Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Müjdeyi Nihat Sarı verdi

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın seçim beyannamesinde bulunan Galericiler Sitesi projesi için son aşamaya gelindi...

2

Image

Şehit yakınları için duygulandıran "reçete"

Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Birliği Başkanı Opr. Dr. Kadir Gökhan Saçkan'ın, personele hitaben, şehit yakınlarının hastanelerde daha iyi şart..

3

Image

Hep beraber güzel hizmetler yaptık

Vali Mustafa Tutulmaz son yayınlanan 08/08/2019 tarihli ve 268 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile başka illere tayin olan Vali Yardımcıları..

4

Image

Tanrıkulu için veda yemeği düzenlendi

Çay Kaymakamı Erol Tanrıkulu için ilçede veda yemeği düzelendi.
..

5

Image

Özkaya; “Problemler kısa sürede çözülecek”

AK Parti Milletvekili Av. Ali Özkaya Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. ..

6

Image

Saltanat Kayığı hizmete sunuldu

Bölgenin sayılı doğal güzellikleri arasında kendine yer bulan, ünü Türkiye’de hızla yayılan, sosyal medya aramalarında her geçen gün yükselişte o..

7

Image

Hastaneye kaldırılan motosiklet sürücüsü yaşamını yitirdi

Denizli'nin Çivril ilçesinde dün otomobilin çarptığı motosiklet sürücüsü, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.
..

8

Image

Proje onaylandı

Dinar İlçesine Zafer Kalkınma Ajansı Destek Projesiyle 2 adet beceri atölyesi kurulacak...

9

Image

Uygulamalı girişimcilik eğitimi için mülakat yapıldı

ATSO’da 22 Ağustos’ta başlayacak Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi için mülakat yapıldı. ..

10

Image

Şahin, adli yıl açılış törenine katılacak

Afyonkarahisar Baro Başkanı Turgay Şahin, "2 Eylül'de yapılacak adli yıl açılış töreni, yargının bu strateji belgesine (Yargı Reformu Strateji Be..

11

Image

Köksal'dan engelli vatandaşlar için kanun teklifi


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Başk..

12

Image

Sadem organik ürünlerini reklam filmiyle tanıttı


Bir Özdilek markası olan Sadem, özel olarak ürettiği organik ürünlerinden oluşan koleksiyonunu, yayınladığı reklam filmiyle kullanıcılarının..

13

Image

İktidar ülkeyi yönetemiyor

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya düzenlediği basın toplantısında AK Parti hükümetini ülkeyi kötü yöneltmekle suçladı. Başkan İnk..

14

Image

İmzalar atıldı

Vali Tutulmaz, Özel Eğitim Uygulama Okulunun protokolünü imzaladı...

15

Image

Duyarlı çocuklar ödüllerini aldı

Vali Tutulmaz “Dikkat Sizden, Notlar Bizden” Projesinde Duyarlı Olan Çocukların Ödül Törenine Katıldı..

16

Image

İlçenin asayişi konuşuldu

Afyonkarahisar İscehisar İlçesinde Asayiş Koordinasyon toplantısı yapıldı. Toplantıya İscehisar Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu başkanlık yaptı...

17

Image

Çay’da camilere belediye eli değdi

Çay Belediyesi İlçede bulunan camilerin bakım ve onarımlarını yapıyor. Bu kapsamda Aktaş Mahallesinde bulunan Hacı Latif Camiinde bakım onarım ça..

‘Eğitim çok önemli’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Eğitim çok önemli’


Afyon Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri, Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde okuyan misafir öğrencilerle iftar yemeğinde bir araya geldi.
  SİYASET    16.05.2019 10:47:21


Yemekte konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, eğitimin önemine vurgu yaparak, “Sizler de belki binlerce kilometre uzaklıktaki ülkelerinizden buraya eğitim için geldiniz. Sizlere eğitim hayatınızda başarılar diliyoruz” dedi.

Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde okuyan misafir öğrencilere Afyon Eğitim Vakfı tarafından iftar yemeği verildi. AKÜ Sosyal Tesisleri’ndeki iftar yemeğine Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Afyon Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, İl Genel Meclisi Başkanı ve Afyon Eğitim Vakfı İkinci Başkanı Burhanettin Çoban, AKÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Murat Peker, Prof. Dr. Şuayip Özdemir ve Prof. Dr. Yılmaz Yalçın, Afyon Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri Adnan Demirel ve Metin İplikçioğlu, Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker ile çok sayıda misafir öğrenci katıldı.

450 ÖĞRENCİYE BURS VERİLİYOR
İftar yemeğinde bir konuşma yapan Afyon Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “Afyon Eğitim Vakfı olarak sizlerle Ramazan’ın manevi havasında bu iftar yemeğinde birlikte olalım istedik. Bu iftarı sizlerle birlikte gerçekleştirmekten ziyadesi ile memnun olduk. Siz değerli öğrencilere ve bize bu imkanı sağladığı için Afyon Kocatepe Üniversitesi’nin değerli Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş Bey’e şükranlarımızı sunuyoruz. Afyon Eğitim Vakfı 32 senelik Afyonkarahisar’ın köklü, Türkiye’nin orta büyüklükteki vakıflarından bir tanesidir. Yılda yaklaşık 450 öğrenciye burs vermekteyiz. Sizler gibi onlar da Türkiye’nin farklı üniversitelerinde eğitim görmekteler. Eğitim çok önemli. Sizler de belki binlerce kilometre uzaklıktaki ülkelerinizden buraya eğitim için geldiniz. Sizlere eğitim hayatınızda başarılar diliyoruz” dedi.

KARAKAŞ, AFYON EĞİTİM VAKFI’NA TEŞEKKÜR ETTİ
AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş da “Bizi bu iftarda bir araya getiren Afyon Eğitim Vakfı’na çok teşekkür ediyorum. Bizi ziyarete geldiklerinde öğrencilerle bir araya gelmek istediklerini belirttiler. Biz de misafir öğrencilerimizin olduğunu söyledik. Bu iftar yemeği verilmesi fikri, ziyaret sırasında şekillendi” diye konuştu. Semazen gösterisinin de sunulduğu iftar yemeği, konuşmaların ardından toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.>>>İsmail Sagun


  SİYASET    16.05.2019 10:47:21

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.08.2019
21.08.2019
21.08.2019
OZEL HABERLER