Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘İhtiyaç sahiplerini bizlere bildirin’
Muhtarlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, muhtarlardan mahallelerdeki ihtiyaç sahiplerini bildirmeleri çağrısında bulunarak, “Beledi..

2

Image

‘Şehitlere minnet borcumuz var’
Tüm Şehit Çocukları Derneği tarafından hazırlanan “Şehit Kütüphaneleri” projesi kapsamında Şehit Abdülkadir Kocatürk adına oluşturulan kütüphanenin a..

3

Image

‘İhtiyaç sahiplerine ulaşacağız’
İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, İYİ Parti’nin Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine destek olmaya devam edeceklerini söyleyerek, “Tüm bu yardı..

4

Image

‘Eskiyen depoları değiştirdik’
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, jeotermal tesisle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Halkımızın sağlığını korumak adına jeotermal kaplıca tesi..

5

Image

Türkiye’nin dört bir yanına hurma ticareti yapıyor
Köylüoğlu işletmesi sahibi girişimci Bahattin Uslu, iftar sofralarının vazgeçilmezi hurmaları Arabistan ve İran’dan ithal edip Afyonkarahisar’a getire..

6

Image

Avukatlar yapılanmasına operasyon
Afyonkarahisar ve Denizli'de Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "avukatlar yapılanması"na yönelik düzenlenen operasyonda 9 zanlı gözaltına alındı...

7

Image

‘Gönül sofraları kurmaya başladık’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’da Ramazan ayı boyunca günlük bin kişiye iftarlık kumanya dağıtacaklarını söyledi ..

8

Image

Mukabele programları devam ediyor
Afyonkarahisar Belediyesi, 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayında vatandaşlarımızın evlerine konuk oluyor. Paşa Camii’nde 30 gün boyunca okunacak olan mukabel..

9

Image

İlk başvuru yapıldı
Sinanpaşa İlçesine bağlı Güney beldesinde 6 Haziran 2021’de yapılacak olan belediye seçimleri için AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığına ilk belediy..

10

Image

‘Annelik doğal babalık öğrenilebilen bir şeydir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Girişimcilik ve Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (GİKAM) tarafından “El Üstünde Tutulmak İçin İllaki..

11

Image

‘Sizler için gayret göstereceğiz’
Gece Karası olarak bilinen hastalığa dikkat çekmek için düzenlenen etkinlikte konuşan Vali Gökmen Çiçek, “Gerçekten zor bir hastalık. Bugünden sonra b..

12

Image

‘Tarım ekonomiye büyük katkı sağladı’
Tarım ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürü Mehmet Hasdemir, "2020 yılında Türkiye ekonomisi yüzde 1,8 büyürken tarım yüzde 4,8 büyüyerek ek..

13

Image

Belediye Ramazan ayı tedbirlerini aldı
İçişleri Bakanlığı, Ramazan Tedbirleri genelgesini yayınladı. Genelgeye göre Afyonkarahisar Belediyesi tarafından da gerekli önlemler alındı. Bu tedbi..

14

Image

İftar yemekleri hazırlanıyor
Sandıklı Belediyesi’nin Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine vereceği iftar yemekleri özenle hazırlanıyor. Belediye Başkanı Mustafa Çöl, hazırlanan yeme..

15

Image

TMO Şuhut’tan patates alacak
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla Toprak Mahsulleri Ofisi Türkiye genelinde yemeklik ve patates alımına başladı. Türkiye genelinde ..

16

Image

Taylan Başkan Böcek’le görüştü
Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile görüştü ..

17

Image

‘Tedbirlere uyalım’
MHP İl Binası’nın dezenfekte işlemlerinin düzenli olarak yapıldığını kaydeden MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de cov..

‘Ayazini tanıtım için bir fırsat’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Ayazini tanıtım için bir fırsat’


Frigya Afyonkarahisar Bölgesi Çalıştayı sonuç bildirgesi hakkında açıklama yapan AKÜ Turizm Fakültesi Dekanı ve Çalıştay Düzenleme Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsa Sağbaş, Ayazini’nin Afyonkarahisar’ın tanıtımı için büyük bir fırsat olduğunu söyledi


  SİYASET    07.04.2021 18:31:40

Afyonkarahisar Valiliği ve Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) iş birliği ile Afyon Kocatepe Üniversitesi Turizm Fakültesinin ev sahipliğinde 02-03 Nisan 2021 tarihlerinde düzenlenen Frigya Afyonkarahisar Bölgesi Çalıştayı sona erdi. Çalıştay ve sonuç bildirgesi ile ilgili bilgiler veren AKÜ Turizm Fakültesi Dekanı ve Çalıştay Düzenleme Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsa Sağbaş, Frigya Bölgesi olarak sadece İhsaniye ve çevresindeki anıtların değil Afyonkarahisar’ın tamamının dikkate alınması gerektiğini ifade etti.

“BİLGİLENDİRME TABELALARI GELİŞTİRİLMELİ”
Ayazini Köyünün araç ve yürüyüş yolları ve bilgilendirme tabelalarının geliştirilmesi gerektiğini dile getiren Sağbaş, sözlerine şöyle devam etti: “Ayazini yerel halkının kendi meskenlerinde, köy odalarının butik otel tarzında geliştirilip ziyaretçilerin hizmetine sunulması gerekmektedir. Ayazini Köyünde arttırılmış gerçeklik tabanları ile oluşturulmuş kare kodların uygulanması ile internet ortamından bilgilendirme hizmetinin ziyaretçilere verilmesi de gereklidir. Tahrip olmuş alanların eksik yapılarının düzenlenmesi ve bu yapıların bölgeye tekrar kazandırılması sağlanmalıdır” diye konuştu.

“YEREL HALK İLE İŞ BİRLİĞİ İÇİNDE OLUNMALI”
Sağbaş, “Ayazini köyünde gerçekleştirilecek turizm faaliyetleri toplum temelli turizm üzerine yapılandırılmalı ve yerel halk ile iş birliği içinde planlanmalıdır. Bölgenin tek bir portal üzerinden pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi ve logo ile sloganların profesyonel kişi ve kurumlarla planlanması gerekmektedir. Ayazini köyüne jeo-rota ve jeopark statüsü almak adına UNESCO nezdinde girişimlerde bulunulmalıdır. Bölgeye gelen turist profilinin orta ve üst sınıf, kültür ve eğitim seviyesi yüksek kişiler olduğu ve planlamaların bu turist özelliklerine göre geliştirilmesi gerekliliği belirlenmiştir” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    07.04.2021 18:31:40

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER