Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Afyon’u turizmin başkenti yapacağız’
Vali Gökmen Çiçek, TBMM’deki Afyonkarahisar’ın tarihi, turistik, kültürel ve ekonomik değeriyle ilgili olarak konuşma yapan AK Parti Afyonkarahisar Mi..

2

Image

‘Ayazini cazibe merkezi olacak’
Ayazini’de yapılan çalışmalar hakkında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, çalışmaları..

3

Image

Üniformalarıyla nikah masasına oturdular
Çay ilçesinde görev yapan jandarma astsubay çift, nikah masasına gelinlik ve damatlık yerine çok sevdikleri üniformalarıyla oturdu..

4

Image

‘201 adet toplanma alanımız var’
Afyonkarahisar İl Afet ve Acil Durumu (AFAD) Müdürü Mehmet Buldan, olası bir afet riskine karşı kentte 201 acil toplanma alanı, 27’de çatır-konteynır ..

5

Image

Eğitime büyük destek
Afyonkarahisar Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şubesi iş birliğinde beşincisi düzenlenen ‘Kitap Okuma Ya..

6

Image

‘Geleceği hep beraber inşa edeceğiz’
Dinar’daki mimarlar ve inşaat mühendisleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Nihat Sarı, Dinar ilçesinin geleceğini hep beraber inşa edeceklerini sö..

7

Image

‘Afyon’un ismini duyurmak için gayret gösteriyoruz’
Ayazini’de inceleme yapan Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyon’un isminin duyurulması noktasında var güçleriyle gayret gösterdik..

8

Image

Adım atılmadık yer bırakmadı
Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’da bazı ziyaretlerde bulunarak inceleme yaptı. Vali Çiçek, kentte adım atmadık yer bırakmadı ..

9

Image

Mizanını göndermeyene ödenek aktarılmayacak
İl Genel Meclisi mart ayı ilk oturumunda meclise sunulan bir önerge görüşüldü. Önergede bazı birliklerin hesaplarındaki paraları kullanmadıkları, İl Ö..

10

Image

‘Üreten kadınlarımızın yanındayız’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Emirdağ Kadın Kooperatifini ziyaret etti. Üretici kadınlar ile bir araya gelerek sohbet eden Başkan Koyuncu, ..

11

Image

‘Van’a 2 milyar 670 milyon TL’lik yatırımlar yaptık’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Van’a yapılan orman ve su yatırımları hakkında açıklamal..

12

Image

İş birliği yapılacak
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Necat Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı ve Eğitim Fakültesi Dr. Öğr. Ü..

13

Image

HAYRAN KALDILAR
Türkiye'nin farklı şehirlerinde yaşayan off-road tutkunları, gizemlisehirafyon gezisinin son gününü Ayazini ve Emre Gölü’ne ayırdı. 2 gün boyunca Afyo..

14

Image

Sosyal mesafe unutuldu
Şuhut ilçesinde bankalar önünde işlem yapmak isteyen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Kuyruklarda zaman zaman sosyal mesafenin unutulması ise dik..

15

Image

‘Cumhur İttifakı ruhuyla hizmet ediyoruz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve il yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi İl Kongresinde tekrar il başkanlığı görevine seçil..

16

Image

‘Ticari ilişkilerin gelişmesinde Afyonkarahisar öne çıkacak’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Bangladeş Ankara Büyükelçisi Mosud Mannan, Türkiye ile Bangladeş arasındaki dostluk ilişkilerin..

17

Image

Vali Çiçek’e ziyaretler
Vali Gökmen Çiçek, konuklarını makamında kabul ederek, Afyonkarahisar’la ilgili konularda görüş alışverişi yaptı ..

‘Afyonkarahisar’ı birlikte uçuracağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Afyonkarahisar’ı birlikte uçuracağız’


Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’a yapılacak olan çalışmalar hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Vali Çiçek, birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceklerini ifade ederek, “Sayın Başkanımla Afyonkarahisar’ı birlikte uçuracağız ve güzel işlere imza atacağız. 2021 yılında da yine daha birçok müjdeyi birlikte vereceğiz” diye konuştu.
  SİYASET    24.01.2021 17:06:10

Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Gün Fm’de İsmail Akar’a Afyonkarahisar’la ilgili olarak önemli açıklamalarda bulundu. Çiçek ve Zeybek tarafından yapılan değerlendirmelerde birlik ve beraberliğin başarı getireceğinin altı çizildi. Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile önemli çalışmalara imza attıklarını ve atmaya devam edeceklerini söyleyerek, “Afyonkarahisar’ı birlikte uçuracağız” dedi.

