Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Köksal’dan bakanlara soru önergesi
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye, ABD’li bir firma tarafından üretilen kans..

2

Image

‘Kentimiz emin insanların yaşadığı yerdir’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’ın tarih boyunca güvenilir insanların yaşadığı yer olarak bilindiğini ifad..

3

Image

‘Sevgi ve hoşgörü ile yürüyeceğiz’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’a, Türkiye’ye örnek olmuş bir basın birlikteliğini ziyaret ederek seçi..

4

Image

‘Zafere ulaşacağız’
Organize Sanayi Bölgesi’nde işçilerle bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, 31 Mart gecesi ..

5

Image

Başkan Çoban Koçak’ı ağırladı

Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanlığı ve Rektör Vekilliği görevini sürdüren, kısa süre önce ise Okan Üniversitesi rektörlük görevine atanan..

6

Image

Başkan Çoban’dan Arslan’a ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulun ardından Eğitim-Bir- Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şube Başkanlığına seçilen..

7

Image

‘Memur kadrolarına geçirilmeliler’

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Başkanlığ..

8

Image

MHP ‘Çetinkaya’ dedi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı belirlendi...

9

Image

‘Afyon spor branşlarında şaha kalktı’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, hakem camiasını ağırladı. İl Hakem Kurulu Başkanı Süleyman Güneş, uzun yıllar sporun içinde olmasına karşın son 10..

10

Image

‘Herhangi bir ittifak söz konusu değil’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Çay ilçe teşkilatını ziyaret ederek partililerle bir araya geldi. ..

11

Image

Afyon’a hizmet etmek benim için şereftir’

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’da vatandaşlara seslendi. Koçak, Afyonkarahisar’a hizmet etmenin kend..

12

Image

‘Yaptığınız hizmetler unutulamaz’
Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi Yürütme Kurulu, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Kent Konse..

13

Image

‘Yemen acil yardım bekliyor’
Afyonkarahisar STK Platformu, Yemen’de yaşanan katliamları protesto etti. Platform adına açıklama yapan Ahmet Ertürk, Yemen’deki katliamların durdurul..

14

Image

‘Başkan Çoban İGM Başkanlığı’na düşünülüyor’
Kanal 3 ekranlarında Gazeteciler Mehmet Emin Güzbey, Ertuğrul Sevim ve İsmail Akar’ın yorumlarıyla siyasetin nabzını tutan program Mega Siyaset’te, bu..

15

Image

‘Adaylarımızla damga vuracağız’
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, 31 Mart 2019 yerel seçimleri için müracaatta bulunan MHP Afyonkarahisar aday ada..

16

Image

‘İzin vermeyeceğiz’
Eğitim Bir Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mustafa Arslan TSK bünyesinde görev yapan kadın personellerin başörtü takması konusunda yaşanan son gelişme..

17

Image

‘Su yönetimi kalkınmada etkili olacak’
Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ilimizde 06-07 Aralık 2018 tarihleri arasında düzenlenen 1. Uluslararası İçme Suyu ve Atıksuyu Sempozyumu Vali Mus..

“DERDİMİZ TÜRKİYE” | Gazete3.com.tr
Image

“DERDİMİZ TÜRKİYE”


Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Ankara Kızılcahamam’da yaptığı istişare kampını Kanal 3 Ana Haber Bülteni’ne telefon bağlantısıyla değerlendiren MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, kamp boyunca mahalli idareler seçimlerindeki yol haritasının belirlendiğini, ceza indirimi konusunun konuşulduğunu ifade ederek, “Bizim derdimiz Türkiye, Türk milleti. Biz hiçbir atılımımızı, hiçbir düşüncemizi siyasi bir hal için yapmayız. Dürüst, kararlı bir şekilde verdiğimiz sözün arkasındayız” diye konuştu.
  SİYASET    02.10.2018 11:05:17

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Kanal 3 Ana Haber Bülteni’ne telefon bağlantısı yaparak, MHP’nin Kızılcahamam’daki İstişare Kampı’nı değerlendirdi. Kampın en önemli gündem maddesinin Mahalli İdareler Seçimleri olduğunu kaydeden Taytak, “Kamp boyunca MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, MYK üyeleri, milletvekillerimizle beraber mahalli idareler seçimleri konusunda yol haritamızı belirledik. Merkez yoklama kararıyla adaylar belirlenecek. Bununla beraber ilçelerde, beldelerde vatandaşların ve teşkilatlarımızın belirlediği adaylarla seçimlere gireceğiz. Bir diğer aldığımız karar ise her seçim bölgesinde seçime gireceğiz. İstanbul’a aday göstermeyeceğiz. Onun dışındaki her yere aday göstereceğiz” dedi.

“CEZA İNDİRİMİ KONUSUNDA MÜCADELEMİZİ ORTAYA KOYACAĞIZ”

Af konusunun da kampta ele alındığını söyleyen Taytak, “Biz bizim öne sürdüğümüz ceza indirimi konusunun konuşulmasını istiyoruz ama sadece konuşmak için değil, mantıklı bir çerçevede konuşulmasını istiyoruz. 267 bin kişi cezaevlerinde mahkum olarak bulunuyor. Bunların bazıları bir yatakta 3’er 5’er kişi olarak yatmak zorunda kalıyor. Halbuki FETÖ ve benzeri örgütlerin mensupları tek kişilik odalarla kalıyorlar ve FET֒den yargılananların pek çoğu cezaevlerinde. Bu sebeplerden dolayı çok düşünülerek hazırlanan bir yasa tasarısıdır. Bu tasarıyla ilgili olarak düşüncesini ortaya koymak isteyenlerin bu tasarıyı doğru okuyup doğru yorumlaması gerekmektedir. Önümüzdeki günlerde Meclise getirilecektir. Orada milletimizin daha iyi görebileceği bir ortam oluşacaktır. İnşallah Meclis’te bu tasarının kabul edilerek yasa olarak çıkması için MHP olarak bütün mücadelemizi ortaya koyacağız” ifadelerine yer verdi.

“NE YAPIYORSAK MİLLETİMİZ İÇİN YAPIYORUZ”

Taytak, “Bizim derdimiz Türkiye, Türk milleti. Biz hiçbir atılımımızı, hiçbir düşüncemizi siyasi bir hal için yapmayız. Dürüst, kararlı bir şekilde verdiğimiz sözün arkasındayız. Milletimizin bunu bilmesini istiyoruz. Milletimizin adına bu tür faaliyetler içinde olduğumuzu belirtmek istiyoruz” ifadelerine yer verdi.>>>Alkan KURT

  SİYASET    02.10.2018 11:05:17

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.12.2018
12.12.2018
12.12.2018
OZEL HABERLER