Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

AK Parti’de süre uzatıldı
AK Parti’de belediye başkan aday adaylıkları için başvuru süreleri uzatıldı..

2

Image

‘Evlatlarımızı PKK’ya yem etmeyeceğiz’
Afyon Kocatepe Üniversitesi 2018-2019 Akademik Yılı Açılışı’na katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, PKK’lıların 13-14 yaşlarındaki kız çocuklarını ..

3

Image

Kültürler kaynaşacak
Afyonkarahisar Belediyesi kardeş şehir Hamm kentinden gelen konuklarını ağırlıyor. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın eşi Emine Çoban’ın ev sahipli..

4

Image

Bakanlık neden Ensar Vakfı ile içli dışlı?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Milli Eğitim Bakanı..

5

Image

AK Parti’den Kızılay’a kan bağışı

AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Kızılay Haftası dolayısıyla kan bağışı kampanyası düzenledi. Kampanya kapsamında..

6

Image

‘Ne dediysek iki katını yaptık’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar’a v..

7

Image

Başkan Çoban sözünü tuttu
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programında vatandaşlara söz veren Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sözün..

8

Image

Sevim aday adayı oldu
AK Parti Tanıtım Medya Başkanı Halil İbrahim Sevim, Bolvadin Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğunu açıkladı...

9

Image

‘Afyon ihracatta süper lige çıkacaktır’
ATSO ve TOSYÖV’ün işbirliğinde ATSO’nun ev sahipliğinde düzenlenen “KOBİ’lere ve Girişimcilere Sağlanan Destek ve Finans Olanakları” Panelinde konuşan..

10

Image

Engelliler Konfederasyonu’ndan ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban Engelliler Konfederasyonu Başkan Yardımcısı Avukat Suha Sağlam, Halkla İlişkiler Sorumlusu Avukat Ali Ulusoy ve Alt..

11

Image

‘Erdoğan Afyon’dan büyük başarı bekliyor’
AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret eden ve burada bir açıklama yapan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Vey..

12

Image

Vali Tutulmaz esnafları gezdi
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömezle esnafları gezdi...

13

Image

‘Vizyon sahibi bir başkana sahibiz’
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret eden Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel..

14

Image

‘Eroğlu’nun ismine yakışan bir park olacak’
Orman ve Su İşleri Eski Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Selçuklu Mahallesi'n..

15

Image

Eroğlu’ndan Vali Tutulmaz’a ziyaret
Vali Mustafa Tutulmaz Afyonkarahisar Milletvekili Orman ve Su İşleri Eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nu makamında ağırlayarak bilgi alışverişinde ..

16

Image

ORHAN YAVUZ’DAN Başkan Çoban’a ziyaret
Afyon Eğitim Vakfı Kurucularından iş adamı Orhan Yavuz, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarete eski Devlet Bakanı ..

17

Image

‘Afyonkarahisar marka şehir oldu’
Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği EGEM Platformu tarafından düzenlenen 11. Ege İlleri Türkiye Tanıtım Günleri Etkinliğinde konuşan Orman ve..

“DİMDİK AYAKTAYIZ” | Gazete3.com.tr
Image

“DİMDİK AYAKTAYIZ”


Cumhuriyet Halk Partisi’nin 95.kuruluş yıldönümü dolayısıyla Afyonkarahisar’da Kocatepe Anıtı’nda tören düzenlendi. Törende konuşan CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, dün olduğu gibi bugünde CHP’nin dimdik ayakta olduğunu söyledi.
  SİYASET    10.09.2018 10:41:52

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 95.kuruluş yıldönümü dolayısıyla Afyonkarahisar’da Kocatepe Anıtı’nda tören düzenlendi. CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal ve çok sayıda partilinin katıldığı program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Daha sonra konuşmalara geçildi. CHP Merkez İlçe Başkanı Vedat Sever yaptığı konuşmada, “Ülkemiz son 20 yıldır cumhuriyet ve onun kurucu ilkelerine savaş açmış iktidarlarca yönetilmektedir. Bu iktidarların kısıtlı yönetimleri nedeniyle ülkemizde ekonomik ve sosyal çöküntüler yaşanmaktadır. Bundan kurtulmanın tek çaresi acilen cumhuriyet ve değerlerini işler haline getirmektir. Karma ekonomi yoluyla üretime geçmek, en önemlisi ise, laik eğitime başlamaktır” dedi.

“EN ÇOK BEDEL ÖDEYEN OLDUK”

Daha sonra Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal konuştu. Köksal, “Öncelikle partimizin 95’nci kuruluş yıldönümü hepimize kutlu olsun. Biraz önce konuşmasında genç kardeşimizin söylediği gibi, 09 Eylül 1923 tarihinde ebedi liderimiz büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulmuş Atatürkçü ve sosyal demokrat çizgiye sahip olan partimiz hiçbir zaman bu çizgisinden taviz vermemiş ve Türkiye de demokrasi adına en çok bedel ödeyen siyasi parti olmuştur” diye konuştu.

“CHP TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN PARTİDİR”

CHP’nin Türkiye Cumhuriyetini kuran parti olduğunu kaydeden Köksal, “Bugüne kadar Türkiye Cumhuriyetinde en uzun süre iktidarda kalan partimiz bağımsızlık mücadelesinde tıpkı Kurtuluş Savaşında olduğu gibi bağımsızlık ve kurtuluş mücadelesinde Türkiye Cumhuriyetini kuran parti olarak tarihe geçmiştir. Bugün geldiğimiz noktada mevcut AKP iktidarından kurtuluşun tek reçetesi CHP’dir. CHP öyle lüks otel lobilerinde kurulan bir parti değildir. Savaş meydanlarında Kuvayi Milliye ruhu ile kurulan bir partidir. Bunun için CHP’liler partilerine para ile pulla, makamla, mevki ile değil yürekleriyle bağlı olan insanlardır. İşte bu bağlılıkla 95 yıldır, ulu bir çınar gibi partimiz dimdik ayakta durmaktadır” ifadelerine yer verdi.

“TÜM GENEL BAŞKANLARIMIZI SAYGIYLA ANIYORUM”

CHP’nin hiçbir zaman yıkılmayan bir parti olduğunu kaydeden Köksal, “CHP dimdik ayakta durmaya devam edecektir. Bizler gelip geçeceğiz, ama bizim çocuklarımız, torunlarımız CHP’li olmanın onurunu ve gururunu yaşayacak. Bu partide bırakın milletvekili olmayı, üye olmak bile büyük bir onurdur, şereftir. Ne mutlu bu onuru, şerefi taşıyan bizlere arkadaşlar. Ben hepinizin kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimle kutluyorum, bundan sonra ki kuruluş yıldönümlerimizi iktidarımızda kutlamayı diliyorum. Başta kurucu Genel Başkanımız Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, İsmet İnönü, Bülent Ecevit olmak üzere CHP’de görev yapmış tüm Genel Başkanlarımızı saygı ve minnetle anıyorum” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    10.09.2018 10:41:52

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
13.11.2018
13.11.2018
13.11.2018
OZEL HABERLER