Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

MHP Afyon’da oylarını %50 artırdı İŞİN SIRRI BAHÇELİ VE TAYTAK
MHP tüm Türkiye’de ve ilimizde oy oranını artırdı. Türkiye genelinde MHP’nin oyları %18.81’e yükselirken, Afyonda da %50 oy artışı sağlandı. MHP’nin t..

2

Image

‘SBF küresel bir marka oldu’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 10 yıldır düzenli olarak gerçekleştirilen Saraybosna İş Forumu'nun (SB..

3

Image

Karakaş, AKÜ Rektörü oldu


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Türkiye genelinde 9 üniversiteye rektör ataması yapıldı...

4

Image

Hizmet ayaklarına geldi

Vali Mustafa Tutulmaz Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde yeni kimlik kartı başvuruları alınan vatandaşlarla bir araya geldi...

5

Image

‘Hayat dijitale evriliyor’

Yerel Zincirler Buluşuyor 2019 toplantısında konuşan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, hayatın hızla dij..

6

Image

‘Vizyon projeleri hayata geçireceğiz’

31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerin ardından mazbatasını alarak göreve resmen başlayan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e tebrik ziy..

7

Image

‘Afyonkarahisar’a değer katacağız’

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar’a değer katacaklarını bel..

8

Image

‘Sizlere büyük önem veriyoruz’

TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’ni ağırlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser yaptığı açıklamada, “ATSO ola..

9

Image

‘Gönül belediyeciliğini yaşatacağız’

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, yeni dönemde AK Parti’nin gönül belediyeciliğini yaşatacaklarını..

10

Image

Taytak’a yoğun ilgi


Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar'ın Kızılören ilçesini ziyaret etti. Kızılö..

11

Image

“Güzel hizmetler yapacağız”

Vali Mustafa Tutulmaz’ı ağırlayan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Vali Tutulmaz’ın liderliğinde Afyonkarahisar’a çok güzel eserler kazandıracakla..

12

Image

‘Üretken Belediyecilik Afyon’da hayat bulacak’

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, yerel seçimlerin ardından artık sıranın icraatta olduğunu kaydederek, "MHP'li Belediyelerde vatand..

13

Image

‘Hep beraber sorunları çözeceğiz’

Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkan Adayı Serhat Gümüş, muhasebeci ve mali müşavirlerin yaşadıkları sorunları iyi bild..

14

Image

‘Hayırlara vesile olsun’


Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı...

15

Image

‘Çobanlar’da işsizliği bitireceğiz’

Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, 500 kişinin çalışacağı tekstil fabrikası için çalışmalara başladı, tesisler 6 ay içinde faaliyete geçecek..

16

Image

BAŞKAN ADAYI Burhanettin Çoban
AK Parti tarafından İl Genel Meclisi Grup Toplantısı İl Özel İdaresi Binası’nda gerçekleştirildi...

17

Image

Moleküler Biyoloji Günleri

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Fen Edebiyat Fakültesi tarafından Moleküler Biyoloji ve Genetik Günleri etkinliği düzenlendi. ..

‘Afyon 5 yıldızlı kent oldu’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Afyon 5 yıldızlı kent oldu’


Kanal 3 ekranlarında Özel Gündem programında Mehmet Emin Güzbey’in konuğu olan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’ın son yıllarda büyük gelişme yaşayan bir il haline geldiğini söyleyerek, “Afyonkarahisar 5 yıldızlı bir il oldu” dedi.
  SİYASET    10.09.2018 10:55:10

Kanal 3 ekranlarında Özel Gündem programında Mehmet Emin Güzbey’in konuğu olan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar ve çevresinde yapılan çalışmalar konusunda bazı açıklamalarda bulundu. Eroğlu, konuşmasında Kanal 3’ten övgüyle söz ederek, “Kanal 3 yapılacak olan çalışmaların ardından bir marka olacak. Buradaki ekibiniz büyük heyecan ve şevk içindeler. Güzel çalışmalarla Kanal 3’ü bütün dünya izleyecek ve bir marka haline gelecektir. Bizlerde gurur duymaya devam edeceğiz” dedi.

