Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

MHP Afyon’da oylarını %50 artırdı İŞİN SIRRI BAHÇELİ VE TAYTAK
MHP tüm Türkiye’de ve ilimizde oy oranını artırdı. Türkiye genelinde MHP’nin oyları %18.81’e yükselirken, Afyonda da %50 oy artışı sağlandı. MHP’nin t..

2

Image

‘SBF küresel bir marka oldu’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 10 yıldır düzenli olarak gerçekleştirilen Saraybosna İş Forumu'nun (SB..

3

Image

Karakaş, AKÜ Rektörü oldu


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Türkiye genelinde 9 üniversiteye rektör ataması yapıldı...

4

Image

Hizmet ayaklarına geldi

Vali Mustafa Tutulmaz Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde yeni kimlik kartı başvuruları alınan vatandaşlarla bir araya geldi...

5

Image

‘Hayat dijitale evriliyor’

Yerel Zincirler Buluşuyor 2019 toplantısında konuşan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, hayatın hızla dij..

6

Image

‘Vizyon projeleri hayata geçireceğiz’

31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerin ardından mazbatasını alarak göreve resmen başlayan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e tebrik ziy..

7

Image

‘Afyonkarahisar’a değer katacağız’

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar’a değer katacaklarını bel..

8

Image

‘Sizlere büyük önem veriyoruz’

TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’ni ağırlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser yaptığı açıklamada, “ATSO ola..

9

Image

Taytak’a yoğun ilgi


Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar'ın Kızılören ilçesini ziyaret etti. Kızılö..

10

Image

‘Gönül belediyeciliğini yaşatacağız’

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, yeni dönemde AK Parti’nin gönül belediyeciliğini yaşatacaklarını..

11

Image

“Güzel hizmetler yapacağız”

Vali Mustafa Tutulmaz’ı ağırlayan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Vali Tutulmaz’ın liderliğinde Afyonkarahisar’a çok güzel eserler kazandıracakla..

12

Image

‘Üretken Belediyecilik Afyon’da hayat bulacak’

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, yerel seçimlerin ardından artık sıranın icraatta olduğunu kaydederek, "MHP'li Belediyelerde vatand..

13

Image

‘Hep beraber sorunları çözeceğiz’

Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkan Adayı Serhat Gümüş, muhasebeci ve mali müşavirlerin yaşadıkları sorunları iyi bild..

14

Image

‘Hayırlara vesile olsun’


Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı...

15

Image

‘Çobanlar’da işsizliği bitireceğiz’

Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, 500 kişinin çalışacağı tekstil fabrikası için çalışmalara başladı, tesisler 6 ay içinde faaliyete geçecek..

16

Image

BAŞKAN ADAYI Burhanettin Çoban
AK Parti tarafından İl Genel Meclisi Grup Toplantısı İl Özel İdaresi Binası’nda gerçekleştirildi...

17

Image

Moleküler Biyoloji Günleri

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Fen Edebiyat Fakültesi tarafından Moleküler Biyoloji ve Genetik Günleri etkinliği düzenlendi. ..

“DİMDİK AYAKTAYIZ” | Gazete3.com.tr
Image

“DİMDİK AYAKTAYIZ”


Cumhuriyet Halk Partisi’nin 95.kuruluş yıldönümü dolayısıyla Afyonkarahisar’da Kocatepe Anıtı’nda tören düzenlendi. Törende konuşan CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, dün olduğu gibi bugünde CHP’nin dimdik ayakta olduğunu söyledi.
  SİYASET    10.09.2018 10:41:52

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 95.kuruluş yıldönümü dolayısıyla Afyonkarahisar’da Kocatepe Anıtı’nda tören düzenlendi. CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal ve çok sayıda partilinin katıldığı program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Daha sonra konuşmalara geçildi. CHP Merkez İlçe Başkanı Vedat Sever yaptığı konuşmada, “Ülkemiz son 20 yıldır cumhuriyet ve onun kurucu ilkelerine savaş açmış iktidarlarca yönetilmektedir. Bu iktidarların kısıtlı yönetimleri nedeniyle ülkemizde ekonomik ve sosyal çöküntüler yaşanmaktadır. Bundan kurtulmanın tek çaresi acilen cumhuriyet ve değerlerini işler haline getirmektir. Karma ekonomi yoluyla üretime geçmek, en önemlisi ise, laik eğitime başlamaktır” dedi.

“EN ÇOK BEDEL ÖDEYEN OLDUK”

Daha sonra Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal konuştu. Köksal, “Öncelikle partimizin 95’nci kuruluş yıldönümü hepimize kutlu olsun. Biraz önce konuşmasında genç kardeşimizin söylediği gibi, 09 Eylül 1923 tarihinde ebedi liderimiz büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulmuş Atatürkçü ve sosyal demokrat çizgiye sahip olan partimiz hiçbir zaman bu çizgisinden taviz vermemiş ve Türkiye de demokrasi adına en çok bedel ödeyen siyasi parti olmuştur” diye konuştu.

“CHP TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN PARTİDİR”

CHP’nin Türkiye Cumhuriyetini kuran parti olduğunu kaydeden Köksal, “Bugüne kadar Türkiye Cumhuriyetinde en uzun süre iktidarda kalan partimiz bağımsızlık mücadelesinde tıpkı Kurtuluş Savaşında olduğu gibi bağımsızlık ve kurtuluş mücadelesinde Türkiye Cumhuriyetini kuran parti olarak tarihe geçmiştir. Bugün geldiğimiz noktada mevcut AKP iktidarından kurtuluşun tek reçetesi CHP’dir. CHP öyle lüks otel lobilerinde kurulan bir parti değildir. Savaş meydanlarında Kuvayi Milliye ruhu ile kurulan bir partidir. Bunun için CHP’liler partilerine para ile pulla, makamla, mevki ile değil yürekleriyle bağlı olan insanlardır. İşte bu bağlılıkla 95 yıldır, ulu bir çınar gibi partimiz dimdik ayakta durmaktadır” ifadelerine yer verdi.

“TÜM GENEL BAŞKANLARIMIZI SAYGIYLA ANIYORUM”

CHP’nin hiçbir zaman yıkılmayan bir parti olduğunu kaydeden Köksal, “CHP dimdik ayakta durmaya devam edecektir. Bizler gelip geçeceğiz, ama bizim çocuklarımız, torunlarımız CHP’li olmanın onurunu ve gururunu yaşayacak. Bu partide bırakın milletvekili olmayı, üye olmak bile büyük bir onurdur, şereftir. Ne mutlu bu onuru, şerefi taşıyan bizlere arkadaşlar. Ben hepinizin kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimle kutluyorum, bundan sonra ki kuruluş yıldönümlerimizi iktidarımızda kutlamayı diliyorum. Başta kurucu Genel Başkanımız Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, İsmet İnönü, Bülent Ecevit olmak üzere CHP’de görev yapmış tüm Genel Başkanlarımızı saygı ve minnetle anıyorum” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    10.09.2018 10:41:52

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.04.2019
19.04.2019
19.04.2019
OZEL HABERLER