Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

ETKİN PİŞMANLIĞI İSPATLAYANA TAHLİYE
FETÖ/PDY davalarında bir gelişme daha yaşandı. Yargıtay’ın bozduğu karar sonrasında Antalya’da dün İstinaf Mahkemesinde görülen davada iki sanık tahli..

2

Image

AK Parti Başmakçı’ya yeni atama
AK Parti Başmakçı İlçe Başkanlığı görevine Kadir Elaziz getirildi. 15 kişilik asıl, 8 kişilik yedek yeni yönetim kurulu liste taslağını hazırlayarak A..

3

Image

‘Sıkıntılara çözümlerimiz hazır’
Saadet Partisi İl STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığı ziyaretlerine devam ediyor. Yatırım ve Kalkınma Başkanı Hamza Gümüşkanat, STK ve Halkla İlişkiler..

4

Image

‘Bir kesimin kadrolu omurgasızları’
AK Parti haftalık basın toplantısında konuşan Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim, “ABD’li rahip Brunson’un alındığında ‘Bir papaz için Türkiye’..

5

Image

İşler’den Vali Tutulmaz’a ziyaret
Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Ankara Milletvekili Emrullah İşler Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti...

6

Image

MHP’li İGM üyeleri Bahçeli’yi ziyaret etti
Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi Üyeleri MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaret ettiler. ..

7

Image

Özkaya ailesinin acı günü
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya'nın vefat eden annesi Zeynep Özkaya, Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde defnedildi. ..

8

Image

‘AK Parti’nin değirmenine su taşıyorlar’
DP Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, AK Parti’nin CHP üzerinden bir siyasi alan dizayn etme stratejisinin olduğunu savunara..

9

Image

Hamm’dan Başkan Çoban’a ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, kardeş şehir Hamm Belediyesi’nden gelen heyeti makamında kabul etti. Bir dizi çalışma ve temaslarda bulunmak üzere..

10

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

11

Image

‘Türkiye’nin nefes almaya ihtiyacı var’

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, memleketin derinden bir nefes almaya ihtiyacı olduğunu söyledi...

12

Image

‘Kent Meydanı yılbaşında tamam’
Afyonkarahisar’da ilkleri yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programı..

13

Image

‘Çözümü millette arıyoruz’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya’yı ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye’nin içi..

14

Image

‘Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız’
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri ile Dinar ilçesine yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ı makamında ziyaret e..

15

Image

Halka en iyi hizmet etmenin derdindeyiz’
AK Parti belde başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “AK Parti olarak halka daha iyi nasıl hizmet ederiz onun derdin..

16

Image

‘İscehisar’a yakışan bir hastane olacak’
Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen İscehisa..

17

Image

Başkan Çoban Komutan Çömez’i ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Hamza
Çömez’i makamında kabul etti. ..

“AK Parti Türkiye’nin yüz akıdır” | Gazete3.com.tr
Image

“AK Parti Türkiye’nin yüz akıdır”


AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ziyaretçilerini kabul etmeye devam ediyor. Son olarak Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve MÜSİAD temsilcileri Başkan Yurdunuseven’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyaretlerde konuşan Yurdunuseven, AK Parti’nin 2002’dne bu yana tüm seçimlerden zaferle çıkmış, daha önce görülmeyen hizmetleri vatandaşlara sunmuş, Türkiye’nin yüz akı bir partisi olduğunu söyledi.

  SİYASET    12.04.2018 11:21:02

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ile MÜSİAD 5. Olağan Kongresi'nde Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Ahmet Karakol ve Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Yurdunuseven’i ziyaret etti. Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven Başkan Çoban ve MÜSİAD ekibine teşekkür etti. Başkan Yurdunuseven konuşmasında “Siyaset güçlü bir irade gerektirir.Bu güçlü irade de AK Parti ile birlikte ortaya çıktı.Milletin desteğini alarak gelen AK Parti, 2002 yılından bugüne kadar bu desteğe karşı halkına mahcup olmamış bir partidir. AK Parti milletin desteğini hizmet olarak halkın önüne sermiş bir partidir. Bu hizmetlere her gün bir yenisini ekleyerek halkımızın emrine amade olarak çalışıyoruz” dedi.

“AK PARTİ MİLLETİ MAHCUP ETMEDİ”

AK Parti’nin Türkiye'nin yüz akı olduğunu söyleyen Yurdunuseven, “2002 yılından bugüne kadar milletimiz bunu verdiği onlarla tasvip etmiş ve her dönem iktidara getirmiştir. Bu kutlu yolculuğuna ilimizde başlayan ve kuruluşundan 15 ay sonra iktidara gelen, bu zaferle birlikte 12 sandıktan da zaferle çıkmış bir partidir. Beş genel seçimin yanı sıra üçyerel seçimde, halk AK Parti’yi tercih etti. Ayrıca üç referandum ve bir Cumhurbaşkanlığı seçiminde de AK Parti zaferle çıktı. İki Cumhurbaşkanı, altı meclis başkanı ve dört Başbakan çıktı. AK Parti, iktidarları döneminde milleti mahcup etmedi ve her alanda hizmetlerle buluşturdu” diye konuştu.>>>Gazete3  SİYASET    12.04.2018 11:21:02

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.10.2018
18.10.2018
18.10.2018
OZEL HABERLER