Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Otomobil devrildi: 2 ölü
Bolvadin ilçesinde otomobilin devrilmesi sonucu 2 kişi öldü, 4 kişi yaralandı..

2

Image

‘Her zaman yanınızdayız’
İscehisar Kaymakamı Uğur Kapar Kurban Bayramı dolayısıyla önce şehit ailelerini daha sonra gazileri ziyaret etti.Kapar, şehit ailelerinin her zaman ya..

3

Image

‘Kendi hikayenizin kahramanı olun’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Hisarcıklıoğlu, TOBB ETÜ mezunlarını tebrik ederek, öğrencilere tavsiyede bulunarak, “Başkasının değil, ken..

4

Image

Bozkurt, sosyal konutları inceledi
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un talimatlarıyla durumu iyi olmayan 4 aile için yapılan sosyal konutların inşaatı devam ediyor...

5

Image

Fay hatlarının röntgeni çekiliyor
Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DAUM) Müdürü Prof. Dr. Hasan Sözbilir öncülüğündeki bir grup uzman, kazdıkları he..

6

Image

Tabiat Parkı’nda yangın
Afyonkarahisar’da 26 Ağustos Tabiat parkı içinde çıkan küçük çaplı ot yangını panik yarattı..

7

Image

‘5 günde 45 kişi öldü’
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Balıkesir’de trafik kontrol noktalarını teftiş etti. Yolculara Susurluk ayranı ikram eden Soylu, “Bayramda 5 günde 45 ..

8

Image

Helikopterle DENETİM

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı, Kurban Bayramı trafik tedbirleri kapsamında dönüş yolculuğunda yaşanacak yoğunluğa bağlı olarak trafik dü..

9

Image

Metruk evde yangın
Bolvadin ilçesinde metruk ev çıkan yangında kullanılamaz hale geldi..

10

Image

Tescilli ürün sayısı 206 oldu
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı Oda/Borsalar tarafından tescil ettirilen coğrafi işaretli ürün sayısı 206’ya, tescil başvurusu yapı..

11

Image

Hint kenevirleri imha edildi
Çay ve Bolvadin ilçeleri arasında yer alan Eber Gölü'nde bir adacıkta tespit edilen 1805 kök Hint keneviri imha edildi..

12

Image

‘Fiyatlar makul seviyeye çekilmeli’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Tüvtürk araç muayene ücretlerinin çok yüksel olduğunu söyleyerek, fiyatların makul bir seviyeye çekil..

13

Image

‘Afyon potansiyeli olan bir il’
Vali Gökmen Çiçek Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen genel bayramlaşma töreninde yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın potansiyeli olan bir il oldu..

14

Image

‘Günü gelince görecekler’
Geçtiğimiz günlerde Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulunan AK Parti heyetinin Ankara’dan hangi yatırımları getirdiğini basın aracılığı ile soran bazı..

15

Image

Gölette boğulan anne ve kızı toprağa verildi
Bilecik'te gölet kenarında piknik yaptıkları sırada düştükleri suda boğulan kız ile onu kurtarmak isteyen annesi Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesine ..

16

Image

Uyuşturucu taciri tutuklandı
Şuhut ilçesinde düzenlenen operasyonda uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 3 kişiden 1'i tutuklandı..

17

Image

‘2023’e gümbür gümbür geleceğiz’

AK Parti İl Başkanlığı’nın Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlediği bayramlaşma töreninde konuşan Eroğlu, AK Parti’nin 2023 seçimlerine de gümbür g..

BİZE HER YER AFYON | Gazete3.com.tr
Image

BİZE HER YER AFYON


Vali Çiçek, Afyon Basın Yayın Derneği Yönetim Kurulunun ziyareti sırasında önemli mesajlar verdi. Çiçek, Dernek Yönetiminin sunduğu projeyi dinledikten sonra Yönetimi tebrik etti ve ekledi; ‘Bende bu şekilde bir proje düşünüyordum. Basın olarak hep bir adım önde olmak zorunda mısınız?’
  SİYASET    30.07.2020 19:57:47

BASIN YAYIN DERNEK YÖNETİMİ PROJELERİNİ ANLATTILAR,
Afyon Basın Yayın Derneği’nin Yönetim Kurulu Vali Gökmen Çiçek’i ziyaret ederek, ağustos ayından itibaren yapacakları çalışmaları ve projeler hakkında bilgilendirdiler. Vali Gökmen Çiçek, Afyon Basın Yayın Derneği Yönetim Kurulu’nun İlimiz için çok önemli bir işlevi yerine getirmesinden dolayı mutlu olduğunu, basının bir arada olmasının çok önemli olduğunu vurguladı.


