Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Yükümlülere Ramazan yardımı

Dinar Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından maddi durumu iyi olmayan yükümlülere Ramazan Ayı nedeniyle yardım yapıldı...

2

Image

‘Frigya yıl boyu temiz olacak’

İhsaniye Kaymakamlığı, tarihi FRİGYA’da çevre temizliği çalışması başlattı. Çalışmalar hakkında açıklama yapan İhsaniye Kaymakamı Alper Taş, temi..

3

Image

‘YAPISAL REFORMLARI BEKLİYORUZ’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Mayıs ayı Meclis Toplantısı’nda gündeme dair açıklamalarda bulunan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serte..

4

Image

300 bin TL gelir sağladılar

Türkiye’nin nüfus bakımından en küçük 11'inci ilçesi olan Afyonkarahisar'ın Kızılören Belediyesi, kendisinden çok daha büyük olan ilçelere örnek ..

5

Image

Baştankaralar kuşları geldi

Baştankaralar olarak adlandırılan kuş cinsleri Dinar, Eğirdir, Burdur ve Gölhisar Orman İşletme Müdürlükleri’nin özel olarak hazırladığı yuvalara..

6

Image

Okul içinde müze

Dinar Şakir Ünver İlkokulu’nda 18-24 Mayıs Müzeler Haftası nedeniyle öğrenci ve öğretmenler tarafından temin edilen eski eşyaların sergilendiği b..

7

Image

Zafer Mahallesi’nde iftar coşkusu

Sandıklı Belediyesi’nin mahalle iftarları Zafer Mahallesi’nde vatandaşların katılımıyla devam etti...

8

Image

Mareşal’da iftar coşkusu

Afyonkarahisar Belediyesi gönülden paylaştığı iftar sofralarının bir yenisini daha tamamladı. Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi’nde düzenlenen mahal..

9

Image

Silah atma, hayatını karartma!

Afyonkarahisar’da İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez ve İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, düğünlerde silah atılmasını önlemek, bilinç oluşturm..

10

Image

Çöp konteynerleri dezenfekte ediliyor

Sandıklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçedeki muhtelif yerlerde bulunan çöp konteynerleri dezenfekteli sularla yıkanarak vata..

11

Image

‘Her zaman yanınızdayız’

Yeşilay Genel Sekreteri Osman Batuhan Dursun, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'i makamında ziyaret etti. Yeşilay'ın faaliyetleriyle ilgili Başkan M..

12

Image

‘Potansiyelimize sahip çıkmalıyız’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği tarafından düzenlenen iftar programında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar basınının nitelikli ve kalite..

13

Image

Alem yaparken hastanelik oldular

Afyonkarahisar'da akrabasına ait evde alkol ve uyuşturucu madde aldıkları iddia edilen gençler hastanelik oldu. Gençlerden birinin durumunun ağır..

14

Image

Bahçe ve bisiklet sezonu açıldı
Özdilek Afyonkarahisar, bahçe ve bisiklet sezonunu açtı. Birbirinden renkli ve kullanışlı ürünlerle yaza merhaba diyen Özdilek, 26 Mayıs’a kadar mağaz..

15

Image

ATSO Meclisi toplandı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası 2019 yılı Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantısı, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci’nin yönetimi..

16

Image

AFDOS iftarda buluştu


Afyonkarahisar Doğa Sporları Kulübü (AFDOS) üyeleri iftar yemeğinde bir araya geldi. İlimizde bir restoranda düzenlenen iftara katılım yoğun..

17

Image

‘Bin 269 kadına mikrokredi verdik’

Türkiye İsrafı Önleme Vakfı Mikrokredi Merkezi Afyonkarahisar Şube Müdürü Semih Çangal, kentte son 10 yılda bin 269 kadına verdikleri mikrokredi ..

‘Eğitim çok önemli’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Eğitim çok önemli’


Afyon Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri, Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde okuyan misafir öğrencilerle iftar yemeğinde bir araya geldi.
  SİYASET    16.05.2019 10:47:21


Yemekte konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, eğitimin önemine vurgu yaparak, “Sizler de belki binlerce kilometre uzaklıktaki ülkelerinizden buraya eğitim için geldiniz. Sizlere eğitim hayatınızda başarılar diliyoruz” dedi.

Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde okuyan misafir öğrencilere Afyon Eğitim Vakfı tarafından iftar yemeği verildi. AKÜ Sosyal Tesisleri’ndeki iftar yemeğine Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Afyon Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, İl Genel Meclisi Başkanı ve Afyon Eğitim Vakfı İkinci Başkanı Burhanettin Çoban, AKÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Murat Peker, Prof. Dr. Şuayip Özdemir ve Prof. Dr. Yılmaz Yalçın, Afyon Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri Adnan Demirel ve Metin İplikçioğlu, Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker ile çok sayıda misafir öğrenci katıldı.

450 ÖĞRENCİYE BURS VERİLİYOR
İftar yemeğinde bir konuşma yapan Afyon Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “Afyon Eğitim Vakfı olarak sizlerle Ramazan’ın manevi havasında bu iftar yemeğinde birlikte olalım istedik. Bu iftarı sizlerle birlikte gerçekleştirmekten ziyadesi ile memnun olduk. Siz değerli öğrencilere ve bize bu imkanı sağladığı için Afyon Kocatepe Üniversitesi’nin değerli Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş Bey’e şükranlarımızı sunuyoruz. Afyon Eğitim Vakfı 32 senelik Afyonkarahisar’ın köklü, Türkiye’nin orta büyüklükteki vakıflarından bir tanesidir. Yılda yaklaşık 450 öğrenciye burs vermekteyiz. Sizler gibi onlar da Türkiye’nin farklı üniversitelerinde eğitim görmekteler. Eğitim çok önemli. Sizler de belki binlerce kilometre uzaklıktaki ülkelerinizden buraya eğitim için geldiniz. Sizlere eğitim hayatınızda başarılar diliyoruz” dedi.

KARAKAŞ, AFYON EĞİTİM VAKFI’NA TEŞEKKÜR ETTİ
AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş da “Bizi bu iftarda bir araya getiren Afyon Eğitim Vakfı’na çok teşekkür ediyorum. Bizi ziyarete geldiklerinde öğrencilerle bir araya gelmek istediklerini belirttiler. Biz de misafir öğrencilerimizin olduğunu söyledik. Bu iftar yemeği verilmesi fikri, ziyaret sırasında şekillendi” diye konuştu. Semazen gösterisinin de sunulduğu iftar yemeği, konuşmaların ardından toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.>>>İsmail Sagun


  SİYASET    16.05.2019 10:47:21

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
25.05.2019
25.05.2019
25.05.2019
OZEL HABERLER