Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

MHP’Lİ ESKİ BAŞKAN AK Parti’den aday adayı
Daha önce Milliyetçi Hareket Partisi’nden Dinar Belediye Başkanlığı yapan Muhammed Yıldırım, 2019 seçimlerinde AK Parti’den Dinar Belediye Başkan aday..

2

Image

‘SINIFI GEÇTİM’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 24 Haziran seçimle..

3

Image

Çoban, Sezen’e başarılar diledi
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, görevinde başarılar diledi...

4

Image

‘Tatarlı’daki projeler göz dolduruyor’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar ilçesine bağlı Tatarlı beldesini ziyaret ederek kapalı pazar yeri projesini inceledi. Özkaya, T..

5

Image

‘Büyük ve güçlü Türkiye’yi kuracağız’
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Cumartesi günü gerçekleşecek olan 6. Olağan kongre öncesi bir basın açıklaması yaptı. Sezen açıklamasında yenil..

6

Image

‘KAZANACAĞIZ’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, son günlerde Amerikan Doları’nda yaşanan ani yükselme hakkında açıklama ..

7

Image

‘Dolarla ilgili tedbirler alındı’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. Ziyarette konuşan AK Parti Afyonkarahisa..

8

Image

2. Haftanın Programı
17 Ağustos Cuma:..

9

Image

Spor Toto 1.Lig 1.Hafta toplu sonuçlar
..

10

Image

‘Yerel seçimlerden zaferle ayrılacağız’
AK Parti İl Başkanlığı’na atanan Hüseyin Sezen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekil..

11

Image

Eroğlu küs çifti barıştırdı
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Merkez Kurtuluş Caddesi’nde esnafları ziy..

12

Image

‘2071 vizyonunu sizlere emanet ediyoruz’
AK Parti İl Gençlik Kolları üyelerine teşekkür ziyaretinde bulunan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veys..

13

Image

Eroğlu’ndan Vali Tutulmaz’a ziyaret
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti. ..

14

Image

‘Yastık altında fatura ve borçlar var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Başmakçı ilçesinde ..

15

Image

Başkanlar İnce’yi karşıladı
Ahmet Yaşar’ın cenaze törenine katılmak üzere Sandıklı’ya giden CHP Cumhurbaşkanı Adayı ve Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce’yi, CHP İl Başkanı S..

16

Image

Genel başkanların ayaküstü sohbeti
Sandıklılı sanayici, hayırsever işadamı Ahmet Yaşar’ın cenaze törenine katılan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Demokrat P..

17

Image

‘2019’da yeni bir dönem başlayacak’
STK Temsilcilerini ağırlayan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, “Yeni dönem hepimize hayırlı ve uğurlu olsun. İnşallah hep birlikte şehrimize güzel hi..

“Cahilliklerini yüzlerine vurmak istemiyorum” | Gazete3.com.tr
Image

“Cahilliklerini yüzlerine vurmak istemiyorum”Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Gaziantep’teydi. Muhalefetin vaatlerini eleştiren Bakan Eroğlu, “Yapılan çalışmaları bilmiyorlar. Cahilliklerini de yüzlerine vurmak istemiyorum. İsterseniz siz basın mensuplarına e-postayla göndereyim. Arzu eden muhalefet liderlerine, milletvekillerine verebilirsiniz” dedi.
  SİYASET    12.06.2018 10:24:12
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 9 adet tesisin temel atma ve açılış merasimi için gittiği Gaziantep'te, Vali Ali Yerlikaya'yı makamında ziyaret etti. Ziyarette gazetecilere açıklamalarda bulunan Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Gaziantep'in kendisi için çok değerli olduğunu belirterek, kente hizmet etmeyi ibadet saydığını söyledi.

BURADA TABİAT PARKLARI VE YEŞİLLİĞİ ARTTIRMAK İSTİYORUZ

Bakan Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 9 tesisin temelini atacaklarını, birinin de açılışını gerçekleştireceklerini ve Gazianteplilere müjdeleri olduğunu kaydetti. Gaziantep'teki hizmetlerin hepsinin kendi iktidarları döneminde yapıldığını anlatan Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Doğanşehir ve Kayacık barajları sayesinde tarım alanlarında verimin artacağına dikkati çekti. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Birecik Barajı ve Karkamış Barajı arasında muhteşem bir sulak alan olduğunu ifade ederek, "Kuş cenneti. Muhteşem bir şey. Burada tabiat parkları ve yeşilliği arttırmak istiyoruz" dedi.

“MAZOTUN YARISINI BİZ VERİYORUZ AMA BAZILARININ HABERİ YOK”

Bazı liderlerin hükümetin yürüttüğü çalışmalardan haberi olmadığını dile getiren Bakan Prof. Dr. Veysel Eroğlu, şunları kaydetti: "Mazotun yarısını biz veriyoruz ama bazılarının haberi yok. 'Mazotu şuna vereceğim.' diyor. Günaydın. Yarısını biz devlet olarak ödüyoruz. Haberi yok. 'Gençlerin, çocukların hastane giderlerini parasız yapacağım.' diyor. 'Good morning' demek lazım. Good morning ey Muharrem. Yapılan çalışmaları bilmiyorlar. Cahilliklerini de yüzlerine vurmak istemiyorum. İsterseniz siz basın mensuplarına e-postayla göndereyim. Arzu eden muhalefet liderlerine, milletvekillerine verebilirsiniz."

“ALLAH'A ŞÜKÜR IMF'YE BORCUMUZU ÖDEDİK”

Bakan Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Orman ve Su işleri Bakanlığı olarak Gaziantep'e 2 milyar 500 milyon lira tutarında yatırım yaptıklarını, temeli atılacak yatırımların tutarının 668 milyon lira olduğunu sözlerine ekledi. Konuşmaların ardından Gaziantep Milli Mücadele Tabiat Parkı'nın yapım protokolü Bakan Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Vali Yerlikaya ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin tarafından imzalandı. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, "Düşmanın planı bitmiyor. Yeni plan Türkiye'yi ekonomik kıskaca almak. 2019 seçimlerine kadar dolarla oynayıp Türkiye'nin ekonomisini bozmak istediler." dedi. Bakan Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Gaziantep Şehreküstü Konakları'nda düzenlenen 668 milyon lira değerindeki 9 tesisin temel atma merasiminde yaptığı konuşmada, kente yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi. AK Parti hükümetilerinin Türkiye'yi 4 kat büyüttüğünü belirten Prof. Dr. Veysel Eroğlu, "Allah'a şükür IMF'ye borcumuzu ödedik. Özelikle mali disiplin çok iyi durumda. Geçen yıl G20 ülkeleri arasında büyümede yüzde 7,4 ile birinci ülke Türkiye oldu." diye konuştu. "Türkiye büyüdükçe önü kesilmek istendi" diyen Prof. Dr. Veysel Eroğlu, "Önce partiyi kapatmak istediler. Arkasından yetiştirdikleri bir hainin, bir casusun, bir alçağın, FETÖ'nün darbe teşebbüsüyle ülkemizi işgal ettirmek istediler. Bu basit darbe değildi. Türkiye'yi işgali projesiydi. Allah'ın yardımı, Recep Tayyip Erdoğan'ın cesareti ve milletimizin kahramanlığı sayesinde bu darbe girişimine darbe vuruldu."

“BU BASİT BİR SEÇİM DEĞİL”

Türkiye üzerinde oynanan oyunların bitmediğine dikkati çeken Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, şöyle devam etti: "Güney sınırımızda bir terör devleti kurdurmak için plan yaptılar. PKK'yı kuran, DEAŞ'ı kuran Batı, bize paramızla silah vermeyen Batı onlara 5 bin tır silah gönderiyor. İki perdeli oyunu Cumhurbaşkanımız fark etti ve Fırat Kalkanı Harekatı ile birinci perde suya düşürüldü. Arkasından Zeytin Dalı Harekatı ile ikinci perde suya düştü. Düşmanın planı bitmiyor. Yeni plan Türkiye'yi ekonomik kıskaca almak, 2019 seçimlerine kadar dolarla oynayıp Türkiye'nin ekonomisini bozmak istediler. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli fark etti ve oyunu bozmak için seçimler mecburen 24 Haziran'a alındı. Bu basit bir seçim değil, tarihimizin en önemli seçimi 24 Haziran seçimidir. Bu seçim devletimizin bekası, milletimizin istiklali ve istikbali meselesidir."

“24 HAZİRAN HİZMETLERİN DAHA DA GÜZELİNİ YAPABİLMEK İÇİN FIRSAT”

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül de Türk milletinin AK Parti hükümetleri döneminde yapılan hizmetlerden çok büyük şekilde istifade ettiğini belirterek, şunları kaydetti: "Bugün de 668 milyon liralık bir yatırımın temelini atmak üzere bir aradayız. Gaziantep'te bütün hemşerilerimiz, yapılan ve devam eden bütün hizmetleri büyük bir keyifle büyük bir ilgiyle takip ediyor. Allah'ın izniyle Gaziantep'in 50 yıllık, 70 yıllık sorunlarını çözdük. Önceleri milletimiz, bu hizmetleri rüyasında görse inanamazdı ama AK Parti hükümetimiz, hayal olan her şeyi gerçekleştirdi. Az bir şey daha kaldı. Onları da gerçekleştirmeye devam edeceğiz."

BAKAN VEYSEL EROĞLU, ÇİFTÇİLERE FİDAN DAĞITTI

Düzbağ Barajı'nın hükümetin yaklaşık 1,5 milyar liralık yatırımıyla Gaziantep'in yaklaşık 50 yıllık su meselesini çözecek bir proje olduğunu vurgulayarak, "İşte bunlar istikrarın, huzurun, Türkiye'nin büyümesi, kalkınmasının meyveleridir. Eğer başımızda Cumhurbaşkanımızın liderliği ve ülkemizde istikrar, huzur olmasaydı bunları gerçekleştiremezdik. İşte 24 Haziran bu hizmetlerin daha da güzelini yapabilmek için hepimiz için bir fırsat. Ben Gaziantep'te bu hizmetlerin devam edeceğine, sizlerin güçlü desteğiyle çok iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum." ifadesini kullandı. Konuşmaların ardından tesislerin temeli atıldı ve Bakan Prof. Dr. Veysel Eroğlu, çiftçilere fidan dağıttı. >>> Gazete3

  SİYASET    12.06.2018 10:24:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.08.2018
20.08.2018
20.08.2018
OZEL HABERLER