Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Eski Türkiye hortlatılmak isteniyor’
Danıştay’ın Öğrenci Andı’nı kaldıran yönetmelik hükmünü iptal etmesine tepki gösteren Eğitim Bir Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mustafa Arslan, “Eski..

2

Image

İl İl FET֒nün yaptıklarını anlatıyor
Yaklaşık 35 yıldır emniyet teşkilatının içerisinde yer alan 48 yaşındaki Polis Başmüffettişi Ahmet Sula, il il gezerek lise ve üniversite öğrencilerin..

3

Image

AEV ilgi odağı oldu
Afyon Eğitim Vakfı, yaptığı hizmetlerle toplumun her kesiminden vatandaşların olduğu gibi bürokrasinin önemli isimlerinin de dikkatini çekiyor...

4

Image

Başkan Çoban muhtarları ağırladı
Muhtarlar Günü dolayısıyla muhtarları makamında ağırlayan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, muhtarların halkla devlet arasında aracılık gibi önemli ..

5

Image

‘Halkın seçtiği bizim için kıymetlidir’
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Bazı hatırlatmalarda bulunan Sezen mesajında “Halkın seç..

6

Image

‘Muhtarlar demokrasinin beşiğidir’
Muhtarlar Günü dolayısıyla bir açıklama yapan Vali Mustafa Tutulmaz, muhtarların, yerel demokrasinin en eski örneğini temsil ettiğini belirtti. ..

7

Image

Er ailesinin acı günü
Evinde geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle, Dinar Devlet Hastanesine kaldırılan ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan AK Parti Dinar İlçe Başkanı ..

8

Image

‘Okullar eğitim kampüslerine dönüştürülmeli’
MHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, ilimizdeki okulların eğitim kampüsl..

9

Image

‘Muhtarlar devletin temsilcileridir’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Muhtarlar Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, muhtarlık teşkilatının devletin her noktadak..

10

Image

‘Devletle milletin bütünleşme harcı’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, muhtarların devletle milletin bütünleşmesinin harcını oluşturduğunu belirtti. ..

11

Image

‘İttifakı halkla yapacağız’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıda yerel seçimlere ilişkin yol haritası gözden geçirildi. Yerel seçim topl..

12

Image

ETKİN PİŞMANLIĞI İSPATLAYANA TAHLİYE
FETÖ/PDY davalarında bir gelişme daha yaşandı. Yargıtay’ın bozduğu karar sonrasında Antalya’da dün İstinaf Mahkemesinde görülen davada iki sanık tahli..

13

Image

‘Sıkıntılara çözümlerimiz hazır’
Saadet Partisi İl STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığı ziyaretlerine devam ediyor. Yatırım ve Kalkınma Başkanı Hamza Gümüşkanat, STK ve Halkla İlişkiler..

14

Image

AK Parti Başmakçı’ya yeni atama
AK Parti Başmakçı İlçe Başkanlığı görevine Kadir Elaziz getirildi. 15 kişilik asıl, 8 kişilik yedek yeni yönetim kurulu liste taslağını hazırlayarak A..

15

Image

‘Bir kesimin kadrolu omurgasızları’
AK Parti haftalık basın toplantısında konuşan Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim, “ABD’li rahip Brunson’un alındığında ‘Bir papaz için Türkiye’..

16

Image

İşler’den Vali Tutulmaz’a ziyaret
Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Ankara Milletvekili Emrullah İşler Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti...

17

Image

MHP’li İGM üyeleri Bahçeli’yi ziyaret etti
Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi Üyeleri MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaret ettiler. ..

‘AK Parti en çok tercih edilen parti’ | Gazete3.com.tr
Image

‘AK Parti en çok tercih edilen parti’


Kanal 3 ekranlarında Seçime Doğru programında 24 Haziran seçimleri konusunda açıklamalarda bulunan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Şükrü Ersoylu, AK Parti’nin Türkiye’de yaptığı hizmetler ve halka sağladığı kazanımlar sayesinde en çok tercih edilen parti olduğunu söyledi.
  SİYASET    11.05.2018 10:13:21

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Şükrü Ersoylu, Kanal 3’te Seçime Doğru programında seçim değerlendirmesinde bulundu. İsmail Sagun'un moderatörlüğünde Kanal 3’te yayınlanan Seçime Doğru programında konuşan AK Parti Afyonkarahisar Aday Adayı Şükrü Ersoylu şu ifadelere yer verdi; "Öncelikle kendimi tanıtayım, Ben Şükrü Ersoylu, Ziraat Mühendisiyim, yaklaşık 13 yıl eğitim sektöründe görev yaptıktan sonra mesleğe geri döndüm ve Serbest Tarım Mühendisi olarak görev yapıyorum. Milletvekilleri neden AK Parti’yi tercih ediyorlar sorusuna ise; AK Parti şu anda Türkiye'nin en popüler partisi, yapmış olduğu hizmetlerle, liderinin ortaya koyduğu performansla gerçekten Türkiye'de bütün aday adaylarının, olmak istediği bir parti; Dolayısıyla bu konuda hizmet vermeye çalışan arkadaşlarımızın da aday adaylığı sürecinde ve Milletvekilliği sürecinde tercih ettiği parti "AK Parti", Şu an Afyonkarahisar'da 44 tane aday adayımız var, Türkiye genelinde de 7329 aday adayımız var, bunlardan tabiki süreç içerisinde, biliyorsunuz. AK Parti’nin kendi geleneği var, Aday tespit etme süreci var, o süreçlerin bir tanesini Cumartesi günü yaşadık biliyorsunuz, teşkilat temayülü olarak gerçekleşti, daha sonra merkezde bizi mülakata davet ettiler ve ikinci aşamasını tamamlamış olduk, bir sonraki aşamada ise kamuoyu anketleri var. En son Genel Merkez bu verilerin ışığında değerlendirerek, bunların sonucunda halkın karşısına adayları ile çıkıp toplumdan halktan oy isteyecek ve dolayısı ile yeniden iktidar olmak için bir çaba içerisine girecek. Bizde bu sürecin içerisinde görevimize devam ediyoruz.”>>>Gazete3

  SİYASET    11.05.2018 10:13:21

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.10.2018
20.10.2018
20.10.2018
OZEL HABERLER