Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Özdemir Şan, Ankara’ya atandı

Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Özdemir Şan, Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Ankara Genelkurmay Başkanlığı Eğitim Dairesi Ba..

2

Image

Aracın çarptığı adam öldü

Afyonkarahisar Gazi Mahallesi’ndeki bir caddede meydana gelen trafik kazasında aracın çarptığı bir kişi hayatını kaybetti...

3

Image

Kadın meselesi cinayetle bitti

Afyonkarahisar'ın Sultandağı ilçesinde iş yeri kurşunlaması, alacak verecek ve kadın meselesi yüzünden çıkan kavgada bir kişi hayatını kaybetti, ..

4

Image

Saçkan’dan Serteser’e ziyaret

Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Başkanı Op. Dr. Kadir Gökhan Saçkan, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser..

5

Image

“Huzurlu, mutlu bir Afyon’u yakalamalıyız”

Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz Şuhut’ta muhtarlarla bir araya geldi. Vali Tutulmaz, mutlu iller arasında gösterilerin Afyonkarahisar’da h..

6

Image

Emirdağ OSB gelişiyor

Emirdağ Organize Sanayi Bölgesi'ne yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Birçok fabrikayı bünyesinde bulunduran Emirdağ OSB'ye bir firm..

7

Image

Afyon'da esrar operasyonu

Afyonkarahisar'da araziye kurutulmak üzere bırakılmış 17 bin 100 gram kubar esrar maddesi ele geçirildi...

8

Image

“En önemli sorun göç ve sığınmacılar”
MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Türkiye göç güzergahında olan bir ülkedir. Türkiye’nin en önemli konu ve sorun başlıklarından birisi de..

9

Image

Amaç bir adım ileri gidebilmek

Mahalle muhtarlarıyla ikinci kez bir araya gelen Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, konuşmasında “Amacımız Afyonkarahisar’ı bir adım ..

10

Image

Annelerden AFSÜ hastanesine cihaz desteği

Türk Anneler Derneği Afyonkarahisar Şubesi tarafından Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Hastanesi yeni doğan ünitesine cihaz he..

11

Image

Afyon’da bin 404 öğretim elemanı var

TÜİK Manisa Bölge Müdürü Dr. Mehmet Akyol, Afyonkarahisar’da bin 404 Öğretim Elemanı bulunduğunu söyledi. ..

12

Image

Eczacı - aktar polemiği

Tıbbi ve Aromatik Bitkileri araştırmakla görevli meclis komisyonunda eczacıların bu tür bitkilerin aktarda değil, eczanelerde satılması gerektiği..

13

Image

Gürbüz’den Başkan Atlı’ya ziyaret

Hizmet-İş Sendikası Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Gürbüz Çay Belediye Başkanı Uzman Doktor Hüseyin Atlı’yı makamında ziyaret etti. ..

14

Image

Topaloğlu’na teşekkür plaketi

İscehisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Arkeolog Ahmet Zeybek, İscehisar Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti. ..

15

Image

MEBİS, tekrar hizmete girdi

Sandıklı Belediyesi tarafından daha öncede hizmet veren Mezarlık Bilgi Sistemi MEBİS güncellenerek tekrar vatandaşların kullanımına sunuldu...

16

Image

Irak Bakanı’nı Türkiye’ye davet etti

Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, Irak Tarım Bakanı Salih Hasani'ye Türkiye'deki yumurta üreticilerinin beklentilerini ileterek, kendi..

17

Image

Kaymakam Yazıcı, öğrencileri ödüllendirdi

Başmakçı Kaymakamı Halil Yazıcı ilçede liselere geçiş sınavlarında başarılı olan öğrencileri ödüllendirdi. ..

‘Afyon Türkiye’nin en gözde şehri olacak’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Afyon Türkiye’nin en gözde şehri olacak’


Eski Orman ve Su İşleri Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, yerel seçimlere ilişkin olarak yaptığı açıklamada, “AK Parti’den önce Afyonkarahisar’a bir bakın ne haldeydi? Şimdi ne halde? Ege’nin en gözde şehri oldu. Şimdi de Türkiye’nin en gözde şehri yapmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.
  SİYASET    08.02.2019 11:27:36

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret etti. Ziyaret sonrası gazetecilere yerel seçimler konusunda açıklamalarda bulunan Eroğlu, Türkiye’de belediyecilik denilince akla AK Parti’nin geldiğini söyledi. Eroğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımız 1994 yılında İstanbul’u aldığında, İstanbul berbat bir haldeydi. Sonrasında Allah’a şükür İstanbul’u çiçek gibi yaptık. Afyonkarahisar’a bir bakın. AK Parti’den önce nasıldı, şimdi nasıl. Termal alanda Türkiye’nin termal başkenti yaptık. Sportif alanda çok sayıda yatırım yapıldı. Yolları Afyon Kaymağı gibi oldu. Sağlık sisteminde ve yatırımlarında Türkiye’de ilk sıralarda yer almaya başladı. Denizi yoktu, Afyonkarahisar’a Demirçevre Göleti üzerinden deniz getirdik. Çok az bir iş kaldı. Bunların hepsini AK Parti Belediyeciliği yaptı” dedi.

“MEHMET ZEYBEK’İN BÜYÜK PROJELERİ VAR”

Belediye Başkanlığı’nın bir bayrak yarışı olduğunu ve 2 dönemdir Burhanettin Çoban’ın Afyonkarahisar’da bu görevi yürüttüğünü söyleyen Eroğlu, “Afyonkarahisarlılar bu yapılan hizmetleri biliyor. Hizmetlerin devam etmesini istiyor. Afyonkarahisar’da da en güzel hizmetleri yapacak olanda Mehmet Zeybek kardeşimizdir. Vizyon sahibi, büyük düşünen birisi. Kendisi yıllarca İl Başkanlığı yaptı. Afyonkarahisar’la ilgili büyük projeleri var. Afyonkarahisarlılar bu durumu 31 Mart’ta takdir edecektir. Bazıları atıp tutuyor, ‘şunu yapacağız, bunu yapacağız’ diyerek. Lafla peynir gemisi yürümez. İcraata bakacaksın. Biz Afyonkarahisar’ı Ege’nin en gözde şehri yapacağız demiştik. Yaptık. Şimdi de Türkiye’nin en gözde şehri yapacağız diyoruz. Bunu da başaracağız. Hedefimiz büyük” diye konuştu.>>>Alkan Kurt


  SİYASET    08.02.2019 11:27:36

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
23.08.2019
23.08.2019
23.08.2019
OZEL HABERLER