Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

HER YOL AFYON’DAN GEÇECEK
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kütahya mitinginde yüksek hızlı tren İstasyonu’nun Zafer Havalimanı’nda olacak açıklamasının ardından Milletveki..

2

Image

Prof. Dr. Veysel Eroğlu Parkı’na yoğun ilgi

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından geçtiğimiz hafta hizmete alınan Prof. Dr. Veysel Eroğlu Parkı’na vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor...

3

Image

Özkaya’dan askeri birlik müjdesi

Çay ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelen ve Çay Belediye Başkan Adayı Hüseyin Atlı’ya destek isteyen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali ..

4

Image

‘Afyon’u ortak akılla yöneteceğiz’

ATSO Meclis toplantısında açıklamalarda bulunan AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, belediye başkanı olması durumunda, i..

5

Image

‘Gönüllere gireceğiz’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ve AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek 31 Mart yerel seçimleri önces..

6

Image

“Afyon’un her yerinde ayak izimiz var”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak hafta sonu programına 5 mahalle mitingi, esnaf ziyaretleri, köy gezilerini sığdır..

7

Image

Sayıştay Başkanı’ndan ziyaret

Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş, Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti. ..

8

Image

‘Vatandaşların her zaman yanında olacağız’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar halkının doğumundan ölümüne ka..

9

Image

‘Sandıklı’da rekor bekliyoruz’

AK Parti Afyonkarahisar milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Hocalar ve Sandıklı ilçelerini ziyaret etti. Yurdunuseven, Sandıklı ilçesinde reko..

10

Image

İYİ Parti Çay Belediye Başkan Adayı Dündar: ‘Bütün sorunları çözeceğiz’
Çay ilçesinde vatandaşlara seslenen İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Serdar Dündar, belediye başkanı olması durumunda, vatandaşlarla istişare haline Ça..

11

Image

‘Dinler arası savaşa fırsat verilmemeli’
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, "Bu olay, sadece Yeni Zelanda'daki bir camiye girerek insanları, ibadet eden Müslümanları şehit etme şekli..

12

Image

‘Bolvadin bizim için önemli’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Bolvadin ilçesini ziyaret etti. Yurdunuseven, Bolvadin’e çok önem verdiklerini ve ..

13

Image

‘Afyon’a muazzam yatırımlar yaptık’

Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’a yaptıkları baraj ve göletlerle arazilerdeki verimi arttırdıklarını ifade..

14

Image

“Afyonkarahisar’ın yüzünü güldüreceğiz”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Yeşilyol esnafını ziyaret etti. “Afyonkarahisar’ın yüzünü güldüreceğiz” diyen Ko..

15

Image

‘Desteklerinizi bekliyoruz’

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin Uğurlu Beraberindeki Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı Hamza Gümüşk..

16

Image

‘Şeffaf ve dürüst olacağız’

Milliyetçi Hareket Partisi’nin üretken belediyecilik anlayışı ile ürettikleri projelerle Afyonkarahisar’ı yöneteceklerini söyleyen MHP Afyonkarah..

17

Image

‘Ayrım yapmayacağım’

31 Mart seçimleri için saha çalışmaları çerçevesinde Sahipata Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan..

‘Birlikte temiz yönetim’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Birlikte temiz yönetim’


Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin Uğurlu, Afyonkarahisar Belediyesi’ni Birlikte Temiz Yönetim sloganı ve anlayışıyla yönetmek için göreve talip olduklarını söyledi.
  SİYASET    14.03.2019 11:03:47

Saadet Partisi (SP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin Uğurlu ve Saadet Partisi heyeti Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette; SP İl Başkanı Adnan Şenel, SP Afyonkarahisar Belediye Meclisi Üye Adayları Hamza Gümüşkanat, Ahmet Dursun, Recep Candan ve Hamza Kösem de hazır bulundu. Milli Görüş ve Adil Düzen Anlayışının yakın dönemde zirveye çıktığını belirten Şenel, “Elimizden gelen gayreti maddi, manevi ve şahsi olarak kullanıyoruz. İnşallah 31 Mart’ta adayımız Hasan Hüseyin Uğurlu Belediye Başkanı seçilecek. İnşallah adil düzeni, Milli Görüşü Afyonumuza kazandıracağız. Biz ne yaparsak ibadet aşkıyla yapıyor, şu anda devletten yardım almıyoruz” diye konuştu.

“AŞKLA BELEDİYE HİZMETİNE TALİBİZ”

“Birlikte temiz yönetim” sloganıyla ekstra yük getirmeyecek projeler hazırladıklarını dile getiren Uğurlu sözlerine şöyle devam etti: “Birlikte Temiz Yönetim dedik. Başkanla belli gün ve saatlerde randevusuz görüşme, Seçtiğini denetle projesi gibi ciddi projeler hazırladık. Sayıştay raporu haricinde Ayda bir halka rapor sunumu, trafik sorununu çözmek üzere Ulaşım Master Planı, belli günlerde mahallelerde Belediye hizmeti verecek olan Mobil Belediye Aracı hizmete sunacağız. Tüm ihaleleri canlı yayında yayınlayıp video arşivi oluşturacağız. Gizli kapaklı, lüks ve şatafat içeren hiçbir iş yapılmayacak. Aşkla yani; Adalet ekseninde, şefkatli ve şeffaf, kontrol edilebilir ve kararlı bir Belediyecilik hizmetine talibiz. Şehir merkezinde tuvalet en büyük sıkıntıdır. Mühim olan tuvalet ihtiyacına yönelik çalışmalar yapacağız. Mülteci kardeşlerimizi belli bir noktada toplayıp ihtiyaçlarını karşılayıp, ülkelerine dönmeyi teşvik edeceğiz. Mobil araçla mahallelerde Belediye Başkanı ile yüz yüze görüşme imkânını da vatandaşa sunacağız.”>>>Gazete3

  SİYASET    14.03.2019 11:03:47

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
25.03.2019
25.03.2019
25.03.2019
OZEL HABERLER