Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

BİRLİKTELİKTEN GÜÇ DOĞUYOR
Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ve yönetim kurulu üyeleri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette meslek gru..

2

Image

CHP AFYON'DA KAMPA GİRECEK
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar’da kampa giriyor...

3

Image

TAYTAK TALEPLERİ İLETTİ
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ı ziyaret eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar’da eksik olan imam, müezzin, m..

4

Image

EMİRDAĞ TSO'DAN ZİYARET
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'e yönelik tebrik ziyaretleri devam ediyor...

5

Image

EL BİRLİĞİYLE ÇALIŞACAĞIZ
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, iade-i ziyaretler kapsamında İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, İl Müftüsü Şükrü Kabukçu ve MÜSİAD Afyonkarah..

6

Image

ZEYBEK ÇOŞKUN'U AĞIRLADI
Meteoroloji Genel Müdürü Volkan Mutlu Coşkun, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'i ziyaret etti...

7

Image

ÖNCE KIZ ARKADAŞINI SONRA KENDİNİ VURDU
Afyonkarahisar’da önceki gün akşam saatlerinde bir genç, tartıştığı kız arkadaşını pompalı tüfekle yaraladıktan sonra intihar etti. ..

8

Image

İSCEHİSAR'DA ASAYİŞ TOPLANTISI
İscehisar İlçe Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı, İscehisar Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu başkanlığında, Kaymakamlık makamında yapıldı...

9

Image

KAZA KURBANLARI EDEBİYETE UĞURLANDI
MHP Emirdağ İlçe Başkanı Abdil Demiral’ın Eskişehir'in Çifteler ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden annesi Server Demiral, kard..

10

Image

22 YIL SONRA TEKRAR BULUŞTULAR
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunları 22 yıl aradan sonra Afyonkarahisar’da aileleri ile birl..

11

Image

Zeybek sözünü tutuyor
TOKİ Başkanı Ömer Bulut, 31 Mart’ta yapılan yerel seçimler öncesi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in vaatleri arasında yer alan Millet Bahçesi projesin..

12

Image

BENİM ADIM TÜRKİYE
İzmir Kültür Sahnesi İsmail Gülnar Tiyatrosu ekibi tarafından hazırlanan “Benim Adım Türkiye” konulu tiyatro oyunu Zafer Meydanı'nda sahnelendi...

13

Image

TAŞ MEDRESE BÜYÜK BİR KAZANÇ
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından restore edilerek kentimize tekrar kazandırılan Taş Medrese’yi ziyaret eden televizyon programcısı, akademisyen Pr..

14

Image

SEZEN'DEN ZİYARET
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti...

15

Image

‘235 milyon TL harcandı’
Afyonkarahisar’da düzenlenen 3.İl Koordinasyon toplantısında konuşan Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe, dönem sonu itibariyle yatırımlara 235 milyon TL p..

16

Image

‘Şehit yakınlarının ve gazilerin sıkıntılarına kulak verilmeli’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, şehit yakınlarının..

17

Image

PKK ÇUCUK KATİLİDİR
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, PKK’nın çocuk katili hain bir terör örgütü olduğunu söyledi.

..

“Afyon’un her yerinde ayak izimiz var” | Gazete3.com.tr
Image

“Afyon’un her yerinde ayak izimiz var”İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak hafta sonu programına 5 mahalle mitingi, esnaf ziyaretleri, köy gezilerini sığdırdı. Koçak, “Biz bu mahallelerin çocuklarıyız. Uzak olanlar anlatsın size kendisini. Bu mahallelerde ayak izi olmayanlar anlatsın. Bizim ayak izimizde var, yüzünüze bakacak yüzümüzde var Allah’ın izniyle” dedi.
  SİYASET    25.03.2019 11:04:12

Yenice, Çakır, Ertuğrulgazi, Battalgazi ve Sahipata mahallerinde vatandaşlarla buluşan Koçak, sandıklara sahip çıkma çağrısında bulundu. Kanuna göre gizli oy açık tasnif yapıldığını hatırlatan Koçak, vatandaşlara oyların sayımı sırasında sandıklarının başında bulunmalarını ve oylarına sahip çıkmalarını istedi. Koçak ilk olarak Yenice Mahallesi’nde konuştu. Koçak, “31 Mart seçimlerinin Afyonkarahisar’a hayırlı olmasını diliyorum. Hiç kimseyle kavga etmeden, kimseyi kırmadan Mevlana’ya, Yunus’a yakışır şekilde pırıl pırıl bir seçim süreci geçiriyoruz. Herkes bizimle uğraşsın hiç önemli değil. Biz bu millete hizmet için geliyoruz. Bizim derdimiz siyaset yapmak değil, bizim derdimiz işsiz çocuklarımıza iş imkanı sağlayacak yeni bir belediyecilik anlayışını Afyonkarahisar’ımızda inşa etmek. Mahallelerimizi parklarıyla, bahçeleriyle yaşanabilir bir mahalle haline getirmek. Mahallelerimizdeki imar sorunlarını tamamen çözmek, insanlarımızın önünü açmak bizim hedefimiz. Bizim tek davamız millete hizmet davası” ifadelerini kullandı.

“HUZURUN VE KARDEŞLİĞİN ŞEHRİNİ KURACAĞIZ”

Koçak, hükümetsiz hizmet olmaz söylemlerine de cevap verdi. Koçak, konu ile ilgili şu ifadeleri kullandı; “Bizim oylar çok yükseldiği için, milletin kafasını karıştırmaya çalışıyorlar. Mahmut’a oy vereceksiniz ama hükümetsiz olmaz deyip, halkın kafasını karıştırmaya çalışıyorlar. Evladıyla milletin buluşmasını engellemeye çalışıyorlar. Ama böyle bir şey olamaz. Bizim hiç kimseyle problemimiz yok. Allah’ın izniyle 1 Nisan’dan itibaren de biz 6 tane milletvekiliyle Afyonkarahisar’ın belediye başkanı olarak çalışacağız. Sevginin, huzurun, kardeşliğin şehrini beraber kuracağız. Biz tabela için, lider için, kimsenin gönlünü kırmayız. Biz herkesi Hızır gibi görürüz. Herkesi bağrımıza basarız. Bu millete adam gibi hizmet ederiz. Bu milletin yüzünü asla eğdirmeyiz” dedi.>>>Fatma Yıldız


  SİYASET    25.03.2019 11:04:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.07.2019
18.07.2019
18.07.2019
OZEL HABERLER