Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘İhtiyaç sahiplerini bizlere bildirin’
Muhtarlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, muhtarlardan mahallelerdeki ihtiyaç sahiplerini bildirmeleri çağrısında bulunarak, “Beledi..

2

Image

‘Şehitlere minnet borcumuz var’
Tüm Şehit Çocukları Derneği tarafından hazırlanan “Şehit Kütüphaneleri” projesi kapsamında Şehit Abdülkadir Kocatürk adına oluşturulan kütüphanenin a..

3

Image

‘İhtiyaç sahiplerine ulaşacağız’
İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, İYİ Parti’nin Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine destek olmaya devam edeceklerini söyleyerek, “Tüm bu yardı..

4

Image

‘Eskiyen depoları değiştirdik’
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, jeotermal tesisle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Halkımızın sağlığını korumak adına jeotermal kaplıca tesi..

5

Image

Türkiye’nin dört bir yanına hurma ticareti yapıyor
Köylüoğlu işletmesi sahibi girişimci Bahattin Uslu, iftar sofralarının vazgeçilmezi hurmaları Arabistan ve İran’dan ithal edip Afyonkarahisar’a getire..

6

Image

‘Gönül sofraları kurmaya başladık’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’da Ramazan ayı boyunca günlük bin kişiye iftarlık kumanya dağıtacaklarını söyledi ..

7

Image

Avukatlar yapılanmasına operasyon
Afyonkarahisar ve Denizli'de Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "avukatlar yapılanması"na yönelik düzenlenen operasyonda 9 zanlı gözaltına alındı...

8

Image

Mukabele programları devam ediyor
Afyonkarahisar Belediyesi, 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayında vatandaşlarımızın evlerine konuk oluyor. Paşa Camii’nde 30 gün boyunca okunacak olan mukabel..

9

Image

İlk başvuru yapıldı
Sinanpaşa İlçesine bağlı Güney beldesinde 6 Haziran 2021’de yapılacak olan belediye seçimleri için AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığına ilk belediy..

10

Image

‘Annelik doğal babalık öğrenilebilen bir şeydir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Girişimcilik ve Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (GİKAM) tarafından “El Üstünde Tutulmak İçin İllaki..

11

Image

‘Sizler için gayret göstereceğiz’
Gece Karası olarak bilinen hastalığa dikkat çekmek için düzenlenen etkinlikte konuşan Vali Gökmen Çiçek, “Gerçekten zor bir hastalık. Bugünden sonra b..

12

Image

‘Tarım ekonomiye büyük katkı sağladı’
Tarım ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürü Mehmet Hasdemir, "2020 yılında Türkiye ekonomisi yüzde 1,8 büyürken tarım yüzde 4,8 büyüyerek ek..

13

Image

Belediye Ramazan ayı tedbirlerini aldı
İçişleri Bakanlığı, Ramazan Tedbirleri genelgesini yayınladı. Genelgeye göre Afyonkarahisar Belediyesi tarafından da gerekli önlemler alındı. Bu tedbi..

14

Image

İftar yemekleri hazırlanıyor
Sandıklı Belediyesi’nin Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine vereceği iftar yemekleri özenle hazırlanıyor. Belediye Başkanı Mustafa Çöl, hazırlanan yeme..

15

Image

TMO Şuhut’tan patates alacak
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla Toprak Mahsulleri Ofisi Türkiye genelinde yemeklik ve patates alımına başladı. Türkiye genelinde ..

16

Image

Taylan Başkan Böcek’le görüştü
Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile görüştü ..

17

Image

‘Tedbirlere uyalım’
MHP İl Binası’nın dezenfekte işlemlerinin düzenli olarak yapıldığını kaydeden MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de cov..

‘Değişmeyen tek şey değişim’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Değişmeyen tek şey değişim’


“Kariyer Gelişiminde Gelecek Öngörüleri” adlı seminerde konuşan Eğitim ve İletişim Danışmanı Dr. Cengiz Tavukçuoğlu, dünyanın artık küreselleştiğini ve değişmeyen tek şeyin değişim olduğunu belirtti
  SİYASET    07.04.2021 18:29:18

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Girişimcilik ve Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (GİKAM) tarafından “Kariyer Gelişiminde Gelecek Öngörüleri” adlı seminer düzenlendi. Moderatörlüğünü GİKAM Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Koray Gürpınar’ın yapığı seminerde Eğitim Ve İletişim Danışmanı Dr. Cengiz Tavukçuoğlu bilgi ve tecrübelerini paylaştı. Çevrim içi platformda düzenlenen programa öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.

“HEDEFE DAHA DA
YAKLAŞACAĞIZ”
Programda konuşan GİKAM Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Koray Gürpınar, yaklaşık bir buçuk yıl önce kurulan merkezin öğrencilerin kariyer planları ve mezuniyetleri sonrası yol gösterme misyonu ile kurulduğunu söyledi. Gürpınar, misyon doğrultusunda öğrencilere yol gösterecek, onlara ışık tutacak eğitimler düzenleyerek hedeflerini gerçekleştirdiklerini, bu eğitimle de hedeflerine daha yaklaşacaklarını ifade etti. Çevrim içi olarak düzenlenen programda tecrübelerini paylaşan Eğitim ve İletişim Danışmanı Dr. Cengiz Tavukçuoğlu, kariyer ve kariyer gelişimiyle ilgili pratik bilgilerden bahsetti. Tavukçuoğlu, günümüz dünyasında artık bilginin yalın bir eğitim ya da sadece eğlence ile sunulmadığını eğlenceli eğitimin sunulması gerektiğini söyledi.

“KENDİ ANALİZİNİ DOĞRU YAPANLAR
BİR ADIM ÖNDE OLACAKLAR”
Tavukçuoğlu, gelecek öngörülerinin insana mahcubiyet verebileceğini söyleyerek, dünyanın küreselleştiğini, hız ve rekabetin yoğun olduğunu ve değişmeyen tek şeyin değişim olduğunu ifade etti. Tavukçuoğlu, günümüzde C kuşağının etkin olduğunu söyleyerek “C kuşağı sürekli iletişim kuran, bilgisayarlı, sürekli bağlantıda olan ve sürekli tıklayan, içerik üreten, toplum yönlü, yaratıcı bir kuşaktır” dedi. Bu noktada bireylerin kariyer gelişimlerinde kendi SWOT analizlerini yaparak kendilerini doğru bir şekilde değerlendirmeleri gerektiğini dile getiren Tavukçuoğlu, kendi analizini doğru yapanların bir adım önde olacaklarını söyledi.>>>Mustafa Bayer

  SİYASET    07.04.2021 18:29:18

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER