Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Yaşlılara alış veriş hizmeti
Başmakçı Belediyesi, Kovid-19 tedbirleri kapsamında evinden dışarı çıkamayan yaşlı, engelli ve kronik hastalara yönelik alışveriş hizmeti sunuyor..

2

Image

Camiler dezenfekte ediliyor
Şuhut ilçesinde Şuhut Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri Korona virüsü (Kovid-19) önlemleri kapsamında ilçe genelindeki camilerde i..

3

Image

‘Muazzam ağaçlandırma yaptık’
Dünya Ormancılık Günü dolayısıyla bir açıklama yapan Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Türkiye’nin orman varlığını arttırılan na..

4

Image

Tarihi eserler ele geçirildi
Gazlıgöl’de jandarma ekipleri yaptıkları operasyonda, çok sayıda tarihi eser ele geçirildi

..

5

Image

‘Tedbirleri elden bırakmayın’
Başmakçı Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Gönüllü, vatandaşlardan tedbirl..

6

Image

Afyon’da bin 172 kişi boşandı
Türkiye İstatistik Kurumu boşanma verilerini açıkladı. Türkiye genelinde boşanmaların arttığı görülürken, Afyonkarahisar’da bin 172 kişi boşandı ..

7

Image

Kurulan şirket sayısı arttı
Bir önceki aya göre kurulan şirket sayısı %12,62 kurulan gerçek kişi ticari işletme sayısı %16,03 oranında azalmış olup kurulan kooperatif sayısı %15,..

8

Image

‘AĞAÇLANDIRMA REKORU KIRDIK’
Dünya Ormancılık Günü dolayısıyla bir açıklama yapan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Milletvekilli Eroğlu, Türkiye’nin 18 yıllık süreçte ağaçlandırmad..

9

Image

Yeni içme suyu hattı döşendi
İscehisar Fen İşlerine bağlı su işleri ekipleri, içme suyu hattı bulunmayan bölgelerde çalışmalarına hız verdi..

10

Image

Cuma namazları kılınmadı
Diyanet İşleri Başkanlığı’nın aldığı karar doğrultusunda bütün Türkiye’de olduğu gibi Afyonkarahisar İmaret Camii’nde de cuma namazı kılınmadı..

11

Image

‘Paket hayal kırıklığı yarattı’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi’nin toplumun sorunlarına çözüm yaratmayacağını söyl..

12

Image

Öğrencilerden örnek davranış
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri anma günü nedeniyle Afyon Merkez Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu öğretmenleri Türkiye Harp Malulü Gaziler,..

13

Image

Camiler ve okullar sürekli temizleniyor
İscehisar’da yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı alınan tedbirler kapsamında bulunan tüm okul, cami, sübyan mektebi ve kreşlerde başlatılan dezenfe..

14

Image

Dezenfekte çalışmaları sürüyor
Afyonkarahisar Belediyesi korona virüsüne karşı alınan tedbirler kapsamında dezenfeksiyon çalışmalarına ara vermeden devam ediyor ..

15

Image

Virüsten korunmak için 14 altın kural
Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs’ten korunmak için Sağlık Bakanlığı 14 altın kural açıkladı. ..

16

Image

Afyon’da Kamera’nın 100.yılı konuşuldu
Gün FM’de yayınlanan Geçmiş Zaman Olur Ki isimli program dinleyicileriyle buluştu. Araştırmacı-Yazar Hasan Özpunar ile Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Fa..

17

Image

Akran eğitimi
Türk Kızılay Afyonkarahisar İl Başkanlığı AFSU Genç Kızılay Teşkilatı okullardaki Öğrencilere Akran eğitimleri vermeye aralıksız devam ediyor..

‘Afyon’a hizmetler devam edecek’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Afyon’a hizmetler devam edecek’


Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden TBMM eski Başkanı, İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Afyonkarahisar’a güzel hizmetler yapılmaya devam edeceğini söyledi
  SİYASET    26.02.2020 10:41:23

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'i ziyaret etti. Yıldırım, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Değerli başkanımız 31 Mart yerel seçimlerinde Afyonkarahisar'ın 'şehr-i emini' oldu ve belediye başkanı seçildi. Önceki belediye başkanımızdan bayrağı devraldı. Burhanettin Bey’in bıraktığı görevleri ve yeni projeleri hayata geçirecek. Afyonkarahisar için 5 yıl güzel hizmetler yapacak. Buna yürekten inanıyorum ve üstün başarılar diliyorum” dedi.

“DESTEKLERİMİZ SÜRECEK”
Binali Yıldırım, Zeybek'in, göreve başlayalı bir yıl olmamasına rağmen belediyenin mali durumunu düzeltecek çok önemli adımlar attığını vurguladı. Belediyenin borcunun tamamen kapandığını aktaran Yıldırım, şunları kaydetti: "Bundan sonra şehrin daha da güzelleşmesi ve burada yaşayan hemşehrilerimin hayatının kolaylaştırılması için hem çevreci projeler, hem de altyapı ve ulaşım projelerini seri bir şekilde yapmaya devam edecek. Allah, yar ve yardımcısı olsun. Sayın Cumhurbaşkanımız, Afyonkarahisar Belediye Başkanımıza gerekli desteği eskiden olduğu gibi bundan sonra da vermeye devam edecektir. Afyonkarahisar milletvekillerimiz de şehir ve insanları için hizmetlerini sürdürecektir."

“KENDİSİ TAM BİR HİZMET ADAMIDIR”

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Zeybek de Yıldırım'ın ziyaretinden dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, "Kendisi, İstanbul Belediyesi ve AK Parti iktidarları döneminde ülkemize yaptığı çalışmalarla tam bir hizmet adamıdır. Allah, kendisinden razı olsun. İnşallah, ülkemize daha hayırlı hizmetler yapmayı vesile etsin” ifadelerini kullandı.>>>Gazete3

  SİYASET    26.02.2020 10:41:23

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
27.03.2020
27.03.2020
27.03.2020
OZEL HABERLER