Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

TEHLİKE KAPIMIZDA
Afyonkarahisar'da koronavirüsten ilk ölüm gerçekleşti. Kentte Covid-19 tedavisi gören 70 yaşındaki erkek hasta hayatını kaybetti..

2

Image

'Üretime devam ediyoruz'
Avşar Emaye Genel Müdürü Murat Tabak, koronavirüs salgını ve ekonomik olarak olumsuz etkilerinin olmasına rağmen, firma olarak üretime devam ettikleri..

3

Image

'Kanserde erken teşhis önemli'
Kanser Haftası dolayısıyla bir açıklama yapan İl Sağlık Müdürü Serhat Korkmaz, kanserde erken teşhisin mücadele de büyük önem taşıdığını ifade etti ..

4

Image

AFYON İÇİN VEFA VAKTİ
İş adamları, odalar, sivil toplum kuruluşları, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı öncülüğünde düzenlenecek “Afyon İçin Vefa Vakti” kampanyasının t..

5

Image

3 bin 152 aileye nakdi yardım
Afyonkarahisar Valiliği, Sosyal Yardımlaşma Vakfı aracılığıyla sosyal yardım veya aylık alan dezavantajlı 3 bin 512 aileye hane başına bin TL olmak üz..

6

Image

'Geçmişteki borçlar nedeniyle makineyi sattık'
Sandıklı Ziraat Odası Başkanı Fatma Toptaş, oda tarafından satışı yapılan patates sökme makinesinin odaya kayıtlı bir makine olduğunu ve usulsüz bir ..

7

Image

Tüm tedbirler değerlendirildi
Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında il genelinde bugüne dek yapılan çalışmalar ve alınan tedbirler Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığındaki toplan..

8

Image

'Faturaların ertelenmesini istiyoruz'
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile video konferansta görüştü. Sezen, pandemi hakkında..

9

Image

'O suçlara indirim yok'
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, İnfaz Kanunu değişiklik tasarısında cinsel istismar, terör ve uyuşturucu ticareti suçlarında herhangi..

10

Image

'Tedbirlere uyalım'
Afyonkarahisar Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Cengiz Üstün, Afyonkarahisar'daki bakkal esnaflarının koronavirüsle mücadele kapsamında alınan tedbirler..

11

Image

'Kampanyalar iktidarı rahatsız etti'
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, CHP'li koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında başlattığı yardım kampanyalarının iktidarı rahatsız ettiğini bu yüzden..

12

Image

'Koruyucu maske üreteceğiz'
Koronavirüse karşı aldığı önlemler kapsamında toplu yaşam alanlarının temizliğinde hassasiyet gösteren, 65 yaş ve üstü, kronik rahatsızlığı bulunan va..

13

Image

'Milletin işi ve aşıyla ilgili tedbir alınmalı'
..

14

Image

'Avukatlarda kapsama alındı'
Afyonkarahisar Baro Başkanı Turgay Şahin, koronavirüsle mücadele kapsamında avukatların ekonomik etkilerden mücbir sebep kapsamında etkilenecek sektör..

15

Image

'Ateş düşürücü mü verildi?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, koronavirüs salgını..

16

Image

'Öncelik halkımızın sağlığı'
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya küresel pandemi koronavirüs ile ilgili açıklama yaptı. Türkiye’de önceliğin halkın sağlığı olduğunu sö..

17

Image

'Basın mensupları dikkat etmeli'
İletişim Başkanlığı medya mensuplarının görevleri sırasında Kovid-19’a karşı dikkat etmesi gereken hususları içeren bir rehber hazırladı ..

‘Basını önemsiyoruz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Basını önemsiyoruz’


Megabirlik Medya’yı ziyaret eden CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, basının büyük bir güç olduğunu bildiklerini ve önemsediklerini söyledi.
  SİYASET    10.08.2019 11:29:00


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. Köksal’ı Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey ağırladı. Ziyarette konuşan Köksal, Denizli’nin Bozkurt ilçesi Merkezli yaşanan ve Afyonkarahisar’ın bazı ilçelerinin etkilendiği depremle ilgili olarak açıklamalarda bulundu.
“DEPREM SONRASI YARDIMA KOŞTUM”
Köksal deprem sonrası Dazkırı ilçesine giderek, orada vatandaşların yardımına koştuğunu belirterek, “Dazkırı Belediye Başkanımız ve Dazkırı İlçe Başkanımızla beraber Darıcılar ve Kızılören köylerinde incelemelerde bulunduk. Kızılören köyünde elektrikler kesikti. OEDAŞ’la görüştüm. Elektriğin tekrar verilmesini sağladık. Vali Yardımcısı Mehmet beyle görüştüm. Bölgeye yemek ve çadır gönderilmesini istedik. İnsanlar sokakta kalmış, özellikle Kızılören köyünde 300 hanenin 100’ü hasar görmüş. Darıcılarda 70 hanenin 35-40 kadarı hasar görmüş. İnsanlar traktör kasalarında ve sokaklarda hayatlarını devam ettirmek zorunda kalmıştı” dedi.
“AFYONKARAHİSAR BİR SEVDADIR”
Afyonkarahisar’ın bir sevda olduğunu belirten Köksal, “Meclis tatildeyken zamanımızın çoğunu Afyonkarahisar’da geçirdik. İlimizin ve vatandaşlarımızın sorunlarıyla ilgileniyoruz. Basınımızda bizlere yardımcı oluyor. Bizlerin açıklamalarını, önergelerimizin kamuoyuna yansıtılması basınımız sayesinde oluyor. Bu bağlamda ben çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
“TÜRKSAT’LA İLGİLİ ÇALIŞMAYA DESTEK BEKLİYORUZ”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, “Cumhuriyet Halk Partisi yerel medyayla ilgili olarak ne zaman bir sıkıntı olsa gerek siz, gerek Atilla Sertel gerekse de değerli dostum Tuncay Özkan her platformda dile getirdiler. Sadece dile getirmek yeterli olmuyor, hükümetinde bir şekilde destek vermesi lazım. En büyük sıkıntımız Türksat’la ilgili. Bu konuda AK Parti ve MHP’nin bir çalışması var. Bu çalışmaya CHP olarak sizlerinde destek vermesini istiyoruz” ifadelerini kullandı.

  SİYASET    10.08.2019 11:29:00

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
02.04.2020
02.04.2020
02.04.2020
OZEL HABERLER