Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Eski Türkiye hortlatılmak isteniyor’
Danıştay’ın Öğrenci Andı’nı kaldıran yönetmelik hükmünü iptal etmesine tepki gösteren Eğitim Bir Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mustafa Arslan, “Eski..

2

Image

İl İl FET֒nün yaptıklarını anlatıyor
Yaklaşık 35 yıldır emniyet teşkilatının içerisinde yer alan 48 yaşındaki Polis Başmüffettişi Ahmet Sula, il il gezerek lise ve üniversite öğrencilerin..

3

Image

AEV ilgi odağı oldu
Afyon Eğitim Vakfı, yaptığı hizmetlerle toplumun her kesiminden vatandaşların olduğu gibi bürokrasinin önemli isimlerinin de dikkatini çekiyor...

4

Image

Başkan Çoban muhtarları ağırladı
Muhtarlar Günü dolayısıyla muhtarları makamında ağırlayan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, muhtarların halkla devlet arasında aracılık gibi önemli ..

5

Image

‘Halkın seçtiği bizim için kıymetlidir’
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Bazı hatırlatmalarda bulunan Sezen mesajında “Halkın seç..

6

Image

‘Muhtarlar demokrasinin beşiğidir’
Muhtarlar Günü dolayısıyla bir açıklama yapan Vali Mustafa Tutulmaz, muhtarların, yerel demokrasinin en eski örneğini temsil ettiğini belirtti. ..

7

Image

Er ailesinin acı günü
Evinde geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle, Dinar Devlet Hastanesine kaldırılan ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan AK Parti Dinar İlçe Başkanı ..

8

Image

‘Okullar eğitim kampüslerine dönüştürülmeli’
MHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, ilimizdeki okulların eğitim kampüsl..

9

Image

‘Muhtarlar devletin temsilcileridir’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Muhtarlar Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, muhtarlık teşkilatının devletin her noktadak..

10

Image

‘İttifakı halkla yapacağız’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıda yerel seçimlere ilişkin yol haritası gözden geçirildi. Yerel seçim topl..

11

Image

‘Devletle milletin bütünleşme harcı’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, muhtarların devletle milletin bütünleşmesinin harcını oluşturduğunu belirtti. ..

12

Image

ETKİN PİŞMANLIĞI İSPATLAYANA TAHLİYE
FETÖ/PDY davalarında bir gelişme daha yaşandı. Yargıtay’ın bozduğu karar sonrasında Antalya’da dün İstinaf Mahkemesinde görülen davada iki sanık tahli..

13

Image

‘Sıkıntılara çözümlerimiz hazır’
Saadet Partisi İl STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığı ziyaretlerine devam ediyor. Yatırım ve Kalkınma Başkanı Hamza Gümüşkanat, STK ve Halkla İlişkiler..

14

Image

AK Parti Başmakçı’ya yeni atama
AK Parti Başmakçı İlçe Başkanlığı görevine Kadir Elaziz getirildi. 15 kişilik asıl, 8 kişilik yedek yeni yönetim kurulu liste taslağını hazırlayarak A..

15

Image

‘Bir kesimin kadrolu omurgasızları’
AK Parti haftalık basın toplantısında konuşan Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim, “ABD’li rahip Brunson’un alındığında ‘Bir papaz için Türkiye’..

16

Image

İşler’den Vali Tutulmaz’a ziyaret
Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Ankara Milletvekili Emrullah İşler Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti...

17

Image

MHP’li İGM üyeleri Bahçeli’yi ziyaret etti
Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi Üyeleri MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaret ettiler. ..

“Cahilliklerini yüzlerine vurmak istemiyorum” | Gazete3.com.tr
Image

“Cahilliklerini yüzlerine vurmak istemiyorum”Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Gaziantep’teydi. Muhalefetin vaatlerini eleştiren Bakan Eroğlu, “Yapılan çalışmaları bilmiyorlar. Cahilliklerini de yüzlerine vurmak istemiyorum. İsterseniz siz basın mensuplarına e-postayla göndereyim. Arzu eden muhalefet liderlerine, milletvekillerine verebilirsiniz” dedi.
  SİYASET    12.06.2018 10:24:12
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 9 adet tesisin temel atma ve açılış merasimi için gittiği Gaziantep'te, Vali Ali Yerlikaya'yı makamında ziyaret etti. Ziyarette gazetecilere açıklamalarda bulunan Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Gaziantep'in kendisi için çok değerli olduğunu belirterek, kente hizmet etmeyi ibadet saydığını söyledi.

BURADA TABİAT PARKLARI VE YEŞİLLİĞİ ARTTIRMAK İSTİYORUZ

Bakan Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 9 tesisin temelini atacaklarını, birinin de açılışını gerçekleştireceklerini ve Gazianteplilere müjdeleri olduğunu kaydetti. Gaziantep'teki hizmetlerin hepsinin kendi iktidarları döneminde yapıldığını anlatan Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Doğanşehir ve Kayacık barajları sayesinde tarım alanlarında verimin artacağına dikkati çekti. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Birecik Barajı ve Karkamış Barajı arasında muhteşem bir sulak alan olduğunu ifade ederek, "Kuş cenneti. Muhteşem bir şey. Burada tabiat parkları ve yeşilliği arttırmak istiyoruz" dedi.

