Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Afyon çok şanslı, ülkücü bir milletvekiline sahip”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret eden Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, “Afyonkarahi..

2

Image

“Afyonkarahisar sağlık turizminde başkent olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat İbrahim Yurdunuseven, TBMM Genel kurulunda Afyonkarahisar ile ilgili olarak bir konuşma yaptı. ..

3

Image

“İddialı olmak ayrı, iddiacı olmak ayrı”
Partisinin haftalık değerlendirme toplantısında konuşan İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Doktor Mahmut Koçak, “İddialı olmak ayrı, iddia..

4

Image

'Af'ta hakkı yanana ikinci şans

SGK İl Müdürü Samet Fidan, “Yapılandırma yapıp da ödeme zorluğu çeken tüm işverenlerimizin yapılandırma için 28 Şubat’a kadar olan yeni zaman dil..

5

Image

Taytak; “Kamp Merkezi, Afyonumuzu tanıtacak”
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak TBMM Meclis Genel Kurulu’nda dile getirdiği Afyonkarahisar’da Kamp M..

6

Image

Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: ‘İhracat hedeflerimiz çok yüksek’
Ticaret Bakanlığı yetkilileri, Afyonkarahisar’da 15 firmayı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bak..

7

Image

Leblebi ile sigara mücadelesi
Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları üyeleri vatandaşların sigara paketlerini alarak leblebi dağıttı...

8

Image

“Gençler, siyasette söz sahibi olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile birlikte 31 Mart yerel seçim..

9

Image

Başkan Çoban’a vefa
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 31 Mart’ta görev süresi dolacak olan Afyon..

10

Image

“Koyuncu’ya bütün bakanlıkların kapısı açık”

Emirdağlı vatandaşlarla görüşen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Serkan Başkana bütün bakanlıkların kapısı ardına kada..

11

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Şubat Pazar günü Afyonkarahisar’a geliyor...

12

Image

‘Artık yeter diyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya’nın Fatih-Eşrefpaşa bölgesindeki seçim bürosu düzen..

13

Image

‘CUMHUR İTTİFAKI bekamızın teminatıdır’
Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin, Cumhurbaşka..

14

Image

‘Engellilerin ihtiyaçları karşılanacak’

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile Dumlupınar Üniversitesi Engelsiz Hayat Topluluğu arasında “engelsiz kent” için ça..

15

Image

‘Sandıklara sahip çıkacağız’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ ilçesi ve Davulga beldesini ziyaret etti...

16

Image

Başkan Çöl, gönüllere giriyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, seçim çalışmaları kapsamında kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediyor...

17

Image

‘Projelerimizle Afyon’u uçuracağız’
Afyonkarahisar’ın çehresini değiştirecek birçok projesinin olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AFRAY, Millet Bahçeleri, se..

‘Afyon Türkiye’nin en gözde şehri olacak’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Afyon Türkiye’nin en gözde şehri olacak’


Eski Orman ve Su İşleri Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, yerel seçimlere ilişkin olarak yaptığı açıklamada, “AK Parti’den önce Afyonkarahisar’a bir bakın ne haldeydi? Şimdi ne halde? Ege’nin en gözde şehri oldu. Şimdi de Türkiye’nin en gözde şehri yapmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.
  SİYASET    08.02.2019 11:27:36

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret etti. Ziyaret sonrası gazetecilere yerel seçimler konusunda açıklamalarda bulunan Eroğlu, Türkiye’de belediyecilik denilince akla AK Parti’nin geldiğini söyledi. Eroğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımız 1994 yılında İstanbul’u aldığında, İstanbul berbat bir haldeydi. Sonrasında Allah’a şükür İstanbul’u çiçek gibi yaptık. Afyonkarahisar’a bir bakın. AK Parti’den önce nasıldı, şimdi nasıl. Termal alanda Türkiye’nin termal başkenti yaptık. Sportif alanda çok sayıda yatırım yapıldı. Yolları Afyon Kaymağı gibi oldu. Sağlık sisteminde ve yatırımlarında Türkiye’de ilk sıralarda yer almaya başladı. Denizi yoktu, Afyonkarahisar’a Demirçevre Göleti üzerinden deniz getirdik. Çok az bir iş kaldı. Bunların hepsini AK Parti Belediyeciliği yaptı” dedi.

“MEHMET ZEYBEK’İN BÜYÜK PROJELERİ VAR”

Belediye Başkanlığı’nın bir bayrak yarışı olduğunu ve 2 dönemdir Burhanettin Çoban’ın Afyonkarahisar’da bu görevi yürüttüğünü söyleyen Eroğlu, “Afyonkarahisarlılar bu yapılan hizmetleri biliyor. Hizmetlerin devam etmesini istiyor. Afyonkarahisar’da da en güzel hizmetleri yapacak olanda Mehmet Zeybek kardeşimizdir. Vizyon sahibi, büyük düşünen birisi. Kendisi yıllarca İl Başkanlığı yaptı. Afyonkarahisar’la ilgili büyük projeleri var. Afyonkarahisarlılar bu durumu 31 Mart’ta takdir edecektir. Bazıları atıp tutuyor, ‘şunu yapacağız, bunu yapacağız’ diyerek. Lafla peynir gemisi yürümez. İcraata bakacaksın. Biz Afyonkarahisar’ı Ege’nin en gözde şehri yapacağız demiştik. Yaptık. Şimdi de Türkiye’nin en gözde şehri yapacağız diyoruz. Bunu da başaracağız. Hedefimiz büyük” diye konuştu.>>>Alkan Kurt


  SİYASET    08.02.2019 11:27:36

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER