla..

9

Image

‘Kahramanlığın yaşayan abideleri’
19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, gazilerin vatanseverliğin ve kahramanl..

10

Image

Başkan Çoban işyeri sahiplerini ziyaret etti
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 15 Mayıs Cumartesi günü Sanayi Sitesi’nde meydana gelen yangında maddi hasar gören işyeri sahiplerini ziyaret etti..

11

Image

Özkaya Gaziler Günü’nü kutladı
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, 19 Eylül Gaziler Günü’nü dolayısıyla yaptığı açıklamayla kutladı. ..

12

Image

‘Gaziler arasında ayrım yapılmamalı’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, 19 Eylül Gaziler Gü..

13

Image

‘Tüm Türkiye’nin kenetlenmesi gerekiyor’
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan ile beraberindeki heyet, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ..

14

Image

Başkan Çoban’dan Pancar Kooperatifine ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, S.S Afyon Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Abdil Tıkır ve yeni yönetim kurulu üyelerini ziyaret..

15

Image

‘Afyon için en iyi adayı belirleyeceğiz’
Megabirlik Medya ziyaretlerinde konuşan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan, yerel seçimler öncesi sahada çalış..

16

Image

‘Özkaldı ve Koca’ya başarılar diliyorum’
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, yazılı bir mesaj yayınlayarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Tarı..

17

Image

Başkan Çoban AK Partilileri ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen ve beraberindeki Yürütme Kurulu Üyelerini makamında kabul etti...

‘Afyon 5 yıldızlı kent oldu’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Afyon 5 yıldızlı kent oldu’


Kanal 3 ekranlarında Özel Gündem programında Mehmet Emin Güzbey’in konuğu olan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’ın son yıllarda büyük gelişme yaşayan bir il haline geldiğini söyleyerek, “Afyonkarahisar 5 yıldızlı bir il oldu” dedi.
  SİYASET    10.09.2018 10:55:10

Kanal 3 ekranlarında Özel Gündem programında Mehmet Emin Güzbey’in konuğu olan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar ve çevresinde yapılan çalışmalar konusunda bazı açıklamalarda bulundu. Eroğlu, konuşmasında Kanal 3’ten övgüyle söz ederek, “Kanal 3 yapılacak olan çalışmaların ardından bir marka olacak. Buradaki ekibiniz büyük heyecan ve şevk içindeler. Güzel çalışmalarla Kanal 3’ü bütün dünya izleyecek ve bir marka haline gelecektir. Bizlerde gurur duymaya devam edeceğiz” dedi.

“GİRESUNLULAR AFYON İÇİN BÜYÜK MÜCADELE VERDİLER”

Giresunlular Şehitliği konusunda açıklamalarda bulunan Eroğlu, “Giresunlular İstiklal Harbi sırasında büyük kahramanlık gösteren kişiler. Gönüllü alaylar önce 1921 yılında Sakarya Meydan Muharebesinde savaşmış, orada da şehitler vermiş. Ben hem Çevre ve Orman Bakanlığı hem de Orman ve Su İşleri Bakanlığım dönemimde şehitliklere büyük önem verdim. Çanakkale’de yabancıların mezarlıkları çiçekler içinde, bizim şehitlerimizin mezarlarının durumu iyi değildi. Orada çok emeğim oldu. Şehitlerimizin mezarları çiçek gibi oldu. Çanakkale Geçilmez Tanıtım Merkezi’ni kurdum. Oraya gittiğinizde Çanakkale Harbini yaşıyor gibi oluyorsunuz. Polatlı’ya giderken bir asker heykeli ‘Dur’ diye ikaz ediyor. Oraya önceden bir kurum bir bina yapmak istemiş ama olmamış. Sakarya’daki o yeri ele aldım ve muhteşem bir tanıtım merkezi kurduk. 13 Eylül’de çalışmalar tamamlanacak” diye konuştu.

“GÖNÜL KÖPRÜLERİ KURDUK”

Giresunlu Şehitler için AK Parti dönemine kadar büyük bir çalışma yapılmadığını kaydeden Eroğlu, “Biz buraları ele aldık. Bu bölgeyi Milli Parklar alanına sokarak, koruma altına aldık. Mescit, tuvalet ve bir de büyük konak yaptık. Geçen yıl su ihtiyacının olduğunu gördük ve DSİ’ye verdiğim talimatla buraya bir su isale hattı getirdiler. Çeşmeler yapıldı. Çok güzel oldu. Muhteşem bir mekan haline geldi. Oraya bir aileye yerleştirmek istiyoruz. Hem oranın bakımını gerçekleştirsin hem de gelen gidenlerle ilgilensin. Bu çalışmaların ardından Giresunla Afyonkarahisar arasında bir gönül köprüsü kuruldu” ifadelerine yer verdi.

“AFYON’UN AĞA’LINI ALABİLİRİM”

Afyonkarahisar’ın son yıllarda yaşanılan gelişmeler üzerine tercih edilen bir kent haline geldiğini kaydeden Eroğlu, “Afyonkarahisar’a gelen bir kişi burada kalmak istiyor. Eğer kentten ayrılmışsa bir daha gelmek istiyor. İlimiz son derece iyi durumda. Afyonkarahisar’ın gelecek açısından bahtı açık bir il olduğunu söyleyebilirim. Çok güzel hizmetler yapıladı ve Afyonkarahisar 5 yıldızlı bir şehir haline geldi” diye konuştu. Sabah Gazetesi Yazarı Yavuz Donat’la Afyonkarahisar konusunda yaptığı bir sohbeti anlatan Eroğlu, “Yavuz bey Afyonkarahisar’ın çok iyi hale geldiğini söyledi bana. Yalnız bir şikayeti var. Rahmetli Yusuf Özer’den sonra ağa kalmadı dedi. Böyle giderse ben alacağım ağalığı” dedi.

“KAZANAN AFYON OLDU”

Yeni hükümette bakan olarak yer almamasının endişe edilecek bir durumu olmadığını kaydeden Eroğlu, “Makamlar gelip geçicidir. Şu anda nerede bir sıkıntı varsa ben yetkililere söyleyip yaptırıyorum. Hükümette bir ağırlığımız var. Önceden tüm Türkiye’den ve yurt dışından sorumluydum. Şimdi Afyonkarahisar’a daha fazla zaman ayırıyorum. Hemşehrilerim endişe etmesinler. Öncekinden daha fazla Afyonkarahisar’a hizmet edeceğim. Kazanan Afyon oldu” diye konuştu.

“YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARI BAŞLADI”

AK Parti’nin mahalli idareler seçim çalışmalarına başladığını söyleyen Eroğlu, “Türkiye’nin her yerinde çalışmalar başlamış durumda. Bende bu kapsamda Afyonkarahisar’da çalışmalarımı sürdürüyorum. Afyonkarahisar’daki yatırımları inceliyorum. Mesela bir kros alanı ihtiyacı vardı. Dünyada en iyi şekilde bulunan 41 kros alanından birisi Afyonkarahisar’da yapıldı. Burası spor turizmi açısından çok önemli. 5 yıldızlı otellere yakın muhteşem bir yer. Tenis sporunun gelişmesi için çalışmalar yapıyoruz. Afyonkarahisar’la ilgili olarak ne gerekiyorsa yapmaya çalışıyoruz. Bizim görevimiz vatandaşa hizmet etmek” ifadelerine yer verdi.>>>Alkan KURT


  SİYASET    10.09.2018 10:55:10

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.09.2018
20.09.2018
20.09.2018
OZEL HABERLER