Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Tanıtıma büyük önem verdik’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'in öncülüğünde Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Mehmet Taytak ile birl..

2

Image

‘TSK’ya müteşekkiriz’
Türk Silahlı Kuvvetleri aleyhindeki söylemin ardından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında STK tems..

3

Image

‘Hep beraber çalışacağız’
3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Engelsiz Yaşam Federasyonu ve Enkamuder Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Kapu. TCDD 7. Bölge Müdürü Adem Sivri v..

4

Image

İhracatımız arttı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar’ın 2020 yılı Kasım ayı ihracat rakamları hakkında ..

5

Image

Okyar istifa etti
Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı Kongresinde AK Parti Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Fatih Okyar, düzenlediği..

6

Image

‘İl Özel İdaresi her sorunu çözecek’
Sinanpaşa İlçesine bağlı Yörükmezarı köyü ile Hocalar İlçesine bağlı Yağcı Köyü arasında devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Gökmen Çi..

7

Image

‘Emeklerin karşılığı ödenmeli’
Türk Sağlık-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mehmet Ali Öztürk, sağlık çalışanlarının esnek çalışmadan muaf tutulduğunu ifade ederek, “Sağlık çalışanla..

8

Image

Yurdunuseven Komisyon Başkanı seçildi
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi İbrahim Yurdunuseven, Türkiye Büyük Millet Meclisi İnsan Haklarını İncel..

9

Image

Engelliler sevindirildi
Afyonkarahisar'da her yaştan insanın yaşam kalitesini arttırmaya yönelik çalışmaları ile bilinen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, evlerinden çıkamayıp ..

10

Image

Ticarette veri güvenliği anlatıldı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde düzenlenen E-ticarete E-kılavuz Eğitim Programı’nın dördüncü haftasında E-ticarette Veri Güvenliğ..

11

Image

Aralık ayı teması: Şükür ve Teşekkür
Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Sevgi Yılı Projesi kapsamında aralık ayı temasının Şükür ve Teşekkür olduğunu söyley..

12

Image

İhracatımız arttı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar’ın 2020 yılı Kasım ayı ihracat rakamları hakkında ..

13

Image

‘Anlayış bekliyoruz’
Altınokta Körler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hakan Erdoğan, kamu kurumları yetkilileri ve vatandaşlardan anlayış beklediklerini söyledi...

14

Image

22 yıldır engelli oğluna bakıyor
Afyonkarahisar’da 22 yıldır epilepsi hastası engelli oğluna bakan anne, engelli bir çocuğa bakmanın zor olduğunu fakat bu zorluklara Allah’ın verdiği ..

15

Image

Patent bilgilendirme toplantısı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) Koordinatörlüğü tarafından Afyonkarahisar Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi öğretmenl..

16

Image

Afyon’un ihtiyaçları konuşuldu
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret ettiler. Ziyarette Afyonkarahisar’ın sağlık alanındaki ihtiyaçları ko..

17

Image

‘Esnaflar zor bir dönemden geçiyor’
Saadet Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Başkan Yardımcıları Erhan Akpınar ve Hamza Gümüşkanat ile birlikte Park Afyon AVM Merk..

‘Büyük mutluluk duyuyoruz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Büyük mutluluk duyuyoruz’


İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın; ERDEM Destek 2020 Programı Kapsamında Projesi kabul edilen İscehisar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi heyetini kabul etti. Müdür Yalçın, okulun projesinin destek alacak olmasından dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek proje ekibini tebrik etti
  SİYASET    21.11.2020 11:56:44

Eğitimde Rehberlik ve Destekleme Modeli (ERDEM) Destek 2020 Programı kapsamında İscehisar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Din Öğretimi Genel Müdürlüğü’nden hibe almaya hak kazandı. Bu kapsamda İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mevlüt Çınar, Şube Müdürü Hayati Duman, Okul Müdürü Muhammet Arısoy, Okul Müdür Yardımcısı Özgür Algan ve Proje Koordinatörü Gülfiye Eryılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın’ı ziyaret etti.
KATILIM BELGESİ VE KİTAP HEDİYESİ
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın; “Başarınızdan dolayı büyük bir mutluluk duyduk. Bugün bir araya gelerek Taşın Ortasında İz Bırakan Çiçekler projesinin başarı sürecini bir kez daha yaşıyoruz. 690 okulun başvurduğu 41 okulun hibe almaya hak kazandığı ERDEM 2020 programında İscehisar Kız Anadolu İmam Hatip Lisemizi tebrik ediyor, katkı sağlayan okul yöneticilerimiz, öğretmen, öğrenci ve velilerimizi tebrik ediyorum” dedi. Ziyaret İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'ın idareci ve öğretmenlerimize katılım belgesi vermesi ve kitap hediye etmesi ile son buldu.>>>Gazete3


  SİYASET    21.11.2020 11:56:44

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
03.12.2020
03.12.2020
03.12.2020
OZEL HABERLER