Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Hedefimiz Afyon’u duyurmak ve tanıtmak’
Afyonkarahisar Belediyesi ‘Sokak Sağlıklaştırma’ projesi kapsamında tarih kokan Afyon Evleri’ni aslına uygun olarak restore etmeye devam ediyor. 3 eta..

2

Image

‘Teşkilatımızın gücüne güç katacaksınız’
Afyonkarahisar Polis Meslek Eğitim Merkezi 27. Dönem Mezuniyet Töreni, Türkiye genelindeki 22 Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde aynı anda gerçe..

3

Image

MÜSİAD Çay’da toplandı
MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ercan İşlek ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çay ilçesinde haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya Çay Bel..

4

Image

AKܒye ziyaret
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından sürdürülen Avrupa Birliği destekli Mermer Sektöründe İş Sağlığı Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi ..

5

Image

Taylan Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti
Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti ..

6

Image

Taytak’tan destek sözü
Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’..

7

Image

İhsaniye’yi sel vurdu
İhsaniye ilçesinde sağanak yağmur yerleşim yerlerinde su baskınlarına neden oldu, tarım alanları zarar gördü..

8

Image

Hayvan yavrularının tedavileri yapılıyor
Afyonkarahisar'da doğada bulunan hayvan yavrularının Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaban Hayatı Kurtarma Rehabilitasyon Eğitim Uygulama ve Araştırma Mer..

9

Image

Türk Eğitim Sen, Emirdağ’da promosyon rekoru kırdı
Emirdağ ilçesinde banka promosyon ihalesinde görüşmeleri yapan Türk Eğitim Sen, Türkiye rekoru kırdı. 3 yıllık (36) ay yapılan anlaşmaya göre eğitim ç..

10

Image

‘Afyon turizmde ivme kazandı’
Vali Kübra Güran Yiğitbaşı’nı ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın tarihi ve kültürel biriki..

11

Image

‘100. yılda kültürel görkemli faaliyetlere imza atacağız’
Afyonkarahisar’da temaslarda bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, “Cumhuriyetimizin ilanının 100. yılına bir kala, kültürel mirasımızın ..

12

Image

‘Yaraları saracağız’
İhsaniye’de sağanak yağmur dolayısıyla yaşanan sel felaketi, evlere ve tarım alanlarına zarar verdi. AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, çizmel..

13

Image

9. Cumhurbaşkanı Demirel anıldı
Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, 9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in vefatının 7. yıldönümü dolayısıyla Anıtmezarında düzenlenen törene ka..

14

Image

Yıl sonu değerlendirme toplantısı
Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Kaymakam Refiki Tolga Turan ile birlikte Dinar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Müdürlüğünde okul müdürleri ve öğret..

15

Image

‘Üreticimizin, çiftçimizin hali perişan’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, gündemdeki gelişmelerle ilgili açıklamalar yaptı. Görgöz, “20 yıllık AKP İktidarı, bu süre içerisinde uyguladığı yanlış ..

16

Image

Sulama sezonu başladı
Afyonkarahisar’da 15 Mayıs itibariyle sulama sezonunun başladığını söyleyen DSİ Genel Müdürü Lütfi Akca, 2022 yılı sulama sezonunda toplam 239 bin 250..

17

Image

Afyonkarahisar’da karne heyecanı
Afyonkarahisar’da ilkokul, ortaokul ve lisede eğitim gören 147 bin öğrenci, karnelerini törenle aldı. Sevinçleri gözlerinden okunan öğrenciler, yaz ta..

‘Afyon’un yıldızı parlayacak’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Afyon’un yıldızı parlayacak’


Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, “Afyonkarahisar, Büyükşehir olmaya yakın illerden biri. Başkanımızda Ankara’ya geldiğinde projeler ve ilin talepleri ile ilgili görüşüyoruz. Afyonkarahisar, bu bölgede yıldızı parlayacak kentlerden biri olacak” dedi
  SİYASET    22.04.2022 18:40:54

Programları kapsamında bazı temaslarda bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti. Kendilerini ilimizde ağırlamaktan dolayı büyük memnuniyet duyduğunu kaydeden Zeybek, Bakan Dönmez’e Afyonkarahisar’ın ekonomisi, tarihi ve doğal güzellikler, turizm potansiyeli ve enerji alanındaki gelişmişlik düzeyi hakkında bilgiler verdi. Buradaki ziyaret hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

“SORUNLARI SÜRATLE
ÇÖZMEYİ AMAÇLIYORUZ”
Afyonkarahisar ziyareti ile ilgili konuşan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, yer altı kaynakları bakımından zengin olan Afyonkarahisar’ın yer üstünde de meşhur doğal güzelliklere sahip olduğunu belirterek; “Kentimizin sorunları ile ilgili Belediye Başkanımızdan, sivil toplum kuruluşu temsilcilerinden görüş ve önerileri alacağız. İlgili birimlerimizin amirleri burada, hemen yerinde çözüm üreterek sorunları süratle çözmeyi amaçlıyoruz” dedi.

BAKAN DÖNMEZ BAŞKAN
ZEYBEK’İ TEBRİK ETTİ
Zeybek’i çalışmalarından dolayı kutlayan Bakanımız Fatih Dönmez, “Afyonkarahisar’ın yıldızı parlayacak” diyerek; “Afyonkarahisar, Büyükşehir olmaya yakın illerden biri. Başkanımızda Ankara’ya geldiğinde projeler ve ilin talepleri ile ilgili görüşüyoruz. Afyonkarahisar, bu bölgede yıldızı parlayacak kentlerden biri olacak. Doğası ve doğal kaynakları ile mermer başta olmak üzere yer altı kaynağı açısından zengin bir kentimiz. Başka bir ifade ile Afyon’un altı da üstü de birbirinden değerli varlıklarımızla donatılmış durumda. Sayın Başkanımız Mehmet Zeybek’e de emeklerinden dolayı teşekkür ederek, tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.>>>Gül Seçkin

  SİYASET    22.04.2022 18:40:54

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER