Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Her zaman desteğinizi gördük’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Doğa Koruma Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü ve beraberinki heyeti makamında kabul etti. Doğa Koruma..

2

Image

‘Seçimlere kendi adımızla katılacağız’
Demokrat Parti İl Başkanı Gürcan Şensoy, belediye başkan adaylarının belirleme çalışmalarına devam ettiklerini ifade ederek, seçimlere kendi isimleriy..

3

Image

Yurdunuseven, cezaevini inceledi
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Sincan Ceza İnfaz Kurumunu ziyaret etti...

4

Image

Efelerimiz, Tokat’ta galibiyet arayacak
Efeler Voleybol Ligi’nin ikinci yarısına geçtiğimiz hafta İnegöl Belediyespor karşısında kazandığı 3-0’lık galibiyetle başlayan İkbal Afyon Belediye Y..

5

Image

Talepler iletildi
Başkan Çoban, Afyonkarahisar Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetimini makamında kabul etti. Ziyarette konuşan Ayakkabıcılar Odası Başkanı Ş..

6

Image

‘Sıkıntılara çare olacağız’
Sivil toplum örgütlerini tek tek ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’da tüm kesimlerle ortak projeler yaparak, h..

7

Image

Minik Muhammet yoğun bakımda
Anne karnında enfeksiyon kapan ve ilaç tedavisi yapılan 8 aylık Muhammet Akçeşme, ilaçlarının 22 gündür kullanamadığı için havale geçirerek yoğun bakı..

8

Image

‘Kenevir işinin takipçisi olacağız’
Milliyetçi Hareket Partisi’nin haftalık basın toplantısında konuşan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, kenevir üretimi noktasın..

9

Image

‘Helvayı da karacağız yatırımı da yapacağız’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyarete devam ediyor...

10

Image

‘STK’lar ihalelerde muhatap olacak’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, seçim çalışması programı kapsamında sivil toplum örgütlerini ziyaret etti. Ziyaretlerinde..

11

Image

Başkan Çoban’a teşekkür ziyaretleri
31 Mart'ta görev süresi dolacak olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ziyaretleri devam ediyor. ..

12

Image

‘Derdimiz Afyonkarahisar’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Kanlıca mahallesindeki TOKİ konut sakinleriyle bir araya geldi...

13

Image

‘Kontrol noktası kurulmalı’
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Meclis Genel Kurulu’nda hayvancılık sektörüne katkı sağlaması sebeb..

14

Image

‘YATIRIM YAPIN’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programında yurt dışında yaşayan Afyonkarahisarlılara çağrıda bulunan Vali M..

15

Image

‘Desteklerimiz sürecek’
AK Parti tarafından tekrar Sandıklı Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Mustafa Çöl’e, Sandıklı ilçesinden esnaflar, vatandaşlar ziyaret ederek, d..

16

Image

‘Şeffaf yönetim sözü veriyorum’
İYİ Parti tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisa..

17

Image

‘Gençleri geleceğe hazırlıyoruz’
Limit Okulları Tarih Öğretmeni ve Halkla İlişkiler Müdürü Gizem Can, Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziya..

“DİMDİK AYAKTAYIZ” | Gazete3.com.tr
Image

“DİMDİK AYAKTAYIZ”


Cumhuriyet Halk Partisi’nin 95.kuruluş yıldönümü dolayısıyla Afyonkarahisar’da Kocatepe Anıtı’nda tören düzenlendi. Törende konuşan CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, dün olduğu gibi bugünde CHP’nin dimdik ayakta olduğunu söyledi.
  SİYASET    10.09.2018 10:41:52

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 95.kuruluş yıldönümü dolayısıyla Afyonkarahisar’da Kocatepe Anıtı’nda tören düzenlendi. CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal ve çok sayıda partilinin katıldığı program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Daha sonra konuşmalara geçildi. CHP Merkez İlçe Başkanı Vedat Sever yaptığı konuşmada, “Ülkemiz son 20 yıldır cumhuriyet ve onun kurucu ilkelerine savaş açmış iktidarlarca yönetilmektedir. Bu iktidarların kısıtlı yönetimleri nedeniyle ülkemizde ekonomik ve sosyal çöküntüler yaşanmaktadır. Bundan kurtulmanın tek çaresi acilen cumhuriyet ve değerlerini işler haline getirmektir. Karma ekonomi yoluyla üretime geçmek, en önemlisi ise, laik eğitime başlamaktır” dedi.

“EN ÇOK BEDEL ÖDEYEN OLDUK”

Daha sonra Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal konuştu. Köksal, “Öncelikle partimizin 95’nci kuruluş yıldönümü hepimize kutlu olsun. Biraz önce konuşmasında genç kardeşimizin söylediği gibi, 09 Eylül 1923 tarihinde ebedi liderimiz büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulmuş Atatürkçü ve sosyal demokrat çizgiye sahip olan partimiz hiçbir zaman bu çizgisinden taviz vermemiş ve Türkiye de demokrasi adına en çok bedel ödeyen siyasi parti olmuştur” diye konuştu.

“CHP TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN PARTİDİR”

CHP’nin Türkiye Cumhuriyetini kuran parti olduğunu kaydeden Köksal, “Bugüne kadar Türkiye Cumhuriyetinde en uzun süre iktidarda kalan partimiz bağımsızlık mücadelesinde tıpkı Kurtuluş Savaşında olduğu gibi bağımsızlık ve kurtuluş mücadelesinde Türkiye Cumhuriyetini kuran parti olarak tarihe geçmiştir. Bugün geldiğimiz noktada mevcut AKP iktidarından kurtuluşun tek reçetesi CHP’dir. CHP öyle lüks otel lobilerinde kurulan bir parti değildir. Savaş meydanlarında Kuvayi Milliye ruhu ile kurulan bir partidir. Bunun için CHP’liler partilerine para ile pulla, makamla, mevki ile değil yürekleriyle bağlı olan insanlardır. İşte bu bağlılıkla 95 yıldır, ulu bir çınar gibi partimiz dimdik ayakta durmaktadır” ifadelerine yer verdi.

“TÜM GENEL BAŞKANLARIMIZI SAYGIYLA ANIYORUM”

CHP’nin hiçbir zaman yıkılmayan bir parti olduğunu kaydeden Köksal, “CHP dimdik ayakta durmaya devam edecektir. Bizler gelip geçeceğiz, ama bizim çocuklarımız, torunlarımız CHP’li olmanın onurunu ve gururunu yaşayacak. Bu partide bırakın milletvekili olmayı, üye olmak bile büyük bir onurdur, şereftir. Ne mutlu bu onuru, şerefi taşıyan bizlere arkadaşlar. Ben hepinizin kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimle kutluyorum, bundan sonra ki kuruluş yıldönümlerimizi iktidarımızda kutlamayı diliyorum. Başta kurucu Genel Başkanımız Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, İsmet İnönü, Bülent Ecevit olmak üzere CHP’de görev yapmış tüm Genel Başkanlarımızı saygı ve minnetle anıyorum” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    10.09.2018 10:41:52

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.01.2019
19.01.2019
19.01.2019
OZEL HABERLER