Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Dinar’a özgü ürünler sergilendi

Türkiye Ormancılık Sektörü (TORSEB) buluşması adı altında 12-16 Haziran tarihleri arasında Ankara'da Orman Genel Müdürlüğü yerleşkesinde açılan f..

2

Image

Yumurtacılar iflasın eşiğinde
Yumurta ihracatında en önemli ülke olan Irak pazarının kapanmasıyla birlikte Yumurta üreticileri zor günler yaşıyor. Bazı firmalar kapılarına kilit vu..

3

Image

Dinar Belediyesi’nin borcu açıklandı

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın 1 Nisan 2019 tarihi itibari ile Dinar Belediyesi’ni devraldığı toplam borcu 59 milyon 410 bin TL olduğu bel..

4

Image

‘Eğitim seviyemizi yükseltmeliyiz’
Afyonkarahisar’da 2018-2019 eğitim öğretim yılının sona ermesi dolayısıyla Neriman-İbrahim Küçükkurt Ortaokulu’nda düzenlenen karne dağıtım töreninde ..

5

Image

Gül yağı Uzak Doğu’ya açılıyor

Afyonkarahisar ve Burdur'un dağ köylerinde ekolojik tarımla üretilen güllerden elde edilen gül yağı, başta Çin olmak üzere Uzak Doğu pazarına açı..

6

Image

Seyid Cemal Sultan’ı andılar

Döğer Kasabası’nda 9’uncusu düzenlenen “Seyyid Cemal Sultanı Anma” etkinlikleri gerçekleşti. Tunceli’nin Hozat eski Belediye Başkanı Celalettin P..

7

Image

Bayat kilimlerine özel pul

PTT tarafından Bayat ilçesinin meşhur kökboyalı kiliminin tanıtımının yapılması amacıyla basılan pullar Bayat Kaymakamı Halil İbrahim Acır’a tesl..

8

Image

“Karamık’ta su sıkıntısı kalmadı”

Gazetemizin dile getirdiği Karamık köyündeki su depolarına yönelik olarak saldırılar üzerine harekete geçen Afyonkarahisar Valiliği söz konusu ol..

9

Image

YKS Koordinasyon Toplantısı

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 15-16 Haziran 2019 tarihinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde A..

10

Image

Dinar’da karne heyecanı

Dinar da eğitim gören 8 bin 650 öğrenci karnelerini alarak yaz tatiline girdi...

11

Image

Hac semineri

Dinar ilçesinden 2019 yılında Hac görevini yerine getirmek amacıyla Kutsal topraklara yola çıkacak hacı adayları için Müftülük Site Camii’nde 12-..

12

Image

‘Babalarımız en değerli varlıklarımızdır’

Babalar Günü dolayısıyla bir açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Babalarımız, bizlere hayatın anlamını, zo..

13

Image

2 bin 200 öğrenciye su bilinci aşılandı

Afyonkarahisar Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğünce, çevreye duyarlı ve su tasarrufu konusunda sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmek amacı..

14

Image

Rektör Karakaş’a ziyaret

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, hayırlı olsun ziyareti için gelen misafirlerini makamında kabul etti...

15

Image

Protokol Babalar Günü’nü kutladı

Afyonkarahisar protokolü Babalar Günü dolayısıyla mesajlar yayınladı. ..

16

Image

‘Eğitimdeki sorunlar giderilmeli’

2018-2019 eğitim öğretim yılının tamamlanması nedeniyle bir değerlendirme yapan Eğitim Bir Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mustafa Arslan, yeni y..

17

Image

Karnelerini aldılar

Afyonkarahisar’da 2018-2019 eğitim öğretim yılının sona ermesinin ardından öğrenciler karnelerini alarak 3 ay sürecek olan yaz tatiline başladıla..

‘AK Parti’yi kurulduğu ilde yeneceğiz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘AK Parti’yi kurulduğu ilde yeneceğiz’


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, İYİ Parti ile ittifak çalışması içerisinde olduklarını söyleyerek, “AK Parti’nin kurulduğu ilde AK Parti’nin belediyesini elinden alacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

  SİYASET    27.12.2018 10:27:59


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan düzenlendiği haftalık basın toplantısında gündemini değerlendirdi. CHP İl Başkanı Nevzat Ercan, 2018 yılının acılar ve sevinçlerle geride bırakıldığını söyledi. Bir yıl boyunca iyi ve kötü günlerin yaşandığını belirten Ercan, “Bilindiği üzere 2018 yılına siyaseten damga vuran en önemli konu 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı Milletvekili Genel Seçimleri idi. Bu seçimler sonuçları itibariyle tartışılır. Millet İttifakı’nın ortak adayı Muharrem İnce Cumhurbaşkanlığı seçimini kaybetti. Bu kazanç Türkiye’ye iyilikler mi getirdi, biz bunun iyilikler getirdiğini düşünmüyoruz. Çünkü 100 yılı yakın süredir parlamenter sisteme entegre olma durumumuz vardı. Halkımız bunu çok sevmişti. Şimdi demokrasiyi daha ileri götüreceğimize daha geriye gitmektedir. Tek adam rejimine hepimiz tabi olmaktayız.” dedi.

“DEMOKRASİ GELİŞMEZSE ÜLKEDE GELİŞMEZ”

Demokrasinin özgürlüklerle ve insanların eşit olduğu bir rejim anlamına geldiğini belirten Ercan, son günlerde sanat camiasına, basına, ana muhalefet ve muhalefet başta olmak üzere herkese yapıldığını iddia ettiği saldırıların demokrasinin güzelliğini daha iyi anlattığını savundu. Ercan, “Çünkü bu değerlerimizi kaybediyoruz. Tek adam ne derse o oluyor. Basın ve sanatçılar üzerinde kendisi gibi düşünmeyen herkes, muhalif olan herkes maalesef vatan haini, terörist oluyor. Demokrasisi gelişmeyen ülkelerde ülke de gelişmez. Daima geriye gider. Önümüzde ki yerel seçimlerde inşallah bu makûs tarihi yeneceğiz.” diye konuştu.

“EN İYİ ADAYLARI ÇIKARTACAĞIZ”

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerin de her belde de, ilçe de özellikle iyi adayların seçim kazanmaları için çaba sarf ettiklerini söyleyen Ercan şu ifadeleri kullandı:
“Bizi iktidardan kurtarabilecek adaylar üzerinde duruyoruz. Örneğin Sultandağı ilçemizde olduğu gibi fevkalade yöresinde sevilen sayılan adaylarla bu işi götüreceğiz. Diğer ilçelerde de aynı hassasiyeti gösterdiğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Açıklanmayan 5-6 ilçemiz var. Oralarda da en iyisini yapacağız. Bir aday gösterelim de kim olursa olsun düşüncesinde değiliz. En iyi adayları çıkartacağız. İYİ Parti ile ittifak çalışmamız var. Millet ittifakında olduğu gibi son aşamaya geldi. Bunu da inşallah en kısa sürede gerçekleştireceğiz. Artık birkaç konu kaldı onu da kendi aramızda hallettikten sonra Afyonkarahisar’da AKP’nin kurulduğu ilde AKP’nin Belediyesini elinden alacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Bunu kimle alacaksak biz onunla yapacağız. Elimizden gelen özveriyi bu konuda gösteriyoruz.”

SULTANDAĞI ÖRGÜTÜ DE TOPLANTIYA KATILDI

Basın toplantısı CHP İl Başkanı Nevzat Ercan soruları cevaplandırması ile tamamlandı. Toplantıda; CHP İl Başkanı Nevzat Ercan, yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra, CHP Sultandağı İlçe Başkanı Ali Rıza Yılmaz, Sultandağı Belediye Başkanı Osman Acar, CHP Sultandağı İl Genel Meclisi Üye Adayı İsmahan Nergis, İl Genel Meclisi Üye Adayı Tansel, CHP Yeşilçiftlik Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Sakal, Dereçine Belediye Başkan Adayı Ömer Yıldız hazır bulundu.>>>Gazete3

  SİYASET    27.12.2018 10:27:59

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.06.2019
15.06.2019
15.06.2019
OZEL HABERLER