Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

BİRLİKTELİKTEN GÜÇ DOĞUYOR
Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ve yönetim kurulu üyeleri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette meslek gru..

2

Image

CHP AFYON'DA KAMPA GİRECEK
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar’da kampa giriyor...

3

Image

TAYTAK TALEPLERİ İLETTİ
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ı ziyaret eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar’da eksik olan imam, müezzin, m..

4

Image

EMİRDAĞ TSO'DAN ZİYARET
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'e yönelik tebrik ziyaretleri devam ediyor...

5

Image

EL BİRLİĞİYLE ÇALIŞACAĞIZ
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, iade-i ziyaretler kapsamında İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, İl Müftüsü Şükrü Kabukçu ve MÜSİAD Afyonkarah..

6

Image

ZEYBEK ÇOŞKUN'U AĞIRLADI
Meteoroloji Genel Müdürü Volkan Mutlu Coşkun, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'i ziyaret etti...

7

Image

ÖNCE KIZ ARKADAŞINI SONRA KENDİNİ VURDU
Afyonkarahisar’da önceki gün akşam saatlerinde bir genç, tartıştığı kız arkadaşını pompalı tüfekle yaraladıktan sonra intihar etti. ..

8

Image

İSCEHİSAR'DA ASAYİŞ TOPLANTISI
İscehisar İlçe Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı, İscehisar Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu başkanlığında, Kaymakamlık makamında yapıldı...

9

Image

KAZA KURBANLARI EDEBİYETE UĞURLANDI
MHP Emirdağ İlçe Başkanı Abdil Demiral’ın Eskişehir'in Çifteler ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden annesi Server Demiral, kard..

10

Image

22 YIL SONRA TEKRAR BULUŞTULAR
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunları 22 yıl aradan sonra Afyonkarahisar’da aileleri ile birl..

11

Image

Zeybek sözünü tutuyor
TOKİ Başkanı Ömer Bulut, 31 Mart’ta yapılan yerel seçimler öncesi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in vaatleri arasında yer alan Millet Bahçesi projesin..

12

Image

BENİM ADIM TÜRKİYE
İzmir Kültür Sahnesi İsmail Gülnar Tiyatrosu ekibi tarafından hazırlanan “Benim Adım Türkiye” konulu tiyatro oyunu Zafer Meydanı'nda sahnelendi...

13

Image

TAŞ MEDRESE BÜYÜK BİR KAZANÇ
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından restore edilerek kentimize tekrar kazandırılan Taş Medrese’yi ziyaret eden televizyon programcısı, akademisyen Pr..

14

Image

SEZEN'DEN ZİYARET
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti...

15

Image

‘235 milyon TL harcandı’
Afyonkarahisar’da düzenlenen 3.İl Koordinasyon toplantısında konuşan Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe, dönem sonu itibariyle yatırımlara 235 milyon TL p..

16

Image

‘Şehit yakınlarının ve gazilerin sıkıntılarına kulak verilmeli’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, şehit yakınlarının..

17

Image

PKK ÇUCUK KATİLİDİR
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, PKK’nın çocuk katili hain bir terör örgütü olduğunu söyledi.

..

‘Afyon’u ortak akılla yöneteceğiz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Afyon’u ortak akılla yöneteceğiz’ATSO Meclis toplantısında açıklamalarda bulunan AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, belediye başkanı olması durumunda, iş adamlarıyla istişare haline olarak, Afyonkarahisar’ı ortak akılla yöneteceklerini söyledi.
  SİYASET    25.03.2019 11:03:29

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı, Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen ve AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası mart ayı meclis toplantısına katıldı. 31 Mart seçimleri öncesi ATSO Meclis Üyelerine projeleri hakkında sunum yapan AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, iş adamlarının sorunlarına yabancı olmadığını söyleyerek, “Ben de Odanız üyesi bir iş adamıyım. Buraya uzak bir insan değilim. Sıkıntıları yakından biliyorum. Piyasaları biliyorum” dedi.

“SAYIN ÇOBAN’LA 40 YILI AŞKIN SÜREDİR YOL ARKADAŞIYIZ”

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ile 40 yılı aşkın sürelik siyasi bir geçmişi olduğu söyleyen Zeybek, “Sayın Başkanımız uzunca bir süredir devam eden yol arkadaşlığımız var. Beraber üzüldük beraber sevindik. İnşallah bu beraberliğimiz ilerleyen süreçte de devam edecek. İnşallah yeni dönemde bizler gönülleri kazanmaya, gönüllere girmeye talibiz. Gerçekten de öyle ne kadar hizmet yaparsanız yapın, vatandaşların evinin önünü altınla da kaplasanız bir merhaba demedikçe, elini sıkmadıkça, gönlüne girmedikçe hiçbir şeyin kıymeti olmuyor. İl Başkanlığı yaptığım dönemde iş adamlarımızla sürekli istişare haline olduk. İnşallah belediye başkanı olmam durumunda da iş adamlarımızla beraber Afyonkarahisar’ı ortak akılla yöneteceğiz” diye konuştu.>>>Gazete3  SİYASET    25.03.2019 11:03:29

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.07.2019
18.07.2019
18.07.2019
OZEL HABERLER