Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Türkiye nereden nereye geldi?’
Kızılören ve Hocalar Kongreleri’nde Konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2002 yılınd..

2

Image

Afyonspor sezona galibiyetle başladı: 1-0
Mor beyazlı takıma sezonun ilk maçında üç puan kazandıran tek gol, 70.dakikada Onur Ramazan Toprak’tan geldi
..

3

Image

‘Sürekli sahadayız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki Cuma namazını Tacı Ahmet Mahallesi’nde kıldı. Başkan Zeybek, yerinde oturan değil, çalışan bir belediyecili..

4

Image

Milletvekili Taytak’tan müjde: TSE Belgelendirme Müdürlüğü kuruluyor
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Türk Standartları Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin’i makamında..

5

Image

Park yapılıyor
Emirdağ Belediyesi ekipleri tarafından Çıldır Tarlası’na çocuk parkı yapılıyor ..

6

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

7

Image

‘Çocuklara kendi özdenetimlerini sağlayıcı yol haritası çiziyoruz’
Psikolog Begüm Hocaoğlu, sınav döneminde çocuklar üzerinde kendi özdenetimlerini sağlayıcı şekilde yol haritası çizdiklerini belirtti ..

8

Image

‘Eğitimin sıkıntılarını çözmeye talibiz’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, pandemi nedeniyle eğitimde yaşanan sıkıntıları çözüme kavuşturmaya talip olduklarını ifade etti ..

9

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

10

Image

Veteriner Başkaya’ya veda yemeği
Dinar Belediyesi’nden emekli olan Veteriner Hekim Oğuz Başkaya için mesai arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi..

11

Image

‘ÜYELERİMİZİN SESİ OLDUNUZ’
Hisarcıklıoğlu’dan Oda ve Borsa Başkanlarına övgü:..

12

Image

‘Sandıklı için önemli bir fırsat’
Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve eşi Reyhan Tortop belediyeye ait çiçek serasını ziyaret etti. Kaymakam Tortop, çiçek serasının Sandıklı için ..

13

Image

‘Teşkilata örnek oldu’
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Başkan Zeybek’in cuma günü mahalle ziyaretlerinin teşkilata büyük örnek olduğunu söyledi ..

14

Image

‘Kardeşliğimizi bozamayacaklar’
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Dinar ilçesinde yaşanan olayı Türk- Kürt çatışmasına döndürmek isteyenlerin amaçlarına ulaşamaya..

15

Image

Afyonspor’da Gümüşhane hazırlıkları
Pazar günü kendi evinde oynayacağı sezonun ilk maçına oldukça hırslı hazırlanan Afjet Afyonspor’un teknik patronu Serhat Gülpınar, antrenman açığını k..

16

Image

‘Afyon’un her yerinde İYİ Parti olacak’
İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Burhanettin Buğa, Afyonkarahisar’ın tüm beldelerinde teşkilat binalarını faaliyete geçireceklerini söyledi..

17

Image

Üniversite-Belediye iş birliği
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile Afyonkarahisar Belediyesi arasında “Sahipsiz Hayvanların Hastalıklarının Muayene, Teşhis ve Tedavi” başlıklı iş ..

‘Afyon potansiyeli olan bir il’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Afyon potansiyeli olan bir il’


Vali Gökmen Çiçek Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen genel bayramlaşma töreninde yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın potansiyeli olan bir il olduğunu söyledi
  SİYASET    02.08.2020 19:21:02

