Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Suç işlemenin önüne geçilmeli”

Artan kadın cinayetleri nedeniyle yazılı bir açıklama yapan Afyonkarahisar Baro Başkanı Turgay Şahin, önleyici tedbirlerin alınması ve caydırıcı ..

2

Image

Başkanların Akören buluşması

Sinanpaşa ilçe ve belde belediye başkanları Akören Belediye Başkanı Hacı Candan’ın ev sahipliğinde bir araya geldi. Sinanpaşa Belediye Başkanı Er..

3

Image

Atatürkçü gençler kampta buluşuyor
Büyük Taarruzun 97. Yılı etkinlikleri kapsamında Atatürkçü Düşünce Derneği tarafından düzenlenen Reşat Çiğiltepe Gençlik ve Eğitim kampı başladı...

4

Image

Pilotlar, zafer coşkusunu doruğa çıkaracak

Milli Mücadelenin kilit şehri Afyonkarahisar Büyük Taarruz ’un 97. Yılını kutlamaya hazırlanıyor. Büyük Taarruz Zafer Haftası etkinlikleri kapsam..

5

Image

“Vatansızlığın ne olduğunu MÜLTECİLERDE GÖRDÜM”

Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanlığı görevinden Genel Kurmay Eğitim Daire Başkanlığı görevine atanan Tuğgeneral Özdemir Şan, “Vatansızlığ..

6

Image

Devlet Hastanesi’nden özel hastaneleri aratmayan ameliyat

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nde 82 yaşındaki bir hastanın kalın bağırsak, dalak ve karaciğerinde oluşan kanserli bölge kapalı sistem ameliyat..

7

Image

Meclis 2 Eylül’de toplanacak

Afyonkarahisar Belediye Meclisi 2 Eylül Pazartesi günü saat 18:30’da toplanacak...

8

Image

Yurdunuseven’den ziyaret turları

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ı, AFSÜ Hastanesi’ni ziyaret etti ve Dünya Mot..

9

Image

İşte öğrencilerin tatil günleri

2019-2020 eğitim-öğretim yılının 9 Eylül'de başlayacağını söyleyen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bu yıl ilk kez uygulanacak ara tatillerin tar..

10

Image

Üst başlık: ATSO Meclisi’nin 2019 Ağustos olağan toplantısı yapıldı “Devlet büyüklerimizi Kocatepe’de görmeliyiz”

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi’nin 2019 yılı Ağustos ayı olağan toplantısında konuşan ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdiv..

11

Image

Yarın Büyük Taarruz’u anlatacaklar

Büyük Taarruz Zafer Haftası etkinlikleri bu yıl Prof. Dr. İlber Ortaylı ve Prof. Dr. Bingür Sönmez’in paneliyle renklenecek. Ülkemizin yetiştirdi..

12

Image

Kaymakam Tortop'un köy ziyaretleri

Sandıklı İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Örenkaya, Alamescit, Asmacık ve Menteş köylerini ziyaret etti.
..

13

Image

Adalet için Kılıçdaroğlu’na gidiyor

İzmir Menemen Belediyesinde çaycılık yaparken haksız şekilde işine son verildiğini iddia eden Bayram Akbaş, Afyonkarahisar’da mola verdi. İzmir’d..

14

Image

Genç Fenerlilerden Başkan’a ziyaret

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Yeni Nesil Basketbol Spor Kulübünde oynayan ve Fenerbahçe U15 takımına transfer olan Batın Fidan ve Fenerbahçe U1..

15

Image

Yükümlülerde ‘Hayır’ diyebilecek

Dinar Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından Belediye Kültür Sarayı'nda, haklarında denetimli serbestlik kararı bulunan 70 yükümlüye "Hayır Di..

16

Image

“Enflasyon ve işsizlik çözülmesi gerekiyor”

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi’nin 2019 yılı Ağustos ayı olağan toplantısında değerlendirmelerde bulunan ATSO Yönetim Kurulu Başk..

17

Image

Tüketici Güven Endeksi 58,3 oldu

Türkiye İstatistik Kurumu ve Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası işbirliği ile yürütülen Tüketici Eğilim Anketi sonuçlarından hesaplanan mevsim etk..

‘Basını önemsiyoruz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Basını önemsiyoruz’


Megabirlik Medya’yı ziyaret eden CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, basının büyük bir güç olduğunu bildiklerini ve önemsediklerini söyledi.
  SİYASET    10.08.2019 11:29:00


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. Köksal’ı Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey ağırladı. Ziyarette konuşan Köksal, Denizli’nin Bozkurt ilçesi Merkezli yaşanan ve Afyonkarahisar’ın bazı ilçelerinin etkilendiği depremle ilgili olarak açıklamalarda bulundu.
“DEPREM SONRASI YARDIMA KOŞTUM”
Köksal deprem sonrası Dazkırı ilçesine giderek, orada vatandaşların yardımına koştuğunu belirterek, “Dazkırı Belediye Başkanımız ve Dazkırı İlçe Başkanımızla beraber Darıcılar ve Kızılören köylerinde incelemelerde bulunduk. Kızılören köyünde elektrikler kesikti. OEDAŞ’la görüştüm. Elektriğin tekrar verilmesini sağladık. Vali Yardımcısı Mehmet beyle görüştüm. Bölgeye yemek ve çadır gönderilmesini istedik. İnsanlar sokakta kalmış, özellikle Kızılören köyünde 300 hanenin 100’ü hasar görmüş. Darıcılarda 70 hanenin 35-40 kadarı hasar görmüş. İnsanlar traktör kasalarında ve sokaklarda hayatlarını devam ettirmek zorunda kalmıştı” dedi.
“AFYONKARAHİSAR BİR SEVDADIR”
Afyonkarahisar’ın bir sevda olduğunu belirten Köksal, “Meclis tatildeyken zamanımızın çoğunu Afyonkarahisar’da geçirdik. İlimizin ve vatandaşlarımızın sorunlarıyla ilgileniyoruz. Basınımızda bizlere yardımcı oluyor. Bizlerin açıklamalarını, önergelerimizin kamuoyuna yansıtılması basınımız sayesinde oluyor. Bu bağlamda ben çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
“TÜRKSAT’LA İLGİLİ ÇALIŞMAYA DESTEK BEKLİYORUZ”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, “Cumhuriyet Halk Partisi yerel medyayla ilgili olarak ne zaman bir sıkıntı olsa gerek siz, gerek Atilla Sertel gerekse de değerli dostum Tuncay Özkan her platformda dile getirdiler. Sadece dile getirmek yeterli olmuyor, hükümetinde bir şekilde destek vermesi lazım. En büyük sıkıntımız Türksat’la ilgili. Bu konuda AK Parti ve MHP’nin bir çalışması var. Bu çalışmaya CHP olarak sizlerinde destek vermesini istiyoruz” ifadelerini kullandı.

  SİYASET    10.08.2019 11:29:00

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.08.2019
24.08.2019
24.08.2019
OZEL HABERLER