Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Özkaya ailesinin acı günü
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya'nın vefat eden annesi Zeynep Özkaya, Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde defnedildi. ..

2

Image

‘AK Parti’nin değirmenine su taşıyorlar’
DP Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, AK Parti’nin CHP üzerinden bir siyasi alan dizayn etme stratejisinin olduğunu savunara..

3

Image

Hamm’dan Başkan Çoban’a ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, kardeş şehir Hamm Belediyesi’nden gelen heyeti makamında kabul etti. Bir dizi çalışma ve temaslarda bulunmak üzere..

4

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

5

Image

‘Türkiye’nin nefes almaya ihtiyacı var’

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, memleketin derinden bir nefes almaya ihtiyacı olduğunu söyledi...

6

Image

‘Kent Meydanı yılbaşında tamam’
Afyonkarahisar’da ilkleri yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programı..

7

Image

‘Çözümü millette arıyoruz’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya’yı ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye’nin içi..

8

Image

‘Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız’
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri ile Dinar ilçesine yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ı makamında ziyaret e..

9

Image

Halka en iyi hizmet etmenin derdindeyiz’
AK Parti belde başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “AK Parti olarak halka daha iyi nasıl hizmet ederiz onun derdin..

10

Image

‘İscehisar’a yakışan bir hastane olacak’
Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen İscehisa..

11

Image

Başkan Çoban Komutan Çömez’i ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Hamza
Çömez’i makamında kabul etti. ..

12

Image

Eser aday adayı olmayı düşünüyor
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığına sıcak baktığını dile getirdi...

13

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığının kapıları dün olduğu gibi bugün de halka her daim ve sonuna kadar açık tutuluyor. STK temsilcileri ve vatandaş..

14

Image

‘İslam Medeniyeti ilim medeniyetidir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesinde Dini İlimlerin Ehemmiyeti ve Günümüzdeki Temel Meseleleri konferansında konuşan 29 Mayıs..

15

Image

‘Sürpriz adaylar olabilir’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu yerel..

16

Image

Yeni yönetimden ilk toplantı
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından belirlenen CHP İl Yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıyla ilgili olarak İl Yöne..

17

Image

‘Çayırbağ’a yatırım yağdı’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser yönetim Kurulu Üyeleri Osman Keskin ve Mecit Tarkan ile beraber Çayırbağ Bel..

“DERDİMİZ TÜRKİYE” | Gazete3.com.tr
Image

“DERDİMİZ TÜRKİYE”


Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Ankara Kızılcahamam’da yaptığı istişare kampını Kanal 3 Ana Haber Bülteni’ne telefon bağlantısıyla değerlendiren MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, kamp boyunca mahalli idareler seçimlerindeki yol haritasının belirlendiğini, ceza indirimi konusunun konuşulduğunu ifade ederek, “Bizim derdimiz Türkiye, Türk milleti. Biz hiçbir atılımımızı, hiçbir düşüncemizi siyasi bir hal için yapmayız. Dürüst, kararlı bir şekilde verdiğimiz sözün arkasındayız” diye konuştu.
  SİYASET    02.10.2018 11:05:17

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Kanal 3 Ana Haber Bülteni’ne telefon bağlantısı yaparak, MHP’nin Kızılcahamam’daki İstişare Kampı’nı değerlendirdi. Kampın en önemli gündem maddesinin Mahalli İdareler Seçimleri olduğunu kaydeden Taytak, “Kamp boyunca MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, MYK üyeleri, milletvekillerimizle beraber mahalli idareler seçimleri konusunda yol haritamızı belirledik. Merkez yoklama kararıyla adaylar belirlenecek. Bununla beraber ilçelerde, beldelerde vatandaşların ve teşkilatlarımızın belirlediği adaylarla seçimlere gireceğiz. Bir diğer aldığımız karar ise her seçim bölgesinde seçime gireceğiz. İstanbul’a aday göstermeyeceğiz. Onun dışındaki her yere aday göstereceğiz” dedi.

“CEZA İNDİRİMİ KONUSUNDA MÜCADELEMİZİ ORTAYA KOYACAĞIZ”

Af konusunun da kampta ele alındığını söyleyen Taytak, “Biz bizim öne sürdüğümüz ceza indirimi konusunun konuşulmasını istiyoruz ama sadece konuşmak için değil, mantıklı bir çerçevede konuşulmasını istiyoruz. 267 bin kişi cezaevlerinde mahkum olarak bulunuyor. Bunların bazıları bir yatakta 3’er 5’er kişi olarak yatmak zorunda kalıyor. Halbuki FETÖ ve benzeri örgütlerin mensupları tek kişilik odalarla kalıyorlar ve FET֒den yargılananların pek çoğu cezaevlerinde. Bu sebeplerden dolayı çok düşünülerek hazırlanan bir yasa tasarısıdır. Bu tasarıyla ilgili olarak düşüncesini ortaya koymak isteyenlerin bu tasarıyı doğru okuyup doğru yorumlaması gerekmektedir. Önümüzdeki günlerde Meclise getirilecektir. Orada milletimizin daha iyi görebileceği bir ortam oluşacaktır. İnşallah Meclis’te bu tasarının kabul edilerek yasa olarak çıkması için MHP olarak bütün mücadelemizi ortaya koyacağız” ifadelerine yer verdi.

“NE YAPIYORSAK MİLLETİMİZ İÇİN YAPIYORUZ”

Taytak, “Bizim derdimiz Türkiye, Türk milleti. Biz hiçbir atılımımızı, hiçbir düşüncemizi siyasi bir hal için yapmayız. Dürüst, kararlı bir şekilde verdiğimiz sözün arkasındayız. Milletimizin bunu bilmesini istiyoruz. Milletimizin adına bu tür faaliyetler içinde olduğumuzu belirtmek istiyoruz” ifadelerine yer verdi.>>>Alkan KURT

  SİYASET    02.10.2018 11:05:17

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.10.2018
16.10.2018
16.10.2018
OZEL HABERLER