Afyonkarahisar Valiliği öncülüğünde, Afyonkarahisar Belediyesi koordinesinde Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen genel bayramlaşma töreni Taş Medrese'de gerçekleşti. Tören Kanal 3 Televizyonu’ndan canlı olarak yayındı. Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'in ev sahipliğinde Afyonkarahisar Milletvekilleri, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Mehmet Taytak, Burcu Köksal il protokolü, askeri erkan, daire müdürleri, siyasi partilerin temsilcileri, iş adamları, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katılımlarıyla düzenlenen bayramlaşma töreninde birlik ve beraberlik mesajları verildi.
BİRLİK VE BERABERLİĞE VESİLE OLUYOR
Programın ilk konuşmasını yapan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, tüm Afyonkarahisarlılar'ın Kurban Bayramını tebrik etti. Kurban Bayramı'nın huzur, sağlık ve bereket getirmesini dileyen Başkan Zeybek, bayramların dini şuur ve duyguların gelişmesine, milli ve manevi değerlerin güçlenmesine, birlik ve beraberlik ruhunun kuvvetlenmesine vesile olduğunu söyledi.
“BU KENTTE OLMAKTAN DOLAYI
SON DERECE MUTLUYUM”
Son olarak söz alan Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’da sizlerle ilk bayramımı geçiriyorum diyerek başladığı konuşmasında şunları söyledi: “Yaklaşık 40 gün önce atandığım Afyonkarahisar’ın ilçe ilçe, köy köy, sokak sokak her bir köşesini gezmeye çalışıyorum. Hizmet edeceğim bu ilde vatandaşların sorunlarını yerinde görmek için mücadele ediyorum. Gezdiğim yerlerde 40 gün içerisinde gördüm ki; Afyonkarahisar gerçekten potansiyeli olan, vatansever insanlardan oluşan büyük bir kent. Bu kentte olmaktan dolayı son derece mutluyum” diye konuştu.
“AFYONKARAHİSAR
ŞEHİTLER DİYARI BİR İL”
Vali Çiçek, “Afyonkarahisar şehitler diyarı bir il. Bu sebeple öncelikle şehit anne ve babalarımızın Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum. Güvenlik güçlerimiz bugün dünyanın her noktasında acı çeken mazlumlara, soydaşlarımıza yardım etmek için görev yapıyor. Güvenlik güçlerimize Allah’tan yardım diliyorum Libya’da, İdlib’te olan güvenlik güçlerimize kolaylıklar diliyorum. Milletçe kutladığımız bu Kurban Bayramı’nda inşallah bu birlik ve beraberliğimiz sonsuza kadar devam eder. Pandemiden kurtulduğumuz daha güzel günlerde birlik ve beraberlik içerisinde beraber olmak dileğiyle herkesin bayramını tebrik ediyorum” dedi.
“TÜRKİYE SAĞLIK HİZMETLERİNDE ÇOK İYİ DURUMDA”
Koronavirüs sürecini tüm Türkiye olduğu gibi Afyonkarahisar’da da sıkıntılı olarak geçirdiklerini belirten AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, “Hastanelerimiz bütün imkânlarıyla çalışıyor. Bu noktada çok sevinçliyiz. Sağlık ordumuz her hizmeti ücretsiz ve eksiksiz olarak veriyor. En zengininden en fakirine en ufak bir şüphe olduğu zaman tereddüt etmeden gidilip müdahale ediliyor. Avrupa’yı, ABD’yi gördüğümüzde Sayın Cumhurbaşkanımızın yaptığı bu işle ne kadar gurur duyduğumuzu görüyoruz” diye konuştu.
“BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ HAT SAFHADA”
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Buruk bir bayram kutluyoruz eski coşkusu yok ama şunu görüyoruz ki, birliğimiz, beraberliğimiz kardeşliğimiz hat safhada. AK Parti hükümetleri döneminde yapılan sağlık yatırımlarının ne kadar önemli olduğunu koronavirüs pandemisi döneminde gördük. 45 günde 2 tane dev hastane yaptık, ondan önce yaptığımız şehir hastaneleri, yaptığımız yatırımlar salgın döneminde salgını en hafif şekilde geçirmemizi sağladı. Hükümetimiz güçlü ve halkımızın her zaman yanında. Daha nice nice bayramlara salgınsız, afiyet içinde erişmeyi Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

“TÜRKİYE ÖRNEK BİR ÜLKE”
Taytak, Türkiye’nin koronavirüsle mücadele de örnek bir ülke olduğunu söyleyerek, “2019 yılının sonlarına doğru Çin’de ortaya çıkan ve dünyayı etkisi altına alan koronavirüsle beraber yaşıyoruz. Koronavirüs bizlere bir şey gösterdi ki, ABD süper bir güç değil, Batı bilindiği gibi medeni değil. Avrupa Birliği’nde bir birliktelik yok ancak Türk milleti diye bir millet var. Türk devleti diye bir devlet var” dedi.

“DAHA COŞKUYLA KUTLANACAK
BAYRAMLAR TEMENNİSİYLE”

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, hiçbir çocuğun yatağa aç girmediği, yoksulluğun, yolsuzluğun, işsizliğin olmadığı bir Türkiye dilediğini belirterek, “Terörün sona erdiği, şehit vermediğimiz, herkesin birbirine saygıyla baktığı, kimsenin ötekileştirilmediği, ayrıştırılmadığı, kardeşçe yaşadığımız, birlik beraberlik içinde kutladığımız, pandeminin sona erdiği, güzel yurdumun topraklarında kendi kendine yetebilen bir Türkiye olduğumuz günlerde, bayramları bayram gibi eski coşkuyla, eski tatla birbirimizle kucaklaşarak, tokalaşarak, kutlayacağımız günleri buluşmak dileğiyle herkesin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” ifadelerini kullandı.

JANDARMA VE EMNİYETTE BAYRAMLAŞMA
Ardından Vali Gökmen Çiçek ve protokol üyeleri Polisevi’ne geçti. Emniyet ekiplerinin bayramını kutlayarak, sağlıklı ve huzur dolu nice bayramlar dilediler. Bayramlaşma programında son duran İl Jandarma Komutanlığı oldu. Vali Gökmen Çiçek ve protokol üyeleri jandarma teşkilatının bayramını tebrik etti.>>>Fatma Yıldız


  SİYASET    02.08.2020 19:21:02

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.09.2020
21.09.2020
21.09.2020
OZEL HABERLER