Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Halkın seçtiği bizim için kıymetlidir’
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Bazı hatırlatmalarda bulunan Sezen mesajında “Halkın seç..

2

Image

‘Muhtarlar devletin temsilcileridir’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Muhtarlar Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, muhtarlık teşkilatının devletin her noktadak..

3

Image

‘Muhtarlar demokrasinin beşiğidir’
Muhtarlar Günü dolayısıyla bir açıklama yapan Vali Mustafa Tutulmaz, muhtarların, yerel demokrasinin en eski örneğini temsil ettiğini belirtti. ..

4

Image

‘Devletle milletin bütünleşme harcı’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, muhtarların devletle milletin bütünleşmesinin harcını oluşturduğunu belirtti. ..

5

Image

Er ailesinin acı günü
Evinde geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle, Dinar Devlet Hastanesine kaldırılan ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan AK Parti Dinar İlçe Başkanı ..

6

Image

‘Okullar eğitim kampüslerine dönüştürülmeli’
MHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, ilimizdeki okulların eğitim kampüsl..

7

Image

‘İttifakı halkla yapacağız’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıda yerel seçimlere ilişkin yol haritası gözden geçirildi. Yerel seçim topl..

8

Image

ETKİN PİŞMANLIĞI İSPATLAYANA TAHLİYE
FETÖ/PDY davalarında bir gelişme daha yaşandı. Yargıtay’ın bozduğu karar sonrasında Antalya’da dün İstinaf Mahkemesinde görülen davada iki sanık tahli..

9

Image

‘Sıkıntılara çözümlerimiz hazır’
Saadet Partisi İl STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığı ziyaretlerine devam ediyor. Yatırım ve Kalkınma Başkanı Hamza Gümüşkanat, STK ve Halkla İlişkiler..

10

Image

AK Parti Başmakçı’ya yeni atama
AK Parti Başmakçı İlçe Başkanlığı görevine Kadir Elaziz getirildi. 15 kişilik asıl, 8 kişilik yedek yeni yönetim kurulu liste taslağını hazırlayarak A..

11

Image

‘Bir kesimin kadrolu omurgasızları’
AK Parti haftalık basın toplantısında konuşan Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim, “ABD’li rahip Brunson’un alındığında ‘Bir papaz için Türkiye’..

12

Image

İşler’den Vali Tutulmaz’a ziyaret
Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Ankara Milletvekili Emrullah İşler Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti...

13

Image

MHP’li İGM üyeleri Bahçeli’yi ziyaret etti
Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi Üyeleri MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaret ettiler. ..

14

Image

Özkaya ailesinin acı günü
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya'nın vefat eden annesi Zeynep Özkaya, Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde defnedildi. ..

15

Image

‘AK Parti’nin değirmenine su taşıyorlar’
DP Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, AK Parti’nin CHP üzerinden bir siyasi alan dizayn etme stratejisinin olduğunu savunara..

16

Image

Hamm’dan Başkan Çoban’a ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, kardeş şehir Hamm Belediyesi’nden gelen heyeti makamında kabul etti. Bir dizi çalışma ve temaslarda bulunmak üzere..

17

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

‘CHP’lilerin halka verdiği değeri gördük’ | Gazete3.com.tr
Image

‘CHP’lilerin halka verdiği değeri gördük’


Gazetemizin dile getirdiği CHP Parti Meclisi Üyesi Gaye Usluer’in Afyonkarahisar’da STK’ları ziyaretinde aldığı notları masada bırakmasına AK Parti İl Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Sevim’de tepki gösterdi. Önceki günkü toplantıda Usluer’e, CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal’a ve eşi Yasin Köksal’a tepki gösteren Sevim, CHP’lilerin FETÖ diliyle asılsız iddialarda bulunduğunu söyledi.
  SİYASET    20.09.2018 10:56:28

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Sevim, önceki günkü basın toplantısında CHP Parti Meclisi Üyesi Prof. Dr. Gaye Usluer’i, CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal’ı ve eşi Yasin Köksal’ı eleştirmişti. Gazetemizde yer alan STK’ların değeri bu kadar mı? Haberi üzerinden Usluer’i eleştiren Sevim, Atatürk İlkokulu ve yeni eğitim-öğretim dönemi öncesi kitap basımı yapılamayacak açıklaması üzerinden Burcu Köksal ile Yasin Köksal’a cevaplar vermişti.

TÜM İDDİALARI ÇÜRÜTTÜ

Sevim, CHP’lilerin vatandaşlara değer vermediğini STK toplantısında aldığı notları masada bırakan CHP Parti Meclisi Üyesi Prof. Dr. Gaye Usluer’le bir kez daha gördüklerini ifade etti. CHP Milletvekili Burcu Köksal’ın eğitim-öğretimde kullanılacak olan kitapların basımı yapılmayacak açıklamasına da, yeni eğitim-öğretim yılında tüm öğrencilere kitaplarının sıfır olarak teslim edildiğini belirterek cevap veren Sevim, son olarak Burcu Köksal’ın eşi gazeteci Yasin Köksal’ın sosyal medya hesabı üzerinden Atatürk İlkokulu’nun yeni bina işini yapan müteahhidin kaçtı iddialarının da asılsız olduğunu müteahhidin işi yapmaya devam ettiğini söyledi. Sevim, CHP’lilerin halka değer vermeyen ve FETÖ diliyle asılsız iddialarda bulundu sözlerine ekledi.>>>Gazete3


  SİYASET    20.09.2018 10:56:28

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.10.2018
19.10.2018
19.10.2018
OZEL HABERLER