Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

İl Başkanı 23 Aralık’ta belli oluyor
Merhum Başbakanlardan Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan tarafından kurulan Yeniden Refah Partisi, 23 Aralık 2018 Pazar günü Afyonkarah..

2

Image

Halkın sorunlarını bakanlara sordu
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Milli Eğitim Bakanı’na engelli öğretmenleri, Adalet Bakanı’na mübaşirleri, Tarım ve ..

3

Image

‘Büyükşehir olmak zorundayız’
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkanı Fatih Çetinkaya, Karaman Mahallesi’nde düzenlenen aday tanıtım toplantısında Afyonkarahisar’ın gelecek yıllarda bü..

4

Image

HSK Üyesi Ergen’den Başkan Çoban’a ziyaret
Hâkimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Üyesi Cafer Ergen, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a nezaket ziyaretinde bulundu...

5

Image

‘AK Parti dayanışmasını göstereceğiz’
Afyonkarahisar’ın ilçelerindeki AK Parti Belediye Başkan aday adaylarıyla buluşan Orman ve Su İşleri Eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili..

6

Image

Başkan Çoban dekanları ağırladı

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde görev yapan dekanları makamında kabul etti...

7

Image

‘Her parti kendi gücüyle yarışmalı’
Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programında konuşan Gazeteci Ahmet Tunca, AK Parti ve MHP kurdukları ittifakın gerekçesini ülke bekası olarak gösterd..

8

Image

‘Sorunları hep beraber çözeceğiz’
İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Sahipata Durağı, Ataköy Durağı Oruçoğlu Durağı ve Özdilek Durağı'na ziyaretlerde bulundu. ..

9

Image

‘Başkanımıza teşekkür ediyoruz’
31 Mart'ta görev süresi dolacak olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a teşekkür ziyaretleri devam ediyor...

10

Image

‘Çin Seddi bile dayanmaz’
Doğu Türkistan’da Müslümanlarda yönelik olarak yapılan zulümleri protesto etmek amacıyla Afyonkarahisar STK Platformu adına bir açıklama yapan Mesut H..

11

Image

MHP’liler Çetinkaya’yı karşılayacak
Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı, kısa bir süre önce adaylığı açıklanan Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya’yı Ankara dönüşünd..

12

Image

Yeni başkan Metin Balaban
AK Parti İscehisar İlçe Başkanlığı’na Metin Balaban getirildi...

13

Image

‘Tarım ve hayvancılıkla gelişeceğiz’
MHP Bolvadin Belediye Başkan Adayı Selahattin Kelekçi, seçimi kazanması durumunda tarım ve hayvancılığa büyük önem vereceklerine dikkat çekti...

14

Image

MHP’de 18 aday daha belirlendi
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde aday olacak 1’i ilçe 17’si belde belediye başkan adayı olmak ü..

15

Image

‘Afyon’da destansı hizmetler yaptık’
Ülkücü Şehit Necmi Bilgi’nin isminin verildiği parkın açılışında konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 10 yıllık belediye başkanlığı sürecinde d..

16

Image

Yerli üretime dikkat çektiler
AK Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları tarafından Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası dolayısıyla kadın girişimcilerin ürettiği yerli malların tanıt..

17

Image

‘MHP’nin adayı Afyon’u salladı’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP’nin Belediye..

‘Afyon’u kazanacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Afyon’u kazanacağız’


MHP İl Teşkilatı ile kahvaltıda bir araya gelen MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, 2014 yılında az farkla kaybettikleri Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı’nı bu seçimlerde kazanmak için motive olduklarını söyledi.
  SİYASET    03.12.2018 10:59:15

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak MHP Afyonkarahisar il teşkilatı ile kahvaltıda bir araya geldi. Afyonkarahisar’da bir dinlenme tesisinde kahvaltıda il yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Taytak yaklaşan yerel seçimler ile ilgili olarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinin önemine dikkat çeken Mehmet Taytak; “31 Mart 2019 yerel seçimlerine en hazırlıklı parti Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Genel merkezimiz olarak bu konuda yaptığımız açıklamalar Türkiye siyasetine damga vurmuştur ve vurmaya devam edecektir. Cumhur İttifakı’nın yerel seçimlerde de devam etmesi genel başkanımız tarafından dillendirilmeye başlandığında buna itiraz edenler olmuştu. Bugün gelinen noktada bunun bir zaruriyet olduğu, Cumhur İttifakı’nın karşısında yer alan bizim zillet ittifakı dediğimiz, kendisine sözde millet ittifakı denilen yapı sinsice planlar yaptığı bilinmektedir. Burada il belediyesini 2014 seçimlerinde çok az farkla kaybettiğimiz düşünülürse, ayrıca birçok ilçe ve beldede çok az farklarla kaybettiğimiz belediyeler olduğunu da göz önüne alırsak bu seçimlerde ne derece motive olduğumuzu sanırım herkes anlayabilecektir” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    03.12.2018 10:59:15

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.12.2018
18.12.2018
18.12.2018
OZEL HABERLER