“MAZOTUN YARISINI BİZ VERİYORUZ AMA BAZILARININ HABERİ YOK”

Bazı liderlerin hükümetin yürüttüğü çalışmalardan haberi olmadığını dile getiren Bakan Prof. Dr. Veysel Eroğlu, şunları kaydetti: "Mazotun yarısını biz veriyoruz ama bazılarının haberi yok. 'Mazotu şuna vereceğim.' diyor. Günaydın. Yarısını biz devlet olarak ödüyoruz. Haberi yok. 'Gençlerin, çocukların hastane giderlerini parasız yapacağım.' diyor. 'Good morning' demek lazım. Good morning ey Muharrem. Yapılan çalışmaları bilmiyorlar. Cahilliklerini de yüzlerine vurmak istemiyorum. İsterseniz siz basın mensuplarına e-postayla göndereyim. Arzu eden muhalefet liderlerine, milletvekillerine verebilirsiniz."

“ALLAH'A ŞÜKÜR IMF'YE BORCUMUZU ÖDEDİK”

Bakan Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Orman ve Su işleri Bakanlığı olarak Gaziantep'e 2 milyar 500 milyon lira tutarında yatırım yaptıklarını, temeli atılacak yatırımların tutarının 668 milyon lira olduğunu sözlerine ekledi. Konuşmaların ardından Gaziantep Milli Mücadele Tabiat Parkı'nın yapım protokolü Bakan Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Vali Yerlikaya ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin tarafından imzalandı. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, "Düşmanın planı bitmiyor. Yeni plan Türkiye'yi ekonomik kıskaca almak. 2019 seçimlerine kadar dolarla oynayıp Türkiye'nin ekonomisini bozmak istediler." dedi. Bakan Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Gaziantep Şehreküstü Konakları'nda düzenlenen 668 milyon lira değerindeki 9 tesisin temel atma merasiminde yaptığı konuşmada, kente yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi. AK Parti hükümetilerinin Türkiye'yi 4 kat büyüttüğünü belirten Prof. Dr. Veysel Eroğlu, "Allah'a şükür IMF'ye borcumuzu ödedik. Özelikle mali disiplin çok iyi durumda. Geçen yıl G20 ülkeleri arasında büyümede yüzde 7,4 ile birinci ülke Türkiye oldu." diye konuştu. "Türkiye büyüdükçe önü kesilmek istendi" diyen Prof. Dr. Veysel Eroğlu, "Önce partiyi kapatmak istediler. Arkasından yetiştirdikleri bir hainin, bir casusun, bir alçağın, FETÖ'nün darbe teşebbüsüyle ülkemizi işgal ettirmek istediler. Bu basit darbe değildi. Türkiye'yi işgali projesiydi. Allah'ın yardımı, Recep Tayyip Erdoğan'ın cesareti ve milletimizin kahramanlığı sayesinde bu darbe girişimine darbe vuruldu."

“BU BASİT BİR SEÇİM DEĞİL”

Türkiye üzerinde oynanan oyunların bitmediğine dikkati çeken Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, şöyle devam etti: "Güney sınırımızda bir terör devleti kurdurmak için plan yaptılar. PKK'yı kuran, DEAŞ'ı kuran Batı, bize paramızla silah vermeyen Batı onlara 5 bin tır silah gönderiyor. İki perdeli oyunu Cumhurbaşkanımız fark etti ve Fırat Kalkanı Harekatı ile birinci perde suya düşürüldü. Arkasından Zeytin Dalı Harekatı ile ikinci perde suya düştü. Düşmanın planı bitmiyor. Yeni plan Türkiye'yi ekonomik kıskaca almak, 2019 seçimlerine kadar dolarla oynayıp Türkiye'nin ekonomisini bozmak istediler. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli fark etti ve oyunu bozmak için seçimler mecburen 24 Haziran'a alındı. Bu basit bir seçim değil, tarihimizin en önemli seçimi 24 Haziran seçimidir. Bu seçim devletimizin bekası, milletimizin istiklali ve istikbali meselesidir."

“24 HAZİRAN HİZMETLERİN DAHA DA GÜZELİNİ YAPABİLMEK İÇİN FIRSAT”

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül de Türk milletinin AK Parti hükümetleri döneminde yapılan hizmetlerden çok büyük şekilde istifade ettiğini belirterek, şunları kaydetti: "Bugün de 668 milyon liralık bir yatırımın temelini atmak üzere bir aradayız. Gaziantep'te bütün hemşerilerimiz, yapılan ve devam eden bütün hizmetleri büyük bir keyifle büyük bir ilgiyle takip ediyor. Allah'ın izniyle Gaziantep'in 50 yıllık, 70 yıllık sorunlarını çözdük. Önceleri milletimiz, bu hizmetleri rüyasında görse inanamazdı ama AK Parti hükümetimiz, hayal olan her şeyi gerçekleştirdi. Az bir şey daha kaldı. Onları da gerçekleştirmeye devam edeceğiz."

BAKAN VEYSEL EROĞLU, ÇİFTÇİLERE FİDAN DAĞITTI

Düzbağ Barajı'nın hükümetin yaklaşık 1,5 milyar liralık yatırımıyla Gaziantep'in yaklaşık 50 yıllık su meselesini çözecek bir proje olduğunu vurgulayarak, "İşte bunlar istikrarın, huzurun, Türkiye'nin büyümesi, kalkınmasının meyveleridir. Eğer başımızda Cumhurbaşkanımızın liderliği ve ülkemizde istikrar, huzur olmasaydı bunları gerçekleştiremezdik. İşte 24 Haziran bu hizmetlerin daha da güzelini yapabilmek için hepimiz için bir fırsat. Ben Gaziantep'te bu hizmetlerin devam edeceğine, sizlerin güçlü desteğiyle çok iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum." ifadesini kullandı. Konuşmaların ardından tesislerin temeli atıldı ve Bakan Prof. Dr. Veysel Eroğlu, çiftçilere fidan dağıttı. >>> Gazete3

  SİYASET    12.06.2018 10:24:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.10.2018
20.10.2018
20.10.2018
OZEL HABERLER