Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

300 bin TL gelir sağladılar

Türkiye’nin nüfus bakımından en küçük 11'inci ilçesi olan Afyonkarahisar'ın Kızılören İlçe Belediyesi, kendisinden çok daha büyük olan ilçelere ö..

2

Image

İhale çetesine operasyon

Afyonkarahisar’da resmi ihalelere fesat karıştırdıkları tespit edilen organize suç örgütene yönelik yapılan operasyonda 26 kişi gözaltına alındı...

3

Image

ÇIRAYLAR CAM geleneği sürdürdü

Afyonkarahisar’da hizmet veren Çıraylar Cam Sanayi firması 4 yıldır geleneksel olarak yaptığı personel iftarını bu yıl büyük bir katılımla fabrik..

4

Image

EMNİYETİN FİLOSU GÜÇLENDİ
Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Motosikletli Polis Timleri hizmetlerinde kullanılacak 10 adet motosiklet Vali Mustaf..

5

Image

SERMELEK iftarda buluştu

Afyonkarahisar’da Turkcell bayisi olarak hizmet veren Sermelek İletişim firması, personelleriyle iftar yemeğinde buluştu...

6

Image

‘Gereken çalışmalar yapılacak’

Afyonkarahisar-Ankara Karayolunda mermer firmalarının bulunduğu alanda Susuz Belediyesine ait araziye dökülen tavuk gübrelerinin çevreye zarar ve..

7

Image

TORF ekonomiye kazandırılacak mı?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye "TORF" gübresinin ekonomiye kazandırılması..

8

Image

HEDEF İLK 5

Afyonkarahisar’da pilot okul olarak belirlenen Gazi Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulunan ATSO Yönetim Kurulu ..

9

Image

‘Doktor eksikleri giderilmeli’

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar’daki hastanelerdeki doktor eksiklerini..

10

Image

Çöp konteynerleri dezenfekte ediliyor

Sandıklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçedeki muhtelif yerlerde bulunan çöp konteynerleri dezenfekteli sularla yıkanarak vata..

11

Image

Kaymakam İçen köyleri gezdi

Dazkırı Kaymakamı Gökay İçen, ilçeye bağlı Örtülü ve Darıcılar köylerinde incelemede bulundu...

12

Image

Burmalı’da gönül sofrası

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen mahalle iftar programları bu kez de Burmalı Mahallesi’nde düzenlendi...

13

Image

7.Mahalle iftarı Şirinevler’de

Sandıklı Belediyesi Ramazan ayı mahalle iftarları kapsamında 7. mahalle iftarı, Şirinevler Mahallesinde çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekl..

14

Image

Park Sağlık Koleji’nde mezuniyet coşkusu

Özel Park Sağlık Koleji bu yıl 105 mezununu sağlık ordusuna dahil etti. Kolej bu yıl dördüncü dönem mezunlarını verdi...

15

Image

Öğrenciler kitap kurdu oldu

Işıklar Balı Sultan İlkokulu anlamlı bir projeyi hayata geçirdi. Okul bünyesinde oluşturulan proje ekibi “Okuduğum Kitabın İçindeydim” adlı bir p..

16

Image

‘Organize yolsuzluk ve usulsüzlük yapılmış’

AK Parti Milletvekili Ali Özkaya, YSK’nın İstanbul seçimlerini yenilenme kararını almasına sebep olarak gerekçeleri açıklaması hakkında yaptığı a..

17

Image

Sendika başkanlarından ziyaret

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kamu Sen’e bağlı sendika başkanlarını makamında kabul etti...

‘Afyon’u kazanacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Afyon’u kazanacağız’


MHP İl Teşkilatı ile kahvaltıda bir araya gelen MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, 2014 yılında az farkla kaybettikleri Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı’nı bu seçimlerde kazanmak için motive olduklarını söyledi.
  SİYASET    03.12.2018 10:59:15

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak MHP Afyonkarahisar il teşkilatı ile kahvaltıda bir araya geldi. Afyonkarahisar’da bir dinlenme tesisinde kahvaltıda il yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Taytak yaklaşan yerel seçimler ile ilgili olarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinin önemine dikkat çeken Mehmet Taytak; “31 Mart 2019 yerel seçimlerine en hazırlıklı parti Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Genel merkezimiz olarak bu konuda yaptığımız açıklamalar Türkiye siyasetine damga vurmuştur ve vurmaya devam edecektir. Cumhur İttifakı’nın yerel seçimlerde de devam etmesi genel başkanımız tarafından dillendirilmeye başlandığında buna itiraz edenler olmuştu. Bugün gelinen noktada bunun bir zaruriyet olduğu, Cumhur İttifakı’nın karşısında yer alan bizim zillet ittifakı dediğimiz, kendisine sözde millet ittifakı denilen yapı sinsice planlar yaptığı bilinmektedir. Burada il belediyesini 2014 seçimlerinde çok az farkla kaybettiğimiz düşünülürse, ayrıca birçok ilçe ve beldede çok az farklarla kaybettiğimiz belediyeler olduğunu da göz önüne alırsak bu seçimlerde ne derece motive olduğumuzu sanırım herkes anlayabilecektir” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    03.12.2018 10:59:15

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.05.2019
24.05.2019
24.05.2019
OZEL HABERLER