Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Afyon çok şanslı, ülkücü bir milletvekiline sahip”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret eden Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, “Afyonkarahi..

2

Image

“Afyonkarahisar sağlık turizminde başkent olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat İbrahim Yurdunuseven, TBMM Genel kurulunda Afyonkarahisar ile ilgili olarak bir konuşma yaptı. ..

3

Image

“İddialı olmak ayrı, iddiacı olmak ayrı”
Partisinin haftalık değerlendirme toplantısında konuşan İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Doktor Mahmut Koçak, “İddialı olmak ayrı, iddia..

4

Image

'Af'ta hakkı yanana ikinci şans

SGK İl Müdürü Samet Fidan, “Yapılandırma yapıp da ödeme zorluğu çeken tüm işverenlerimizin yapılandırma için 28 Şubat’a kadar olan yeni zaman dil..

5

Image

Taytak; “Kamp Merkezi, Afyonumuzu tanıtacak”
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak TBMM Meclis Genel Kurulu’nda dile getirdiği Afyonkarahisar’da Kamp M..

6

Image

Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: ‘İhracat hedeflerimiz çok yüksek’
Ticaret Bakanlığı yetkilileri, Afyonkarahisar’da 15 firmayı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bak..

7

Image

Leblebi ile sigara mücadelesi
Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları üyeleri vatandaşların sigara paketlerini alarak leblebi dağıttı...

8

Image

“Gençler, siyasette söz sahibi olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile birlikte 31 Mart yerel seçim..

9

Image

Başkan Çoban’a vefa
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 31 Mart’ta görev süresi dolacak olan Afyon..

10

Image

“Koyuncu’ya bütün bakanlıkların kapısı açık”

Emirdağlı vatandaşlarla görüşen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Serkan Başkana bütün bakanlıkların kapısı ardına kada..

11

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Şubat Pazar günü Afyonkarahisar’a geliyor...

12

Image

‘Artık yeter diyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya’nın Fatih-Eşrefpaşa bölgesindeki seçim bürosu düzen..

13

Image

‘CUMHUR İTTİFAKI bekamızın teminatıdır’
Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin, Cumhurbaşka..

14

Image

‘Engellilerin ihtiyaçları karşılanacak’

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile Dumlupınar Üniversitesi Engelsiz Hayat Topluluğu arasında “engelsiz kent” için ça..

15

Image

‘Sandıklara sahip çıkacağız’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ ilçesi ve Davulga beldesini ziyaret etti...

16

Image

Başkan Çöl, gönüllere giriyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, seçim çalışmaları kapsamında kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediyor...

17

Image

‘Projelerimizle Afyon’u uçuracağız’
Afyonkarahisar’ın çehresini değiştirecek birçok projesinin olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AFRAY, Millet Bahçeleri, se..

‘CHP’lilerin halka verdiği değeri gördük’ | Gazete3.com.tr
Image

‘CHP’lilerin halka verdiği değeri gördük’


Gazetemizin dile getirdiği CHP Parti Meclisi Üyesi Gaye Usluer’in Afyonkarahisar’da STK’ları ziyaretinde aldığı notları masada bırakmasına AK Parti İl Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Sevim’de tepki gösterdi. Önceki günkü toplantıda Usluer’e, CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal’a ve eşi Yasin Köksal’a tepki gösteren Sevim, CHP’lilerin FETÖ diliyle asılsız iddialarda bulunduğunu söyledi.
  SİYASET    20.09.2018 10:56:28

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Sevim, önceki günkü basın toplantısında CHP Parti Meclisi Üyesi Prof. Dr. Gaye Usluer’i, CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal’ı ve eşi Yasin Köksal’ı eleştirmişti. Gazetemizde yer alan STK’ların değeri bu kadar mı? Haberi üzerinden Usluer’i eleştiren Sevim, Atatürk İlkokulu ve yeni eğitim-öğretim dönemi öncesi kitap basımı yapılamayacak açıklaması üzerinden Burcu Köksal ile Yasin Köksal’a cevaplar vermişti.

TÜM İDDİALARI ÇÜRÜTTÜ

Sevim, CHP’lilerin vatandaşlara değer vermediğini STK toplantısında aldığı notları masada bırakan CHP Parti Meclisi Üyesi Prof. Dr. Gaye Usluer’le bir kez daha gördüklerini ifade etti. CHP Milletvekili Burcu Köksal’ın eğitim-öğretimde kullanılacak olan kitapların basımı yapılmayacak açıklamasına da, yeni eğitim-öğretim yılında tüm öğrencilere kitaplarının sıfır olarak teslim edildiğini belirterek cevap veren Sevim, son olarak Burcu Köksal’ın eşi gazeteci Yasin Köksal’ın sosyal medya hesabı üzerinden Atatürk İlkokulu’nun yeni bina işini yapan müteahhidin kaçtı iddialarının da asılsız olduğunu müteahhidin işi yapmaya devam ettiğini söyledi. Sevim, CHP’lilerin halka değer vermeyen ve FETÖ diliyle asılsız iddialarda bulundu sözlerine ekledi.>>>Gazete3


  SİYASET    20.09.2018 10:56:28

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER