Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

300 bin TL gelir sağladılar

Türkiye’nin nüfus bakımından en küçük 11'inci ilçesi olan Afyonkarahisar'ın Kızılören İlçe Belediyesi, kendisinden çok daha büyük olan ilçelere ö..

2

Image

İhale çetesine operasyon

Afyonkarahisar’da resmi ihalelere fesat karıştırdıkları tespit edilen organize suç örgütene yönelik yapılan operasyonda 26 kişi gözaltına alındı...

3

Image

ÇIRAYLAR CAM geleneği sürdürdü

Afyonkarahisar’da hizmet veren Çıraylar Cam Sanayi firması 4 yıldır geleneksel olarak yaptığı personel iftarını bu yıl büyük bir katılımla fabrik..

4

Image

SERMELEK iftarda buluştu

Afyonkarahisar’da Turkcell bayisi olarak hizmet veren Sermelek İletişim firması, personelleriyle iftar yemeğinde buluştu...

5

Image

EMNİYETİN FİLOSU GÜÇLENDİ
Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Motosikletli Polis Timleri hizmetlerinde kullanılacak 10 adet motosiklet Vali Mustaf..

6

Image

Kaymakam İçen köyleri gezdi

Dazkırı Kaymakamı Gökay İçen, ilçeye bağlı Örtülü ve Darıcılar köylerinde incelemede bulundu...

7

Image

‘Gereken çalışmalar yapılacak’

Afyonkarahisar-Ankara Karayolunda mermer firmalarının bulunduğu alanda Susuz Belediyesine ait araziye dökülen tavuk gübrelerinin çevreye zarar ve..

8

Image

TORF ekonomiye kazandırılacak mı?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye "TORF" gübresinin ekonomiye kazandırılması..

9

Image

HEDEF İLK 5

Afyonkarahisar’da pilot okul olarak belirlenen Gazi Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulunan ATSO Yönetim Kurulu ..

10

Image

‘Doktor eksikleri giderilmeli’

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar’daki hastanelerdeki doktor eksiklerini..

11

Image

Çöp konteynerleri dezenfekte ediliyor

Sandıklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçedeki muhtelif yerlerde bulunan çöp konteynerleri dezenfekteli sularla yıkanarak vata..

12

Image

Burmalı’da gönül sofrası

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen mahalle iftar programları bu kez de Burmalı Mahallesi’nde düzenlendi...

13

Image

Park Sağlık Koleji’nde mezuniyet coşkusu

Özel Park Sağlık Koleji bu yıl 105 mezununu sağlık ordusuna dahil etti. Kolej bu yıl dördüncü dönem mezunlarını verdi...

14

Image

7.Mahalle iftarı Şirinevler’de

Sandıklı Belediyesi Ramazan ayı mahalle iftarları kapsamında 7. mahalle iftarı, Şirinevler Mahallesinde çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekl..

15

Image

Öğrenciler kitap kurdu oldu

Işıklar Balı Sultan İlkokulu anlamlı bir projeyi hayata geçirdi. Okul bünyesinde oluşturulan proje ekibi “Okuduğum Kitabın İçindeydim” adlı bir p..

16

Image

‘Organize yolsuzluk ve usulsüzlük yapılmış’

AK Parti Milletvekili Ali Özkaya, YSK’nın İstanbul seçimlerini yenilenme kararını almasına sebep olarak gerekçeleri açıklaması hakkında yaptığı a..

17

Image

Sendika başkanlarından ziyaret

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kamu Sen’e bağlı sendika başkanlarını makamında kabul etti...

‘Çay’da çözülmedik sorun kalmayacak’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Çay’da çözülmedik sorun kalmayacak’Çay ilçesinde bazı ziyaretlerde bulunan İYİ Parti Çay Belediye Başkan Adayı Serdar Dündar, belediye başkanı olması durumunda okullara konferans salonları yaptıracağını söyledi. Dündar, kamu kurum ve kuruluşlarıyla uyumlu çalışarak, Çay ilçesinde çözülmedik sorun bırakmayacaklarını ifade etti.
  SİYASET    14.03.2019 11:02:55


İYİ Parti Çay Belediye Başkan Adayı Serdar Dündar, Çay ilçesindeki okullara, kamu kurum ve kuruşlarına ziyaretlerde bulundu. Dündar, okul idarecileriyle istişarelerde bulunarak, okulların sorunlarını bildiklerini ve belediye başkanı olması durumunda okullara belediye olarak destek vereceklerini ifade etti. Dündar, “Biz okullarımızın sorunlarını çok iyi biliyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı siz değerli öğretmenlerimiz şekillendiriyor, onlar için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. İmkânlarınız çok kısıtlı özelikle bilim ve proje yarışmalarında ve gösterilerinde büyük zorluklar çekiyorsunuz. Bunun farkındayız bu sorunun önüne bir an önce geçmek istiyoruz, ilçemizi okul yarışmalarında en iyi derecelerde görmek istiyoruz bunun için okullarda önceliğimiz konferans salonları inşa etmek olacak. Öğrencilerle ilgili başkan projelerimizde var. Çay’daki her öğrencinin Anıtkabir’i ve Çanakkale’yi görmesini sağlayacağız. Belediye olarak otobüs tahsis ederek, öğrencilerimizi Anıtkabir’e ve Çanakkale’ye götüreceğiz” dedi. Dündar ve beraberindeki heyet daha sonra ilçe kurum ve kuruluşları ziyaret ettiler. Çay ilçesinin sorunlarını dinleyen Dündar, “Biz belediye başkanı olduğumuz zaman kurumlarımızla işbirliği içinde çalışacağız. Çay’da çözülmedik sorun bırakmayacağız” diye konuştu. >>>Gazete3

  SİYASET    14.03.2019 11:02:55

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.05.2019
24.05.2019
24.05.2019
OZEL HABERLER