Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

AK Parti’de süre uzatıldı
AK Parti’de belediye başkan aday adaylıkları için başvuru süreleri uzatıldı..

2

Image

‘Evlatlarımızı PKK’ya yem etmeyeceğiz’
Afyon Kocatepe Üniversitesi 2018-2019 Akademik Yılı Açılışı’na katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, PKK’lıların 13-14 yaşlarındaki kız çocuklarını ..

3

Image

Kültürler kaynaşacak
Afyonkarahisar Belediyesi kardeş şehir Hamm kentinden gelen konuklarını ağırlıyor. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın eşi Emine Çoban’ın ev sahipli..

4

Image

Bakanlık neden Ensar Vakfı ile içli dışlı?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Milli Eğitim Bakanı..

5

Image

AK Parti’den Kızılay’a kan bağışı

AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Kızılay Haftası dolayısıyla kan bağışı kampanyası düzenledi. Kampanya kapsamında..

6

Image

‘Ne dediysek iki katını yaptık’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar’a v..

7

Image

Başkan Çoban sözünü tuttu
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programında vatandaşlara söz veren Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sözün..

8

Image

Sevim aday adayı oldu
AK Parti Tanıtım Medya Başkanı Halil İbrahim Sevim, Bolvadin Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğunu açıkladı...

9

Image

‘Afyon ihracatta süper lige çıkacaktır’
ATSO ve TOSYÖV’ün işbirliğinde ATSO’nun ev sahipliğinde düzenlenen “KOBİ’lere ve Girişimcilere Sağlanan Destek ve Finans Olanakları” Panelinde konuşan..

10

Image

Engelliler Konfederasyonu’ndan ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban Engelliler Konfederasyonu Başkan Yardımcısı Avukat Suha Sağlam, Halkla İlişkiler Sorumlusu Avukat Ali Ulusoy ve Alt..

11

Image

‘Erdoğan Afyon’dan büyük başarı bekliyor’
AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret eden ve burada bir açıklama yapan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Vey..

12

Image

Vali Tutulmaz esnafları gezdi
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömezle esnafları gezdi...

13

Image

‘Vizyon sahibi bir başkana sahibiz’
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret eden Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel..

14

Image

‘Eroğlu’nun ismine yakışan bir park olacak’
Orman ve Su İşleri Eski Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Selçuklu Mahallesi'n..

15

Image

Eroğlu’ndan Vali Tutulmaz’a ziyaret
Vali Mustafa Tutulmaz Afyonkarahisar Milletvekili Orman ve Su İşleri Eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nu makamında ağırlayarak bilgi alışverişinde ..

16

Image

ORHAN YAVUZ’DAN Başkan Çoban’a ziyaret
Afyon Eğitim Vakfı Kurucularından iş adamı Orhan Yavuz, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarete eski Devlet Bakanı ..

17

Image

Çiftçilerin ve besicilerin talepleri iletildi
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Afyonkarahisarlı çiftçi, besicilerin taleplerini Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye iletti. ..

‘Afyon 5 yıldızlı kent oldu’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Afyon 5 yıldızlı kent oldu’


Kanal 3 ekranlarında Özel Gündem programında Mehmet Emin Güzbey’in konuğu olan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’ın son yıllarda büyük gelişme yaşayan bir il haline geldiğini söyleyerek, “Afyonkarahisar 5 yıldızlı bir il oldu” dedi.
  SİYASET    10.09.2018 10:55:10

Kanal 3 ekranlarında Özel Gündem programında Mehmet Emin Güzbey’in konuğu olan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar ve çevresinde yapılan çalışmalar konusunda bazı açıklamalarda bulundu. Eroğlu, konuşmasında Kanal 3’ten övgüyle söz ederek, “Kanal 3 yapılacak olan çalışmaların ardından bir marka olacak. Buradaki ekibiniz büyük heyecan ve şevk içindeler. Güzel çalışmalarla Kanal 3’ü bütün dünya izleyecek ve bir marka haline gelecektir. Bizlerde gurur duymaya devam edeceğiz” dedi.

“GİRESUNLULAR AFYON İÇİN BÜYÜK MÜCADELE VERDİLER”

Giresunlular Şehitliği konusunda açıklamalarda bulunan Eroğlu, “Giresunlular İstiklal Harbi sırasında büyük kahramanlık gösteren kişiler. Gönüllü alaylar önce 1921 yılında Sakarya Meydan Muharebesinde savaşmış, orada da şehitler vermiş. Ben hem Çevre ve Orman Bakanlığı hem de Orman ve Su İşleri Bakanlığım dönemimde şehitliklere büyük önem verdim. Çanakkale’de yabancıların mezarlıkları çiçekler içinde, bizim şehitlerimizin mezarlarının durumu iyi değildi. Orada çok emeğim oldu. Şehitlerimizin mezarları çiçek gibi oldu. Çanakkale Geçilmez Tanıtım Merkezi’ni kurdum. Oraya gittiğinizde Çanakkale Harbini yaşıyor gibi oluyorsunuz. Polatlı’ya giderken bir asker heykeli ‘Dur’ diye ikaz ediyor. Oraya önceden bir kurum bir bina yapmak istemiş ama olmamış. Sakarya’daki o yeri ele aldım ve muhteşem bir tanıtım merkezi kurduk. 13 Eylül’de çalışmalar tamamlanacak” diye konuştu.

“GÖNÜL KÖPRÜLERİ KURDUK”

Giresunlu Şehitler için AK Parti dönemine kadar büyük bir çalışma yapılmadığını kaydeden Eroğlu, “Biz buraları ele aldık. Bu bölgeyi Milli Parklar alanına sokarak, koruma altına aldık. Mescit, tuvalet ve bir de büyük konak yaptık. Geçen yıl su ihtiyacının olduğunu gördük ve DSİ’ye verdiğim talimatla buraya bir su isale hattı getirdiler. Çeşmeler yapıldı. Çok güzel oldu. Muhteşem bir mekan haline geldi. Oraya bir aileye yerleştirmek istiyoruz. Hem oranın bakımını gerçekleştirsin hem de gelen gidenlerle ilgilensin. Bu çalışmaların ardından Giresunla Afyonkarahisar arasında bir gönül köprüsü kuruldu” ifadelerine yer verdi.

“AFYON’UN AĞA’LINI ALABİLİRİM”

Afyonkarahisar’ın son yıllarda yaşanılan gelişmeler üzerine tercih edilen bir kent haline geldiğini kaydeden Eroğlu, “Afyonkarahisar’a gelen bir kişi burada kalmak istiyor. Eğer kentten ayrılmışsa bir daha gelmek istiyor. İlimiz son derece iyi durumda. Afyonkarahisar’ın gelecek açısından bahtı açık bir il olduğunu söyleyebilirim. Çok güzel hizmetler yapıladı ve Afyonkarahisar 5 yıldızlı bir şehir haline geldi” diye konuştu. Sabah Gazetesi Yazarı Yavuz Donat’la Afyonkarahisar konusunda yaptığı bir sohbeti anlatan Eroğlu, “Yavuz bey Afyonkarahisar’ın çok iyi hale geldiğini söyledi bana. Yalnız bir şikayeti var. Rahmetli Yusuf Özer’den sonra ağa kalmadı dedi. Böyle giderse ben alacağım ağalığı” dedi.

“KAZANAN AFYON OLDU”

Yeni hükümette bakan olarak yer almamasının endişe edilecek bir durumu olmadığını kaydeden Eroğlu, “Makamlar gelip geçicidir. Şu anda nerede bir sıkıntı varsa ben yetkililere söyleyip yaptırıyorum. Hükümette bir ağırlığımız var. Önceden tüm Türkiye’den ve yurt dışından sorumluydum. Şimdi Afyonkarahisar’a daha fazla zaman ayırıyorum. Hemşehrilerim endişe etmesinler. Öncekinden daha fazla Afyonkarahisar’a hizmet edeceğim. Kazanan Afyon oldu” diye konuştu.

“YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARI BAŞLADI”

AK Parti’nin mahalli idareler seçim çalışmalarına başladığını söyleyen Eroğlu, “Türkiye’nin her yerinde çalışmalar başlamış durumda. Bende bu kapsamda Afyonkarahisar’da çalışmalarımı sürdürüyorum. Afyonkarahisar’daki yatırımları inceliyorum. Mesela bir kros alanı ihtiyacı vardı. Dünyada en iyi şekilde bulunan 41 kros alanından birisi Afyonkarahisar’da yapıldı. Burası spor turizmi açısından çok önemli. 5 yıldızlı otellere yakın muhteşem bir yer. Tenis sporunun gelişmesi için çalışmalar yapıyoruz. Afyonkarahisar’la ilgili olarak ne gerekiyorsa yapmaya çalışıyoruz. Bizim görevimiz vatandaşa hizmet etmek” ifadelerine yer verdi.>>>Alkan KURT


  SİYASET    10.09.2018 10:55:10

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
13.11.2018
13.11.2018
13.11.2018
OZEL HABERLER