“2021 YILINDA DA YİNE DAHA BİRÇOK
MÜJDEYİ BİRLİKTE VERECEĞİZ”
İlimize yapılan yatırımların gerçekleşmesinde birçok kişinin emeği olduğunu söyleyen Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, “Tüm emek veren ve destek olan idarecilerimize çok teşekkür ederim. Biz Sayın Başkanımız Mehmet Zeybek ile bir kader arkadaşlığı yapıyoruz ve ilimiz için çalışıyoruz. Afyonkarahisar için kanımızın son damlasına kadar çalışacağız. Biz şehrimizde sınırlara riayet etmeden çalışıyoruz. Mahalle Belediyenin, köy Kaymakamlık veya Valiliğin diye bakmadan her yerde birlikte çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Herşey Afyonkarahisar için. Özellikle bize ağabeylik yapan ve katkılar veren Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu’na çok teşekkür ediyoruz. Milletvekillerimize şükranlarımı sunuyorum. Bu birlik ve beraberlik çok önemli. Birlik ve beraberlik başarı getirir. Sayın Başkanımla Afyonkarahisar’ı birlikte uçuracağız ve güzel işlere imza atacağız. 2021 yılında da yine daha birçok müjdeyi birlikte vereceğiz” diye konuştu.

“BİRÇOK YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMAYI
BİRLİKTE İSTİŞARE EDİYORUZ”
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile haftanın birkaç günü mutlaka bir araya geldiklerini söyleyen Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, “Bu yayında birlikte olmak benim için çok anlamlı. Birçok yaptığımız çalışmayı birlikte istişare ediyoruz. İlçelere bile yapılan yatırımları birlikte konuşuyoruz. Çalışmalarımızda daima Belediyemizin desteğini yanımızda görüyor ve hissediyoruz. Bunun için de Sayın Başkanımıza çok teşekkür ederim” dedi.
Afyonkarahisar’ın tanıtımı konusunda önemli mesafeler alındığını kaydeden Vali Çiçek, “Kadın Kültür evleri yanı sıra kadınlarımıza kooperatifler kurarak ilçelerde dahil olmak üzere kadınlarımızı üretime yönlendiriyoruz. Eber Gölü, Ayazini, Frig Valisinde çalışmalar sürüyor” dedi.

OTURAN MÜDÜR İSTEMİYORUM
Eğitime önem verdiklerini anlatan Vali Gökmen Çiçek, ‘Müdürler, öğretmenler, tüm eğitimci arkadaşları alana çıkardık. Eğitimde yaşanan sıkıntılar nelerdir? Bu meseleleri nasıl ve hangi yolla çözceğiz? Bunu görmek adına yoğun mesai yapıyoruz. Rapor hazırlayacaklar, onları tartışmaya açacağız. Herkes şunu bilsin, tüm müdürler bilsin. Ben Vali olarak, Vali yardımcılarımız sabahın erken saatlerinden başlayıp gece yarısına kadar koşturmaya devam ediyorsa onlarda sahada olmak zorundadır. Oturan müdür istemiyorum” dedi.

“ANIT PARK’TA CAM KAFE SÖZÜMÜZ VARDI, İHALESİNİ YAPTIK”
2021 yılının yatırım yılı olacağını söyleyen Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Projelerimizi tamamlayacağız. İhtiyaç olan bölgelere üst geçitler yapacağız. Hoca Ahmet Yesevi’yi eski Devlet Hastanesi’ne bağlayan yere bir üst geçit yapılacak. Bu üst geçidimizin projesi ve hazırlığı bitti. İhale aşamasındayız. Anıt Park’ta Cam Kafe sözümüz vardı. Buranın ihalesini yaptık. Hemen çalışmalara başlanacak. İzmir İstasyonu’nu devraldık. Sayın Cumhurbaşkanımız imzaladı. Burada ata sporlarımızdan okçulukla ilgili çalışmalar yapılacak. Yine Millet Hamamını Belediyemizin No 03 Cafesinin devamı haline getirip kahvaltı salonu yapacağız. Bildiğiniz gibi Millet Hamamı’nın Kale manzarası eşsiz. Bu bölgede oturan vatandaşlarımıza öncelik tanıyacağız ve onların ürettikleri ürünleri burada satacağız. Yine eski İzmir İstasyonu Belediye Sosyal tesisleri olarak hizmet verecek. Vatandaşlarımız dışarıdan gelen misafirlerini burada yöresel lezzetler eşliğinde ağırlayabilecekler” diye konuştu.

‘KİMSE MAĞDUR OLMAYACAK’
Kentsel Dönüşümde çalışmaların devam ettiğini anlatan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Bu konuda yanlış anlamaların önüne geçmek için Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti’yi ziyaret ederek konuyu bizzat anlattım. Şimdi Karaman Mahallesi gibi bir örnek var önümüzde. O bölgede fiyatlar çok fazlaydı. Hak sahipleri o fiyatları baz alıyorsa olmaz. Çünkü Karaman Mahallesi çok katlı bir mahalle. Biz bu iki yerde en fazla 3, cadde üzerinde ise 5 kat izni var. Böyle olunca doğal olarak m2 birim fiyatları normal seyrediyor. Tüm tapuları ve hak sahiplerini belediye olarak belirleme çalışmalarına başladık. Çok hisseli bir yapı karşımıza çıkıyor. Şunu açıkça tekrar söylüyorum. Ben Mısri Mahallesinde büyüdüm o mahalleyi çok iyi bilirim. Hiçbir hak sahibini mağdur etmeden kentsel dönüşümü yapmaya çalışacağız” dedi.>>>Gazete3


  SİYASET    24.01.2021 17:06:10

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.02.2021
22.02.2021
22.02.2021
OZEL HABERLER