Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Döğer’de karantina bitti
İhsaniye ilçesine bağlı yaklaşık 5 bin 500 nüfuslu Döğer beldesinde bir ayı aşkın süredir Koronavirüs nedeniyle devam eden sınırlandırma sona erdi..

2

Image

Afyonkarahisar’daki kazalar Mobesede
Afyonkarahisar’da geçtiğimiz ay meydana gelen trafik kazaları şehir polis kameraları tarafından kayıt altına alındı..

3

Image

Leylak Fotoğraf ajansı açıldı
Teknolojinin geldiği son nokta sistemlerle donatılan Leylak Fotoğraf Ajansı, Afyonkarahisar’da dualarla açıldı ..

4

Image

‘Ayasofya’ya parayla değil abdestle gireceğiz’
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Ayasofya’nın, Danıştay kararı sonrası yeniden cami statüsüne kavuşmasını, “Bu ülkenin her döneminde Fatihleri olmuş..

5

Image

Girne Koleji’nde tanışma toplantısı
Afyonkarahisar’da 2020-2021 Eğitim Yılında hizmet verecek olan Girne Koleji, öğretmen kadrosu ile tanışma ve kaynaşma etkinliği düzenledi. Etkinlikte ..

6

Image

Lavantalar büyülüyor
Afyonkarahisar’ın Dazkırı ilçesine bağlı İdris Köyü’nde her geçen gün artan lavanta bahçeleri gelenleri büyülüyor. Köy Muhtarı Sami Şahin, köydeki lav..

7

Image

Şüpheli bavuldan elbise çıktı
Afyonkarahisar’da otogar önünde unutulan bavul polisi alarma geçirdi. Karayolunun trafiğe kapandı, fünye ile patlatılan bavuldan elbise çıktı..

8

Image

‘MHP yerel yönetimlerde markadır’
Afyonkarahisarlı MHP Belediye Başkanlarının da katıldığı toplantı da konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP’nin yerel yönetimlerde marka olduğu..

9

Image

Kooperatif binası karantinaya alındı
Şuhut ilçesinde Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifinde çalışan 1 personelin koronavirüs testi pozitif çıktığı için bina karantinaya alındı..

10

Image

Uslanmaz dolandırıcı tutuklandı
Adana'da daha önce de iki kez kendisini karayolları otoyol bölge müdürü olarak tanıtıp asfalt döktürme bahanesiyle binlerce lira dolandıran zanlı, 12 ..

11

Image

Kaya, Vali Yardımcısı oldu
Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesi Kaymakamı Nurullah Kaya, Vali Yardımcılığı görevine getirildi..

12

Image

‘Kızılay Maden Suyu Afyon’a yakışıyor’
Kızılay Vakfı tarafından Türkiye'nin Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı ilk İnsani Yardım Ar-Ge Merkezi, Afyonkarahisar'da kuruldu. Açılışta konuşa..

13

Image

Başkan Zeybek teşekkür etti
Başkan Zeybek, Afyon İçin Vefa Vakti kampanyasına destek veren STK ve iş adamlarına teşekkür belgelerini takdim etti ..

14

Image

İscehisar’da dezenfekte çalışmaları
Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında İscehisar ilçesinde bulunan tüm camiler ile resmi kurumların araçları ilaçlanarak dezenfekte e..

15

Image

Trendyol ile KOBİ’ler işbirliği yapacak
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Trendyol “Trendyol ile İşini Büyüt” KOBİ destek programını başlattı. Program ile KOBİ’lerin milyonlarca m..

16

Image

‘ATSO büyük destek sağladı’
ATSO Yönetimi’ne, Afyon İçin Vefa Vakti Kampanyasına verdiği desteklerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulunan Zeybek, kampanyadaki hedefin aşılarak, ö..

17

Image

AFİKAD’ın eğitimi başladı
Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği’nin, Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen 32 saat sürecek olan STK’lar için Gerçekçi ve Sürdürülebilir Adı..

'Bütün demiryolları Afyon'a çıkacak' | Gazete3.com.tr
Image

'Bütün demiryolları Afyon'a çıkacak'


AK Parti İl Başkanlığını ziyaret eden Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar'la ilgili olarak Ulaştırma Bakanı ile görüşmeler yaptıklarını söyleyerek, "Bütün yollar Afyonkarahisar’a çıkıyor diyorduk şimdi bütün demiryolları da Afyonkarahisar’a çıkacak” dedi
  SİYASET    22.06.2020 19:19:27

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Afyonkarahisar Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve İbrahim Yurdunuseven ile beraberinde Afyonkarahisar'da ve ilçelerinde ziyaretlerde bulundular. AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban son olarak İl Başkanı Hüseyin Sezen’i ziyaret ettiler. Ziyarette gündeme ilişkin konular görüşüldü.

