Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Derdimiz Afyonkarahisar’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Kanlıca mahallesindeki TOKİ konut sakinleriyle bir araya geldi...

2

Image

‘YATIRIM YAPIN’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programında yurt dışında yaşayan Afyonkarahisarlılara çağrıda bulunan Vali M..

3

Image

‘Kontrol noktası kurulmalı’
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Meclis Genel Kurulu’nda hayvancılık sektörüne katkı sağlaması sebeb..

4

Image

‘Desteklerimiz sürecek’
AK Parti tarafından tekrar Sandıklı Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Mustafa Çöl’e, Sandıklı ilçesinden esnaflar, vatandaşlar ziyaret ederek, d..

5

Image

‘Şeffaf yönetim sözü veriyorum’
İYİ Parti tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisa..

6

Image

‘Gençleri geleceğe hazırlıyoruz’
Limit Okulları Tarih Öğretmeni ve Halkla İlişkiler Müdürü Gizem Can, Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziya..

7

Image

‘Halkımız projelerimizi beğenecek’
Büyük Birlik Partisi’ni ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar halkının beğenisine sunacağı önemli projelerinin old..

8

Image

‘Mekanik otoparklar yapacağız”


AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’a mekanik otoparklar yapacaklarını belirtti. ..

9

Image

‘45 milyon insana su temin ettik’
Orman ve Su İşleri Eski Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Cumhurbaşkanı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, hizmetleri döneminde ..

10

Image

Kadınlar güçlenecek Türkiye büyüyecek
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcısı Gönül Ar Güngör ve Kadın Kolları Teşkilatı ‘Kadınlar Güçlensin Türkiye Büyüsün’ sloganı..

11

Image

‘Niyet hayır ise akıbette hayır olur’
Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı M. Emin Birliktir’i ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ziyaret etti. ..

12

Image

‘Laf değil, iş üreteceğiz’
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, "Amacımız laf değil, iş üretmek. Artık sistem bizimle değişiyor, laf ..

13

Image

‘Torba yasada vatandaş yok’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal torba yasada vatandaşın sorunlarına yönelik maddeler olmadığına dikkat çekti...

14

Image

‘Başkan Çoban Afyon’a mührünü vurdu’
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Afyonkarahisar’a 10 yıldır b..

15

Image

Vekillerden adaylara ziyaret
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ile AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Sandıklı ilçesi ve Akha..

16

Image

AEV’den teşekkür
Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, vakfa destek verenlere teşekkür etti..

17

Image

‘Türkiye’nin en hayırlı derneği’
AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İlim Yayma Cemiyeti Afyonkarahisar Şubesi, 7. Olağan Genel Kurulunda katıldı. Türkiye’nin en hayırlı der..

“AK Parti Türkiye’nin yüz akıdır” | Gazete3.com.tr
Image

“AK Parti Türkiye’nin yüz akıdır”


AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ziyaretçilerini kabul etmeye devam ediyor. Son olarak Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve MÜSİAD temsilcileri Başkan Yurdunuseven’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyaretlerde konuşan Yurdunuseven, AK Parti’nin 2002’dne bu yana tüm seçimlerden zaferle çıkmış, daha önce görülmeyen hizmetleri vatandaşlara sunmuş, Türkiye’nin yüz akı bir partisi olduğunu söyledi.

  SİYASET    12.04.2018 11:21:02

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ile MÜSİAD 5. Olağan Kongresi'nde Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Ahmet Karakol ve Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Yurdunuseven’i ziyaret etti. Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven Başkan Çoban ve MÜSİAD ekibine teşekkür etti. Başkan Yurdunuseven konuşmasında “Siyaset güçlü bir irade gerektirir.Bu güçlü irade de AK Parti ile birlikte ortaya çıktı.Milletin desteğini alarak gelen AK Parti, 2002 yılından bugüne kadar bu desteğe karşı halkına mahcup olmamış bir partidir. AK Parti milletin desteğini hizmet olarak halkın önüne sermiş bir partidir. Bu hizmetlere her gün bir yenisini ekleyerek halkımızın emrine amade olarak çalışıyoruz” dedi.

“AK PARTİ MİLLETİ MAHCUP ETMEDİ”

AK Parti’nin Türkiye'nin yüz akı olduğunu söyleyen Yurdunuseven, “2002 yılından bugüne kadar milletimiz bunu verdiği onlarla tasvip etmiş ve her dönem iktidara getirmiştir. Bu kutlu yolculuğuna ilimizde başlayan ve kuruluşundan 15 ay sonra iktidara gelen, bu zaferle birlikte 12 sandıktan da zaferle çıkmış bir partidir. Beş genel seçimin yanı sıra üçyerel seçimde, halk AK Parti’yi tercih etti. Ayrıca üç referandum ve bir Cumhurbaşkanlığı seçiminde de AK Parti zaferle çıktı. İki Cumhurbaşkanı, altı meclis başkanı ve dört Başbakan çıktı. AK Parti, iktidarları döneminde milleti mahcup etmedi ve her alanda hizmetlerle buluşturdu” diye konuştu.>>>Gazete3  SİYASET    12.04.2018 11:21:02

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.01.2019
17.01.2019
17.01.2019
OZEL HABERLER