Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

HEYBELİ VE GAZLIGÖL Turizm Merkezleri iptal

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre, Afyonkarahisar İhsaniye Gazlıgöl ve Bolvadin Heybeli Term..

2

Image

Otopark paralı oldu boş kaldı

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından 9 Eylül pazartesi gününden bu yana ücretli olarak hizmet vermeye başlayan kapalı otopark, ücret nedeniyle bo..

3

Image

Mezbahanede çalışmalar tamamlandı

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın göreve geldiği ilk günden itibaren başlattığı mezbahane revizyon çalışmaları tamamlandı...

4

Image

‘Yapılan yanlıştan dönülmelidir’


Gazlıgöl Havzası Termal Yatırımcılar ve İşletmeleri Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Başaran, Gazlıgöl Turizm Bölgesi’nin turizm sahasından..

5

Image

Arazi tartışması kanlı bitti

Afyonkarahisar'ın Bayat ilçesinde, arazi anlaşmazlığı yüzünden çıktığı iddia edilen tartışmada av tüfeğiyle yaralanan kişi kaldırıldığı hastanede..

6

Image

İlçelere kaymakam bulunamıyor

Afyonkarahisar’ın ilçelerinden 9 tanesi kaymakam vekilleriyle yönetiliyor. Bu vekillerden üç tanesi ise iki görev yürütüyor. Birisi vali yardı..

7

Image

Başkanlar taleplerini iletti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak öncülüğünde MHP’li belediye başkanları Ankara’da bir dizi..

8

Image

‘Özel sektör dijitalleşmeli’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Facebook ve Habitat Derneği’nin işbirliği ile hayata geçirilen Facebook İstasyonu’nun açılışında konuş..

9

Image

Devlet Hastanesi’nde müzik dinletisi
Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde palyatif servisinde uzun süredir yatmakta olan hastaların refakatçilerine müzik dinletisi gerçekleştirilerek moral ..

10

Image

Çalınan hayvanlar bulundu


Çay ilçesine bağlı Kadıköy köyünde bir çiftlikten çalınan hayvanlar emniyet ekiplerinin çalışmaları sonucu kısa sürede bulunarak sahibine te..

11

Image

Kart kopyalama düzeneği ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonda banka kartı kopyalama düzeneği ve beraberindeki teçhizatlar ele geçirildi. Olayla il..

12

Image

Teknoloji farkındalığı konuşuldu

75. Yıl İlkokulu tarafından hazırlanan Sandıklı Belediyesi ve Sandıklı Kaymakamlığı tarafından desteklenen “Teknoloji Farkındalık Projesi” kapsam..

13

Image

Yaz Şenlikleri devam ediyor

İscehisar Belediyesi Yaz Şenliklerinin 4. Gününde Osman Öztekin sahne aldı...

14

Image

VELİLERE UYARI

Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada,okul servisi özel izni olmayan ve Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nce logo yapıştırılmay..

15

Image

87 yıldır leblebili helva yapıyorlar

Sandıklı ilçesinde 87 yıl önce açılan iş yerinde leblebili helva yapan Ayhopa ailesi, tatlı sevenleri bir asırdır aynı lezzetle buluşturuyor...

16

Image

Teminatlar geri alınabilecek

Kırsal kalkınma destekleri kapsamında tarıma dayalı projeleri için hibe sözleşmesi imzalamış ancak bugüne kadar herhangi bir ödeme yapılmamış yat..

17

Image

‘MB’nin adımları moral veriyor’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Merkez Bankası’nın bir hafta vadeli repo ihale faiz oranını indirmesine i..

‘Devlet rehberlik etmeli’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Devlet rehberlik etmeli’İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, meyve ve sebzelerin pazarlanmasında devletin rehberlik etmesi gerektiğini vurgulayarak, “Halk pazarlarına önem verilebilir, dar gelirli vatandaşlar üreticiden, tüketiciye ucuz meyve sebze alabilsin” dedi.
  SİYASET    22.05.2019 10:54:54

İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuştu. İnkaya, Türkiye’nin ve Afyonkarahisar’ın gündemindeki en önemli konulardan birisinin ekonomi olduğunu belirterek, “İlimizin ve ülkemizin en önemli konularından biriside ekonomimizin içinde bulunduğu durumudur. Geçen sonbahardan beri yüksek fiyatlara aldığımız meyve sebzeyi köylümüzün üretme mevsimi yaklaşıyor. Örneğin Türkiye’de üretilen ve ihraç edilen kirazın büyük bir bölümü ilimizden çıkar. Ne yazık ki vicdansız tüccarların eline bırakılan köylü emeğinin, karşılığını alamaz. Ne yol göstereni ne yardım edeni vardır. Bugün yüksek fiyatlara alınan sebze ve meyveler üreticiden yok pahasına alınır. “Bak enflasyonu da düşürdük” diye böbürlenilir. Şunu söylüyoruz köylünün ürettiği ürün yok pahasına elinden alınmasın!” dedi.

AKŞENER İL BAŞKANLARIYLA TOPLANTI YAPACAK

İnkaya, açıklamalarına şöyle devam etti: “Kiraz, vişne, elma gibi meyvelerin pazarlanmasında rehberlik edilebilinir. Halk pazarlarına önem verilebilir, dar gelirli vatandaşlar üreticiden, tüketiciye ucuz meyve sebze alabilsin. Hem bu sayede işi olmayan gençlerimize tarım alanlarında iş imkânları sağlanır hem üreten hem tüketen sevinir, diyor. İyi ramazanlar diliyorum. Ayrıca İYİ Parti olarak 23 mayısta İstanbul da genel başkanımızın başkanlığında tüm il başkanlarımızla toplantı yapacağız. Oradan dönüşte de 25 Mayıs Cumartesi günü Ankara da tüzük değişikliği gündemiyle üst kurul delegelerimizle ve il başkanlarımızın katılımıyla toplanacağız. Bende bu toplantılara katılacağım.”>>>Gazete3

  SİYASET    22.05.2019 10:54:54

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.09.2019
14.09.2019
14.09.2019
OZEL HABERLER