Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Kaybedecek 5 yıl daha yok’
Belediye başkanlığında işin ehli olduklarını söyleyen MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar’ın kaybedecek 5 yılı da..

2

Image

‘Trafik sorununu sona erdireceğiz’


AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, ilimizin trafik sorununa neşter vuracak. Zeybek, hafif raylı sistemler ile akıllı ve katlı oto..

3

Image

‘Vakti geldi’

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’da birlik ve beraberlik içinde ortak akılla yönetim anlayışı sergileyeceklerini ifad..

4

Image

Taraftarlardan seferberlik
İkinci yarı öncesi TSYD İl Temsilcisi Nadir Güzbey’in başkanlığında bir araya gelerek mor beyazlı takıma tam destek kararı alan Afjet Afyonspor taraft..

5

Image

Taytak’tan Ateş’e ziyaret

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı ve MHP MYK Üyesi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ile birlikte Ülkü Ocakları Genel Başkanı Si..

6

Image

‘Her zaman desteğinizi gördük’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Doğa Koruma Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü ve beraberinki heyeti makamında kabul etti. Doğa Koruma..

7

Image

‘Seçimlere kendi adımızla katılacağız’
Demokrat Parti İl Başkanı Gürcan Şensoy, belediye başkan adaylarının belirleme çalışmalarına devam ettiklerini ifade ederek, seçimlere kendi isimleriy..

8

Image

Yurdunuseven, cezaevini inceledi
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Sincan Ceza İnfaz Kurumunu ziyaret etti...

9

Image

‘Sıkıntılara çare olacağız’
Sivil toplum örgütlerini tek tek ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’da tüm kesimlerle ortak projeler yaparak, h..

10

Image

Talepler iletildi
Başkan Çoban, Afyonkarahisar Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetimini makamında kabul etti. Ziyarette konuşan Ayakkabıcılar Odası Başkanı Ş..

11

Image

Efelerimiz, Tokat’ta galibiyet arayacak
Efeler Voleybol Ligi’nin ikinci yarısına geçtiğimiz hafta İnegöl Belediyespor karşısında kazandığı 3-0’lık galibiyetle başlayan İkbal Afyon Belediye Y..

12

Image

Minik Muhammet yoğun bakımda
Anne karnında enfeksiyon kapan ve ilaç tedavisi yapılan 8 aylık Muhammet Akçeşme, ilaçlarının 22 gündür kullanamadığı için havale geçirerek yoğun bakı..

13

Image

‘Kenevir işinin takipçisi olacağız’
Milliyetçi Hareket Partisi’nin haftalık basın toplantısında konuşan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, kenevir üretimi noktasın..

14

Image

‘Helvayı da karacağız yatırımı da yapacağız’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyarete devam ediyor...

15

Image

‘STK’lar ihalelerde muhatap olacak’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, seçim çalışması programı kapsamında sivil toplum örgütlerini ziyaret etti. Ziyaretlerinde..

16

Image

Başkan Çoban’a teşekkür ziyaretleri
31 Mart'ta görev süresi dolacak olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ziyaretleri devam ediyor. ..

17

Image

‘Derdimiz Afyonkarahisar’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Kanlıca mahallesindeki TOKİ konut sakinleriyle bir araya geldi...

‘AK Parti’yi kurulduğu ilde yeneceğiz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘AK Parti’yi kurulduğu ilde yeneceğiz’


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, İYİ Parti ile ittifak çalışması içerisinde olduklarını söyleyerek, “AK Parti’nin kurulduğu ilde AK Parti’nin belediyesini elinden alacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

  SİYASET    27.12.2018 10:27:59


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan düzenlendiği haftalık basın toplantısında gündemini değerlendirdi. CHP İl Başkanı Nevzat Ercan, 2018 yılının acılar ve sevinçlerle geride bırakıldığını söyledi. Bir yıl boyunca iyi ve kötü günlerin yaşandığını belirten Ercan, “Bilindiği üzere 2018 yılına siyaseten damga vuran en önemli konu 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı Milletvekili Genel Seçimleri idi. Bu seçimler sonuçları itibariyle tartışılır. Millet İttifakı’nın ortak adayı Muharrem İnce Cumhurbaşkanlığı seçimini kaybetti. Bu kazanç Türkiye’ye iyilikler mi getirdi, biz bunun iyilikler getirdiğini düşünmüyoruz. Çünkü 100 yılı yakın süredir parlamenter sisteme entegre olma durumumuz vardı. Halkımız bunu çok sevmişti. Şimdi demokrasiyi daha ileri götüreceğimize daha geriye gitmektedir. Tek adam rejimine hepimiz tabi olmaktayız.” dedi.

“DEMOKRASİ GELİŞMEZSE ÜLKEDE GELİŞMEZ”

Demokrasinin özgürlüklerle ve insanların eşit olduğu bir rejim anlamına geldiğini belirten Ercan, son günlerde sanat camiasına, basına, ana muhalefet ve muhalefet başta olmak üzere herkese yapıldığını iddia ettiği saldırıların demokrasinin güzelliğini daha iyi anlattığını savundu. Ercan, “Çünkü bu değerlerimizi kaybediyoruz. Tek adam ne derse o oluyor. Basın ve sanatçılar üzerinde kendisi gibi düşünmeyen herkes, muhalif olan herkes maalesef vatan haini, terörist oluyor. Demokrasisi gelişmeyen ülkelerde ülke de gelişmez. Daima geriye gider. Önümüzde ki yerel seçimlerde inşallah bu makûs tarihi yeneceğiz.” diye konuştu.

“EN İYİ ADAYLARI ÇIKARTACAĞIZ”

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerin de her belde de, ilçe de özellikle iyi adayların seçim kazanmaları için çaba sarf ettiklerini söyleyen Ercan şu ifadeleri kullandı:
“Bizi iktidardan kurtarabilecek adaylar üzerinde duruyoruz. Örneğin Sultandağı ilçemizde olduğu gibi fevkalade yöresinde sevilen sayılan adaylarla bu işi götüreceğiz. Diğer ilçelerde de aynı hassasiyeti gösterdiğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Açıklanmayan 5-6 ilçemiz var. Oralarda da en iyisini yapacağız. Bir aday gösterelim de kim olursa olsun düşüncesinde değiliz. En iyi adayları çıkartacağız. İYİ Parti ile ittifak çalışmamız var. Millet ittifakında olduğu gibi son aşamaya geldi. Bunu da inşallah en kısa sürede gerçekleştireceğiz. Artık birkaç konu kaldı onu da kendi aramızda hallettikten sonra Afyonkarahisar’da AKP’nin kurulduğu ilde AKP’nin Belediyesini elinden alacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Bunu kimle alacaksak biz onunla yapacağız. Elimizden gelen özveriyi bu konuda gösteriyoruz.”

SULTANDAĞI ÖRGÜTÜ DE TOPLANTIYA KATILDI

Basın toplantısı CHP İl Başkanı Nevzat Ercan soruları cevaplandırması ile tamamlandı. Toplantıda; CHP İl Başkanı Nevzat Ercan, yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra, CHP Sultandağı İlçe Başkanı Ali Rıza Yılmaz, Sultandağı Belediye Başkanı Osman Acar, CHP Sultandağı İl Genel Meclisi Üye Adayı İsmahan Nergis, İl Genel Meclisi Üye Adayı Tansel, CHP Yeşilçiftlik Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Sakal, Dereçine Belediye Başkan Adayı Ömer Yıldız hazır bulundu.>>>Gazete3

  SİYASET    27.12.2018 10:27:59

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.01.2019
21.01.2019
21.01.2019
OZEL HABERLER