“MİKROFON ŞOVMENLİĞİNE GEREK YOK”

Programda konuşan AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Sağolsun Sayın Bakanımız Afyonkarahisar hiçbir zaman ihmal etmedi. Bir ayağı Afyonkarahisar’da bir ayağı Ankara’da oldu. Bir gerçeği daha gördük ki başımızda Recep Tayyip Erdoğan gibi lider olmasaydı ve 18-19 yıldır AK Parti tüm Türkiye’mizde özellikle sağlık yatırımlarını yapmasaydı bu salgın döneminde çok büyük risk altında daha büyük ölümler ile karşı karşıya kalabilirdik. Bundan dolayı başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bugüne kadar her türlü alanda emeği geçen tüm Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, AK Parti teşkilatına çok teşekkür ediyoruz. Biz bir yandan salgınla mücadele ederken boş durmuyoruz ve hizmet etmeye devam ediyoruz. Bazı mikrofon şovmenlerine cevap vermek istemiyoruz. Çünkü onlara verilecek cevapla vakit kaybetmek istemiyoruz. Mikrofon şovmenliğine hiç gerek yok, icraatlar ortada yapılanlar ortada hizmetler ortada” dedi.

“EĞİTİM SEVİYESİNİ YÜKSELTMEK İÇİN ÇALIŞMA YAPACAĞIZ"

Ziyarette bir konuşma yapan Milletvekili Eroğlu, “Malum olduğu üzere diğer Valimiz yeni geldi. Kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Şehrimize yapılacak işleri müzakere ettik. İlimize atanan müftümüzü de ziyaret ettik. Kendisinin bir talebi oldu; Biliyorsunuz Özel İdarenin hemen arkasında büyük bir Müftülük Külliyesi için cami yapıldı. Müftülük binasının da oraya yapılmasını arzu ediyoruz. Bu konuda eski müftümüz Burhan İşliyen ile görüştük istişare ettik. Arzumuz buraya güzel bir müftülük binası yapmaktır. İnşallah önümüzdeki haftalarda eğitimle alakalı, şehrimizde eğitim seviyesinin yükseltilmesi ile ilgili bir çalışma yapacağız. Ayrıca ben Çarşamba günü Sayın Ulaştırma ve Altyapı Bakanımızı ziyaret ettim. Orada da taleplerimizi ilettik. Karayolları ve demiryolları ile ilgili taleplerimizi ilettik. Kendisi daha önce tanıdığımız çalışkan bir arkadaşımız. O da Afyonkarahisar’dan gelen her türlü talebe destek vereceğini söyledi. Bütün yollar Afyonkarahisar’a çıkıyor diyorduk şimdi bütün demiryolları da Afyonkarahisar’a çıkacak” dedi.


“DÖĞER ’DEKİ HADİSE UYARILARI DİKKATE ALMAMAKTAN KAYNAKLI”

Eroğlu açıklamasında, “Döğer ’de olan hadise de uyarıları dikkate almamaktan kaynaklı bir hadisedir. Orada bir odada toplanıyorlar. Farklı bir yerde de gizlice yasak olmasına rağmen bir araya geliyorlar. Dolayısıyla orada birçok vatandaşımız mağdur oldu. Ben dışarıdan gelen vatandaşların bu konuda hassasiyet göstermesi kanaatindeyim” ifadelerine yer verdi.

“İL BAŞKANIMIZ HÜSEYİN SEZEN ÇOK
ÇALIŞKAN VE TAKDİR EDİYORUZ”

Eroğlu son olarak “Afyonkarahisar için gece gündüz demeden çalışan milletvekilimiz İbrahim Bey’e ve Ali Bey’e teşekkür ediyorum.Birlikte kol kola çalışıyoruz.Yatırımlar konusunda hiçbir sıkıntımız yok.Yatırımlar doludizgin devam ediyor. Diğer taraftan İl Başkanımız büyük siyasi destek veriyor.Kendisi çalışkan ve takdir ediyoruz.Teşkilatımızla uyumlu çalışıyor.Şu anda Afyon Belediyesi ve ilçe belediyelerimiz çok iyi çalışıyor.Burada İl Genel Meclisi başkanımız Sayın Burhanettin Çoban’ın çok tecrübeli olduğunu ifade etmek isterim.Özellikle asfalt çalışmalarında çok başarılı. Türkiye’de Özel İdaremiz sıcak asfalt konusunda büyük bir yol katetti. Çay’da Emirdağ’da birçok noktada sıcak asfalt çalışmalarımız tamamlandı” diye konuştu.

“BAKANIMIZ TEŞKİLATIMIZI HER
DAİM BAŞ ÜSTÜNDE TUTMUŞTUR”

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen ise açıklamasında, “Sayın Bakanımız İSKİ Genel Müdürlüğü döneminden bugüne Sayın Cumhurbaşkanımızın yakın çalışma arkadaşı olması hasebiyle teşkilatı her daim baş üstünde tutmuştur ve bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmamıştır.Kendisine teşekkürlerimizi arz ediyoruz. Afyonkarahisar ile ilgili teşkilatımızla ilgili tüm kararlarımız da bizzat kendisi bizlerle istişare etmiştir.Bu güne kadar aldığımız kararları hep birlikte almışızdır.Zaten bereketli olan da budur.Bize emredilen de budur.İnşallah bundan sonra da Afyonkarahisar için Partimiz için istişareli bir şekilde gece gündüz demeden yorulmadan koşturmaya devam edeceğiz” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    22.06.2020 19:19:27

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
10.07.2020
10.07.2020
10.07.2020
OZEL HABERLER