Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Azeriler Afyon’daki sistemi örnek alacak

Afyonkarahisar’ın Türkiye’de tek olan İçme Suyu Arıtma Tesisi’nde inceleme yapan Azerbaycanlı heyet, tesisin çalışma sistemini örnek alacaklarını..

2

Image

Emirdağ’a 50 milyon Euro’luk yatırım

Bursa Merkezli bir firma Emirdağ Organize Sanayi Bölgesi’ne dondurulmuş gıda üzerine 50 milyon Euro’luk yatırım yapacak. ..

3

Image

AFYON’U ATSO temsil etti
Ankara Ticaret Odası ev sahipliğinde ATO Congresium’da düzenlenen Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi’nde stant açan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Oda..

4

Image

İstanbul basketbol takımına Akhisar Belediyespor talip


Afyon Belediyespor’un mücadele ettiği Basketbol Süper Ligi’nde yer alan takımlardan İstanbul Büyükşehir Belediyespor’un ligden çekilebileceğ..

5

Image

İstişareler sürüyor

AFSÜ Hastanesi’nin hizmet kalitesini arttırmak amacıyla haftada bir istişare toplantısı yapılıyor. ..

6

Image

‘Sizlere minnet borcumuz var’

19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla düzenlenen programda konuşan Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, “Bu ş..

7

Image

Canlı Hayvan Borsası genişletilecek

Şuhut ilçesinde geçmişte sadece tabelası olan Başkan Bozkurt’un yoğun girişimleri sonucu yapımı tamamlanan Canlı Hayvan Borsası’nda genişletme ça..

8

Image

AFSܒye yapılacak yatırımlar görüşüldü

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal ile AFSܒye..

9

Image

‘Hedef 5 milyar dolar’

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Çalıştayı’nda konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Tıbbi ve Aromatik Bitkiler konusun..

10

Image

Jandarmadan uyuşturucuya geçit yok

İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipleri Dereçine beldesinde yaptıkları çalışmalar sonrası çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirdi. ..

11

Image

BAL 8.GRUP İLK YARI FİKSTÜRÜAfyonkarahisar’ı Sandıklıspor ve Bolvadin Belediyespor’un temsil edeceği Bölgesel Amatör Lig’in 8.Grubu’nda 2019-2020 sezonu bu hafta o..

12

Image

Sağlık hizmetleri değerlendirildi

İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Birinci Basamak Sağlık Hizmetleri İl Değerlendirme Toplantısı yapıldı...

13

Image

Gaziler Günü kutlandı

Afyonkarahisar’ın İscehisar ve Sandıklı ilçelerinde Gaziler Günü dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenlendi.
..

14

Image

Aşure duası yapıldı

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Afyonkarahisar'ın abide şahsiyetlerinden Mevlana'nın Torunu Sultan Divani Hazretleri'nin anılması amacıyla h..

15

Image

Başkan Şahin’den öğrencilere jest

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, Yaz Şenliklerinin son gününde verdiği sözü tutarak, ilçedeki 3 bin öğrenciye verilmek üzere okul idarecil..

16

Image

BİR GÜNDE İKİ ÖDÜL

Afyonkarahisar’da mermer sektörünün en büyük firmalarından biri olan Tureks Mermer’in kurucusu Turunç, dedesinin yanında başladığı ticaret hayatı..

17

Image

Emirdağ heyetinden Bursa çıkarması


Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu beraberindeki heyetle, Bursa’da ziyaretlerde bulundular. ..

‘Eğitim olmadan demokrasi olmaz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Eğitim olmadan demokrasi olmaz’


Afyonkarahisar’da eğitime destek veren hayırseverlerle bir araya gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, dünya ile rekabet noktasında eğitimin önemli olduğunu söyleyerek, “Eğitim olmadan ekonomi olmaz. Demokrasi olmaz. Bizim yapmamız gereken eğitimi, ekonomiyi ve demokrasiyi bütünleştirerek, hep beraber ülkemizi üst seviyeye taşımak” dedi.
  SİYASET    20.06.2019 10:45:10Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Afyonkarahisar ziyaretleri kapsamında öğle yemeğini eğitime destek veren hayırsever kişilerle ve kurum yetkilileri ile birlikte yedi. Yemek sonrası açıklamalarda bulunan Bakan Selçuk, Afyonkarahisar’ın eğitime destek veren hayırseverlerinin çok olduğunu ve bu durumun kendisini sevindirdiğini söyledi. Dünya’daki eğitim sistemi ile Türkiye’deki eğitim sisteminin farklı olduğunu ifade eden Bakan Selçuk, eğitim sisteminin dönüştürülmesi gerektiğini vurgulayarak, Çin’deki dahi denilecek çocuk sayısının Türkiye’nin nüfusu kadar olduğuna değindi.
HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR PLAKETİ
Eğitim konusunda çıtayı yüksek tuttuklarını kaydeden Selçuk, “Bizim rakibimiz diğer iller değil. Bizim rakibimiz Paris, New York. Bugün Çin’de liselerde verilen derslerin içerikleri bizim bazı üniversitelerimizde bile yok. Böyle bir rekabet ortamındayız ve yarışıyoruz. Dünya ile yarışabilmek için eğitime önem vermeliyiz. Eğitimsiz yarış olmaz” dedi. Konuşmanın ardından Bakan Selçuk, Afyonkarahisar’da eğitime destek veren hayırseverlerde plaketler takdim etti. ATSO adına plaketi ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Güzbey aldı.>>>Mustafa Bayer

  SİYASET    20.06.2019 10:45:10

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.09.2019
20.09.2019
20.09.2019
OZEL HABERLER