Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

ARAP SAÇINA DÖNDÜ
Aslında seçimin iptalini ve yenilenmesini istiyordu ama az kalsın mazbatayı alıyordu. Usulsüzlük nedeniyle seçim sonucuna itiraz etti, seçimin yenilen..

2

Image

Huzur buldular
Afyonkarahisar Gençlik Merkezi, huzurevinde bulunan yaşlıları ziyaret ederek onlarla güzel vakit geçirdiler.
..

3

Image

Özel idareye 66 işçi alınacak

Afyonkarahisar İl Genel Meclisi nisan ayı üçüncü oturum Burhanettin Çoban başkanlığında yapıldı. ..

4

Image

Hemşehrilerinden Fethi Yaşar’a ziyaret

Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği'nin önderliğinde Dernek Yönetim ve Onur Kurulu üyeleri ile birlikte Ankara'da yaşayan Afyonkarahisar..

5

Image

SYD Vakfı mütevelli toplantısı yapıldı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyet Toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz’ın Başkanlığında yapıldı..

6

Image

Protokol, Akdağ’ı gezdi

Sandıklı Akdağ Tabiat Parkı, Sandıklı’da görev yapan protokol üyelerini misafir ederek güzel bir güne ev sahipliği yaptı...

7

Image

Çoban’a Kütahyalı mevkidaşından ziyaret

Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban’ı, Kütahyalı mevkidaşı Musa Yılmaz ziyaret etti.
..

8

Image

Çöl’ün yoğun temposu devam ediyor

İkinci dönem Belediye Başkanlığı görevine başlayan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, program, etkinlik, organizasyon ve görüşmelerine yoğun ..

9

Image

İlan-Reklam Vergisi mükelleflerine duyuru

Afyonkarahisar Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, İlan Reklam Vergisi 2019 yılı birinci taksit ödemelerinin 30 Nisan Sa..

10

Image

Başkan Zeybek’e komşudan tebrik ziyareti

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. ..

11

Image

Kuyumculukta taksit geri geldi

Afyonkarahisar Kuyumcular Sarraflar Dernek Başkanı Hayrettin Güzbey, kuyumculukta işçilik gerektiren ziynet, takı ve mücevherat ürünlerinde kredi..

12

Image

İstişarede bulundular

Afyonkarahisar merkez ilçe Okul Müdür ve Müdür Yardımcıları İstişare Toplantısı, Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Ote..

13

Image

"Derman Belediyecilik" hayat bulacak
CHP Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, CHP'li Belediyelere "hayırlı olsun" ziy..

14

Image

“Kanal 3 ile gurur duyuyoruz”
Maliye, Tarım ve Köy İşleri eski Bakanlarından İsmet Attila, Ankara’dan Kanal 3’ü yakından takip ettiklerini söyleyerek, “Kanal 3 ile her zaman gurur ..

15

Image

SEMERKAND Vakfı, kermes açtı

Semerkand Vakfı, Afyonkarahisar Şubesi’ne bağlı Yardıma Muhtaç Aile ve Öğrencilere Yardım Derneği tarafından öğrencilerin eğitimlerine katkı sağl..

16

Image

ATSO, gözetim tetkikinden başarı ile geçti

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Türk Standartları Enstitüsü’nün gözetim tetkikinden başarı ile geçti. ..

17

Image

Hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk ile Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı ve 2. Ağır Ceza Mahke..

‘Afyon’u ortak akılla yöneteceğiz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Afyon’u ortak akılla yöneteceğiz’ATSO Meclis toplantısında açıklamalarda bulunan AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, belediye başkanı olması durumunda, iş adamlarıyla istişare haline olarak, Afyonkarahisar’ı ortak akılla yöneteceklerini söyledi.
  SİYASET    25.03.2019 11:03:29

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı, Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen ve AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası mart ayı meclis toplantısına katıldı. 31 Mart seçimleri öncesi ATSO Meclis Üyelerine projeleri hakkında sunum yapan AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, iş adamlarının sorunlarına yabancı olmadığını söyleyerek, “Ben de Odanız üyesi bir iş adamıyım. Buraya uzak bir insan değilim. Sıkıntıları yakından biliyorum. Piyasaları biliyorum” dedi.

“SAYIN ÇOBAN’LA 40 YILI AŞKIN SÜREDİR YOL ARKADAŞIYIZ”

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ile 40 yılı aşkın sürelik siyasi bir geçmişi olduğu söyleyen Zeybek, “Sayın Başkanımız uzunca bir süredir devam eden yol arkadaşlığımız var. Beraber üzüldük beraber sevindik. İnşallah bu beraberliğimiz ilerleyen süreçte de devam edecek. İnşallah yeni dönemde bizler gönülleri kazanmaya, gönüllere girmeye talibiz. Gerçekten de öyle ne kadar hizmet yaparsanız yapın, vatandaşların evinin önünü altınla da kaplasanız bir merhaba demedikçe, elini sıkmadıkça, gönlüne girmedikçe hiçbir şeyin kıymeti olmuyor. İl Başkanlığı yaptığım dönemde iş adamlarımızla sürekli istişare haline olduk. İnşallah belediye başkanı olmam durumunda da iş adamlarımızla beraber Afyonkarahisar’ı ortak akılla yöneteceğiz” diye konuştu.>>>Gazete3  SİYASET    25.03.2019 11:03:29

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
25.04.2019
25.04.2019
25.04.2019
OZEL HABERLER