Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Afyon çok şanslı, ülkücü bir milletvekiline sahip”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret eden Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, “Afyonkarahi..

2

Image

“İddialı olmak ayrı, iddiacı olmak ayrı”
Partisinin haftalık değerlendirme toplantısında konuşan İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Doktor Mahmut Koçak, “İddialı olmak ayrı, iddia..

3

Image

“Afyonkarahisar sağlık turizminde başkent olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat İbrahim Yurdunuseven, TBMM Genel kurulunda Afyonkarahisar ile ilgili olarak bir konuşma yaptı. ..

4

Image

'Af'ta hakkı yanana ikinci şans

SGK İl Müdürü Samet Fidan, “Yapılandırma yapıp da ödeme zorluğu çeken tüm işverenlerimizin yapılandırma için 28 Şubat’a kadar olan yeni zaman dil..

5

Image

Taytak; “Kamp Merkezi, Afyonumuzu tanıtacak”
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak TBMM Meclis Genel Kurulu’nda dile getirdiği Afyonkarahisar’da Kamp M..

6

Image

Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: ‘İhracat hedeflerimiz çok yüksek’
Ticaret Bakanlığı yetkilileri, Afyonkarahisar’da 15 firmayı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bak..

7

Image

Leblebi ile sigara mücadelesi
Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları üyeleri vatandaşların sigara paketlerini alarak leblebi dağıttı...

8

Image

“Gençler, siyasette söz sahibi olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile birlikte 31 Mart yerel seçim..

9

Image

“Koyuncu’ya bütün bakanlıkların kapısı açık”

Emirdağlı vatandaşlarla görüşen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Serkan Başkana bütün bakanlıkların kapısı ardına kada..

10

Image

Başkan Çoban’a vefa
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 31 Mart’ta görev süresi dolacak olan Afyon..

11

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Şubat Pazar günü Afyonkarahisar’a geliyor...

12

Image

‘Artık yeter diyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya’nın Fatih-Eşrefpaşa bölgesindeki seçim bürosu düzen..

13

Image

‘CUMHUR İTTİFAKI bekamızın teminatıdır’
Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin, Cumhurbaşka..

14

Image

‘Engellilerin ihtiyaçları karşılanacak’

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile Dumlupınar Üniversitesi Engelsiz Hayat Topluluğu arasında “engelsiz kent” için ça..

15

Image

‘Sandıklara sahip çıkacağız’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ ilçesi ve Davulga beldesini ziyaret etti...

16

Image

Başkan Çöl, gönüllere giriyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, seçim çalışmaları kapsamında kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediyor...

17

Image

‘Projelerimizle Afyon’u uçuracağız’
Afyonkarahisar’ın çehresini değiştirecek birçok projesinin olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AFRAY, Millet Bahçeleri, se..

“DERDİMİZ TÜRKİYE” | Gazete3.com.tr
Image

“DERDİMİZ TÜRKİYE”


Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Ankara Kızılcahamam’da yaptığı istişare kampını Kanal 3 Ana Haber Bülteni’ne telefon bağlantısıyla değerlendiren MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, kamp boyunca mahalli idareler seçimlerindeki yol haritasının belirlendiğini, ceza indirimi konusunun konuşulduğunu ifade ederek, “Bizim derdimiz Türkiye, Türk milleti. Biz hiçbir atılımımızı, hiçbir düşüncemizi siyasi bir hal için yapmayız. Dürüst, kararlı bir şekilde verdiğimiz sözün arkasındayız” diye konuştu.
  SİYASET    02.10.2018 11:05:17

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Kanal 3 Ana Haber Bülteni’ne telefon bağlantısı yaparak, MHP’nin Kızılcahamam’daki İstişare Kampı’nı değerlendirdi. Kampın en önemli gündem maddesinin Mahalli İdareler Seçimleri olduğunu kaydeden Taytak, “Kamp boyunca MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, MYK üyeleri, milletvekillerimizle beraber mahalli idareler seçimleri konusunda yol haritamızı belirledik. Merkez yoklama kararıyla adaylar belirlenecek. Bununla beraber ilçelerde, beldelerde vatandaşların ve teşkilatlarımızın belirlediği adaylarla seçimlere gireceğiz. Bir diğer aldığımız karar ise her seçim bölgesinde seçime gireceğiz. İstanbul’a aday göstermeyeceğiz. Onun dışındaki her yere aday göstereceğiz” dedi.

“CEZA İNDİRİMİ KONUSUNDA MÜCADELEMİZİ ORTAYA KOYACAĞIZ”

Af konusunun da kampta ele alındığını söyleyen Taytak, “Biz bizim öne sürdüğümüz ceza indirimi konusunun konuşulmasını istiyoruz ama sadece konuşmak için değil, mantıklı bir çerçevede konuşulmasını istiyoruz. 267 bin kişi cezaevlerinde mahkum olarak bulunuyor. Bunların bazıları bir yatakta 3’er 5’er kişi olarak yatmak zorunda kalıyor. Halbuki FETÖ ve benzeri örgütlerin mensupları tek kişilik odalarla kalıyorlar ve FET֒den yargılananların pek çoğu cezaevlerinde. Bu sebeplerden dolayı çok düşünülerek hazırlanan bir yasa tasarısıdır. Bu tasarıyla ilgili olarak düşüncesini ortaya koymak isteyenlerin bu tasarıyı doğru okuyup doğru yorumlaması gerekmektedir. Önümüzdeki günlerde Meclise getirilecektir. Orada milletimizin daha iyi görebileceği bir ortam oluşacaktır. İnşallah Meclis’te bu tasarının kabul edilerek yasa olarak çıkması için MHP olarak bütün mücadelemizi ortaya koyacağız” ifadelerine yer verdi.

“NE YAPIYORSAK MİLLETİMİZ İÇİN YAPIYORUZ”

Taytak, “Bizim derdimiz Türkiye, Türk milleti. Biz hiçbir atılımımızı, hiçbir düşüncemizi siyasi bir hal için yapmayız. Dürüst, kararlı bir şekilde verdiğimiz sözün arkasındayız. Milletimizin bunu bilmesini istiyoruz. Milletimizin adına bu tür faaliyetler içinde olduğumuzu belirtmek istiyoruz” ifadelerine yer verdi.>>>Alkan KURT

  SİYASET    02.10.2018 11:05:17

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER