Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Ülkemizin geleceği gençlerin elinde’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kut..

2

Image

Kardeşlik İftarı
Afyonkarahisar Belediyesi, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ), Afyonkarahisar Müftülüğü, Sivil Toplum Kuruluşu Platformu ve Afyonkarahisar Gençlik Merk..

3

Image

Asker olmanın sevincini yaşadılar

Afyonkarahisar ve çevre illerde yaşayan 22 engelli vatandaş, Engelliler Haftası dolayısıyla düzenlenen ‘Temsili Askerlik’ töreniyle bir günlüğüne..

4

Image

FRİGKÜM toplantısı yapıldı

Frigya Kültürel Mirasını Koruma ve Kalkınma Birliği (FRİGKÜM) Mayıs Ayı Birlik Meclisi Olağan toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığında Afyo..

5

Image

AFYON ŞAHLANACAK

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, yaptığı konuşmada, Afyonk..

6

Image

‘Yatırımların destekçisi olacağım’

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veyse..

7

Image

Çocuk Evi’nde iftar

Vali Mustafa Tutulmaz, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Fatih Çocuk Evi’nde kalan gençleri ziyaret ederek onlarla birlikte ..

8

Image

Türkeli Gazetesi’nden Zeybek’e ziyaret

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Türkeli Gazetesi Sahibi Hacı Hakkı Özsoy ve beraberindeki köşe yazarlarını, muhabirleri makamında kabul etti...

9

Image

Ataköy'de iftar coşkusu

Afyonkarahisar Belediyesi'nin geleneksel mahalle iftarları ,Ataköy mahallesi ile devam etti. İftara büyük ilgi gösteren vatandaşlar, Belediye..

10

Image

Gönül belediyeciliği artık cepte

Afyonkarahisar Belediyesi, vatandaşların öneri, şikâyet ve taleplerini daha hızlı iletebilmeleri için WhatsApp iletişim hattı kurdu. WhatsApp il..

11

Image

Beşer yeniden başkan yardımcısı

TOSYÖV Mütevelli Heyet Olan Genel Kurulu Ankara Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi. Genel Kurul’da Türkiye Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği..

12

Image

‘Genç girişimciliği arttıracağız’

Genç MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi Yönetim Kurulu, TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu’nu ziyaret etti. Ziyarette konuşan TOBB Afyonkarah..

13

Image

‘Kalkınma için ortak hareket’

Ömer-Gecek ve Gazlıgöl Turizm Merkezleri Birlik Meclisi toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığında yapıldı. ..

14

Image

Mesleki Yeterlilik Sınavı yapıldı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Motorlu Kara Taşıtı Alım Satım Yeterlilik Belgesi Sınavı gerçekleştirildi...

15

Image

‘İscehisar daha fazla gelişecek’

İscehisar Mermerciler Derneği yönetimini makamında ağırlayan Kaymakam Ahmet Nuri Demir, birlik ve beraberlik içinde İscehisar’ı daha fazla gelişt..

16

Image

‘AFRAY’a destek olacağız’

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden Demiryolları Makinistleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı Reşat Petek, AFRAY P..

17

Image

Turkcell Afyon’da iftar yemeği verdi

Türkiye’nin Turkcell’i sevgi, paylaşma ve bereket ayı Ramazan’da iftar organizasyonlarına bu yıl da devam ediyor. Afyonkarahisarlı vatandaşlarla ..

“DERDİMİZ TÜRKİYE” | Gazete3.com.tr
Image

“DERDİMİZ TÜRKİYE”


Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Ankara Kızılcahamam’da yaptığı istişare kampını Kanal 3 Ana Haber Bülteni’ne telefon bağlantısıyla değerlendiren MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, kamp boyunca mahalli idareler seçimlerindeki yol haritasının belirlendiğini, ceza indirimi konusunun konuşulduğunu ifade ederek, “Bizim derdimiz Türkiye, Türk milleti. Biz hiçbir atılımımızı, hiçbir düşüncemizi siyasi bir hal için yapmayız. Dürüst, kararlı bir şekilde verdiğimiz sözün arkasındayız” diye konuştu.
  SİYASET    02.10.2018 11:05:17

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Kanal 3 Ana Haber Bülteni’ne telefon bağlantısı yaparak, MHP’nin Kızılcahamam’daki İstişare Kampı’nı değerlendirdi. Kampın en önemli gündem maddesinin Mahalli İdareler Seçimleri olduğunu kaydeden Taytak, “Kamp boyunca MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, MYK üyeleri, milletvekillerimizle beraber mahalli idareler seçimleri konusunda yol haritamızı belirledik. Merkez yoklama kararıyla adaylar belirlenecek. Bununla beraber ilçelerde, beldelerde vatandaşların ve teşkilatlarımızın belirlediği adaylarla seçimlere gireceğiz. Bir diğer aldığımız karar ise her seçim bölgesinde seçime gireceğiz. İstanbul’a aday göstermeyeceğiz. Onun dışındaki her yere aday göstereceğiz” dedi.

“CEZA İNDİRİMİ KONUSUNDA MÜCADELEMİZİ ORTAYA KOYACAĞIZ”

Af konusunun da kampta ele alındığını söyleyen Taytak, “Biz bizim öne sürdüğümüz ceza indirimi konusunun konuşulmasını istiyoruz ama sadece konuşmak için değil, mantıklı bir çerçevede konuşulmasını istiyoruz. 267 bin kişi cezaevlerinde mahkum olarak bulunuyor. Bunların bazıları bir yatakta 3’er 5’er kişi olarak yatmak zorunda kalıyor. Halbuki FETÖ ve benzeri örgütlerin mensupları tek kişilik odalarla kalıyorlar ve FET֒den yargılananların pek çoğu cezaevlerinde. Bu sebeplerden dolayı çok düşünülerek hazırlanan bir yasa tasarısıdır. Bu tasarıyla ilgili olarak düşüncesini ortaya koymak isteyenlerin bu tasarıyı doğru okuyup doğru yorumlaması gerekmektedir. Önümüzdeki günlerde Meclise getirilecektir. Orada milletimizin daha iyi görebileceği bir ortam oluşacaktır. İnşallah Meclis’te bu tasarının kabul edilerek yasa olarak çıkması için MHP olarak bütün mücadelemizi ortaya koyacağız” ifadelerine yer verdi.

“NE YAPIYORSAK MİLLETİMİZ İÇİN YAPIYORUZ”

Taytak, “Bizim derdimiz Türkiye, Türk milleti. Biz hiçbir atılımımızı, hiçbir düşüncemizi siyasi bir hal için yapmayız. Dürüst, kararlı bir şekilde verdiğimiz sözün arkasındayız. Milletimizin bunu bilmesini istiyoruz. Milletimizin adına bu tür faaliyetler içinde olduğumuzu belirtmek istiyoruz” ifadelerine yer verdi.>>>Alkan KURT

  SİYASET    02.10.2018 11:05:17

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.05.2019
18.05.2019
18.05.2019
OZEL HABERLER