Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Kolaylı ailesinin acı günü

Afyonkarahisar’ın tanınmış iş adamı Ahmet Kolaylı’nın annesi Mükerreme Kolaylı vefat etti. Merhume Kolaylı, dün İmaret Camii’nde kılınan cenaze n..

2

Image

‘Haktan yana ölmek en şerefli lütuftur’

Anadolu Gençlik Derneği Afyonkarahisar Şubesi tarafından, Mısır’ın eski Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’nin vefatı dolayısıyla yapılan açıklamada, “..

3

Image

Zeybek konuklarını ağırladı

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Son olarak Afyonkarahisar Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Nu..

4

Image

Bakan Selçuk geliyor

Bir dizi ziyaret ve programa katılmak üzere Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bugün Afyonkarahisar’a geliyor...

5

Image

‘Türkiye ve Çin yıldız ülkeler olacak’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu (ATSO) Başkanı Hüsnü Serteser, Türkiye ve Çin’in gelecekte dünyanın yıldız ülkeleri olacağı..

6

Image

“Filistinliler Türkiye’yi hami olarak görüyor”

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Cami Gençlik Topluluğu tarafından Beytü’l Makdis konulu konferansta konuşan AKÜ Cami Gençlik Topluluğu Akademik..

7

Image

Afyon yeşile boyanıyor

Afyonkarahisar Belediyesi, yaz aylarının gelmesi ile birlikte yeşil alan ve ağaçlandırma çalışmalarına hız verdi. Kentte yeni bir imaj ve çehre k..

8

Image

MYO’nun sorunları konuşuldu

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Dinar Meslek Yüksek Okulu’nda (MYO) üniversite öğrencilerinin ve eğitim, öğretime ilişkin bazı sorunların görüş..

9

Image

Kızıl geyik tedavi ediliyor

Eskişehir kırsalında vatandaşlar tarafından bitkin halde bulunan kızıl geyik yavrusu Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaban Hayatını Kurtarma Rehabili..

10

Image

“Mısır’daki zulme dur denmeli”

Afyonkarahisar STK Platformu Sözcüsü Ahmet Ertürk, bütün dünya liderlerinin harekete geçerek, Mısır’da yaşanan bu zulme dur demeleri gerektiğini ..

11

Image

‘Silah atılmasını engelleyeceğiz’
Afyonkarahisar Valiliği tarafından Haziran ayı Halk Günü Toplantısı düzenlendi. ..

12

Image

Başkan Çöl’den seçim ziyaretleri

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, İstanbul’daki Afyonkarahisarlılarla bazı temaslarda bulundu...

13

Image

‘Unutmayacağız, unutturmayacağız’

AK Parti İl İnsan Hakları Başkanı Selcen Hıdıroğlu, Muhammed Mursi’nin zalimlerin mahkemesinde şehadete yürüdüğünü söyleyerek, yapılan zulümleri ..

14

Image

‘Hukuku ve adaleti tekrar sağlayacağız’

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, İstanbul'da bu..

15

Image

Erkekliğe ilk adımı attılar
Afyonkarahisar’ın Nuribey beldesinin tanınmış isimlerinden Fatih Çelik’in oğlu Hasan Çelik ile İbrahim Çelik’in oğlu Hasan Çelik, sünnet olarak erkekl..

16

Image

Başkan Sarı’dan anlamlı ziyaret

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Babalar Günü’nde Buhurcular Huzurevi’nde yaşayan yaşlıları ziyaret etti. ..

17

Image

Maliye bölümünde mezuniyet coşkusu

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Maliye Bölümü 41. dönem mezuniyet töreni yapıldı. ..

‘Devlet rehberlik etmeli’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Devlet rehberlik etmeli’İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, meyve ve sebzelerin pazarlanmasında devletin rehberlik etmesi gerektiğini vurgulayarak, “Halk pazarlarına önem verilebilir, dar gelirli vatandaşlar üreticiden, tüketiciye ucuz meyve sebze alabilsin” dedi.
  SİYASET    22.05.2019 10:54:54

İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuştu. İnkaya, Türkiye’nin ve Afyonkarahisar’ın gündemindeki en önemli konulardan birisinin ekonomi olduğunu belirterek, “İlimizin ve ülkemizin en önemli konularından biriside ekonomimizin içinde bulunduğu durumudur. Geçen sonbahardan beri yüksek fiyatlara aldığımız meyve sebzeyi köylümüzün üretme mevsimi yaklaşıyor. Örneğin Türkiye’de üretilen ve ihraç edilen kirazın büyük bir bölümü ilimizden çıkar. Ne yazık ki vicdansız tüccarların eline bırakılan köylü emeğinin, karşılığını alamaz. Ne yol göstereni ne yardım edeni vardır. Bugün yüksek fiyatlara alınan sebze ve meyveler üreticiden yok pahasına alınır. “Bak enflasyonu da düşürdük” diye böbürlenilir. Şunu söylüyoruz köylünün ürettiği ürün yok pahasına elinden alınmasın!” dedi.

AKŞENER İL BAŞKANLARIYLA TOPLANTI YAPACAK

İnkaya, açıklamalarına şöyle devam etti: “Kiraz, vişne, elma gibi meyvelerin pazarlanmasında rehberlik edilebilinir. Halk pazarlarına önem verilebilir, dar gelirli vatandaşlar üreticiden, tüketiciye ucuz meyve sebze alabilsin. Hem bu sayede işi olmayan gençlerimize tarım alanlarında iş imkânları sağlanır hem üreten hem tüketen sevinir, diyor. İyi ramazanlar diliyorum. Ayrıca İYİ Parti olarak 23 mayısta İstanbul da genel başkanımızın başkanlığında tüm il başkanlarımızla toplantı yapacağız. Oradan dönüşte de 25 Mayıs Cumartesi günü Ankara da tüzük değişikliği gündemiyle üst kurul delegelerimizle ve il başkanlarımızın katılımıyla toplanacağız. Bende bu toplantılara katılacağım.”>>>Gazete3

  SİYASET    22.05.2019 10:54:54

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.06.2019
19.06.2019
19.06.2019
OZEL HABERLER