Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Afyon’u turizmin başkenti yapacağız’
Vali Gökmen Çiçek, TBMM’deki Afyonkarahisar’ın tarihi, turistik, kültürel ve ekonomik değeriyle ilgili olarak konuşma yapan AK Parti Afyonkarahisar Mi..

2

Image

‘Ayazini cazibe merkezi olacak’
Ayazini’de yapılan çalışmalar hakkında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, çalışmaları..

3

Image

Üniformalarıyla nikah masasına oturdular
Çay ilçesinde görev yapan jandarma astsubay çift, nikah masasına gelinlik ve damatlık yerine çok sevdikleri üniformalarıyla oturdu..

4

Image

‘201 adet toplanma alanımız var’
Afyonkarahisar İl Afet ve Acil Durumu (AFAD) Müdürü Mehmet Buldan, olası bir afet riskine karşı kentte 201 acil toplanma alanı, 27’de çatır-konteynır ..

5

Image

Eğitime büyük destek
Afyonkarahisar Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şubesi iş birliğinde beşincisi düzenlenen ‘Kitap Okuma Ya..

6

Image

‘Geleceği hep beraber inşa edeceğiz’
Dinar’daki mimarlar ve inşaat mühendisleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Nihat Sarı, Dinar ilçesinin geleceğini hep beraber inşa edeceklerini sö..

7

Image

‘Afyon’un ismini duyurmak için gayret gösteriyoruz’
Ayazini’de inceleme yapan Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyon’un isminin duyurulması noktasında var güçleriyle gayret gösterdik..

8

Image

Adım atılmadık yer bırakmadı
Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’da bazı ziyaretlerde bulunarak inceleme yaptı. Vali Çiçek, kentte adım atmadık yer bırakmadı ..

9

Image

Mizanını göndermeyene ödenek aktarılmayacak
İl Genel Meclisi mart ayı ilk oturumunda meclise sunulan bir önerge görüşüldü. Önergede bazı birliklerin hesaplarındaki paraları kullanmadıkları, İl Ö..

10

Image

‘Üreten kadınlarımızın yanındayız’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Emirdağ Kadın Kooperatifini ziyaret etti. Üretici kadınlar ile bir araya gelerek sohbet eden Başkan Koyuncu, ..

11

Image

‘Van’a 2 milyar 670 milyon TL’lik yatırımlar yaptık’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Van’a yapılan orman ve su yatırımları hakkında açıklamal..

12

Image

İş birliği yapılacak
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Necat Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı ve Eğitim Fakültesi Dr. Öğr. Ü..

13

Image

HAYRAN KALDILAR
Türkiye'nin farklı şehirlerinde yaşayan off-road tutkunları, gizemlisehirafyon gezisinin son gününü Ayazini ve Emre Gölü’ne ayırdı. 2 gün boyunca Afyo..

14

Image

Sosyal mesafe unutuldu
Şuhut ilçesinde bankalar önünde işlem yapmak isteyen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Kuyruklarda zaman zaman sosyal mesafenin unutulması ise dik..

15

Image

‘Cumhur İttifakı ruhuyla hizmet ediyoruz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve il yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi İl Kongresinde tekrar il başkanlığı görevine seçil..

16

Image

‘Ticari ilişkilerin gelişmesinde Afyonkarahisar öne çıkacak’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Bangladeş Ankara Büyükelçisi Mosud Mannan, Türkiye ile Bangladeş arasındaki dostluk ilişkilerin..

17

Image

Vali Çiçek’e ziyaretler
Vali Gökmen Çiçek, konuklarını makamında kabul ederek, Afyonkarahisar’la ilgili konularda görüş alışverişi yaptı ..

‘ATSO KOBİ Akademisi eğitim takvimi hazırlandı’ | Gazete3.com.tr
Image

‘ATSO KOBİ Akademisi eğitim takvimi hazırlandı’


Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO KOBİ Akademisi’nin 2021 Yılı Eğitim Takvimi’nin hazırlandığını, ilk eğitimin 24 Şubat’ta gerçekleştirileceğini kaydetti
  SİYASET    18.02.2021 18:08:39

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO KOBİ Akademisi’nin 2021 Yılı Eğitim Takvimi hakkında bilgi verdi. Serteser, “2018 yılından itibaren başladığımız ATSO KOBİ Akademisi eğitimlerimizi 2019 yılında da sürdürdük. 2020 yılında ise dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler nedeniyle eğitimlerimizin birçoğunu video konferans üzerinden gerçekleştirip Youtube sayfamızda yayınladık. Her yıl olduğu gibi, bu yıl da üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda ATSO KOBİ Akademisi’nin 2021 Yılı Eğitim Takvimi’ni hazırladık. Eğitimlerimizi, koronavirüs tedbirlerinin uygulanacağı süreçte video konferans üzerinden, tedbirlerin gevşetilip toplantılara müsaade edilmesi hâlinde ise ATSO hizmet binamızda gerçekleştireceğiz.” dedi.

HER AY EN AZ BİR EĞİTİM
ATSO KOBİ Akademisi’nin 2021 yılında her ay en az 1 adet eğitim düzenleyeceğini kaydeden Serteser, “Birbirinden değerli bilim insanları ve eğitmenler, ATSO KOBİ Akademisi’nin 2021 yılındaki eğitimlerinde üyelerimiz ile bir araya gelecek. Geçen yıl Eğitim Takvimimiz’e aldığımız, ancak Kovid-19 dolayısıyla gerçekleştiremediğimiz TOBB ETÜ Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi’nden uzmanların katılacağı eğitimleri de bu yıl düzenlemeyi planladık” diye konuştu.

AİLE YILI’NA ÖZEL EĞİTİMLER
Serteser, Afyonkarahisar Valiliği öncülüğünde ilan edilen 2021 Afyonkarahisar Aile Yılı’na özel eğitimlerin de ATSO KOBİ Akademisi Eğitim Takvimi’nde yer aldığını vurguladı. Serteser, “Afyonkarahisar Valiliğimiz’in 2021 yılında Afyonkarahisar için ilan ettiği Aile Yılı çalışmalarında, Odamız da eğitimleri ile yer alacak. ATSO KOBİ Akademisi tarafından, Aile Yılı’na özel 5 eğitim verilecek, bu eğitimlerde aile şirketlerinin kurumsallaşması sürecinde yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri, konularının uzmanları tarafından anlatılacak” ifadelerini kullandı.

24 ŞUBAT’TA BAŞLIYOR
Serteser, ATSO KOBİ Akademisi’nin bu yılki ilk eğitiminin 24 Şubat 2021 tarihinde düzenleneceğinin altını çizdi. Serteser, “ATSO KOBİ Akademisi’nin 2021 yılındaki ilk eğitimi, 24 Şubat 2021 tarihinde, ‘Ticarette Başarı İçin Pazarlama ve Satış Stratejileri Eğitimi’ başlığıyla düzenlenecek. Eğitimi Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğretim Görevlisi Mehmet Akif Çakırer verecek. Tüm üyelerimizi, ATSO KOBİ Akademisi’nin 2021 yılı eğitimlerine katılmaya davet ediyoruz” dedi.>>>Ferhat Yüksel

  SİYASET    18.02.2021 18:08:39

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.02.2021
22.02.2021
22.02.2021
OZEL HABERLER