KÜÇÜKKURT, ‘ PROJENİN BÜYÜK FAYDA SAĞLAMASINI ÖNGÖRÜYORUZ’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, ‘Afyonkarahisar 17 adetle ilçe sayısı fazla olan bir kent. Bu noktada Afyon Basın Yayın Derneği olarak Merkez’le ilçeleri yakınlaştırmak için bir proje hazırladık. Bu proje ile ilçelerle, beldelerle, Merkez’in bağının pekişmesinde büyük hizmet göreceğini düşünüyoruz.’ dedi.


SERTESER, ‘BİRLİKTE BAŞARACAĞIMIZA İNANCIMIZ TAM’
Afyon Basın Yayın Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Afyon Ticaret ve Sanayi Odası ile MEGABİRLİK Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’de Vali Gökmen Çiçek’in projeye vereceği desteğin çok anlamlı olduğunu kaydederek, ‘Çok şeyleri siz gelmeden aştık. Şimdi sizinle birlikte daha çok şeyi aşacağımıza inancımız tamdır. Desteklerinizden dolayı teşekkür ediyoruz’ dedi.

ÇİÇEK, ‘BUNU YAPALIM VE İSTİKRARLI ŞEKİLDE DEVAM ETTİRELİM’
Vali Gökmen Çiçek, Afyon Basın Yayın Derneği Yönetim Kurulunun ‘İlçelerle buluşma’ projesine her türlü desteği vereceğini, projenin istendiği şekilde hamisi olmakla kalmayıp bizzat bu işin içinde olacağını söyledi. Vali Çiçek, ‘Hemen Kaymakamlarımıza da talimat veriyorum, sizlere destek olacaklar’ dedi.
İŞTE VALİ ÇİÇEK’TEN BAYRAM ÖNCESİ ÖNEMLİ MESAJLAR
- Afyon’un tüm ilçelerinde aynı anda Kadın Kültür Evleri faaliyete başlayacak.
- Mesafe olarak uzakta kalmış olan bazı ilçelerimizle bu uzaklığı gönül seferberliği ile gidereceğiz.
- Her İlçe’nin İl’de bir odası ve her İlçede de Vali Odası oluşturacağız. Zaman zaman bu ilçelere giderek orada halkımızın dertlerini dinleyeceğim.
- Hepimiz aynı anda aynı hedefe bakmalıyız.
- Şu anda Büyükşehir değiliz ama, kafamızda Büyükşehir olmuşuz.
- Afyon’umuzu nasıl daha iyi tanıtırız? diye düşünmeliyiz.
- Eğitimde hiçte hak ettiğimiz yerde değiliz. Bunu başarmak zorundayız.
- KANAL 3 şehrimizdeki birlikteliğe önemli bir katkı koyuyor.
- Afyonspor şehrimizin bütünleşmesinin lokomotifi konumunda.
- İlimizin kalkınması için Ticaret ve Sanayi Odamıza ve İlçelerdeki Odalara büyük görevler düşmekte. Onlarda bunun bilincindeler. Katkıları büyük.
- Afyon Eğitim Vakfını önemsiyorum. Tüm İlçelerimizde Vakıf için Kaymakamlıklarda oda tahsisi için Kaymakamlara talimat vereceğim.
- Haftanın bir günü Sandıklı hattında, diğer bir günü Emirdağ ve Bolvadin hattında olacağım.
- Kişilerin birbirinin ardından konuşulması enerjimizi düşürür. Basın olarak bunun önlenmesi için çaba gösterilmesini ve basının bunu kestirtmesini istiyorum. Enerjimizi İlimizin kalkınmasına harcayalım.
- Emniyet Müdürlüğümüz çok iyi çalışıyor. Afyon’u maalesef dışarıdan bazı kötü niyetliler hedef olarak seçmişler. Bunu önleyeceğiz ve bu şehirde huzur hakim olacak.
- Erenler Bölgesi’ni hepimizin çok rahat gideceği ve ailemizle oturup çay içeceği yer haline getireceğiz. Bunun için kararlıyız. Oranın adı farklı şekilde anılmayacak.
- Basın olarak ilk fırsatta Erenler’de buluşalım ve orada röportaj yapalım.
- Tarih anlatılmadan Milli ruh verilmez, oluşmaz. Kadın Kültür Evleri’nde tarih söyleşilerimiz olacak.

--
--
--  SİYASET    30.07.2020 19:57:47

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
29.07.2020
29.07.2020
29.07.2020
OZEL HABERLER