Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Hedefimiz Afyon’u duyurmak ve tanıtmak’
Afyonkarahisar Belediyesi ‘Sokak Sağlıklaştırma’ projesi kapsamında tarih kokan Afyon Evleri’ni aslına uygun olarak restore etmeye devam ediyor. 3 eta..

2

Image

‘Teşkilatımızın gücüne güç katacaksınız’
Afyonkarahisar Polis Meslek Eğitim Merkezi 27. Dönem Mezuniyet Töreni, Türkiye genelindeki 22 Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde aynı anda gerçe..

3

Image

MÜSİAD Çay’da toplandı
MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ercan İşlek ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çay ilçesinde haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya Çay Bel..

4

Image

AKܒye ziyaret
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından sürdürülen Avrupa Birliği destekli Mermer Sektöründe İş Sağlığı Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi ..

5

Image

Taylan Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti
Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti ..

6

Image

İhsaniye’yi sel vurdu
İhsaniye ilçesinde sağanak yağmur yerleşim yerlerinde su baskınlarına neden oldu, tarım alanları zarar gördü..

7

Image

Taytak’tan destek sözü
Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’..

8

Image

Hayvan yavrularının tedavileri yapılıyor
Afyonkarahisar'da doğada bulunan hayvan yavrularının Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaban Hayatı Kurtarma Rehabilitasyon Eğitim Uygulama ve Araştırma Mer..

9

Image

Türk Eğitim Sen, Emirdağ’da promosyon rekoru kırdı
Emirdağ ilçesinde banka promosyon ihalesinde görüşmeleri yapan Türk Eğitim Sen, Türkiye rekoru kırdı. 3 yıllık (36) ay yapılan anlaşmaya göre eğitim ç..

10

Image

‘Afyon turizmde ivme kazandı’
Vali Kübra Güran Yiğitbaşı’nı ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın tarihi ve kültürel biriki..

11

Image

‘100. yılda kültürel görkemli faaliyetlere imza atacağız’
Afyonkarahisar’da temaslarda bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, “Cumhuriyetimizin ilanının 100. yılına bir kala, kültürel mirasımızın ..

12

Image

‘Yaraları saracağız’
İhsaniye’de sağanak yağmur dolayısıyla yaşanan sel felaketi, evlere ve tarım alanlarına zarar verdi. AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, çizmel..

13

Image

9. Cumhurbaşkanı Demirel anıldı
Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, 9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in vefatının 7. yıldönümü dolayısıyla Anıtmezarında düzenlenen törene ka..

14

Image

Yıl sonu değerlendirme toplantısı
Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Kaymakam Refiki Tolga Turan ile birlikte Dinar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Müdürlüğünde okul müdürleri ve öğret..

15

Image

‘Üreticimizin, çiftçimizin hali perişan’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, gündemdeki gelişmelerle ilgili açıklamalar yaptı. Görgöz, “20 yıllık AKP İktidarı, bu süre içerisinde uyguladığı yanlış ..

16

Image

Sulama sezonu başladı
Afyonkarahisar’da 15 Mayıs itibariyle sulama sezonunun başladığını söyleyen DSİ Genel Müdürü Lütfi Akca, 2022 yılı sulama sezonunda toplam 239 bin 250..

17

Image

Afyonkarahisar’da karne heyecanı
Afyonkarahisar’da ilkokul, ortaokul ve lisede eğitim gören 147 bin öğrenci, karnelerini törenle aldı. Sevinçleri gözlerinden okunan öğrenciler, yaz ta..

‘Doğalgazı olmayan ilçe ve belde kalmayacak’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Doğalgazı olmayan ilçe ve belde kalmayacak’


Afyonkarahisar’da mahalle iftarına katılan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Afyonkarahisar’da 3 yıl içerisinde doğalgazı olmayan ilçe ve beldenin kalmayacağını belirtti
  SİYASET    22.04.2022 18:38:58

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Vali Gökmen Çiçek ve il protokolü, Afyonkarahisar’da Kanlıca ve Ataköy Mahallelerinin sakinleriyle iftar yaptı. Duaların ardından hep birlikte oruçlar açıldı. Yemek programı sonrası açıklamalarda bulunan Bakan Fatih Dönmez Afyonkarahisar’a müjdeler verdi.

4.1 MİLYAR TL’LİK YATIRIM
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileterek hitaplarına başlayan Bakan Dönmez; “Afyonkarahisar’ın bizim nazarımızda çok farklı değeri ve kıymeti var. Bu kadim şehir, hem yer altı hem de yer üstü zenginlikleri açısından bu bölgenin son yıllarda yıldızı parlayan kentlerimizden birisi. Afyon’umuz sadece Türkiye’deki iç pazara hitap eden ürünleriyle değil dışarıya da ihraç edebilecek kalite ve miktarda kapasite ve potansiyele sahip. İnşallah bunun sayısı ve miktarı giderek artacak. Son 20 yılda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı olarak Afyonkarahisar’a 4.1 milyar liralık yatırım yapmışız, yatırımlarımız devam edecek. Belediye Başkanlarımız ve kentimizin temsilcileriyle bir araya geldik. Bize aktarılan sorunları not ettik en kısa sürede bu sorunları çözeceğiz” dedi.

MÜJDE AÇIKLADI
Afyonkarahisar’da doğalgazı olmayan ilçe ve beldenin kalmayacağını müjdeleyen Bakan Dönmez, 3 yıl içerisinde doğalgazın ilçe ve beldelere geleceğini duyurdu. Bakan Dönmez; “Doğalgazı nasıl 2007’de ilk defa Afyon’a AK Parti hükümeti getirdiyse bundan sonrada bize düşen görev Afyon’un her ilçesinde ve beldesinde doğalgazı yaygınlaştırmak. Bununla ilgili talimatlarımızı verdik, planlamalarımız devam ediyor. En kısa sürede doğalgazı olmayan belde ve ilçelerimize doğalgazın konforunu ulaştırmış olacağız” diye konuştu.>>>Fatma Yıldız

  SİYASET    22.04.2022 18:38:58

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER