Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Yolları nakış nakış işliyoruz’
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin belediye konutlarında devam ettirdiği parke taşı çalışmalarını..

2

Image

Roma döneminden eserler taşınmayı bekliyor
Şuhut ilçesinde Roma döneminden kalma tarihi sütun parçaları ve taşlar sergilenmeyi bekliyor. Koruma Kurulu tarafından bulundukları yerlerde kalmasına..

3

Image

‘Afyon kültür ve sanatla iç içe’
Afyonkarahisar Rıza Çerçel Kültür ve Sanat Merkezi’nde Kent Sanat Buluşması Karma Sergisi’nin açılışında konuşan Vali Gökmen Çiçek, Afyon’un kültür ve..

4

Image

‘Şehrimizin değerini bilelim’
Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar, Afyonkarahisar’ın saklı bir hazine olduğunu belirterek, “Şehrimizin kıymetini bile..

5

Image

‘Belediye işi ekip işidir’
Çobanlar ilçesinde yapılan asfalt çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Ali Altuntaş, “Belediye işi ekip işidir, gönül işidir” dedi ..

6

Image

Basketbolda 10.hafta heyecanı
ING Basketbol Süper Ligi’nin 10.haftasında bugün ve yarın toplam 8 karşılaşma oynanırken, HDI Sigorta Afyon Belediyespor, kendi evinde Frutti Extra Bu..

7

Image

Oto hırsızı güvenlik görevlisinden kaçamadı
Afyonkarahisar'da galeri önündeki otomobili düz kontak yaparak çalmaya çalışan hırsız, güvenlik görevlisiyle yaşadığı kovalamaca sonucu düşerek yarala..

8

Image

Sokağa çıkma yasağını çiğnediler cezayı yediler
Afyonkarahisar'da polisin "dur" ihtarına uymayarak kaçan minibüsteki 4 kişiye, sokağa çıkma yasağını ihlalden para cezası uygulandı...

9

Image

Sahte parayla yakalandılar
Hocalar ilçesinde, kullandıkları otomobilde sahte 12 bin 650 lira çıkan iki şüpheli gözaltına alındı..

10

Image

‘Sürekli işin başında olacağız’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, ilçedeki doğal gaz hatlarının yapımının devam ettiğini, yapılan çalışmalar esnasında alt yapıya zarar verilme..

11

Image

Eber’de sular çekildi
Türkiye’nin en büyük 12. gölü olarak kabul edilen Eber Gölü’nde kuraklığa bağlı su çekilmesi ürkütücü boyutlara ulaştı. Geçmiş yıllarda balıkçı ve kam..

12

Image

Sağlık hizmetlerine destek
Nuribey Belediyesi açtığı tekstil atölyesi ile hem istihdama katkı sağladı hem de sağlık sektörüne yönelik yardım gerçekleştirdi. Bu kapsamda Nuribey ..

13

Image

Müzik dinletisi ve arşiv çalışmaları
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Devlet Konservatuarı tarafından düzenlenen sanatsal, bilimsel ve kültürel etkinlikler kapsamında müzik dinletisi ve ..

14

Image

“EMRİNİZDEYİM”
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi’nde şehit aileleri ve gazilerle bir araya gelen Vali Gökmen Çiçek, “..

15

Image

550 fidan toprakla buluştu
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Olimpik Yüzme Havuzu bölgesinde 550 adet dişbudak ağacı toprakla buluştu...

16

Image

“Bireysel hatalar sonucu gol yedik”
Afjet Afyonspor Teknik Direktörü Özgür Zengin, Amed Sportif Faaliyetler maçına iyi hazırlandıklarını ancak yapmak istediklerini sahaya yansıtamadıklar..

17

Image

‘Her zaman yanınızdayız’
Taksi ve servis taşımacılığı yapan esnafın sorunlarını dinleyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, şoför esnafların her zaman yanlarında olduklarını söyl..

‘Artık birlik olma zamanı’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Artık birlik olma zamanı’


Türkiye Partisi İl Başkanlığı heyetini ağırlayan İyi Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, Türkiye’de ekonomik sıkıntıların büyüdüğünü ifade ederek, “Mutfaklarda aş kaynamıyor. Askeri ücretli ve emekli çarşı pazara çıkamıyor. Her geçen gün ülke daha kötüye gidiyor artık birlik olma zamanı” dedi
  SİYASET    21.10.2020 10:19:26


Türkiye Partisi kurucu İl Başkanı Av. Hakan Şeref Olgun Sultandağı eski Belediye Başkanı İsmail Çelik, İhsaniye eski Belediye Başkanı Yüksel Yaşar, Karaağaç eski Belediye Başkanı Mükerrem Akay, Karaadilli eski Belediye Başkanı Ali Alper ve Türkiye Partisi Bolvadin Kurucu İlçe Başkanı Vahap Fidan, İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

MUTFAKLARDA AŞ KAYNAMIYOR

İyi Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Mutfaklarda aş kaynamıyor. Askeri ücretli ve emekli çarşı pazara çıkamıyor. Her geçen gün ülke daha kötüye gidiyor artık birlik olma zamanı, kenetlenerek tek adam rejimine dur deme zamanıdır” dedi. Heyet adına konuşan Türkiye Partisi Kurucu İl başkanı Av. Hakan Şeref Olgun ise, “İyi Parti yıldızı parlayan bir parti. Önümüzde yapılacak ilk seçimlerde büyümenin mükafatını alacak. İyi Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener Bilgi birikimi ve geçmiş tecrübesiyle seçimlerde partisinin çitasını yükseltecektir” diye konuştu. İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’na ise, şahsınız uzun yıllar siyasetin içinde bulunduğunuz renkli çalışmalarınızla ilimizde seçimlerde farklı sonuçların çıkacağına inanıyorum. İl başkanı seçilmenizden dolayı sizi ve yönetim kurulunuzu tebrik ediyorum dedi.

VETERİNER HEKİMLER ODASI’NDAN ZİYARET

Veteriner Hekimler Odası Başkanı Muhammet Nevzat Algan ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’na iadeyi ziyarette bulundu. Oda Başkanı Algan, yaptığı ziyarette İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’nun yakın zamanda annesini kaybetmesinden dolayı baş sağlığı diledi. Ziyarette Veteriner Hekimler olarak hayvan sağlığı, gıda güvenliği ve halk sağlığı ile ilgili çalışmalar hakkında bilgiler veren Oda Başkanı Algan, insan sağlığını olumsuz etkileyen Covid-19 salgınının kontrol altına alınmasında ve veteriner hekimlerinin aşı çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. 2021 yılının haziran veya temmuz aylarında aşının kullanılabilecek duruma geleceğini söyleyen Başkan Algan, hayvancılık ve halk sağlığı konusunda çalışmalar yaptıklarını söyledi. İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ise İyi Parti olarak halk adına yapılan çalışmalarda yanlarında olacaklarını belirterek ziyaretlerinden çok memnun olduklarını ifade etti.

GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

İyi Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Muhtarlar Dernek Başkanı Suat Uygur’u ziyaret ederek Muhtarlar Gününü kutladı. 19 Ekim Muhtarlar günü nedeniyle Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur’u Dernek binasında ziyaret eden İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, siz Muhtarlar demokrasinin temel taşlarsınız. Biz İyi Parti olarak tüm muhtarlarımızın yanındayız. Halkımıza yapılan hizmette siyaset olmaz, particilik olmaz, bu vesile ile 19 Ekim Muhtarlar Gününüzü kutluyorum dedi. Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ise, ziyaretten çok mutluluk duyduğunu söyledi.>>>Gazete3

  SİYASET    21.10.2020 10:19:26

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
01.12.2020
01.12.2020
01.12.2020
OZEL HABERLER