Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Usulsüz atamalar yapıldı’
Türk Eğitim Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Nizamettin Şenol, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yönetici atamalarında usulsüz atamalar yapı..

2

Image

Afyon’da Tokatlılar gecesi

Afyon Doğa Koleji Halkla İlişkiler Müdürü Şenay Erol ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Araştırma Görevlisi Ömer Gökberk Narin’in gerçekleştirdiği or..

3

Image

Erkmen’de iftar geleneği

İlimizin güzide merkezlerinden biri olan Erkmen beldesinde bu yıl 15’ncisi düzenlenen geleneksel iftar yemeğine katılım oldukça yoğun oldu. Yakla..

4

Image

İmar planlarını İGM yapacak
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, ilçe ve beldelerde yapımı devam eden yatırımları inceledi...

5

Image

İFTAR BEREKETİ FATİH MAHALLEMİZDE YAŞANDI

Ramazan ayı Mahalle İftarlarımızı Sandıklımızın en güzel seyredebileceğiniz mekânlardan olan Fatih Mahallesinde, vatandaşlarımızın katılımıyla ge..

6

Image

“Ramazan’ın bereketini hep beraber hissediyoruz”
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ile ATSO 15. Meslek Komitesi, ATSO İftar Çadırı’nda vatandaşlara yemek ik..

7

Image

Jeotermal enerji konuşuldu
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Sandıklı ilçesinde Jeotermal Enerji Hüdai Kaplıcalar Birliği ve muhtarlar toplantılarına katıldı...

8

Image

360 kişi istihdam edildi

İŞKUR Afyonkarahisar İl Müdürü Ahmet Karakaya, İş başı Eğitim Programı (İEP) çerçevesinde kentte 54 firmada 360 kişinin iş başı yaptığını belirtt..

9

Image

10 öğrenciye tablet bilgisayar

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, 2018-2019 eğitim döneminde Merkez Atık Su Arıtma Tesisi’nde teknik gezi ve eğitime katılan öğrenci..

10

Image

56 kaçak telefon ele geçirildi

Afyonkarahisar polisi tarafından 3 telefon bayiisinde yapılan aramalarda toplam 56 adet gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirildi...

11

Image

Genç MÜSİAD’tan Karakaş’a ziyaret

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı ..

12

Image

‘İşsizlik Sigorta fonu nerede kullanılıyor?

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Başkanlığ..

13

Image

Kanalizasyon hattı döşeniyor

Dinar Belediyesi Su ve Kanalizasyon Amirliği altyapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor...

14

Image

Kil terapisi

Afyonkarahisar Sanat ve Yaşam Derneği üyeleri, görme engelli öğrencilerle kil terapisi çalışması yaptı...

15

Image

Yeni mezbahanede çevre düzenlemesi

Çay Belediyesi’ne ait yeni yapılan mezbahanede çevre düzenleme çalışmaları kapsamında perde duvarı yapılıyor...

16

Image

‘Devlet rehberlik etmeli’

İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, meyve ve sebzelerin..

17

Image

KARDEŞLİK İFTARI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakanlığı döneminde başlatılan Kardeşlik İftarı’nın altıncısı geniş katılımla gerçekleştirildi. ..

‘CHP’lilerin halka verdiği değeri gördük’ | Gazete3.com.tr
Image

‘CHP’lilerin halka verdiği değeri gördük’


Gazetemizin dile getirdiği CHP Parti Meclisi Üyesi Gaye Usluer’in Afyonkarahisar’da STK’ları ziyaretinde aldığı notları masada bırakmasına AK Parti İl Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Sevim’de tepki gösterdi. Önceki günkü toplantıda Usluer’e, CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal’a ve eşi Yasin Köksal’a tepki gösteren Sevim, CHP’lilerin FETÖ diliyle asılsız iddialarda bulunduğunu söyledi.
  SİYASET    20.09.2018 10:56:28

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Sevim, önceki günkü basın toplantısında CHP Parti Meclisi Üyesi Prof. Dr. Gaye Usluer’i, CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal’ı ve eşi Yasin Köksal’ı eleştirmişti. Gazetemizde yer alan STK’ların değeri bu kadar mı? Haberi üzerinden Usluer’i eleştiren Sevim, Atatürk İlkokulu ve yeni eğitim-öğretim dönemi öncesi kitap basımı yapılamayacak açıklaması üzerinden Burcu Köksal ile Yasin Köksal’a cevaplar vermişti.

TÜM İDDİALARI ÇÜRÜTTÜ

Sevim, CHP’lilerin vatandaşlara değer vermediğini STK toplantısında aldığı notları masada bırakan CHP Parti Meclisi Üyesi Prof. Dr. Gaye Usluer’le bir kez daha gördüklerini ifade etti. CHP Milletvekili Burcu Köksal’ın eğitim-öğretimde kullanılacak olan kitapların basımı yapılmayacak açıklamasına da, yeni eğitim-öğretim yılında tüm öğrencilere kitaplarının sıfır olarak teslim edildiğini belirterek cevap veren Sevim, son olarak Burcu Köksal’ın eşi gazeteci Yasin Köksal’ın sosyal medya hesabı üzerinden Atatürk İlkokulu’nun yeni bina işini yapan müteahhidin kaçtı iddialarının da asılsız olduğunu müteahhidin işi yapmaya devam ettiğini söyledi. Sevim, CHP’lilerin halka değer vermeyen ve FETÖ diliyle asılsız iddialarda bulundu sözlerine ekledi.>>>Gazete3


  SİYASET    20.09.2018 10:56:28

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.05.2019
22.05.2019
22.05.2019
OZEL HABERLER