Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

HER YOL AFYON’DAN GEÇECEK
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kütahya mitinginde yüksek hızlı tren İstasyonu’nun Zafer Havalimanı’nda olacak açıklamasının ardından Milletveki..

2

Image

Prof. Dr. Veysel Eroğlu Parkı’na yoğun ilgi

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından geçtiğimiz hafta hizmete alınan Prof. Dr. Veysel Eroğlu Parkı’na vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor...

3

Image

Özkaya’dan askeri birlik müjdesi

Çay ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelen ve Çay Belediye Başkan Adayı Hüseyin Atlı’ya destek isteyen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali ..

4

Image

‘Afyon’u ortak akılla yöneteceğiz’

ATSO Meclis toplantısında açıklamalarda bulunan AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, belediye başkanı olması durumunda, i..

5

Image

‘Gönüllere gireceğiz’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ve AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek 31 Mart yerel seçimleri önces..

6

Image

“Afyon’un her yerinde ayak izimiz var”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak hafta sonu programına 5 mahalle mitingi, esnaf ziyaretleri, köy gezilerini sığdır..

7

Image

Sayıştay Başkanı’ndan ziyaret

Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş, Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti. ..

8

Image

‘Vatandaşların her zaman yanında olacağız’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar halkının doğumundan ölümüne ka..

9

Image

‘Sandıklı’da rekor bekliyoruz’

AK Parti Afyonkarahisar milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Hocalar ve Sandıklı ilçelerini ziyaret etti. Yurdunuseven, Sandıklı ilçesinde reko..

10

Image

İYİ Parti Çay Belediye Başkan Adayı Dündar: ‘Bütün sorunları çözeceğiz’
Çay ilçesinde vatandaşlara seslenen İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Serdar Dündar, belediye başkanı olması durumunda, vatandaşlarla istişare haline Ça..

11

Image

‘Dinler arası savaşa fırsat verilmemeli’
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, "Bu olay, sadece Yeni Zelanda'daki bir camiye girerek insanları, ibadet eden Müslümanları şehit etme şekli..

12

Image

‘Bolvadin bizim için önemli’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Bolvadin ilçesini ziyaret etti. Yurdunuseven, Bolvadin’e çok önem verdiklerini ve ..

13

Image

‘Afyon’a muazzam yatırımlar yaptık’

Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’a yaptıkları baraj ve göletlerle arazilerdeki verimi arttırdıklarını ifade..

14

Image

“Afyonkarahisar’ın yüzünü güldüreceğiz”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Yeşilyol esnafını ziyaret etti. “Afyonkarahisar’ın yüzünü güldüreceğiz” diyen Ko..

15

Image

‘Desteklerinizi bekliyoruz’

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin Uğurlu Beraberindeki Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı Hamza Gümüşk..

16

Image

‘Şeffaf ve dürüst olacağız’

Milliyetçi Hareket Partisi’nin üretken belediyecilik anlayışı ile ürettikleri projelerle Afyonkarahisar’ı yöneteceklerini söyleyen MHP Afyonkarah..

17

Image

‘Ayrım yapmayacağım’

31 Mart seçimleri için saha çalışmaları çerçevesinde Sahipata Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan..

‘Çay’da çözülmedik sorun kalmayacak’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Çay’da çözülmedik sorun kalmayacak’Çay ilçesinde bazı ziyaretlerde bulunan İYİ Parti Çay Belediye Başkan Adayı Serdar Dündar, belediye başkanı olması durumunda okullara konferans salonları yaptıracağını söyledi. Dündar, kamu kurum ve kuruluşlarıyla uyumlu çalışarak, Çay ilçesinde çözülmedik sorun bırakmayacaklarını ifade etti.
  SİYASET    14.03.2019 11:02:55


İYİ Parti Çay Belediye Başkan Adayı Serdar Dündar, Çay ilçesindeki okullara, kamu kurum ve kuruşlarına ziyaretlerde bulundu. Dündar, okul idarecileriyle istişarelerde bulunarak, okulların sorunlarını bildiklerini ve belediye başkanı olması durumunda okullara belediye olarak destek vereceklerini ifade etti. Dündar, “Biz okullarımızın sorunlarını çok iyi biliyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı siz değerli öğretmenlerimiz şekillendiriyor, onlar için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. İmkânlarınız çok kısıtlı özelikle bilim ve proje yarışmalarında ve gösterilerinde büyük zorluklar çekiyorsunuz. Bunun farkındayız bu sorunun önüne bir an önce geçmek istiyoruz, ilçemizi okul yarışmalarında en iyi derecelerde görmek istiyoruz bunun için okullarda önceliğimiz konferans salonları inşa etmek olacak. Öğrencilerle ilgili başkan projelerimizde var. Çay’daki her öğrencinin Anıtkabir’i ve Çanakkale’yi görmesini sağlayacağız. Belediye olarak otobüs tahsis ederek, öğrencilerimizi Anıtkabir’e ve Çanakkale’ye götüreceğiz” dedi. Dündar ve beraberindeki heyet daha sonra ilçe kurum ve kuruluşları ziyaret ettiler. Çay ilçesinin sorunlarını dinleyen Dündar, “Biz belediye başkanı olduğumuz zaman kurumlarımızla işbirliği içinde çalışacağız. Çay’da çözülmedik sorun bırakmayacağız” diye konuştu. >>>Gazete3

  SİYASET    14.03.2019 11:02:55

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
25.03.2019
25.03.2019
25.03.2019
OZEL HABERLER