“GİRESUNLULAR AFYON İÇİN BÜYÜK MÜCADELE VERDİLER”

Giresunlular Şehitliği konusunda açıklamalarda bulunan Eroğlu, “Giresunlular İstiklal Harbi sırasında büyük kahramanlık gösteren kişiler. Gönüllü alaylar önce 1921 yılında Sakarya Meydan Muharebesinde savaşmış, orada da şehitler vermiş. Ben hem Çevre ve Orman Bakanlığı hem de Orman ve Su İşleri Bakanlığım dönemimde şehitliklere büyük önem verdim. Çanakkale’de yabancıların mezarlıkları çiçekler içinde, bizim şehitlerimizin mezarlarının durumu iyi değildi. Orada çok emeğim oldu. Şehitlerimizin mezarları çiçek gibi oldu. Çanakkale Geçilmez Tanıtım Merkezi’ni kurdum. Oraya gittiğinizde Çanakkale Harbini yaşıyor gibi oluyorsunuz. Polatlı’ya giderken bir asker heykeli ‘Dur’ diye ikaz ediyor. Oraya önceden bir kurum bir bina yapmak istemiş ama olmamış. Sakarya’daki o yeri ele aldım ve muhteşem bir tanıtım merkezi kurduk. 13 Eylül’de çalışmalar tamamlanacak” diye konuştu.

“GÖNÜL KÖPRÜLERİ KURDUK”

Giresunlu Şehitler için AK Parti dönemine kadar büyük bir çalışma yapılmadığını kaydeden Eroğlu, “Biz buraları ele aldık. Bu bölgeyi Milli Parklar alanına sokarak, koruma altına aldık. Mescit, tuvalet ve bir de büyük konak yaptık. Geçen yıl su ihtiyacının olduğunu gördük ve DSİ’ye verdiğim talimatla buraya bir su isale hattı getirdiler. Çeşmeler yapıldı. Çok güzel oldu. Muhteşem bir mekan haline geldi. Oraya bir aileye yerleştirmek istiyoruz. Hem oranın bakımını gerçekleştirsin hem de gelen gidenlerle ilgilensin. Bu çalışmaların ardından Giresunla Afyonkarahisar arasında bir gönül köprüsü kuruldu” ifadelerine yer verdi.

“AFYON’UN AĞA’LINI ALABİLİRİM”

Afyonkarahisar’ın son yıllarda yaşanılan gelişmeler üzerine tercih edilen bir kent haline geldiğini kaydeden Eroğlu, “Afyonkarahisar’a gelen bir kişi burada kalmak istiyor. Eğer kentten ayrılmışsa bir daha gelmek istiyor. İlimiz son derece iyi durumda. Afyonkarahisar’ın gelecek açısından bahtı açık bir il olduğunu söyleyebilirim. Çok güzel hizmetler yapıladı ve Afyonkarahisar 5 yıldızlı bir şehir haline geldi” diye konuştu. Sabah Gazetesi Yazarı Yavuz Donat’la Afyonkarahisar konusunda yaptığı bir sohbeti anlatan Eroğlu, “Yavuz bey Afyonkarahisar’ın çok iyi hale geldiğini söyledi bana. Yalnız bir şikayeti var. Rahmetli Yusuf Özer’den sonra ağa kalmadı dedi. Böyle giderse ben alacağım ağalığı” dedi.

“KAZANAN AFYON OLDU”

Yeni hükümette bakan olarak yer almamasının endişe edilecek bir durumu olmadığını kaydeden Eroğlu, “Makamlar gelip geçicidir. Şu anda nerede bir sıkıntı varsa ben yetkililere söyleyip yaptırıyorum. Hükümette bir ağırlığımız var. Önceden tüm Türkiye’den ve yurt dışından sorumluydum. Şimdi Afyonkarahisar’a daha fazla zaman ayırıyorum. Hemşehrilerim endişe etmesinler. Öncekinden daha fazla Afyonkarahisar’a hizmet edeceğim. Kazanan Afyon oldu” diye konuştu.

“YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARI BAŞLADI”

AK Parti’nin mahalli idareler seçim çalışmalarına başladığını söyleyen Eroğlu, “Türkiye’nin her yerinde çalışmalar başlamış durumda. Bende bu kapsamda Afyonkarahisar’da çalışmalarımı sürdürüyorum. Afyonkarahisar’daki yatırımları inceliyorum. Mesela bir kros alanı ihtiyacı vardı. Dünyada en iyi şekilde bulunan 41 kros alanından birisi Afyonkarahisar’da yapıldı. Burası spor turizmi açısından çok önemli. 5 yıldızlı otellere yakın muhteşem bir yer. Tenis sporunun gelişmesi için çalışmalar yapıyoruz. Afyonkarahisar’la ilgili olarak ne gerekiyorsa yapmaya çalışıyoruz. Bizim görevimiz vatandaşa hizmet etmek” ifadelerine yer verdi.>>>Alkan KURT


  SİYASET    10.09.2018 10:55:10

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.04.2019
19.04.2019
19.04.2019
OZEL HABERLER