Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

MHP’Lİ ESKİ BAŞKAN AK Parti’den aday adayı
Daha önce Milliyetçi Hareket Partisi’nden Dinar Belediye Başkanlığı yapan Muhammed Yıldırım, 2019 seçimlerinde AK Parti’den Dinar Belediye Başkan aday..

2

Image

‘SINIFI GEÇTİM’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 24 Haziran seçimle..

3

Image

Çoban, Sezen’e başarılar diledi
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, görevinde başarılar diledi...

4

Image

‘Tatarlı’daki projeler göz dolduruyor’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar ilçesine bağlı Tatarlı beldesini ziyaret ederek kapalı pazar yeri projesini inceledi. Özkaya, T..

5

Image

‘Büyük ve güçlü Türkiye’yi kuracağız’
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Cumartesi günü gerçekleşecek olan 6. Olağan kongre öncesi bir basın açıklaması yaptı. Sezen açıklamasında yenil..

6

Image

‘KAZANACAĞIZ’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, son günlerde Amerikan Doları’nda yaşanan ani yükselme hakkında açıklama ..

7

Image

‘Dolarla ilgili tedbirler alındı’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. Ziyarette konuşan AK Parti Afyonkarahisa..

8

Image

2. Haftanın Programı
17 Ağustos Cuma:..

9

Image

Spor Toto 1.Lig 1.Hafta toplu sonuçlar
..

10

Image

‘Yerel seçimlerden zaferle ayrılacağız’
AK Parti İl Başkanlığı’na atanan Hüseyin Sezen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekil..

11

Image

Eroğlu küs çifti barıştırdı
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Merkez Kurtuluş Caddesi’nde esnafları ziy..

12

Image

‘2071 vizyonunu sizlere emanet ediyoruz’
AK Parti İl Gençlik Kolları üyelerine teşekkür ziyaretinde bulunan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veys..

13

Image

Eroğlu’ndan Vali Tutulmaz’a ziyaret
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti. ..

14

Image

‘Yastık altında fatura ve borçlar var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Başmakçı ilçesinde ..

15

Image

Başkanlar İnce’yi karşıladı
Ahmet Yaşar’ın cenaze törenine katılmak üzere Sandıklı’ya giden CHP Cumhurbaşkanı Adayı ve Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce’yi, CHP İl Başkanı S..

16

Image

Genel başkanların ayaküstü sohbeti
Sandıklılı sanayici, hayırsever işadamı Ahmet Yaşar’ın cenaze törenine katılan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Demokrat P..

17

Image

‘2019’da yeni bir dönem başlayacak’
STK Temsilcilerini ağırlayan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, “Yeni dönem hepimize hayırlı ve uğurlu olsun. İnşallah hep birlikte şehrimize güzel hi..

‘AK Parti en çok tercih edilen parti’ | Gazete3.com.tr
Image

‘AK Parti en çok tercih edilen parti’


Kanal 3 ekranlarında Seçime Doğru programında 24 Haziran seçimleri konusunda açıklamalarda bulunan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Şükrü Ersoylu, AK Parti’nin Türkiye’de yaptığı hizmetler ve halka sağladığı kazanımlar sayesinde en çok tercih edilen parti olduğunu söyledi.
  SİYASET    11.05.2018 10:13:21

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Şükrü Ersoylu, Kanal 3’te Seçime Doğru programında seçim değerlendirmesinde bulundu. İsmail Sagun'un moderatörlüğünde Kanal 3’te yayınlanan Seçime Doğru programında konuşan AK Parti Afyonkarahisar Aday Adayı Şükrü Ersoylu şu ifadelere yer verdi; "Öncelikle kendimi tanıtayım, Ben Şükrü Ersoylu, Ziraat Mühendisiyim, yaklaşık 13 yıl eğitim sektöründe görev yaptıktan sonra mesleğe geri döndüm ve Serbest Tarım Mühendisi olarak görev yapıyorum. Milletvekilleri neden AK Parti’yi tercih ediyorlar sorusuna ise; AK Parti şu anda Türkiye'nin en popüler partisi, yapmış olduğu hizmetlerle, liderinin ortaya koyduğu performansla gerçekten Türkiye'de bütün aday adaylarının, olmak istediği bir parti; Dolayısıyla bu konuda hizmet vermeye çalışan arkadaşlarımızın da aday adaylığı sürecinde ve Milletvekilliği sürecinde tercih ettiği parti "AK Parti", Şu an Afyonkarahisar'da 44 tane aday adayımız var, Türkiye genelinde de 7329 aday adayımız var, bunlardan tabiki süreç içerisinde, biliyorsunuz. AK Parti’nin kendi geleneği var, Aday tespit etme süreci var, o süreçlerin bir tanesini Cumartesi günü yaşadık biliyorsunuz, teşkilat temayülü olarak gerçekleşti, daha sonra merkezde bizi mülakata davet ettiler ve ikinci aşamasını tamamlamış olduk, bir sonraki aşamada ise kamuoyu anketleri var. En son Genel Merkez bu verilerin ışığında değerlendirerek, bunların sonucunda halkın karşısına adayları ile çıkıp toplumdan halktan oy isteyecek ve dolayısı ile yeniden iktidar olmak için bir çaba içerisine girecek. Bizde bu sürecin içerisinde görevimize devam ediyoruz.”>>>Gazete3

  SİYASET    11.05.2018 10:13:21

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.08.2018
17.08.2018
17.08.2018
OZEL HABERLER