Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Afyon’a vefa borcumuzu ödeyeceğiz’

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Prof. Dr. Veysel Eroğlu Parkı’nın açılışında konuşan eski Orman ve Su İşleri Bakanı, AK Pa..

2

Image

‘Hatay’da 6 tane baraj var’

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Hatay'da baraj olm..

3

Image

‘TIR değil paket bile gelmedi’

AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık basın toplantısında Afyon’a yedi TIR yardım geldiği yönündeki iddialara cevap veren Orman v..

4

Image

‘Afyon’a Derman Belediyeciliği gelecek’


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, vatandaşl..

5

Image

‘Halkla beraber destan yazacağız’

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak Kanlıca Mahallesi’nde yaptığı toplantıda, “Bana verdiğiniz emanetinizi asla çalma..

6

Image

‘Başkan Çoban büyük hizmetler yaptı’

ATSO tarafından Belediye Başkanı Burhanettin Çoban onuruna düzenlenen yemekte konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar’..

7

Image

Gülmeye doyacaksınız

Afyonkarahisar Belediyesi Şehir Tiyatrosu, sezonun ikinci oyunu için perdelerini açıyor...

8

Image

250 milyon Euro’luk tasarruf

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği bölümü tarafından Tünel Açma Makineleri (TBM) Tanıtımı etkinliğinde ko..

9

Image

Afyon’un lezzetleri tanıtıldı

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Turizm Fakültesi Gastronomi Kulübü, Pamukkale Üniversitesi tarafından düzenlenen 3. Yöresel Mutfak Günleri etki..

10

Image

‘Sanayicileri destekleyeceğiz’

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarına hız verdi...

11

Image

‘Afyonkarahisar ehline emanet olacak’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Sandıklı ve Kızılören ilçelerinde seçim çalışmasında bul..

12

Image

‘Hizmet hükümetsiz olmaz’
AK Parti Çobanlar Belediye Başkan Adayı Ali Altuntaş, Belediye yatırımlarında hükümet vurgusu yaptı. Belediyenin özellikle bakanlıkların desteği ile y..

13

Image

‘Her zaman destek oldunuz’

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Belediyesi Şehir Tiyatrosu ekibini makamında kabul etti. Sanat Yönetmeni Hasan Hüseyin Elmas y..

14

Image

‘Kaybedecek 5 yıl daha yok’

Ataköy Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar’ın kaybedecek 5 yılı ..

15

Image

TALİMAT VERDİ
Kanal 3 televizyonunun 10. kuruluş yıldönümünü kutlamak amacıyla ziyarette bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Megabirlik Medya Yönetim Kurulu B..

16

Image

Vatandaşların gönüllerine giriyor

Bolvadin ilçesinde AK Parti'den Belediye Başkan Adayı olan Halil İbrahim Sevim, renkli seçim çalışmasıyla seçmenlerin gönlünde yer buluyor...

17

Image

‘Ağaçlandırmada çığır açtık’

11 yıl boyunca orman teşkilatından sorumlu olan, AK Parti Hükümetlerinde en uzun süre Bakanlık yapan, teknik yönüyle bir bilim insanı olan, Orman..

‘AK Parti’yi kurulduğu ilde yeneceğiz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘AK Parti’yi kurulduğu ilde yeneceğiz’


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, İYİ Parti ile ittifak çalışması içerisinde olduklarını söyleyerek, “AK Parti’nin kurulduğu ilde AK Parti’nin belediyesini elinden alacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

  SİYASET    27.12.2018 10:27:59


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan düzenlendiği haftalık basın toplantısında gündemini değerlendirdi. CHP İl Başkanı Nevzat Ercan, 2018 yılının acılar ve sevinçlerle geride bırakıldığını söyledi. Bir yıl boyunca iyi ve kötü günlerin yaşandığını belirten Ercan, “Bilindiği üzere 2018 yılına siyaseten damga vuran en önemli konu 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı Milletvekili Genel Seçimleri idi. Bu seçimler sonuçları itibariyle tartışılır. Millet İttifakı’nın ortak adayı Muharrem İnce Cumhurbaşkanlığı seçimini kaybetti. Bu kazanç Türkiye’ye iyilikler mi getirdi, biz bunun iyilikler getirdiğini düşünmüyoruz. Çünkü 100 yılı yakın süredir parlamenter sisteme entegre olma durumumuz vardı. Halkımız bunu çok sevmişti. Şimdi demokrasiyi daha ileri götüreceğimize daha geriye gitmektedir. Tek adam rejimine hepimiz tabi olmaktayız.” dedi.

“DEMOKRASİ GELİŞMEZSE ÜLKEDE GELİŞMEZ”

Demokrasinin özgürlüklerle ve insanların eşit olduğu bir rejim anlamına geldiğini belirten Ercan, son günlerde sanat camiasına, basına, ana muhalefet ve muhalefet başta olmak üzere herkese yapıldığını iddia ettiği saldırıların demokrasinin güzelliğini daha iyi anlattığını savundu. Ercan, “Çünkü bu değerlerimizi kaybediyoruz. Tek adam ne derse o oluyor. Basın ve sanatçılar üzerinde kendisi gibi düşünmeyen herkes, muhalif olan herkes maalesef vatan haini, terörist oluyor. Demokrasisi gelişmeyen ülkelerde ülke de gelişmez. Daima geriye gider. Önümüzde ki yerel seçimlerde inşallah bu makûs tarihi yeneceğiz.” diye konuştu.

“EN İYİ ADAYLARI ÇIKARTACAĞIZ”

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerin de her belde de, ilçe de özellikle iyi adayların seçim kazanmaları için çaba sarf ettiklerini söyleyen Ercan şu ifadeleri kullandı:
“Bizi iktidardan kurtarabilecek adaylar üzerinde duruyoruz. Örneğin Sultandağı ilçemizde olduğu gibi fevkalade yöresinde sevilen sayılan adaylarla bu işi götüreceğiz. Diğer ilçelerde de aynı hassasiyeti gösterdiğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Açıklanmayan 5-6 ilçemiz var. Oralarda da en iyisini yapacağız. Bir aday gösterelim de kim olursa olsun düşüncesinde değiliz. En iyi adayları çıkartacağız. İYİ Parti ile ittifak çalışmamız var. Millet ittifakında olduğu gibi son aşamaya geldi. Bunu da inşallah en kısa sürede gerçekleştireceğiz. Artık birkaç konu kaldı onu da kendi aramızda hallettikten sonra Afyonkarahisar’da AKP’nin kurulduğu ilde AKP’nin Belediyesini elinden alacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Bunu kimle alacaksak biz onunla yapacağız. Elimizden gelen özveriyi bu konuda gösteriyoruz.”

SULTANDAĞI ÖRGÜTÜ DE TOPLANTIYA KATILDI

Basın toplantısı CHP İl Başkanı Nevzat Ercan soruları cevaplandırması ile tamamlandı. Toplantıda; CHP İl Başkanı Nevzat Ercan, yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra, CHP Sultandağı İlçe Başkanı Ali Rıza Yılmaz, Sultandağı Belediye Başkanı Osman Acar, CHP Sultandağı İl Genel Meclisi Üye Adayı İsmahan Nergis, İl Genel Meclisi Üye Adayı Tansel, CHP Yeşilçiftlik Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Sakal, Dereçine Belediye Başkan Adayı Ömer Yıldız hazır bulundu.>>>Gazete3

  SİYASET    27.12.2018 10:27:59

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.03.2019
22.03.2019
22.03.2019
OZEL HABERLER