Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

MHP Afyon’da oylarını %50 artırdı İŞİN SIRRI BAHÇELİ VE TAYTAK
MHP tüm Türkiye’de ve ilimizde oy oranını artırdı. Türkiye genelinde MHP’nin oyları %18.81’e yükselirken, Afyonda da %50 oy artışı sağlandı. MHP’nin t..

2

Image

‘SBF küresel bir marka oldu’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 10 yıldır düzenli olarak gerçekleştirilen Saraybosna İş Forumu'nun (SB..

3

Image

Karakaş, AKÜ Rektörü oldu


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Türkiye genelinde 9 üniversiteye rektör ataması yapıldı...

4

Image

Hizmet ayaklarına geldi

Vali Mustafa Tutulmaz Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde yeni kimlik kartı başvuruları alınan vatandaşlarla bir araya geldi...

5

Image

‘Hayat dijitale evriliyor’

Yerel Zincirler Buluşuyor 2019 toplantısında konuşan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, hayatın hızla dij..

6

Image

‘Vizyon projeleri hayata geçireceğiz’

31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerin ardından mazbatasını alarak göreve resmen başlayan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e tebrik ziy..

7

Image

‘Afyonkarahisar’a değer katacağız’

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar’a değer katacaklarını bel..

8

Image

‘Sizlere büyük önem veriyoruz’

TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’ni ağırlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser yaptığı açıklamada, “ATSO ola..

9

Image

‘Gönül belediyeciliğini yaşatacağız’

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, yeni dönemde AK Parti’nin gönül belediyeciliğini yaşatacaklarını..

10

Image

Taytak’a yoğun ilgi


Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar'ın Kızılören ilçesini ziyaret etti. Kızılö..

11

Image

“Güzel hizmetler yapacağız”

Vali Mustafa Tutulmaz’ı ağırlayan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Vali Tutulmaz’ın liderliğinde Afyonkarahisar’a çok güzel eserler kazandıracakla..

12

Image

‘Üretken Belediyecilik Afyon’da hayat bulacak’

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, yerel seçimlerin ardından artık sıranın icraatta olduğunu kaydederek, "MHP'li Belediyelerde vatand..

13

Image

‘Hep beraber sorunları çözeceğiz’

Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkan Adayı Serhat Gümüş, muhasebeci ve mali müşavirlerin yaşadıkları sorunları iyi bild..

14

Image

‘Hayırlara vesile olsun’


Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı...

15

Image

‘Çobanlar’da işsizliği bitireceğiz’

Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, 500 kişinin çalışacağı tekstil fabrikası için çalışmalara başladı, tesisler 6 ay içinde faaliyete geçecek..

16

Image

BAŞKAN ADAYI Burhanettin Çoban
AK Parti tarafından İl Genel Meclisi Grup Toplantısı İl Özel İdaresi Binası’nda gerçekleştirildi...

17

Image

Moleküler Biyoloji Günleri

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Fen Edebiyat Fakültesi tarafından Moleküler Biyoloji ve Genetik Günleri etkinliği düzenlendi. ..

‘Afyon Türkiye’nin en gözde şehri olacak’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Afyon Türkiye’nin en gözde şehri olacak’


Eski Orman ve Su İşleri Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, yerel seçimlere ilişkin olarak yaptığı açıklamada, “AK Parti’den önce Afyonkarahisar’a bir bakın ne haldeydi? Şimdi ne halde? Ege’nin en gözde şehri oldu. Şimdi de Türkiye’nin en gözde şehri yapmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.
  SİYASET    08.02.2019 11:27:36

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret etti. Ziyaret sonrası gazetecilere yerel seçimler konusunda açıklamalarda bulunan Eroğlu, Türkiye’de belediyecilik denilince akla AK Parti’nin geldiğini söyledi. Eroğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımız 1994 yılında İstanbul’u aldığında, İstanbul berbat bir haldeydi. Sonrasında Allah’a şükür İstanbul’u çiçek gibi yaptık. Afyonkarahisar’a bir bakın. AK Parti’den önce nasıldı, şimdi nasıl. Termal alanda Türkiye’nin termal başkenti yaptık. Sportif alanda çok sayıda yatırım yapıldı. Yolları Afyon Kaymağı gibi oldu. Sağlık sisteminde ve yatırımlarında Türkiye’de ilk sıralarda yer almaya başladı. Denizi yoktu, Afyonkarahisar’a Demirçevre Göleti üzerinden deniz getirdik. Çok az bir iş kaldı. Bunların hepsini AK Parti Belediyeciliği yaptı” dedi.

“MEHMET ZEYBEK’İN BÜYÜK PROJELERİ VAR”

Belediye Başkanlığı’nın bir bayrak yarışı olduğunu ve 2 dönemdir Burhanettin Çoban’ın Afyonkarahisar’da bu görevi yürüttüğünü söyleyen Eroğlu, “Afyonkarahisarlılar bu yapılan hizmetleri biliyor. Hizmetlerin devam etmesini istiyor. Afyonkarahisar’da da en güzel hizmetleri yapacak olanda Mehmet Zeybek kardeşimizdir. Vizyon sahibi, büyük düşünen birisi. Kendisi yıllarca İl Başkanlığı yaptı. Afyonkarahisar’la ilgili büyük projeleri var. Afyonkarahisarlılar bu durumu 31 Mart’ta takdir edecektir. Bazıları atıp tutuyor, ‘şunu yapacağız, bunu yapacağız’ diyerek. Lafla peynir gemisi yürümez. İcraata bakacaksın. Biz Afyonkarahisar’ı Ege’nin en gözde şehri yapacağız demiştik. Yaptık. Şimdi de Türkiye’nin en gözde şehri yapacağız diyoruz. Bunu da başaracağız. Hedefimiz büyük” diye konuştu.>>>Alkan Kurt


  SİYASET    08.02.2019 11:27:36

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.04.2019
19.04.2019
19.04.2019
OZEL HABERLER