Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

AK Parti Dinar’dan Milletvekillerine ziyaret
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya’ya ve AK Parti Milletvekili İbrahi..

2

Image

‘Afyonkarahisar için tek ses olmalıyız’
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal’ın ATSO ziyaretinde konuşan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kuru..

3

Image

‘Afyonkarahisar için tek ses olmalıyız’
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal’ın ATSO ziyaretinde konuşan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kuru..

4

Image

‘Vatandaşlarımızı Ankara’ya kadar yormayacağız’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanlığı’nda vatandaşlarla buluşarak sıkıntılarını dinledi. Her zaman ulaşıl..

5

Image

‘İhracatta hedefimiz süper lige yükselmek’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven’in ATSO’yu ziyaretinde konuşan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı..

6

Image

TBMM kararları Resmi Gazete’de
TBMM’nin Başkanlık Divanı üyelikleri ile komisyon üyeliklerine ilişkin yapılan seçimlere ait kararlar Resmi Gazete'de yayımlandı. ..

7

Image

‘İLK GÜNKÜ HEYECANLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ’
Saadet Partisi’nin 17.kuruluş yıldönümü ve Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 44.yıldönümü nedeniyle bir açıklama yapan Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, ..

8

Image

‘Afyonkarahisar’ın sesi olmaya devam edeceğim’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, bundan önce olduğu ..

9

Image

‘En iyi hizmet için gayret edeceğiz’
Ankara TBMM’de Afyonkarahisar’dan misafirlerini ağırlayan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, vatandaşlara hizmet etmek için çıktıkları bu ..

10

Image

CHP’liler kurultay istiyor
CHP Afyonkarahisar önceki İl Başkanı ve Kurultay Delegesi Dr. Kemal Demirkırkan partide değişim isteyen kurultay delegeleriyle birlikte CHP Genel Merk..

11

Image

"Vatandaşlarımızın güvenini boşa çıkarmayacağız"
Afyonkarahisar’ın ilçelerine teşekkür ziyaretlerine devam eden ve açıklamalarda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet ..

12

Image

Özdilek’te dondurma bir başka güzel
Özdilek, alışılmış kalitesini Sütfest dondurmalar aracılığıyla bir kez daha kanıtlayarak yaz sıcağında serinlemek isteyenleri birbirinden lezzetli don..

13

Image

‘Hedeften sapmadan sivil direnişin destanı yazıldı’
“15 Temmuz: Direniş ve Diriliş Destanı” konulu konferansta konuşan AKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Karakaş, 15 Temmuz’da hedef dışına sapmadan ..

14

Image

‘Haşhaş üreticilerinin zararları karşılanmalı’
Afyonkarahisar’da yağışlardan zarar gören haşhaş üreticilerinin sıkıntılarını Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, TBMM G..

15

Image

Taytak Dinar heyetini ağırladı
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, TBMM’de Dinar ilçesine bağlı belde ve köylerden gelen misafirlerini ağırladı. ..

16

Image

‘Millet iradesi hainlere güzel bir ders verdi’
15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Afyonkarahisar’da düzenlenen programda konuşan Afyon Kocatepe Ünivers..

17

Image

‘Hedefimiz yerel seçimler’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, 24 Haziran seçimler..

“AK Parti Türkiye’nin yüz akıdır” | Gazete3.com.tr
Image

“AK Parti Türkiye’nin yüz akıdır”


AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ziyaretçilerini kabul etmeye devam ediyor. Son olarak Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve MÜSİAD temsilcileri Başkan Yurdunuseven’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyaretlerde konuşan Yurdunuseven, AK Parti’nin 2002’dne bu yana tüm seçimlerden zaferle çıkmış, daha önce görülmeyen hizmetleri vatandaşlara sunmuş, Türkiye’nin yüz akı bir partisi olduğunu söyledi.

  SİYASET    12.04.2018 11:21:02

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ile MÜSİAD 5. Olağan Kongresi'nde Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Ahmet Karakol ve Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Yurdunuseven’i ziyaret etti. Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven Başkan Çoban ve MÜSİAD ekibine teşekkür etti. Başkan Yurdunuseven konuşmasında “Siyaset güçlü bir irade gerektirir.Bu güçlü irade de AK Parti ile birlikte ortaya çıktı.Milletin desteğini alarak gelen AK Parti, 2002 yılından bugüne kadar bu desteğe karşı halkına mahcup olmamış bir partidir. AK Parti milletin desteğini hizmet olarak halkın önüne sermiş bir partidir. Bu hizmetlere her gün bir yenisini ekleyerek halkımızın emrine amade olarak çalışıyoruz” dedi.

“AK PARTİ MİLLETİ MAHCUP ETMEDİ”

AK Parti’nin Türkiye'nin yüz akı olduğunu söyleyen Yurdunuseven, “2002 yılından bugüne kadar milletimiz bunu verdiği onlarla tasvip etmiş ve her dönem iktidara getirmiştir. Bu kutlu yolculuğuna ilimizde başlayan ve kuruluşundan 15 ay sonra iktidara gelen, bu zaferle birlikte 12 sandıktan da zaferle çıkmış bir partidir. Beş genel seçimin yanı sıra üçyerel seçimde, halk AK Parti’yi tercih etti. Ayrıca üç referandum ve bir Cumhurbaşkanlığı seçiminde de AK Parti zaferle çıktı. İki Cumhurbaşkanı, altı meclis başkanı ve dört Başbakan çıktı. AK Parti, iktidarları döneminde milleti mahcup etmedi ve her alanda hizmetlerle buluşturdu” diye konuştu.>>>Gazete3  SİYASET    12.04.2018 11:21:02

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.07.2018
21.07.2018
21.07.2018
OZEL HABERLER