Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Afyon çok şanslı, ülkücü bir milletvekiline sahip”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret eden Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, “Afyonkarahi..

2

Image

“İddialı olmak ayrı, iddiacı olmak ayrı”
Partisinin haftalık değerlendirme toplantısında konuşan İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Doktor Mahmut Koçak, “İddialı olmak ayrı, iddia..

3

Image

“Afyonkarahisar sağlık turizminde başkent olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat İbrahim Yurdunuseven, TBMM Genel kurulunda Afyonkarahisar ile ilgili olarak bir konuşma yaptı. ..

4

Image

'Af'ta hakkı yanana ikinci şans

SGK İl Müdürü Samet Fidan, “Yapılandırma yapıp da ödeme zorluğu çeken tüm işverenlerimizin yapılandırma için 28 Şubat’a kadar olan yeni zaman dil..

5

Image

Taytak; “Kamp Merkezi, Afyonumuzu tanıtacak”
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak TBMM Meclis Genel Kurulu’nda dile getirdiği Afyonkarahisar’da Kamp M..

6

Image

Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: ‘İhracat hedeflerimiz çok yüksek’
Ticaret Bakanlığı yetkilileri, Afyonkarahisar’da 15 firmayı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bak..

7

Image

Leblebi ile sigara mücadelesi
Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları üyeleri vatandaşların sigara paketlerini alarak leblebi dağıttı...

8

Image

“Gençler, siyasette söz sahibi olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile birlikte 31 Mart yerel seçim..

9

Image

“Koyuncu’ya bütün bakanlıkların kapısı açık”

Emirdağlı vatandaşlarla görüşen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Serkan Başkana bütün bakanlıkların kapısı ardına kada..

10

Image

Başkan Çoban’a vefa
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 31 Mart’ta görev süresi dolacak olan Afyon..

11

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Şubat Pazar günü Afyonkarahisar’a geliyor...

12

Image

‘Artık yeter diyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya’nın Fatih-Eşrefpaşa bölgesindeki seçim bürosu düzen..

13

Image

‘CUMHUR İTTİFAKI bekamızın teminatıdır’
Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin, Cumhurbaşka..

14

Image

‘Engellilerin ihtiyaçları karşılanacak’

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile Dumlupınar Üniversitesi Engelsiz Hayat Topluluğu arasında “engelsiz kent” için ça..

15

Image

‘Sandıklara sahip çıkacağız’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ ilçesi ve Davulga beldesini ziyaret etti...

16

Image

Başkan Çöl, gönüllere giriyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, seçim çalışmaları kapsamında kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediyor...

17

Image

‘Projelerimizle Afyon’u uçuracağız’
Afyonkarahisar’ın çehresini değiştirecek birçok projesinin olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AFRAY, Millet Bahçeleri, se..

‘Basındaki birliği takdir ediyoruz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Basındaki birliği takdir ediyoruz’


CHP İl yöneticileri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret ederek Afyonkarahisar’daki basın kuruluşlarının yayın anlayışına teşekkür ederken, basındaki birlik ve beraberlik çalışmalarını takdirle izlediklerini belirttiler.
  SİYASET    16.11.2018 11:14:03

CHP Afyonkarahisar İl yöneticileri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret ettiler.
CHP il Başkanı Nevzat Ercan başkanlığındaki CHP heyetini Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği yöneticileri Sezer Küçükkurt, H. Hakkı Özsoy, Canser Kuzu, Muammer Türker ve Mehmet Abdioğulları karşıladılar. Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’nin çalışmalarını tekdirle izlediklerini belirten CHP il Başkanı Nevzat Ercan, “Malumunuz olduğu üzere partimizin genel merkezi tarafından Afyonkarahisar İl Başkanlığı’na atandık. Partimizdeki fikir ayrılıklarına çözüm üretmek, derleyip, toparlayıcı bir rol üstlenmek üzere bu göreve layık görüldük. Yeni yönetim kurulumuzu oluşturmak için yola çıktığımızda partililerimizden büyük bir teveccüh gördük. Bir çok isim yeni yönetimde yer almak için müracaatta bulundular. Yönetim listemizi hazırlayarak Genel Merkez’in onayına sunduk ve sonrasında yeni yönetim kurulu olarak görevi üstlendik. Yerel seçime yönelik çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz” dedi.

“İLK KONUKLARIMIZ SİZLER OLDUNUZ”

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt ise yeni dernek binalarında ilk ağırladıkları konukların CHP heyeti olduğuna dikkat çekerek, “CHP heyeti bizden randevu istediğinde yeni dernek binamızın hazırlandığını ve ziyaretleri dernek binamızda kabul edeceğimizi belirterek biraz zaman tanımalarını istemiştik. Bugün yeni dernek binamızda ilk buluşmamız. Bu dernek binamız bizlere Afyonkarahisar Belediyesi tarafından tahsis edildi. Afyonkarahisar basınının gösterdiği birlik ve beraberlik çabalarına Sayın Belediye Başkanı Burhanettin Çoban da değerli bir jestle karşılık vererek Karaman iş merkezindeki bu büroyu basın mensuplarına tahsis ettiler. Biz de dernek imkanlarımız ile tefrişatını gerçekleştirdik. Önümüzdeki günlerde resmi açılış törenimiz ile dernek binamız tam manasıyla faaliyete geçecek. Açılış törenimizde teşekkürlerimizi belirtecek olsak da bu vesile ile bir kez daha sayın Belediye Başkanımıza bizlere bu imkanı sağladığı için teşekkür ediyoruz” dedi.>>>Fatma Yıldız

  SİYASET    16.11.2018 11:14:03

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER