Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Demiral ailesinin acı günü

Kanalımız program yapımcısı Gazeteci Hasan Öğünç’ün kayınpederi Hacı Ahmet Hikmet Demiral, vefat etti. Merhum Demiral dün kılınan cenaze namazını..

2

Image

İbrahim Telek ebediyete uğurlandı

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefaret Kooperatifi eski Başkanlarından, Demokrat Parti eski İl Başkanı İbrahim Telek, vefat etti. Merhum Telek, dün İ..

3

Image

‘OSB’miz büyümeye devam ediyor’

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Emirdağ Organize Sanayi Bölgesi’nde yeni hizmete açılan işletmenin açılış törenine katıldı. Koyuncu, OSB..

4

Image

Afyonkarahisar’ı özel kılan lezzet: Manda kaymaklı ekmek kadayıfı

Ünlü yemek eleştirmeni Prof. Dr. Vedat Milor, kendisine ait Lezzet Rehberi sayfasına Afyonkarahisar’da bulunan Nur Lokantası’nı ekledi. Twitter h..

5

Image

‘Amorium konusunda Afyon’u destekleyeceğiz’

Afyonkarahisar’da düzenlenen istişare toplantısı konuşan TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, tüm acentelerle Frig Vadisi’ni ziyaret ederek tanıtımına..

6

Image

‘BÜYÜK BİR ZAFER KAZANDIK’

Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in moderatörlüğünde Gazeteciler İsmail Akar ve Ertuğrul Sevim’in yorumlarıyla gündemin nabzını tutan prog..

7

Image

Suna mazbatasını aldı

Geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirilen Refah Partisi Afyonkarahisar 1. Olağan Genel Kurulu’nda il başkanı seçilen İbrahim Derviş Suna, dün Seçim ..

8

Image

Karaca’dan ABAMED’e ziyaret

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Başkanı Yılmaz Karaca, Afyonkarahisar Basın Mensupları Dayanışma Derneğini (ABAMED) ziyaret etti. ..

9

Image

‘Gençler algıları çürütüyor’

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile birlikte AK Parti İl Gençlik Kolları üyeleri ile istişare toplantısında..

10

Image

‘Ölümlü kazalar azaldı’
Mobil Trafik TIR’ının Afyonkarahisar’daki etkinliğinde konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’da trafik konusunda yapılan eğitimler ve projeler..

11

Image

Frig Vadisi’ni gezdiler

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Turizm Fakültesi tarafından iki farklı etkinlik gerçekleştirildi. Akademik oryantasyon dersi kapsamında Turizm ..

12

Image

1 ayda kaldıkları 4 yer yandı

Beyyazı beldesine bağlı Atatürk Mahallesi'nde yaşayan 8 kişilik Gümüştaş ailesi, son bir ayda kaldıkları 3 ev ve bir köy odasında elektrik kontağ..

13

Image

Çiçek serası kuruldu

Çay Belediyesi yeni mezbahane alanında inşa ettiği seranın kurulum çalışmaları tamamlandı...

14

Image

211 personelle operasyon

Jandarma ekipleri düğünlerde silah atılmasına ilişkin olarak yaptıkları araştırmalar sonucu, Dinar ilçesine bağlı Göçerli köyündeki 25 adrese 211..

15

Image

25 milyon TL gelir hedefleniyor

Çay Barajı’nda incelemelerde bulunan DSİ Genel Müdürü Mevlüt Aydın, Çay Barajı’nın kullanılmaya başlanılmasıyla beraber milli ekonomiye 25 milyon..

16

Image

‘Devletin vatandaşa dokunan elisiniz’

Muhtarlar Günü dolayısıyla Afyonkarahisar’daki muhtarları makamında ağırlayan Vali Tutulmaz, muhtarların devletin vatandaşa dokunan eli olduğunu ..

17

Image

‘Muhtarlar gözümüz kulağımız’

Başkan Mehmet Zeybek, muhtarların mahallelerin gözü kulakları olduğunu söyledi. ..

‘Başvurularınızı bekliyoruz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Başvurularınızı bekliyoruz’Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’ndan yapılan açıklamada, TOBB tarafından düzenlenen TOBB Türkiye 100 yarışmasına Afyonkarahisarlı firmalardan kriterleri uyanların başvuru yapması istendi.
  SİYASET    08.10.2019 11:13:42


Yarışmaya ilişkin olarak ATSO’dan yapılan açıklamada, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden tarafımıza ulaşan yazıda; TOBB öncülüğünde Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi/TOBB ETÜ) işbirliğinde, Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerini belirlemek üzere, 2011 yılından beri “TOBB Türkiye 100” yarışmasının düzenlenmekte olduğu bildirilmektedir” denildi.
EN HIZLI BÜYÜYEN ŞİRKET BİRİNCİ OLACAK
Objektif kriterlere göre derecelendirme yapıldığının belirtildiği açıklamada, “Dereceye giren şirketlerin tamamen objektif kriterlere göre tespit edildiği, satış gelirleri artış hızının temel performans kriteri olarak değerlendirildiği “TOBB Türkiye 100” yarışmasında, 2020 yılında da, şirketlerin 2016-2018 dönemindeki yıllık ortalama satış gelirlerinin büyüme hızı dikkate alınacaktır. Başvuru kriterlerini sağlayan şirketler büyüme hızlarına göre sıralanacak, en hızlı büyüyen şirket birinciliği alacaktır” ifadelerine yer verildi.
BAŞVURU KRİTERLERİ
Yarışmaya başvuru yapabilmek için kriterler şöyle sıralandı: “31 Aralık 2015 ve öncesinde kurulan, 2016 yılında en az 500 bin TL satış gelirine sahip, 2018 yılında en az 1,5 milyon TL satış gelirine sahip, 2016-2018 döneminde satış gelirlerini en az yüzde 10 oranında arttıran şirketler, Başvuracak şirketlerin merkezlerinin Türkiye’de olması gereklidir. Kamu ortaklığı ve/veya halka açık olan şirketlerin başvuruları geçerli sayılmaz. Yurtdışı merkezli bir şirketin Türkiye şubesinin başvurusu geçerli sayılmaz. Hisselerinin yüzde 51’inden fazlası halka açık başka bir şirkete ya da bir kamu şirketine ait olan şirketlerin başvuruları geçerli sayılmaz. Kar amacı gütmeyen şirketlerin başvuruları geçerli sayılmaz. Franchise işletmelerinin başvuruları geçerli sayılmaz.
SON BAŞVURU 15 KASIM
Otomobil galerileri, kuyumcular, dağıtım şirketleri, döviz şirketleri, bankalar, enerji dağıtım şirketleri ve elektrik, gaz, akaryakıt ve su sağlayıcıların başvuruları geçerli sayılmaz. Holdinglerin başvuruları geçerli sayılmaz; bir holdingin çatısı altındaki şirketler başvurabilir. Ortakları arasında Türkiye dışındaki ülkelerin vatandaşları (gerçek ve tüzel kişiler) olan şirketler de başvurabilir. Başvuru kriterleri ve detaylı bilgiye www.turkiye100.tobb.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Kriterlere uyan firmaların en geç 15 Kasım 2019 tarihine kadar tr100basvuru.tobb. org.tr/ üzerinden müracaatlarını yapmalarını önemle rica ederiz.”>>>Gazete3

  SİYASET    08.10.2019 11:13:42

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.10.2019
19.10.2019
19.10.2019
OZEL HABERLER