Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Tanıtıma büyük önem verdik’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'in öncülüğünde Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Mehmet Taytak ile birl..

2

Image

‘TSK’ya müteşekkiriz’
Türk Silahlı Kuvvetleri aleyhindeki söylemin ardından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında STK tems..

3

Image

‘Hep beraber çalışacağız’
3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Engelsiz Yaşam Federasyonu ve Enkamuder Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Kapu. TCDD 7. Bölge Müdürü Adem Sivri v..

4

Image

İhracatımız arttı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar’ın 2020 yılı Kasım ayı ihracat rakamları hakkında ..

5

Image

Okyar istifa etti
Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı Kongresinde AK Parti Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Fatih Okyar, düzenlediği..

6

Image

‘İl Özel İdaresi her sorunu çözecek’
Sinanpaşa İlçesine bağlı Yörükmezarı köyü ile Hocalar İlçesine bağlı Yağcı Köyü arasında devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Gökmen Çi..

7

Image

‘Emeklerin karşılığı ödenmeli’
Türk Sağlık-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mehmet Ali Öztürk, sağlık çalışanlarının esnek çalışmadan muaf tutulduğunu ifade ederek, “Sağlık çalışanla..

8

Image

Yurdunuseven Komisyon Başkanı seçildi
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi İbrahim Yurdunuseven, Türkiye Büyük Millet Meclisi İnsan Haklarını İncel..

9

Image

Engelliler sevindirildi
Afyonkarahisar'da her yaştan insanın yaşam kalitesini arttırmaya yönelik çalışmaları ile bilinen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, evlerinden çıkamayıp ..

10

Image

Aralık ayı teması: Şükür ve Teşekkür
Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Sevgi Yılı Projesi kapsamında aralık ayı temasının Şükür ve Teşekkür olduğunu söyley..

11

Image

İhracatımız arttı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar’ın 2020 yılı Kasım ayı ihracat rakamları hakkında ..

12

Image

Ticarette veri güvenliği anlatıldı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde düzenlenen E-ticarete E-kılavuz Eğitim Programı’nın dördüncü haftasında E-ticarette Veri Güvenliğ..

13

Image

22 yıldır engelli oğluna bakıyor
Afyonkarahisar’da 22 yıldır epilepsi hastası engelli oğluna bakan anne, engelli bir çocuğa bakmanın zor olduğunu fakat bu zorluklara Allah’ın verdiği ..

14

Image

Patent bilgilendirme toplantısı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) Koordinatörlüğü tarafından Afyonkarahisar Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi öğretmenl..

15

Image

‘Anlayış bekliyoruz’
Altınokta Körler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hakan Erdoğan, kamu kurumları yetkilileri ve vatandaşlardan anlayış beklediklerini söyledi...

16

Image

Afyon’un ihtiyaçları konuşuldu
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret ettiler. Ziyarette Afyonkarahisar’ın sağlık alanındaki ihtiyaçları ko..

17

Image

‘Esnaflar zor bir dönemden geçiyor’
Saadet Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Başkan Yardımcıları Erhan Akpınar ve Hamza Gümüşkanat ile birlikte Park Afyon AVM Merk..

‘Bolvadin’in her köşesine hizmet edildi’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Bolvadin’in her köşesine hizmet edildi’


AK Parti Bolvadin İlçe Başkanı Hamza Topçu, AK Parti iktidarlarında Bolvadin ilçesinin her bir köşesine hizmet edildiğini belirtti
  SİYASET    19.11.2020 10:57:56

Bolvadin AK Parti İlçe Başkanı Av.Hasan Topçu İl Genel Meclis Üyeleri Carullah Kolay ve A.Kadir Emrullahoğlu ile birlikte 2020 yılı içerisinde İl Genel Meclisi bütçesinden yapılan yatırım ve hizmetleri yerinde incelediler.
“KÖYLERDE 1 METREKARE
BİLE PARKE TAŞI YOKTU”
AK Parti Bolvadin İlçe Teşkilatı olarak Bolvadin'e hizmet üretebilmenin gayreti içerisinde olduklarını ifade eden AK Parti Bolvadin İlçe Başkanı Hasan Topçu: “2002 öncesi köylerde bir m2 parke taşı ve kanalizasyon yoktu. AK Parti’nin misyonu olan yaşanabilir nezih, insan odaklı hizmet anlayışı ile kanalizasyonsuz köyümüz kalmamıştır, bu yıl itibarı ile 320 bin M2 parke taşı döşenmiştir. Köylerimizin diğer altyapı hizmetleri ile beraber yayla yollarının önemli bir kısmı da yapıldı. Bu hizmetlerin yanında düğün salonları ve gençler için spor alanları kazandırılmıştır. 18 yıldır olduğu gibi yaparsa yine AK Parti yapar” dedi.
“ÇİFTÇİLERİN HİZMETİNE SUNDU”
Topçu, “Bu yıl İl Özel İdaresi marifeti ile Bolvadin Yakupşevkipaşa Mahallesi Harlak Mevkii, Kırıkminare ve Dişli beldemiz arasındaki yolun altyapısı tamamlandı ve asfaltlanması yapıldı. Yine Bolvadin ile Dipevler köyümüz arası bağlantı yolu asfaltlandı. Kemerkaya, Büyükkarabağ ve Kurucaova köylerimizin su kuyularının elektrik sarfiyatını karşılaması için güneş enerjisi sistemi kuruldu. Yörükkaracören köyümüzün girişine geniş ve kullanışlı bir köprü yapıldı. Dişli, Güneyköy, Yörükkaracaören, Kutlu Taşlıdere ve Nusratlı köylerimizin ortak kullanımına ait tohum eleme makinası faaliyete geçmiş olup çiftçilerimizin hizmetine sunuldu” diye konuştu.
“GELECEK NESİLLERİMİZE EN ÖNEMLİ YATIRIM”
Topçu, “AK Parti her zaman olduğu gibi bugünde yarında hizmetin adıdır. Geçtiğimiz dönemlerde il genel meclisi ve genel bütçeden ödenekleri ayrılarak ilçemizin ihtiyaçları doğrultusunda Atatürk İlköğretim Okulu, Gazi Ortaokulu, Yüzüncüyıl ilköğretim okulu, Bolvadin ortaokulu, Endüstri Meslek Lisesi, Yörükzade Ahmet Fevzi Kız İmam Hatip Lisesi, Karayokuş ilköğretim okulu, Kurucaova ilköğretim okulu, Dipevler ilköğretim okulu yapılan eğitim yatırımlarına ilave olarak, bu yılda 12 derslik Dişli ortaokulu inşaatı ve 6 derslik Derekarabağ ilköğretim okulu inşaatı da tamamlanmıştır. Ayrıca 2020 yılı içerisinde okullarımızın bakım onarım ve mantolama işleri için yaklaşık 750 bin Tl harcama yapılmıştır.
BOLVADİNİMİZİN HER KÖŞESİNE HİZMET YAPILDI
İl Özel İdaresi 2020 yılı yatırım listesi içerisinde de görüleceği gibi Bolvadinimizin her köşesi için hizmetler bulunmaktadır. Bu yatırımlar için başta il başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay’a, il genel meclis başkanımız Burhanettin Çoban’a, il genel meclis üyelerimiz Carullah Kolay ve A.Kadir Emrullahoğlu’na, önceki İlçe Başkanımız Ömer Dayı’ya ilçemiz ve parti teşkilatımız adına teşekkür ederiz” dedi.
CEZAEVİ AÇILIYOR…
580 bin M2 lik alana 140 adet lojman ve jandarma birliğinin kalması için yapılan tesisler ile beraber 1600 kişilik kapasitesi olan ve yaklaşık 96 Milyon TL ye malolan devasa bir cezaevi kompleksi yapıldığını söyleyen Başkan Av. Hasan Topçu: ‘İnşaat işleri tamamlandı ve birkaç hafta içerisinde işletmeye alınacaktır. Binlerce insan ilçemize gelecektir. minibüsçüsünden-taksicisine, manavından-marketine, lokantasından-cafelerine kadar ilçe ekonomisine, esnafımıza katkı sağlayacaktır. Yüzlerce personel çalışacak, Jandarma bölüğüde konuşlandırılacak.
DUBLE YOL TAMAMLANIYOR
110 milyon TL’ye mal olan 53 Km lik Emirdağ-Bolvadin-Çay duble yolunun 46 Km si tamamlandı. Bolvadin-Çay arası kalan bölümü ve yol güzergahındaki demiryolu üzerine de 2. Köprünün yapımı tamamlanmak üzeredir. Bu yolun devamı olarak Çay-Dinar arası yol çalışması kısmi olarak başladı. Yapımı bittikten sonra Antalya yolcuları en kısa güzergah olan ve ilçemizden geçen duble yolu tercih edeceklerdir. Kısa süre önce inşaat yapımı tamamlanan yaklaşık 15 Milyon Tl ye malolan ve yerel mimari tarza uygun olarak yapılan modern adliye binamız hizmet vermeye başlamıştır.
“TARİHİ KIRKGÖZ KÖPRÜMÜZ TURİZME KAZANDIRILACAK”
Doğu Roma (Bizans) İmparatorluğu döneminden kalma, Selçuklu ve Osmanlı izlerini taşıyan Mimar Sinan'ın elinin değdiği 400 metre uzunluğa ve 57 kemere sahip ipek yolu, kral yolu, ulu yol olarak ta bilinen tarihi Kırkgöz Köprümüz Valimiz Gökmen Çiçek’in talimatları neticesinde restorasyon çalışmaları başladı. Çalışmalar kapsamında 7 km’lik yolun 2 km’lik bölümü restore edilerek bakım yapılacak. Ayrıca Kırkgöz Köprüsü’ne ulaşım için yol yapıldı. Bu yatırımların ilçemize kazandırılmasında desteklerini eksik etmeyen Milletvekillerimiz Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven’e ve Valimiz Gökmen Çiçek beyefendiye ilçemiz adına teşekkür ederiz” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    19.11.2020 10:57:56

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
03.12.2020
03.12.2020
03.12.2020
OZEL HABERLER