Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Belediyeden Gençlik Konseri
Afyonkarahisar Belediyesi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek öncülüğünde, Kültür-Sanat etkinlikleri kapsamında konser programlarına devam ediyor. Bu kapsa..

2

Image

İyilik Yürüyüşü
İYİ Parti İl Başkanlığı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Atatürk Anıtı’na Çelenk koydu. Daha sonra ise Anıtpark’a kadar sür..

3

Image

CHP’lilerden 19 Mayıs kutlaması
CHP İl Başkanlığı tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama programı düzenlendi

..

4

Image

‘Karaca başarısıyla bizleri gururlandırdı’
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, 12-15 Mayıs 2022 tarihlerinde İstanbul Büyükçekmece’de 7. Uluslararası Turkish Open World Cup yarışmasında düzenl..

5

Image

Markalaşma eğitimi düzenlendi
ATSO KOBİ Akademisi tarafından, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB ETÜ Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi işbirliğinde, ATSO Me..

6

Image

Yıllık 5 milyon litre tıbbi etil alkol üretimi yapılacak
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan U..

7

Image

İhsaniyeli kadınlar Kılıçdaroğlu ile buluştu
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, İhsaniyeli kadınlarla birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret e..

8

Image

Kısa Film Festivali için geri sayım
Türkiye’nin ve Anadolu’nun sanata olan ihtiyacına yönelik yeni çalışmalar hedefleyerek Büyük Taarruz Uluslararası Kısa Film Festivali bu yıl kapıların..

9

Image

TED Koleji’nden 23 Nisan sergisi
TED Okulları öğrencileri arasında düzenlenen “102 yıl sonra 23 Nisan” konulu resim yarışmasına TED okullarından gönderilen eserlerden ve TED Afyon Kol..

10

Image

‘Afyon’un yıldızı parlayacak’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, “Afyonkarahisar, Büyükşehir olmaya yakın illerden biri. B..

11

Image

‘Yürekten tebrik ediyorum’
TBMM’de yapılan futbol turnuvasında başarı sağlayan Afyon takımını ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Sporun baş..

12

Image

‘Doğalgazı olmayan ilçe ve belde kalmayacak’
Afyonkarahisar’da mahalle iftarına katılan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Afyonkarahisar’da 3 yıl içerisinde doğalgazı olmayan ilçe ve..

13

Image

‘Büyük bir enerjiyle 2023’e hazırlanıyoruz’
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Karadeniz’deki doğal gaz çalışmaları ile ilgili önemli bir mesafe kat edildiğini belirterek, “Geçtiğimi..

14

Image

Bakan Dönmez’den Vali Çiçek’e ziyaret
Afyonkarahisar’a gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Vali Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret etti...

15

Image

‘MHP gücünü milletten almıştır’
MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Önce ülkem ve milletim diyen partimiz, milli devlet, güçlü iktidar hedefinden taviz vermez, vermeyecektir. Milliyetçi ..

16

Image

AKܒden 14 takım ön elemeyi geçti
TEKNOFEST 2021’de 5 takım ile temsil edilen AKܒde öğrenci kulüp ve topluluklarının azimli çalışmaları sonuç verdi. AKܒnün çeşitli kategorilerdeki 14..

17

Image

Eber Sarısı tanıtıldı
Dünya’da sadece Eber ve Akşehir göllerinde yetişen Eber Sarısı bitkisi Afyonkarahisar Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü tarafından İl Milli Eğiti..

‘Daha büyük hedeflere yürüyeceğiz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Daha büyük hedeflere yürüyeceğiz’


AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen vefa buluşmasında konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Hedeflerimizden, rotamızdan şaşmamak adına kurulduğu günün umutlarını saklamak ve onlarla muhabbetle bir arada olmak bizim için ayrı mutluluk. 19 yılda omuz omuza başardıklarımız ise aşikârdır. Milletimizin teveccühleriyle önümüzdeki yıllarda ise çok daha büyük hedeflere yürüyeceğiz” dedi
  SİYASET    18.01.2022 18:52:45


AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven'in Dinar/Dombayovası, Bayat/Asarcık Göleti Kapalı Sulama projeleri 2022 yatırım programına alınması ve AK Parti Kurucuları ile yapılan programla ilgili basın açıklaması yaptı. Yurdunuseven, "Her bir köşesi ayrı cennet ülkemizin her köşesinde aralıksız olarak çalışan AK Parti hizmetlerine Afyonkarahisar'ımızda da devam ediyoruz. Uzun zamandır hizmetten mahrum bırakılan milletimize hizmet getirmenin yanı sıra bugün aralıksız olarak yeni hizmet üretiyor, her yeni güne yeni bir hizmetle uyanıyoruz. Yine bu doğrultuda uzun süredir çabaladığımız Dinar/Dombayovası-Bayat/Asarcık Göleti Kapalı Sulama projelerinin 2022 yatırım programına alınması bizleri son derece mutlu etti. Bir kez daha başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli'ye, Bakan Yardımcımız Akif Özkaldı'ya, Valimiz Gökmen Çiçek'e, milletvekillerimize ve emeği olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

“BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ DAİM OLSUN”
AK Parti kurucularıyla yapılan toplantıyla ilgili olarak açıklama yapan Yurdunuseven, “AK Parti dününü unutmayan, bugününü bilen ve yarına umutla yürüyenlerin partisidir. AK Parti millete hizmet yolunda omuz omuza olmaktır. Afyonkarahisar'ımızda kurulan bu hizmet davasına ilk günden beri omuz verenleri ise unutmamak onların fikir ve görüşlerine daima kulak vermekte bizlerin vazifesidir. AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığımızın düzenlediği vefa buluşmasında AK Parti kurucularımızla bir araya geldik. Hedeflerimizden, rotamızdan şaşmamak adına kurulduğu günün umutlarını saklamak ve onlarla muhabbetle bir arada olmak bizim için ayrı mutluluk. 19 yılda omuz omuza başardıklarımız ise aşikârdır. Milletimizin teveccühleriyle önümüzdeki yıllarda ise çok daha büyük hedeflere yürüyeceğiz. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun” diye konuştu.>>>Gazete3


  SİYASET    18.01.2022 18:52:45

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER