Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Uçaklara yedek parça üretilecek
Afyonkarahisar Ekonomi Basını Buluşması programında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Airbus firmasına Afyonkarahisar’da yedek parça üretimi yapılacağını..

2

Image

Kaynağı 55 Milyar TL’ye yükselttik
AK Parti Sosyal Politikalar Başkanlığı Ege Bölge Toplantısı'nda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, sosyal yardım ve hizm..

3

Image

TÜRKİYE ÇAĞ ATLADI
Orman Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Türkiye’nin çok güçlü bir ülke haline geldiğin..

4

Image

Desteğimiz devam edecek
Sandıklı ilçesinde faaliyet gösteren Sandıklı Süs Tavukları Derneği heyeti, Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü ziyaret etti. Başkan Çöl, ilçenin tanıtımın..

5

Image

Katı atık sorununu çözüme kavuşturacak ilk adım atıldı
Çevre Hizmetleri Birliği Meclis Toplantısı’nda alınan kararla Dinar, Dazkırı, Başmakçı, Evciler, Tatarlı, Kızılören ve Haydarlı Belediye Başkanlıkları..

6

Image

DIŞA BAĞIMLILIK BİTTİ
Afyonkarahisar’da Özerler tarafından yanmaz konveyör band üretimi başladı. Özerler Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Özer, Metan gazının..

7

Image

Amacımız daha modern hizmet vermek
Ankara’da düzenlenen Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongresi’ne katılan İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, “İscehisar Belediyesi olarak her aland..

8

Image

Kampüs yapılmalı
MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, haftalık basın toplantısında Down Sendromlu çocukların durumu hakkında açıklama yaparak, Down Sendromlu çocuklar için k..

9

Image

Akrones Termal Otel, Utrecht Turizm Fuarı’nda
Akrones Termal Otel dünyanın önde gelen turizm fuarları arasında yer alan Utrecht Turizm Fuarı’na katılarak, tanıtım yaptı. ..

10

Image

Ekonomi iyi masalı kabusa dönüştü
Kamu Sen İl Temsilcisi Mehmet Demir, “Ekonomi iyi yolda, istikrar sürüyor, enflasyon düşüyor masalı, çarşı pazardaki gerçek fiyatlarla kâbusa dönüşmüş..

11

Image

Çoban, köyleri ziyaret etti.
İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, merkeze bağlı Karaaslan, Değirmendere ve Kızıldağ köylerini ziyaret etti. Vatandaşların talep önerilerini ..

12

Image

DESTEK VERMEYE HAZIRIZ
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, Deve Kamyon Fabrikası’nın İscehisar ilçesinde kurulmasını istedi. ..

13

Image

Tarımdaki sorunlar giderilmeli
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Türkiye’de tarım alanında yaşanan sorunların giderilmesi gerektiğini belirtti. ..

14

Image

Pancar ailesinin acı günü
İkbal Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı A.Salim Pancar’ın vefat eden annesi Ayten Pancar, dün Afyonkarahisar’da ebediyete uğurlandı. ..

15

Image

Sorumlu kim?
CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Afyonkarahisar’da kartopu oynayan öğrencilerin yaşadığı durumu Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a sordu. ..

16

Image

Tarihe geçecek bir manifesto
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, geçtiğimiz hafta sonu Ankara’da gerçekleştirilen kampı değerl..

17

Image

Mahalle muhtarlarına ziyaret
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in eşi Sevim Zeybek, Afyonkarahisar’da mahalle muhtarlarını ziyaret etti. ..

‘Basını önemsiyoruz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Basını önemsiyoruz’


Megabirlik Medya’yı ziyaret eden CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, basının büyük bir güç olduğunu bildiklerini ve önemsediklerini söyledi.
  SİYASET    10.08.2019 11:29:00


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. Köksal’ı Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey ağırladı. Ziyarette konuşan Köksal, Denizli’nin Bozkurt ilçesi Merkezli yaşanan ve Afyonkarahisar’ın bazı ilçelerinin etkilendiği depremle ilgili olarak açıklamalarda bulundu.
“DEPREM SONRASI YARDIMA KOŞTUM”
Köksal deprem sonrası Dazkırı ilçesine giderek, orada vatandaşların yardımına koştuğunu belirterek, “Dazkırı Belediye Başkanımız ve Dazkırı İlçe Başkanımızla beraber Darıcılar ve Kızılören köylerinde incelemelerde bulunduk. Kızılören köyünde elektrikler kesikti. OEDAŞ’la görüştüm. Elektriğin tekrar verilmesini sağladık. Vali Yardımcısı Mehmet beyle görüştüm. Bölgeye yemek ve çadır gönderilmesini istedik. İnsanlar sokakta kalmış, özellikle Kızılören köyünde 300 hanenin 100’ü hasar görmüş. Darıcılarda 70 hanenin 35-40 kadarı hasar görmüş. İnsanlar traktör kasalarında ve sokaklarda hayatlarını devam ettirmek zorunda kalmıştı” dedi.
“AFYONKARAHİSAR BİR SEVDADIR”
Afyonkarahisar’ın bir sevda olduğunu belirten Köksal, “Meclis tatildeyken zamanımızın çoğunu Afyonkarahisar’da geçirdik. İlimizin ve vatandaşlarımızın sorunlarıyla ilgileniyoruz. Basınımızda bizlere yardımcı oluyor. Bizlerin açıklamalarını, önergelerimizin kamuoyuna yansıtılması basınımız sayesinde oluyor. Bu bağlamda ben çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
“TÜRKSAT’LA İLGİLİ ÇALIŞMAYA DESTEK BEKLİYORUZ”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, “Cumhuriyet Halk Partisi yerel medyayla ilgili olarak ne zaman bir sıkıntı olsa gerek siz, gerek Atilla Sertel gerekse de değerli dostum Tuncay Özkan her platformda dile getirdiler. Sadece dile getirmek yeterli olmuyor, hükümetinde bir şekilde destek vermesi lazım. En büyük sıkıntımız Türksat’la ilgili. Bu konuda AK Parti ve MHP’nin bir çalışması var. Bu çalışmaya CHP olarak sizlerinde destek vermesini istiyoruz” ifadelerini kullandı.

  SİYASET    10.08.2019 11:29:00

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.01.2020
18.01.2020
18.01.2020
OZEL HABERLER