Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

ARAP SAÇINA DÖNDÜ
Aslında seçimin iptalini ve yenilenmesini istiyordu ama az kalsın mazbatayı alıyordu. Usulsüzlük nedeniyle seçim sonucuna itiraz etti, seçimin yenilen..

2

Image

Huzur buldular
Afyonkarahisar Gençlik Merkezi, huzurevinde bulunan yaşlıları ziyaret ederek onlarla güzel vakit geçirdiler.
..

3

Image

Özel idareye 66 işçi alınacak

Afyonkarahisar İl Genel Meclisi nisan ayı üçüncü oturum Burhanettin Çoban başkanlığında yapıldı. ..

4

Image

Hemşehrilerinden Fethi Yaşar’a ziyaret

Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği'nin önderliğinde Dernek Yönetim ve Onur Kurulu üyeleri ile birlikte Ankara'da yaşayan Afyonkarahisar..

5

Image

SYD Vakfı mütevelli toplantısı yapıldı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyet Toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz’ın Başkanlığında yapıldı..

6

Image

Protokol, Akdağ’ı gezdi

Sandıklı Akdağ Tabiat Parkı, Sandıklı’da görev yapan protokol üyelerini misafir ederek güzel bir güne ev sahipliği yaptı...

7

Image

Çoban’a Kütahyalı mevkidaşından ziyaret

Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban’ı, Kütahyalı mevkidaşı Musa Yılmaz ziyaret etti.
..

8

Image

Çöl’ün yoğun temposu devam ediyor

İkinci dönem Belediye Başkanlığı görevine başlayan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, program, etkinlik, organizasyon ve görüşmelerine yoğun ..

9

Image

İlan-Reklam Vergisi mükelleflerine duyuru

Afyonkarahisar Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, İlan Reklam Vergisi 2019 yılı birinci taksit ödemelerinin 30 Nisan Sa..

10

Image

Başkan Zeybek’e komşudan tebrik ziyareti

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. ..

11

Image

Kuyumculukta taksit geri geldi

Afyonkarahisar Kuyumcular Sarraflar Dernek Başkanı Hayrettin Güzbey, kuyumculukta işçilik gerektiren ziynet, takı ve mücevherat ürünlerinde kredi..

12

Image

İstişarede bulundular

Afyonkarahisar merkez ilçe Okul Müdür ve Müdür Yardımcıları İstişare Toplantısı, Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Ote..

13

Image

"Derman Belediyecilik" hayat bulacak
CHP Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, CHP'li Belediyelere "hayırlı olsun" ziy..

14

Image

“Kanal 3 ile gurur duyuyoruz”
Maliye, Tarım ve Köy İşleri eski Bakanlarından İsmet Attila, Ankara’dan Kanal 3’ü yakından takip ettiklerini söyleyerek, “Kanal 3 ile her zaman gurur ..

15

Image

SEMERKAND Vakfı, kermes açtı

Semerkand Vakfı, Afyonkarahisar Şubesi’ne bağlı Yardıma Muhtaç Aile ve Öğrencilere Yardım Derneği tarafından öğrencilerin eğitimlerine katkı sağl..

16

Image

ATSO, gözetim tetkikinden başarı ile geçti

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Türk Standartları Enstitüsü’nün gözetim tetkikinden başarı ile geçti. ..

17

Image

Hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk ile Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı ve 2. Ağır Ceza Mahke..

“Afyon’un her yerinde ayak izimiz var” | Gazete3.com.tr
Image

“Afyon’un her yerinde ayak izimiz var”İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak hafta sonu programına 5 mahalle mitingi, esnaf ziyaretleri, köy gezilerini sığdırdı. Koçak, “Biz bu mahallelerin çocuklarıyız. Uzak olanlar anlatsın size kendisini. Bu mahallelerde ayak izi olmayanlar anlatsın. Bizim ayak izimizde var, yüzünüze bakacak yüzümüzde var Allah’ın izniyle” dedi.
  SİYASET    25.03.2019 11:04:12

Yenice, Çakır, Ertuğrulgazi, Battalgazi ve Sahipata mahallerinde vatandaşlarla buluşan Koçak, sandıklara sahip çıkma çağrısında bulundu. Kanuna göre gizli oy açık tasnif yapıldığını hatırlatan Koçak, vatandaşlara oyların sayımı sırasında sandıklarının başında bulunmalarını ve oylarına sahip çıkmalarını istedi. Koçak ilk olarak Yenice Mahallesi’nde konuştu. Koçak, “31 Mart seçimlerinin Afyonkarahisar’a hayırlı olmasını diliyorum. Hiç kimseyle kavga etmeden, kimseyi kırmadan Mevlana’ya, Yunus’a yakışır şekilde pırıl pırıl bir seçim süreci geçiriyoruz. Herkes bizimle uğraşsın hiç önemli değil. Biz bu millete hizmet için geliyoruz. Bizim derdimiz siyaset yapmak değil, bizim derdimiz işsiz çocuklarımıza iş imkanı sağlayacak yeni bir belediyecilik anlayışını Afyonkarahisar’ımızda inşa etmek. Mahallelerimizi parklarıyla, bahçeleriyle yaşanabilir bir mahalle haline getirmek. Mahallelerimizdeki imar sorunlarını tamamen çözmek, insanlarımızın önünü açmak bizim hedefimiz. Bizim tek davamız millete hizmet davası” ifadelerini kullandı.

“HUZURUN VE KARDEŞLİĞİN ŞEHRİNİ KURACAĞIZ”

Koçak, hükümetsiz hizmet olmaz söylemlerine de cevap verdi. Koçak, konu ile ilgili şu ifadeleri kullandı; “Bizim oylar çok yükseldiği için, milletin kafasını karıştırmaya çalışıyorlar. Mahmut’a oy vereceksiniz ama hükümetsiz olmaz deyip, halkın kafasını karıştırmaya çalışıyorlar. Evladıyla milletin buluşmasını engellemeye çalışıyorlar. Ama böyle bir şey olamaz. Bizim hiç kimseyle problemimiz yok. Allah’ın izniyle 1 Nisan’dan itibaren de biz 6 tane milletvekiliyle Afyonkarahisar’ın belediye başkanı olarak çalışacağız. Sevginin, huzurun, kardeşliğin şehrini beraber kuracağız. Biz tabela için, lider için, kimsenin gönlünü kırmayız. Biz herkesi Hızır gibi görürüz. Herkesi bağrımıza basarız. Bu millete adam gibi hizmet ederiz. Bu milletin yüzünü asla eğdirmeyiz” dedi.>>>Fatma Yıldız


  SİYASET    25.03.2019 11:04:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
25.04.2019
25.04.2019
25.04.2019
OZEL HABERLER