Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

İl Başkanı 23 Aralık’ta belli oluyor
Merhum Başbakanlardan Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan tarafından kurulan Yeniden Refah Partisi, 23 Aralık 2018 Pazar günü Afyonkarah..

2

Image

Halkın sorunlarını bakanlara sordu
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Milli Eğitim Bakanı’na engelli öğretmenleri, Adalet Bakanı’na mübaşirleri, Tarım ve ..

3

Image

‘Büyükşehir olmak zorundayız’
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkanı Fatih Çetinkaya, Karaman Mahallesi’nde düzenlenen aday tanıtım toplantısında Afyonkarahisar’ın gelecek yıllarda bü..

4

Image

HSK Üyesi Ergen’den Başkan Çoban’a ziyaret
Hâkimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Üyesi Cafer Ergen, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a nezaket ziyaretinde bulundu...

5

Image

‘AK Parti dayanışmasını göstereceğiz’
Afyonkarahisar’ın ilçelerindeki AK Parti Belediye Başkan aday adaylarıyla buluşan Orman ve Su İşleri Eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili..

6

Image

Başkan Çoban dekanları ağırladı

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde görev yapan dekanları makamında kabul etti...

7

Image

‘Her parti kendi gücüyle yarışmalı’
Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programında konuşan Gazeteci Ahmet Tunca, AK Parti ve MHP kurdukları ittifakın gerekçesini ülke bekası olarak gösterd..

8

Image

‘Sorunları hep beraber çözeceğiz’
İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Sahipata Durağı, Ataköy Durağı Oruçoğlu Durağı ve Özdilek Durağı'na ziyaretlerde bulundu. ..

9

Image

‘Başkanımıza teşekkür ediyoruz’
31 Mart'ta görev süresi dolacak olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a teşekkür ziyaretleri devam ediyor...

10

Image

‘Çin Seddi bile dayanmaz’
Doğu Türkistan’da Müslümanlarda yönelik olarak yapılan zulümleri protesto etmek amacıyla Afyonkarahisar STK Platformu adına bir açıklama yapan Mesut H..

11

Image

MHP’liler Çetinkaya’yı karşılayacak
Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı, kısa bir süre önce adaylığı açıklanan Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya’yı Ankara dönüşünd..

12

Image

Yeni başkan Metin Balaban
AK Parti İscehisar İlçe Başkanlığı’na Metin Balaban getirildi...

13

Image

‘Tarım ve hayvancılıkla gelişeceğiz’
MHP Bolvadin Belediye Başkan Adayı Selahattin Kelekçi, seçimi kazanması durumunda tarım ve hayvancılığa büyük önem vereceklerine dikkat çekti...

14

Image

MHP’de 18 aday daha belirlendi
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde aday olacak 1’i ilçe 17’si belde belediye başkan adayı olmak ü..

15

Image

‘Afyon’da destansı hizmetler yaptık’
Ülkücü Şehit Necmi Bilgi’nin isminin verildiği parkın açılışında konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 10 yıllık belediye başkanlığı sürecinde d..

16

Image

Yerli üretime dikkat çektiler
AK Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları tarafından Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası dolayısıyla kadın girişimcilerin ürettiği yerli malların tanıt..

17

Image

‘MHP’nin adayı Afyon’u salladı’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP’nin Belediye..

‘Afyonkarahisar için yeniden talibim’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Afyonkarahisar için yeniden talibim’


Megabirlik Medya’yı ziyaret eden MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar’ı yeniden tamir etmek ve sosyal belediyecilikle kenti geliştirmek için göreve yeniden talip olduklarını söyledi.
  SİYASET    30.11.2018 10:33:28


Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Çetinkaya, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey tarafından ağırlanan Çetinkaya, ziyarette yaptığı açıklamada, “5 yıl önce talip olduğumuz Afyonkarahisar’ı tamir etme, kabuğunu kırma, geliştirme, cazibe merkezi haline getirme idealimiz vardı. Geçtiğimiz dönemde az bir farkla bu imkanı kazanamadık. Nasip olursa bu imkanı tekrar almak, şehrimizi yeniden inşa etmek için yola çıktık” diye konuştu.

“FİKİRLERE, ELEŞTİRİLERE HER ZAMAN AÇIĞIZ”

Seçim sürecinde herkesle istişare halinde olduklarını söyleyen Çetinkaya, “Kentsel dönüşümle sosyal belediyecilik yaparak, yeni bir dönüşüm ve gelişim sağlamak istiyoruz. Bu doğrultuda kentimizin kanaat önderleri, basın yayın kuruluşları, büyüklerimiz ve tecrübeli olanlarla istişare ediyoruz. Sizde bizim eski ilçe başkanlarımızdansınız. Bu noktada sizlerin görüşü de önemli. Aday adaylığım sürecinde, ileride adaylık sürecinde, belediye başkanı olmam durumunda her zaman sizin görüşlerinize, eleştirilerinize ihtiyacımız var ve bunları bekliyoruz” dedi.>>>Ferhat Yüksel

  SİYASET    30.11.2018 10:33:28

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.12.2018
18.12.2018
18.12.2018
OZEL HABERLER