Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Çin Seddi bile dayanmaz’
Doğu Türkistan’da Müslümanlarda yönelik olarak yapılan zulümleri protesto etmek amacıyla Afyonkarahisar STK Platformu adına bir açıklama yapan Mesut H..

2

Image

MHP’de 18 aday daha belirlendi
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde aday olacak 1’i ilçe 17’si belde belediye başkan adayı olmak ü..

3

Image

‘Afyon’da destansı hizmetler yaptık’
Ülkücü Şehit Necmi Bilgi’nin isminin verildiği parkın açılışında konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 10 yıllık belediye başkanlığı sürecinde d..

4

Image

Yeni başkan Metin Balaban
AK Parti İscehisar İlçe Başkanlığı’na Metin Balaban getirildi...

5

Image

Yerli üretime dikkat çektiler
AK Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları tarafından Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası dolayısıyla kadın girişimcilerin ürettiği yerli malların tanıt..

6

Image

MHP’liler Çetinkaya’yı karşılayacak
Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı, kısa bir süre önce adaylığı açıklanan Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya’yı Ankara dönüşünd..

7

Image

‘Tarım ve hayvancılıkla gelişeceğiz’
MHP Bolvadin Belediye Başkan Adayı Selahattin Kelekçi, seçimi kazanması durumunda tarım ve hayvancılığa büyük önem vereceklerine dikkat çekti...

8

Image

‘MHP’nin adayı Afyon’u salladı’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP’nin Belediye..

9

Image

‘65 bin yükümlü iş sahibi oldu’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Ceza ve İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu 2019 bütçesi üzerine TBMM’de konu..

10

Image

‘Geçici öğreticilere kadro verilmeli’
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde görev yapan geçici Kur’an Kursu öğreticilerine kadro verilmesini i..

11

Image

‘Gönüllere girecek projelerimiz var’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’i makamında ziyaret etti. Zeybek, “Afyonkarahisar halkının g..

12

Image

‘Projelerin seçimi olacak’
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. ..

13

Image

Sendikacılardan teşekkür ziyareti
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Afyonkarahisar İl Temsilciliği’ne bağlı sendika başkanlarını makamınd..

14

Image

‘Bütçede vatandaş yok yandaş var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Genel Kurulu'n..

15

Image

‘Afyon’u vatandaşlarla beraber yöneteceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Önce insan” anlayışıyla hayal ettiği Afyonkarahisar’ı yine Afyo..

16

Image

‘Şehir içi trafik kanayan yara’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, Afyonkarahisar’da trafiğin kanayan bir yara olduğunu söyledi...

17

Image

Taytak’tan Özel’e ayar
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay, Kamu Denetçiliği Kurumu bütçelerinin görüşmeleri sırasın..

‘Basındaki birliği takdir ediyoruz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Basındaki birliği takdir ediyoruz’


CHP İl yöneticileri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret ederek Afyonkarahisar’daki basın kuruluşlarının yayın anlayışına teşekkür ederken, basındaki birlik ve beraberlik çalışmalarını takdirle izlediklerini belirttiler.
  SİYASET    16.11.2018 11:14:03

CHP Afyonkarahisar İl yöneticileri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret ettiler.
CHP il Başkanı Nevzat Ercan başkanlığındaki CHP heyetini Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği yöneticileri Sezer Küçükkurt, H. Hakkı Özsoy, Canser Kuzu, Muammer Türker ve Mehmet Abdioğulları karşıladılar. Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’nin çalışmalarını tekdirle izlediklerini belirten CHP il Başkanı Nevzat Ercan, “Malumunuz olduğu üzere partimizin genel merkezi tarafından Afyonkarahisar İl Başkanlığı’na atandık. Partimizdeki fikir ayrılıklarına çözüm üretmek, derleyip, toparlayıcı bir rol üstlenmek üzere bu göreve layık görüldük. Yeni yönetim kurulumuzu oluşturmak için yola çıktığımızda partililerimizden büyük bir teveccüh gördük. Bir çok isim yeni yönetimde yer almak için müracaatta bulundular. Yönetim listemizi hazırlayarak Genel Merkez’in onayına sunduk ve sonrasında yeni yönetim kurulu olarak görevi üstlendik. Yerel seçime yönelik çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz” dedi.

“İLK KONUKLARIMIZ SİZLER OLDUNUZ”

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt ise yeni dernek binalarında ilk ağırladıkları konukların CHP heyeti olduğuna dikkat çekerek, “CHP heyeti bizden randevu istediğinde yeni dernek binamızın hazırlandığını ve ziyaretleri dernek binamızda kabul edeceğimizi belirterek biraz zaman tanımalarını istemiştik. Bugün yeni dernek binamızda ilk buluşmamız. Bu dernek binamız bizlere Afyonkarahisar Belediyesi tarafından tahsis edildi. Afyonkarahisar basınının gösterdiği birlik ve beraberlik çabalarına Sayın Belediye Başkanı Burhanettin Çoban da değerli bir jestle karşılık vererek Karaman iş merkezindeki bu büroyu basın mensuplarına tahsis ettiler. Biz de dernek imkanlarımız ile tefrişatını gerçekleştirdik. Önümüzdeki günlerde resmi açılış törenimiz ile dernek binamız tam manasıyla faaliyete geçecek. Açılış törenimizde teşekkürlerimizi belirtecek olsak da bu vesile ile bir kez daha sayın Belediye Başkanımıza bizlere bu imkanı sağladığı için teşekkür ediyoruz” dedi.>>>Fatma Yıldız

  SİYASET    16.11.2018 11:14:03

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.12.2018
15.12.2018
15.12.2018
OZEL HABERLER