Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Döğer’de karantina bitti
İhsaniye ilçesine bağlı yaklaşık 5 bin 500 nüfuslu Döğer beldesinde bir ayı aşkın süredir Koronavirüs nedeniyle devam eden sınırlandırma sona erdi..

2

Image

Afyonkarahisar’daki kazalar Mobesede
Afyonkarahisar’da geçtiğimiz ay meydana gelen trafik kazaları şehir polis kameraları tarafından kayıt altına alındı..

3

Image

Leylak Fotoğraf ajansı açıldı
Teknolojinin geldiği son nokta sistemlerle donatılan Leylak Fotoğraf Ajansı, Afyonkarahisar’da dualarla açıldı ..

4

Image

Girne Koleji’nde tanışma toplantısı
Afyonkarahisar’da 2020-2021 Eğitim Yılında hizmet verecek olan Girne Koleji, öğretmen kadrosu ile tanışma ve kaynaşma etkinliği düzenledi. Etkinlikte ..

5

Image

‘Ayasofya’ya parayla değil abdestle gireceğiz’
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Ayasofya’nın, Danıştay kararı sonrası yeniden cami statüsüne kavuşmasını, “Bu ülkenin her döneminde Fatihleri olmuş..

6

Image

Lavantalar büyülüyor
Afyonkarahisar’ın Dazkırı ilçesine bağlı İdris Köyü’nde her geçen gün artan lavanta bahçeleri gelenleri büyülüyor. Köy Muhtarı Sami Şahin, köydeki lav..

7

Image

Şüpheli bavuldan elbise çıktı
Afyonkarahisar’da otogar önünde unutulan bavul polisi alarma geçirdi. Karayolunun trafiğe kapandı, fünye ile patlatılan bavuldan elbise çıktı..

8

Image

‘MHP yerel yönetimlerde markadır’
Afyonkarahisarlı MHP Belediye Başkanlarının da katıldığı toplantı da konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP’nin yerel yönetimlerde marka olduğu..

9

Image

Kooperatif binası karantinaya alındı
Şuhut ilçesinde Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifinde çalışan 1 personelin koronavirüs testi pozitif çıktığı için bina karantinaya alındı..

10

Image

Uslanmaz dolandırıcı tutuklandı
Adana'da daha önce de iki kez kendisini karayolları otoyol bölge müdürü olarak tanıtıp asfalt döktürme bahanesiyle binlerce lira dolandıran zanlı, 12 ..

11

Image

Kaya, Vali Yardımcısı oldu
Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesi Kaymakamı Nurullah Kaya, Vali Yardımcılığı görevine getirildi..

12

Image

‘Kızılay Maden Suyu Afyon’a yakışıyor’
Kızılay Vakfı tarafından Türkiye'nin Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı ilk İnsani Yardım Ar-Ge Merkezi, Afyonkarahisar'da kuruldu. Açılışta konuşa..

13

Image

Başkan Zeybek teşekkür etti
Başkan Zeybek, Afyon İçin Vefa Vakti kampanyasına destek veren STK ve iş adamlarına teşekkür belgelerini takdim etti ..

14

Image

İscehisar’da dezenfekte çalışmaları
Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında İscehisar ilçesinde bulunan tüm camiler ile resmi kurumların araçları ilaçlanarak dezenfekte e..

15

Image

Trendyol ile KOBİ’ler işbirliği yapacak
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Trendyol “Trendyol ile İşini Büyüt” KOBİ destek programını başlattı. Program ile KOBİ’lerin milyonlarca m..

16

Image

‘ATSO büyük destek sağladı’
ATSO Yönetimi’ne, Afyon İçin Vefa Vakti Kampanyasına verdiği desteklerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulunan Zeybek, kampanyadaki hedefin aşılarak, ö..

17

Image

AFİKAD’ın eğitimi başladı
Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği’nin, Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen 32 saat sürecek olan STK’lar için Gerçekçi ve Sürdürülebilir Adı..

‘Afyon gözde bir il olacak’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Afyon gözde bir il olacak’


Video konferans yöntemiyle düzenlenen ATSO Meclis Toplantısı’nda konuşan ATSO Meclis Başkanı M.Sıtkı Merdivenci, ATSO’nun Sağlık Endüstri Bölgesi kurulması için yaptığı çalışmaları hızlandırdığını söyleyerek, “Sağlık Endüstri Bölgesi ile Afyonkarahisar, termal zenginlik ile sağlığın buluştuğu gözde bir il olacaktır” dedi
  SİYASET    29.06.2020 20:18:26

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi’nin 2020 yılının Haziran ayı olağan toplantısı, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci yönetiminde, video konferans aracılığıyla gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşmasını yapan ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, “Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum. Bildiğiniz üzere Afyonkarahisar Valimiz Sayın Gökmen Çiçek göreve başladı. Sayın Valimiz’e çalışmalarında başarılar diliyorum. Afyonkarahisar’dan Zonguldak Valiliği’ne tayin olan Sayın Mustafa Tutulmaz’a da yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi. Yeni tip koronavirüs salgınında tehlikenin geçmediğine dikkat çeken Merdivenci, “Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan veriler, tedbiri elden bırakmamamız gerektiğini gösteriyor. Hem evlerimizde, hem işletmelerimizde kontrollü sosyal hayat olarak tanımlanan hayat koşullarına uymalıyız” ifadelerini kullandı.

ÇALIŞMALAR HIZLANDIRILDI
Merdivenci, “Odamız, ayrıca ilimizin adını daha çok duyuracak büyük bir proje olan Sağlık Endüstri Bölgesi’nin kurulması için de çalışmalarını hızlandırdı. Geçen Meclis toplantımızda da bu konuda oybirliğiyle bir karar almıştık. Sağlık Endüstri Bölgesi ile Afyonkarahisar, termal zenginlik ile sağlığın buluştuğu gözde bir il olacaktır. Bu süreçte, Odamız bir de Avrupa Birliği projesi hazırladı. Bu proje ile Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Mükemmelliyet Merkezi kurulması, aynı zamanda Borusan Holding’in destekleri ile öğretmen ve öğrencilere elektrikli araç bakımı hakkında eğitim verilmesi öngörülüyor.”

SERTESER GÜNCEL GELİŞMELERİ DEĞERLENDİRDİ

Şapcı’nın ardından ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, güncel gelişmeler hakkında değerlendirmelerde bulundu. Toplantının son maddesi olan “Dilek ve Temenniler” kısmında, Meclis Üyeleri İbrahim Sömer ve Mesut Tabak söz alarak görüşlerini dile getirdi. ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, “Dilek ve Temenniler” kısmının ardından Meclis Üyeleri’ne teşekkür ederek toplantıyı kapattı.>>>Gazete3


  SİYASET    29.06.2020 20:18:26

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
10.07.2020
10.07.2020
10.07.2020
OZEL HABERLER