Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

300 bin TL gelir sağladılar

Türkiye’nin nüfus bakımından en küçük 11'inci ilçesi olan Afyonkarahisar'ın Kızılören İlçe Belediyesi, kendisinden çok daha büyük olan ilçelere ö..

2

Image

İhale çetesine operasyon

Afyonkarahisar’da resmi ihalelere fesat karıştırdıkları tespit edilen organize suç örgütene yönelik yapılan operasyonda 26 kişi gözaltına alındı...

3

Image

ÇIRAYLAR CAM geleneği sürdürdü

Afyonkarahisar’da hizmet veren Çıraylar Cam Sanayi firması 4 yıldır geleneksel olarak yaptığı personel iftarını bu yıl büyük bir katılımla fabrik..

4

Image

SERMELEK iftarda buluştu

Afyonkarahisar’da Turkcell bayisi olarak hizmet veren Sermelek İletişim firması, personelleriyle iftar yemeğinde buluştu...

5

Image

EMNİYETİN FİLOSU GÜÇLENDİ
Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Motosikletli Polis Timleri hizmetlerinde kullanılacak 10 adet motosiklet Vali Mustaf..

6

Image

‘Gereken çalışmalar yapılacak’

Afyonkarahisar-Ankara Karayolunda mermer firmalarının bulunduğu alanda Susuz Belediyesine ait araziye dökülen tavuk gübrelerinin çevreye zarar ve..

7

Image

Kaymakam İçen köyleri gezdi

Dazkırı Kaymakamı Gökay İçen, ilçeye bağlı Örtülü ve Darıcılar köylerinde incelemede bulundu...

8

Image

TORF ekonomiye kazandırılacak mı?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye "TORF" gübresinin ekonomiye kazandırılması..

9

Image

HEDEF İLK 5

Afyonkarahisar’da pilot okul olarak belirlenen Gazi Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulunan ATSO Yönetim Kurulu ..

10

Image

‘Doktor eksikleri giderilmeli’

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar’daki hastanelerdeki doktor eksiklerini..

11

Image

Çöp konteynerleri dezenfekte ediliyor

Sandıklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçedeki muhtelif yerlerde bulunan çöp konteynerleri dezenfekteli sularla yıkanarak vata..

12

Image

Park Sağlık Koleji’nde mezuniyet coşkusu

Özel Park Sağlık Koleji bu yıl 105 mezununu sağlık ordusuna dahil etti. Kolej bu yıl dördüncü dönem mezunlarını verdi...

13

Image

Burmalı’da gönül sofrası

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen mahalle iftar programları bu kez de Burmalı Mahallesi’nde düzenlendi...

14

Image

7.Mahalle iftarı Şirinevler’de

Sandıklı Belediyesi Ramazan ayı mahalle iftarları kapsamında 7. mahalle iftarı, Şirinevler Mahallesinde çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekl..

15

Image

Öğrenciler kitap kurdu oldu

Işıklar Balı Sultan İlkokulu anlamlı bir projeyi hayata geçirdi. Okul bünyesinde oluşturulan proje ekibi “Okuduğum Kitabın İçindeydim” adlı bir p..

16

Image

‘Organize yolsuzluk ve usulsüzlük yapılmış’

AK Parti Milletvekili Ali Özkaya, YSK’nın İstanbul seçimlerini yenilenme kararını almasına sebep olarak gerekçeleri açıklaması hakkında yaptığı a..

17

Image

Sendika başkanlarından ziyaret

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kamu Sen’e bağlı sendika başkanlarını makamında kabul etti...

‘Birlikte temiz yönetim’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Birlikte temiz yönetim’


Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin Uğurlu, Afyonkarahisar Belediyesi’ni Birlikte Temiz Yönetim sloganı ve anlayışıyla yönetmek için göreve talip olduklarını söyledi.
  SİYASET    14.03.2019 11:03:47

Saadet Partisi (SP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin Uğurlu ve Saadet Partisi heyeti Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette; SP İl Başkanı Adnan Şenel, SP Afyonkarahisar Belediye Meclisi Üye Adayları Hamza Gümüşkanat, Ahmet Dursun, Recep Candan ve Hamza Kösem de hazır bulundu. Milli Görüş ve Adil Düzen Anlayışının yakın dönemde zirveye çıktığını belirten Şenel, “Elimizden gelen gayreti maddi, manevi ve şahsi olarak kullanıyoruz. İnşallah 31 Mart’ta adayımız Hasan Hüseyin Uğurlu Belediye Başkanı seçilecek. İnşallah adil düzeni, Milli Görüşü Afyonumuza kazandıracağız. Biz ne yaparsak ibadet aşkıyla yapıyor, şu anda devletten yardım almıyoruz” diye konuştu.

“AŞKLA BELEDİYE HİZMETİNE TALİBİZ”

“Birlikte temiz yönetim” sloganıyla ekstra yük getirmeyecek projeler hazırladıklarını dile getiren Uğurlu sözlerine şöyle devam etti: “Birlikte Temiz Yönetim dedik. Başkanla belli gün ve saatlerde randevusuz görüşme, Seçtiğini denetle projesi gibi ciddi projeler hazırladık. Sayıştay raporu haricinde Ayda bir halka rapor sunumu, trafik sorununu çözmek üzere Ulaşım Master Planı, belli günlerde mahallelerde Belediye hizmeti verecek olan Mobil Belediye Aracı hizmete sunacağız. Tüm ihaleleri canlı yayında yayınlayıp video arşivi oluşturacağız. Gizli kapaklı, lüks ve şatafat içeren hiçbir iş yapılmayacak. Aşkla yani; Adalet ekseninde, şefkatli ve şeffaf, kontrol edilebilir ve kararlı bir Belediyecilik hizmetine talibiz. Şehir merkezinde tuvalet en büyük sıkıntıdır. Mühim olan tuvalet ihtiyacına yönelik çalışmalar yapacağız. Mülteci kardeşlerimizi belli bir noktada toplayıp ihtiyaçlarını karşılayıp, ülkelerine dönmeyi teşvik edeceğiz. Mobil araçla mahallelerde Belediye Başkanı ile yüz yüze görüşme imkânını da vatandaşa sunacağız.”>>>Gazete3

  SİYASET    14.03.2019 11:03:47

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.05.2019
24.05.2019
24.05.2019
OZEL HABERLER