Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Yükümlülere Ramazan yardımı

Dinar Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından maddi durumu iyi olmayan yükümlülere Ramazan Ayı nedeniyle yardım yapıldı...

2

Image

‘Frigya yıl boyu temiz olacak’

İhsaniye Kaymakamlığı, tarihi FRİGYA’da çevre temizliği çalışması başlattı. Çalışmalar hakkında açıklama yapan İhsaniye Kaymakamı Alper Taş, temi..

3

Image

‘YAPISAL REFORMLARI BEKLİYORUZ’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Mayıs ayı Meclis Toplantısı’nda gündeme dair açıklamalarda bulunan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serte..

4

Image

300 bin TL gelir sağladılar

Türkiye’nin nüfus bakımından en küçük 11'inci ilçesi olan Afyonkarahisar'ın Kızılören Belediyesi, kendisinden çok daha büyük olan ilçelere örnek ..

5

Image

Baştankaralar kuşları geldi

Baştankaralar olarak adlandırılan kuş cinsleri Dinar, Eğirdir, Burdur ve Gölhisar Orman İşletme Müdürlükleri’nin özel olarak hazırladığı yuvalara..

6

Image

Okul içinde müze

Dinar Şakir Ünver İlkokulu’nda 18-24 Mayıs Müzeler Haftası nedeniyle öğrenci ve öğretmenler tarafından temin edilen eski eşyaların sergilendiği b..

7

Image

Zafer Mahallesi’nde iftar coşkusu

Sandıklı Belediyesi’nin mahalle iftarları Zafer Mahallesi’nde vatandaşların katılımıyla devam etti...

8

Image

Silah atma, hayatını karartma!

Afyonkarahisar’da İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez ve İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, düğünlerde silah atılmasını önlemek, bilinç oluşturm..

9

Image

Çöp konteynerleri dezenfekte ediliyor

Sandıklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçedeki muhtelif yerlerde bulunan çöp konteynerleri dezenfekteli sularla yıkanarak vata..

10

Image

Mareşal’da iftar coşkusu

Afyonkarahisar Belediyesi gönülden paylaştığı iftar sofralarının bir yenisini daha tamamladı. Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi’nde düzenlenen mahal..

11

Image

Alem yaparken hastanelik oldular

Afyonkarahisar'da akrabasına ait evde alkol ve uyuşturucu madde aldıkları iddia edilen gençler hastanelik oldu. Gençlerden birinin durumunun ağır..

12

Image

‘Her zaman yanınızdayız’

Yeşilay Genel Sekreteri Osman Batuhan Dursun, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'i makamında ziyaret etti. Yeşilay'ın faaliyetleriyle ilgili Başkan M..

13

Image

Bahçe ve bisiklet sezonu açıldı
Özdilek Afyonkarahisar, bahçe ve bisiklet sezonunu açtı. Birbirinden renkli ve kullanışlı ürünlerle yaza merhaba diyen Özdilek, 26 Mayıs’a kadar mağaz..

14

Image

‘Potansiyelimize sahip çıkmalıyız’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği tarafından düzenlenen iftar programında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar basınının nitelikli ve kalite..

15

Image

ATSO Meclisi toplandı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası 2019 yılı Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantısı, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci’nin yönetimi..

16

Image

AFDOS iftarda buluştu


Afyonkarahisar Doğa Sporları Kulübü (AFDOS) üyeleri iftar yemeğinde bir araya geldi. İlimizde bir restoranda düzenlenen iftara katılım yoğun..

17

Image

‘Bin 269 kadına mikrokredi verdik’

Türkiye İsrafı Önleme Vakfı Mikrokredi Merkezi Afyonkarahisar Şube Müdürü Semih Çangal, kentte son 10 yılda bin 269 kadına verdikleri mikrokredi ..

‘Basındaki birliği takdir ediyoruz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Basındaki birliği takdir ediyoruz’


CHP İl yöneticileri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret ederek Afyonkarahisar’daki basın kuruluşlarının yayın anlayışına teşekkür ederken, basındaki birlik ve beraberlik çalışmalarını takdirle izlediklerini belirttiler.
  SİYASET    16.11.2018 11:14:03

CHP Afyonkarahisar İl yöneticileri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret ettiler.
CHP il Başkanı Nevzat Ercan başkanlığındaki CHP heyetini Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği yöneticileri Sezer Küçükkurt, H. Hakkı Özsoy, Canser Kuzu, Muammer Türker ve Mehmet Abdioğulları karşıladılar. Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’nin çalışmalarını tekdirle izlediklerini belirten CHP il Başkanı Nevzat Ercan, “Malumunuz olduğu üzere partimizin genel merkezi tarafından Afyonkarahisar İl Başkanlığı’na atandık. Partimizdeki fikir ayrılıklarına çözüm üretmek, derleyip, toparlayıcı bir rol üstlenmek üzere bu göreve layık görüldük. Yeni yönetim kurulumuzu oluşturmak için yola çıktığımızda partililerimizden büyük bir teveccüh gördük. Bir çok isim yeni yönetimde yer almak için müracaatta bulundular. Yönetim listemizi hazırlayarak Genel Merkez’in onayına sunduk ve sonrasında yeni yönetim kurulu olarak görevi üstlendik. Yerel seçime yönelik çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz” dedi.

“İLK KONUKLARIMIZ SİZLER OLDUNUZ”

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt ise yeni dernek binalarında ilk ağırladıkları konukların CHP heyeti olduğuna dikkat çekerek, “CHP heyeti bizden randevu istediğinde yeni dernek binamızın hazırlandığını ve ziyaretleri dernek binamızda kabul edeceğimizi belirterek biraz zaman tanımalarını istemiştik. Bugün yeni dernek binamızda ilk buluşmamız. Bu dernek binamız bizlere Afyonkarahisar Belediyesi tarafından tahsis edildi. Afyonkarahisar basınının gösterdiği birlik ve beraberlik çabalarına Sayın Belediye Başkanı Burhanettin Çoban da değerli bir jestle karşılık vererek Karaman iş merkezindeki bu büroyu basın mensuplarına tahsis ettiler. Biz de dernek imkanlarımız ile tefrişatını gerçekleştirdik. Önümüzdeki günlerde resmi açılış törenimiz ile dernek binamız tam manasıyla faaliyete geçecek. Açılış törenimizde teşekkürlerimizi belirtecek olsak da bu vesile ile bir kez daha sayın Belediye Başkanımıza bizlere bu imkanı sağladığı için teşekkür ediyoruz” dedi.>>>Fatma Yıldız

  SİYASET    16.11.2018 11:14:03

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
25.05.2019
25.05.2019
25.05.2019
OZEL HABERLER